Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ έπαιρνα τρία χάπια coq10 των 200 άρα 600 ημερησίως … μου τα εοχε συστήσει η εξωσωματικός .. τα έπαιρνα πολύ καιρό ακόμα κ την περίοδο των ενέσεων μέχρι την ωοληψια .. μετά την ωοληψια τα σταμάτησα .

      Εμένα έβλεπε 8 καταφέραμε να φτάσουμε στα 13 και πήραμε τελικά 14 αλλά τα 10 προχώρησαν τώρα ποσά θα μείνουν δεν ξέρω θα μάθω  σύντομα ..σου εύχομαι πολύ καλή  επιτυχία ! 

      Μην σκέφτεσαι την υπερδιέγερση … εγώ να δεις πως ήμουν … μια κοιλιά τριών μηνών … άστο … στο κέντρο στην αναμονή της ωοληψιας όλες ήταν οκ εγώ σαν μπόγος … μετά συνήλθα λίγο αλλά κ πάλι έχω πρήξιμο …. Όλα καλα Θα πάνε . Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά παρτο χαλαρά …0

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Και σε σένα εύχομαι άριστες κ  πολλές βλαστοκυστες κ σύντομα να επανέλθεις! Χρειάζεται ψυχραιμία η αλήθεια και πρώτα θετική σκέψη.. να σκεφτόμαστε τον στόχο γιατί το μυαλό μας κανει παντα τα χειροτερα σενάρια στο καθε σύμπτωμα! Ολα καλα θα πάνε οπως λες! Και εγώ μάλλον για Σάββατο το βλέπω για την ωοληψία... Θα δείξει!!! Με το καλο και η εμβρυομεταφορά σου!!

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Unborn91 είπε:

Γεια σας! Ποια μπορει να βοηθησει..

 

Απο ικα πηρα επιδομα μητροτητας και θα παρω και λοχειας. Μετα με τον οαεδ τι κανουμε? ( ειμαι εγγεγραμμενη απο παλια που ειχα κανει 3 μηνες καρτα ανεργιας) 

Καλημέρα εγώ έκανα το σημπλωραματικο στον ΟΑΕΔ μπορείς να το κάνεις ενώ είσαι σε λοχεία  ( τώρα τα κανείς όλα μέσω internet δε χρειάζεται να πας από κει) μετά παίρνουμε την άδεια 2020 κ μετά κάνουμε τα χαρτιά για το 6 μηνό αν είσαι σε εργασιακή σχεση...

ότι θες πες μου! 

7 ώρες πρίν, dinaki23 είπε:

κ εμεις σημερσ παιδιατρο!πηρε 1 κιλολ,εφτασε τα 5...ομως εχει ωτιτιδα κ θα παρει αντιβιβση...κλλαααμα εγω...δεν εκανε κ τα εμβολια ηιναυτο το λογο...

Περαστικά γλυκούλα μου!! Κ κουράγιο υπομονή είναι κρίμα να μας αρρωσταίνουν τόσο μικρουλια!!

  • Ευχαριστώ 1

KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, dinaki23 είπε:

Ευχαριστω!!!Οοχι δεν εχει...ουτε ποναει γιατι εκανε τρυπουλα στο τυμπανο κ ετσι βφαινει το υγρο κ. δεν ποναει ευτυχως!!

Ευχομαι να μην κολλησει!!Καλο σαραντισμο κ καλες στρατες!!!!Καλημεραααα

Καλημερα! 

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Καλημέρα εγώ έκανα το σημπλωραματικο στον ΟΑΕΔ μπορείς να το κάνεις ενώ είσαι σε λοχεία  ( τώρα τα κανείς όλα μέσω internet δε χρειάζεται να πας από κει) μετά παίρνουμε την άδεια 2020 κ μετά κάνουμε τα χαρτιά για το 6 μηνό αν είσαι σε εργασιακή σχεση...

ότι θες πες μου! 

Περαστικά γλυκούλα μου!! Κ κουράγιο υπομονή είναι κρίμα να μας αρρωσταίνουν τόσο μικρουλια!!

Καλημέρα 

Στα έβαλαν τα λεφτα από τον ΟΑΕΔ;  


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες,μαλλον μας τρεχον τα μωρα μας,επεσε ισιχια στο φορομ.Εμεις καλα ειμαστε.Ο μικρος κανει πιρετο μεχρι 38,5. Πεφτει με τα αντιπιρετικα .3 μερα σημερα, αντε να δομε.Ο μπεμπις καλα.Δεν ερχονται σε επαφι αλλα εγω πιανω και τους 2. Ολι μερα πλενω χερια κι αλλαζω μπλοζα για να θιλασω.Οσες εχετε 2 πως καταφερνετε να μιν κολλανε;Πολι δισκολο.Και θιλαζει σινεχεια.

  • Λυπημένη/-ος 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!! Και εμείς πήγαμε παιδίατρο!!! Αύριο γινόμαστε 2 μηνών κ ειπμαστε 5720 8). Κάναμε και τα πρώτα εμβόλια κ δεν έκανε καθόλου πυρετό, ούτε γκρίνια είχε. Άρχισε να στρώνει απο  γκρίνια αλλα ακομη το παλευουμε με το 4-5ωρο υπνου το βράδυ και την μείωση γευμάτων. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alexandrath είπε:

Καλημέρα!!!!! Και εμείς πήγαμε παιδίατρο!!! Αύριο γινόμαστε 2 μηνών κ ειπμαστε 5720 8). Κάναμε και τα πρώτα εμβόλια κ δεν έκανε καθόλου πυρετό, ούτε γκρίνια είχε. Άρχισε να στρώνει απο  γκρίνια αλλα ακομη το παλευουμε με το 4-5ωρο υπνου το βράδυ και την μείωση γευμάτων. 

πως μειωνεις γευματα;;;


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 said:

πως μειωνεις γευματα;;;

Εμείς κορίτσια με θηλασμό..  η μικρή έστρωσε από μόνη της .. ποτέ δεν της είχα πρόγραμμα, την νύχτα μου κοιμάται ένα τετράωρο ή και εξάωρο ορισμένες φορές χωρθς να ξυπνήσει για να φάει... Αλλά την μέρα θέλει συνέχεια αγκαλιά ή μάρσιπο ή αυτοκίνητο για να κοιμηθεί..  γενικά όμως είναι στο παιδί πιστεύω πόσο θέλει να τρώει και όχι σε κάποιο πρόγραμμα.... Και γενικά έτσι θέλει, να ανταποκρινομαστε στις ανάγκες τους


 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

πως μειωνεις γευματα;;;

Η παιδίατρος μου είπε οτι στο 2 μηνο πρεπει να ξεκινησει να κανει 5 γευματα απο 8. Ήδη ένα 3 ωρο μου τρώει 120μλ στο επόμενο 30μλ κ ξανα τα ίδια. Πρέπει στο 30ρι να δινω τσαι κ να αρχιζει να αυξανει το ωράριο φαγητού.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσιαααα...που ειμαστε ολες εξαφανισμενες;;;;;;;;;

εσεις που θηλαζετε εχετε μπει σε καποιο προγραμμα;;ή οπως στην αρχη;;

εμενα εχει κατι μερες π πηγαμε στο 3ωρο κ το βραδυ 4ωρο!!!ποση ωρα θηλαζετε;και απ τα δυο στηθη την φορα;;;

αααα εμρνα το ενα στηθος ειναι μεγαλυτερο εσας;;;καλα,ειναι ετσι κ αλλιως αλλα τωρα ειναι εμφανες...θα επανελθει;;;

  • Μου αρέσει 2

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 said:

κοριτσιαααα...που ειμαστε ολες εξαφανισμενες;;;;;;;;;

εσεις που θηλαζετε εχετε μπει σε καποιο προγραμμα;;ή οπως στην αρχη;;

εμενα εχει κατι μερες π πηγαμε στο 3ωρο κ το βραδυ 4ωρο!!!ποση ωρα θηλαζετε;και απ τα δυο στηθη την φορα;;;

αααα εμρνα το ενα στηθος ειναι μεγαλυτερο εσας;;;καλα,ειναι ετσι κ αλλιως αλλα τωρα ειναι εμφανες...θα επανελθει;;;

Γεια σουυ... Προσωπικά εμένα με πάει η μικρή μου... Στο μόνο που μπορείς να πεις ότι της έχω πρόγραμμα είναι στον βραδινό ύπνο και έτσι μετά κόπων και βασάνων έχω καταφέρει να κοιμάμαι το βράδυ... Και γενικά η μικρή την νύχτα δεν κάνει κιχ , εκτός εάν πονάει..  την έχουμε στο κρεβάτι μαζί μας γτ δεν κοιμάται στην κούνια της και γενικά πιστεύω πως είναι πολύ κοινωνική σαν μωρακι..  οπότε η μικρή μου αρχίζει και νυστάζει το απόγευμα κατά τις 7μιση με οκτώ οπότε την κάνω τότε μπάνιο , την θηλάζω στο δωμάτιο που πάντα ο τελευταίος μας θηλασμός είναι στο σκοτάδι και στο κρεβάτι ξαπλωμένη , την σηκώνω για να ρευτει εαν δυσφορεί..  γενικά μέχρι να κοιμηθεί πάει 9μιση... Μετά μπορώ να απομακρύνθω... Κοιμάται ένα 4ωρο μπορεί και 5ωρο αν είμαι δίπλα της μέχρι της 1μιση 2... Την θηλάζω ξαπλώτη και είναι με τα ματάκια της κλειστά... Κοιμάται και τρωει όσο θέλει..συνεχιζει το. Ύπνο της μέχρι της 5 η και τις 6... Κατά τα άλλα την κρατάω στο κρεβάτι μέχρι της 8 γτ νυστάζω χεχε...  Μετά μέσα στην ημέρα θηλάζουμε ανά δύο ώρες μπορεί και μια ανάλογα αν τρώει την παλάμη της χεχε... Αυτά από εμενα.. την ημέρα δεν κάθεται πουθενά αλλού εκτός από την αγκαλιά ή όταν παίζουμε κάτω στον καναπέ κάθεται κανένα δεκάλεπτο με εικοσαλεπτο και λέμε και κουβεντουλες...  Κοιμάται στον μαρσιπο μέσα στην ημέρα και αυτό για κανένα μισάωρο..  το μεσημέρι κοιμάται δυωρο αλλά δεν κοιμάται πάντα... Γενικά κοιμάται την ημέρα περπατώντας ή με κίνηση... Αυτα..  εσείς πως είστε;

Just now, Ntepaki22 said:

Γεια σουυ... Προσωπικά εμένα με πάει η μικρή μου... Στο μόνο που μπορείς να πεις ότι της έχω πρόγραμμα είναι στον βραδινό ύπνο και έτσι μετά κόπων και βασάνων έχω καταφέρει να κοιμάμαι το βράδυ... Και γενικά η μικρή την νύχτα δεν κάνει κιχ , εκτός εάν πονάει..  την έχουμε στο κρεβάτι μαζί μας γτ δεν κοιμάται στην κούνια της και γενικά πιστεύω πως είναι πολύ κοινωνική σαν μωρακι..  οπότε η μικρή μου αρχίζει και νυστάζει το απόγευμα κατά τις 7μιση με οκτώ οπότε την κάνω τότε μπάνιο , την θηλάζω στο δωμάτιο που πάντα ο τελευταίος μας θηλασμός είναι στο σκοτάδι και στο κρεβάτι ξαπλωμένη , την σηκώνω για να ρευτει εαν δυσφορεί..  γενικά μέχρι να κοιμηθεί πάει 9μιση... Μετά μπορώ να απομακρύνθω... Κοιμάται ένα 4ωρο μπορεί και 5ωρο αν είμαι δίπλα της μέχρι της 1μιση 2... Την θηλάζω ξαπλώτη και είναι με τα ματάκια της κλειστά... Κοιμάται και τρωει όσο θέλει..συνεχιζει το. Ύπνο της μέχρι της 5 η και τις 6... Κατά τα άλλα την κρατάω στο κρεβάτι μέχρι της 8 γτ νυστάζω χεχε...  Μετά μέσα στην ημέρα θηλάζουμε ανά δύο ώρες μπορεί και μια ανάλογα αν τρώει την παλάμη της χεχε... Αυτά από εμενα.. την ημέρα δεν κάθεται πουθενά αλλού εκτός από την αγκαλιά ή όταν παίζουμε κάτω στον καναπέ κάθεται κανένα δεκάλεπτο με εικοσαλεπτο και λέμε και κουβεντουλες...  Κοιμάται στον μαρσιπο μέσα στην ημέρα και αυτό για κανένα μισάωρο..  το μεσημέρι κοιμάται δυωρο αλλά δεν κοιμάται πάντα... Γενικά κοιμάται την ημέρα περπατώντας ή με κίνηση... Αυτα..  εσείς πως είστε;

Το στήθος και εμένα έτσι είναι... Είναι η παραγωγή λογικά κάποιο έχει παραπάνω κάποιο λιγότερο χεχε

  • Μου αρέσει 1

 
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Ntepaki22 είπε:

Γεια σουυ... Προσωπικά εμένα με πάει η μικρή μου... Στο μόνο που μπορείς να πεις ότι της έχω πρόγραμμα είναι στον βραδινό ύπνο και έτσι μετά κόπων και βασάνων έχω καταφέρει να κοιμάμαι το βράδυ... Και γενικά η μικρή την νύχτα δεν κάνει κιχ , εκτός εάν πονάει..  την έχουμε στο κρεβάτι μαζί μας γτ δεν κοιμάται στην κούνια της και γενικά πιστεύω πως είναι πολύ κοινωνική σαν μωρακι..  οπότε η μικρή μου αρχίζει και νυστάζει το απόγευμα κατά τις 7μιση με οκτώ οπότε την κάνω τότε μπάνιο , την θηλάζω στο δωμάτιο που πάντα ο τελευταίος μας θηλασμός είναι στο σκοτάδι και στο κρεβάτι ξαπλωμένη , την σηκώνω για να ρευτει εαν δυσφορεί..  γενικά μέχρι να κοιμηθεί πάει 9μιση... Μετά μπορώ να απομακρύνθω... Κοιμάται ένα 4ωρο μπορεί και 5ωρο αν είμαι δίπλα της μέχρι της 1μιση 2... Την θηλάζω ξαπλώτη και είναι με τα ματάκια της κλειστά... Κοιμάται και τρωει όσο θέλει..συνεχιζει το. Ύπνο της μέχρι της 5 η και τις 6... Κατά τα άλλα την κρατάω στο κρεβάτι μέχρι της 8 γτ νυστάζω χεχε...  Μετά μέσα στην ημέρα θηλάζουμε ανά δύο ώρες μπορεί και μια ανάλογα αν τρώει την παλάμη της χεχε... Αυτά από εμενα.. την ημέρα δεν κάθεται πουθενά αλλού εκτός από την αγκαλιά ή όταν παίζουμε κάτω στον καναπέ κάθεται κανένα δεκάλεπτο με εικοσαλεπτο και λέμε και κουβεντουλες...  Κοιμάται στον μαρσιπο μέσα στην ημέρα και αυτό για κανένα μισάωρο..  το μεσημέρι κοιμάται δυωρο αλλά δεν κοιμάται πάντα... Γενικά κοιμάται την ημέρα περπατώντας ή με κίνηση... Αυτα..  εσείς πως είστε;

Το στήθος και εμένα έτσι είναι... Είναι η παραγωγή λογικά κάποιο έχει παραπάνω κάποιο λιγότερο χεχε

Καλημερα. Καπως ετσι ειμαστε κι εμεις.Τι μερα ανα 1ι2 ωρες,τι νιχτα ανα 3 ξαπλωτι.Αλλα ειμαστε πρωινοι τιποι.Απο τις εξι στο ποδι.Προσπατω να τον δωσω πιπιλα,λιγο πιπιλαει κι εξω απο το στομα .Τωρα που ειναι ο αλλος αρρωστος δεν μπορω να τοεχω ολο αγκαλια.Ελπιζω να τιν παρει λιγο.Δοκιμασα και το θιλαστρο.20 ml σε 5 λεπτα.Καλα ειναι.Θελω να αφισω στι μαμα μου οταν παω στο γιατρο να εχει γαλα αν κλαψει.Σημερα σαραντιζομε.Σε λιγο παω στιν εκκλισια

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Comet said:

Καλημερα. Καπως ετσι ειμαστε κι εμεις.Τι μερα ανα 1ι2 ωρες,τι νιχτα ανα 3 ξαπλωτι.Αλλα ειμαστε πρωινοι τιποι.Απο τις εξι στο ποδι.Προσπατω να τον δωσω πιπιλα,λιγο πιπιλαει κι εξω απο το στομα .Τωρα που ειναι ο αλλος αρρωστος δεν μπορω να τοεχω ολο αγκαλια.Ελπιζω να τιν παρει λιγο.Δοκιμασα και το θιλαστρο.20 ml σε 5 λεπτα.Καλα ειναι.Θελω να αφισω στι μαμα μου οταν παω στο γιατρο να εχει γαλα αν κλαψει.Σημερα σαραντιζομε.Σε λιγο παω στιν εκκλισια

Ξέρεις τι σκέφτομαι; Μπορεί την ημέρα να διψάνε κιόλας από την ζέστη... Βέβαια εσένα είναι ακόμη μικρούλη για αυτό ζητάει συνέχεια στήθος..  ααα καλά με την πιπίλα και η δικιά μου τα ίδια, άσε που δεν μου αρέσει και η εικόνα να την βλέπω με πιπίλα στο στόμα..  γενικά η πιπίλα δεν μου αρέσει στα μωρά, αλλά την έχω σκεφτεί κ την εδώ προσπαθήσει αρκετές φορές... Πήρατε την ευχουλα; Περαστικά στον μικρό σου


 
 
 
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, dinaki23 είπε:

κοριτσιαααα...που ειμαστε ολες εξαφανισμενες;;;;;;;;;

εσεις που θηλαζετε εχετε μπει σε καποιο προγραμμα;;ή οπως στην αρχη;;

εμενα εχει κατι μερες π πηγαμε στο 3ωρο κ το βραδυ 4ωρο!!!ποση ωρα θηλαζετε;και απ τα δυο στηθη την φορα;;;

αααα εμρνα το ενα στηθος ειναι μεγαλυτερο εσας;;;καλα,ειναι ετσι κ αλλιως αλλα τωρα ειναι εμφανες...θα επανελθει;;;

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ πάω όπως πάει η μικρή... όλη τη μέρα είμαστε αυτοκόλλητες κ θηλάζει συνέχεια! Το βράδυ κοιμαται δυωρα, τρίωρα για να βοηθήσουμε να καταλάβει τη διαφορα μέρας με νύχτα, χαμηλώσουμε πολύ τα φώτα, πιο χαμηλά η ήχοι και αυτό που μας έχει σώσει είναι ότι κοιμαται στο κρεβάτι μας κ έτσι μόλις ξυπνάει αν δεν θέλει αλλαγή η πάνα την θηλάζω ξαπλωτη και ξανά κοιμαται. Με αυτό τον τρόπο ξεκουράζομαι κ εγώ! Προσπαθώ να της δίνω ένα στήθος ανα γεύμα αλλά μπορεί να κάνω κ αλλαγές. Γενικότερα ειναι συνέχεια στο στήθος όποτε κ εγώ δεν ξέρω τι να κάνω. Συνήθως ανα μια ώρα την αλλάζω στήθος.. δεν ξέρω αν είναι σωστό αλλ βάρος παίρνει καλό κ πάνες έχουμε φουλ. Εσυ πως θηλαζεις; Επίσης κορίτσια το δεξί μου στήθος στάζει συνέχεια! Το έχετε κ εσείς αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου! Εγώ πάω όπως πάει η μικρή... όλη τη μέρα είμαστε αυτοκόλλητες κ θηλάζει συνέχεια! Το βράδυ κοιμαται δυωρα, τρίωρα για να βοηθήσουμε να καταλάβει τη διαφορα μέρας με νύχτα, χαμηλώσουμε πολύ τα φώτα, πιο χαμηλά η ήχοι και αυτό που μας έχει σώσει είναι ότι κοιμαται στο κρεβάτι μας κ έτσι μόλις ξυπνάει αν δεν θέλει αλλαγή η πάνα την θηλάζω ξαπλωτη και ξανά κοιμαται. Με αυτό τον τρόπο ξεκουράζομαι κ εγώ! Προσπαθώ να της δίνω ένα στήθος ανα γεύμα αλλά μπορεί να κάνω κ αλλαγές. Γενικότερα ειναι συνέχεια στο στήθος όποτε κ εγώ δεν ξέρω τι να κάνω. Συνήθως ανα μια ώρα την αλλάζω στήθος.. δεν ξέρω αν είναι σωστό αλλ βάρος παίρνει καλό κ πάνες έχουμε φουλ. Εσυ πως θηλαζεις; Επίσης κορίτσια το δεξί μου στήθος στάζει συνέχεια! Το έχετε κ εσείς αυτό;

Πιραμε ευχι .Κι εμενα σταζει το ενα οταν θιλαζω απο το αλλο.Οταν εδραιωτει ο θιλασμος θα σταματισει.Επισις απο το δεξι εχω πιο πολι γαλα κι εγω.Ευχαριστω για τα περαστικα.Σημερα δεν εχει πιρετο,ειναι πολι καλιτερα

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, dinaki23 είπε:

κοριτσιαααα...που ειμαστε ολες εξαφανισμενες;;;;;;;;;

εσεις που θηλαζετε εχετε μπει σε καποιο προγραμμα;;ή οπως στην αρχη;;

εμενα εχει κατι μερες π πηγαμε στο 3ωρο κ το βραδυ 4ωρο!!!ποση ωρα θηλαζετε;και απ τα δυο στηθη την φορα;;;

αααα εμρνα το ενα στηθος ειναι μεγαλυτερο εσας;;;καλα,ειναι ετσι κ αλλιως αλλα τωρα ειναι εμφανες...θα επανελθει;;;

Καλησπέρα κοριτσάκια μου  τι κάνετε? Εγώ βασικά μια το ένα στήθος μια το αλλο (που κ που μπερδεύομαι φοράω ένα λαστιχακι στο χέρι μου κ το βάζω από την μεριά  που θηλάζω κάθε φορά).

Κοριτσάκια μου τα χω δει όλα κ με τα δυο ζουζουνια. Ο μεγάλος ολο γκρίνια κ απαιτητικος κόβουμε κ την πάνα κ τρέχω όλη μερα.. Τώρα κοιμούνται κ τα δυο κ ηρεμεί λίγο το μυαλό μου.Σήμερα καναμε εμβόλιο εμείς είμαστε petit 4500kg την ρώτησα  κ για τη θάλασσα κ μου πε θάλασσα καθόλου με τον μικρό. Εσάς τι σας έχουν πει για την θάλασσα?


KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...