Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

8 ώρες πρίν, dinaki23 είπε:

Ργω του φοραω κορμακι κ πυτζαμακι μακρυ κ μια κουβερτουλα...κοιμαται μπρουμυτα πια...πεφτει στις 7μιση κ θα σηκωθει κατα τις 3 ή καθολου...πανα οπωσδηποτε αλλωλαζω οταν σηκωθει παρολο που γινεται συντελεια απ το κλαμα!!

Εβγαλε και δυο δοντακια!!!!

Εμείς δεν βγάλαμε ακόμη αλλα τις τελευταίες μέρες πολυ γκρίνια... κ το βράδυ γυρίζει συνέχεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Alexandrath είπε:

Εμείς δεν βγάλαμε ακόμη αλλα τις τελευταίες μέρες πολυ γκρίνια... κ το βράδυ γυρίζει συνέχεια.

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα. Εμείς αύριο γινόμαστε 6 μηνών...Πώς πέρασε ο καιρός...

Κι εμένα έχει πολύ γκρίνια και πολλά σαλάκια.αυριο έχουμε παιδίατρο και δυστυχώς ο ένας ορχις δεν κατέβηκε τελικά. Είχε κρυψορχια και στους 2 ορχις αλλά κατέβηκε μονο ο ενας. Μάς είπαν στους 6 μήνες αν δεν έχουν κατέβει θα κάνουμε χειρουργείο. Και μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι.

Κατά τα άλλα έχει πατήσει σίγουρα τα 10 κιλά, το βράδυ τον φτύνω με μακρυμανικο φανελακι, φορμακι και παπλωματακι Όχι χοντρό. Έχω κι εγώ υπνοσακο θα του τον βάλω σήμερα να τον δοκιμάσουμε. 

Μακάρι να ξυπνήσουμε αυριο και να έχει κατέβει και ο άλλος ρε κορίτσια μου !

Θα σας πω νεότερα αύριο! Φιλιά σε όλες 


ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/8/2020 at 9:36 PM, dinaki23 said:

Γεια σας κοριτσια...μολις γυρισα απο παιδιατρο κ ειμαι πολυ στεναχωρημενη!!Ο μικρος πηρε μονο 200 γρ ,χθες εκλεισε τους 5 μηνες κ ειναι 6.800 κ 63 ποντους...εσας;;;;;

Πινει 120ml λιγο απ οτι μου ειπε η γιατρος ...τρωει ρυζαλευρο κ απο χθες κ φρουτα...

Βεβαια μου ειπε οτι ειναι κ πανεξυπνος κ καπως παρηγορηθηκα γιστι αλλιως πικρα ..

Καλησπέρα! Εμένα 5 μηνών ήταν 6450 και 70 εκατοστα. Έχω ξεκινήσει να κόβω το θηλασμό και τώρα που βλέπω τί πίνει, πίνει μόνο 90ml τη φορά και όχι παραπάνω. Εμείς εδώ έχουμε ξεκινήσει λαχανικά από 4 μηνών και φρούτα. Τώρα τρώει και κοτόπουλο και μοσχάρι. Αύριο ξεκινάμε ψάρι και αυγό. Είμαι πολύ προβληματισμένη αλλά η γιατρός μου λέει ότι απλά τρώει λίγο και δεν έχει κάτι. 


cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία_Λ είπε:

Καλησπέρα! Εμένα 5 μηνών ήταν 6450 και 70 εκατοστα. Έχω ξεκινήσει να κόβω το θηλασμό και τώρα που βλέπω τί πίνει, πίνει μόνο 90ml τη φορά και όχι παραπάνω. Εμείς εδώ έχουμε ξεκινήσει λαχανικά από 4 μηνών και φρούτα. Τώρα τρώει και κοτόπουλο και μοσχάρι. Αύριο ξεκινάμε ψάρι και αυγό. Είμαι πολύ προβληματισμένη αλλά η γιατρός μου λέει ότι απλά τρώει λίγο και δεν έχει κάτι. 

Εμενα τωρα στον 6ο απο 120 εφτασε τωρα να πινει 180...τρωει φρουτα,ρυζαλευρο ,λαχανικα κ κοτοπουλο...δεν ξερω ποσο ζυγιζει,σε μια εβδομαδα εχουμε ραντεβου για εμβολιο...

εμενα τον προηγουμενο μηνα πηρε 200γρ μονο!!Αν συνεχιστει αυτο θα ανησυχησω αλλιως το θεωρουμε τυχαιο γεγονοσ...αν σε καθυσυχαζει ο γιατρος μην αγχωνεσαι...μπορει να παιζει ρολο κ η μεταβαση απ τον θηλασμο στην σκονη...επισης εμενα πινει γαλα καθε δυο ωρες!!!


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, dinaki23 είπε:

Εμενα τωρα στον 6ο απο 120 εφτασε τωρα να πινει 180...τρωει φρουτα,ρυζαλευρο ,λαχανικα κ κοτοπουλο...δεν ξερω ποσο ζυγιζει,σε μια εβδομαδα εχουμε ραντεβου για εμβολιο...

εμενα τον προηγουμενο μηνα πηρε 200γρ μονο!!Αν συνεχιστει αυτο θα ανησυχησω αλλιως το θεωρουμε τυχαιο γεγονοσ...αν σε καθυσυχαζει ο γιατρος μην αγχωνεσαι...μπορει να παιζει ρολο κ η μεταβαση απ τον θηλασμο στην σκονη...επισης εμενα πινει γαλα καθε δυο ωρες!!!

 Λογικό να μην παίρνουν τόσο βάρος όπως το πρώτο τρίμηνο.Εμεις έχουμε ραντεβού την Πέμπτη και συνεχίζουμε αποκλειστικό θηλασμό και αυτόν τον μήνα.Θα κλείσουμε και τον 6ο και μετά ξεκιναμε φρούτα.Τουλαχιστον την τελευταία βδομάδα τρώει στο 3ωρο περίπου οπότε προλαβαίνω να κάνω κι άλλες δουλειες

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 hours ago, dinaki23 said:

Εμενα τωρα στον 6ο απο 120 εφτασε τωρα να πινει 180...τρωει φρουτα,ρυζαλευρο ,λαχανικα κ κοτοπουλο...δεν ξερω ποσο ζυγιζει,σε μια εβδομαδα εχουμε ραντεβου για εμβολιο...

εμενα τον προηγουμενο μηνα πηρε 200γρ μονο!!Αν συνεχιστει αυτο θα ανησυχησω αλλιως το θεωρουμε τυχαιο γεγονοσ...αν σε καθυσυχαζει ο γιατρος μην αγχωνεσαι...μπορει να παιζει ρολο κ η μεταβαση απ τον θηλασμο στην σκονη...επισης εμενα πινει γαλα καθε δυο ωρες!!!

Εμένα τρώει 7 φορές μέσα στο 24ωρο. Μετά τα λαχανικά και το φρούτο, πίνει και γάλα (από 60 ως 90). Από χθες γύρισα στη δουλειά και ήρθε η μαμά μου από Ελλάδα να τον κρατήσει για ένα μήνα και μετά ξεκινάει σταθμό. Είναι πολλές οι αλλαγές αλλά δεν είχα και άλλη επιλογή. Κι εμένα μέσα σε ένα μήνα 200 γραμμάρια είχε πάρει. Ήταν 6260 και την τελευταία φορά 6450. ΘΑ πάμε πάλι 1η Δεκεμβρίου και αν είναι θα της ζητήσω να μου γράψει εξετασεις. Από την άλλη βέβαια, γυρνάει μπρούμυτα, πιάνει μια χαρά, "μιλάει", κάθεται. θέλει να σηκώνεται. Έχει καλές αντιδράσεις. Τι να πω. Ο μεγάλος ήταν το πρώτο κουτάλι :)  ίσως φταίει που το συγκρίνω

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/1/2020 at 9:53 PM, ZOIRITA20813 said:

Καλησπέρα κορίτσια και καλό μήνα. Εμείς αύριο γινόμαστε 6 μηνών...Πώς πέρασε ο καιρός...

Κι εμένα έχει πολύ γκρίνια και πολλά σαλάκια.αυριο έχουμε παιδίατρο και δυστυχώς ο ένας ορχις δεν κατέβηκε τελικά. Είχε κρυψορχια και στους 2 ορχις αλλά κατέβηκε μονο ο ενας. Μάς είπαν στους 6 μήνες αν δεν έχουν κατέβει θα κάνουμε χειρουργείο. Και μόνο που το σκέφτομαι τρελαίνομαι.

Κατά τα άλλα έχει πατήσει σίγουρα τα 10 κιλά, το βράδυ τον φτύνω με μακρυμανικο φανελακι, φορμακι και παπλωματακι Όχι χοντρό. Έχω κι εγώ υπνοσακο θα του τον βάλω σήμερα να τον δοκιμάσουμε. 

Μακάρι να ξυπνήσουμε αυριο και να έχει κατέβει και ο άλλος ρε κορίτσια μου !

Θα σας πω νεότερα αύριο! Φιλιά σε όλες 

Καλησπερα κοριτσι μου τι εγινε με τον μπεμπη σου; Εμας ειχε θεματακι με τον πορο στο αριστερο του ματακι ηταν κλειστος κ εκανε συνεχως τσιπλα κ μας ειπε ο παιδιατρος οτι μεχρι 6 μηνων εαν δεν ανοιξει θα χρειαστει επισκεψη σε παιδοφθαλμιατρο και πιθανον επεμβαση. Ευτυχως ομως εδω και 20 μερες ανοιξε απο μονος του. Ελπιζω και ευχομαι να κατεβει και ο αλλος ορχις του μπεμπη σου ωστε να μην ταλαιπωρηθει και να μην τρελαθει η μαμα κ ο μπαμπας!!! Φιλια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Kiki81 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου τι εγινε με τον μπεμπη σου; Εμας ειχε θεματακι με τον πορο στο αριστερο του ματακι ηταν κλειστος κ εκανε συνεχως τσιπλα κ μας ειπε ο παιδιατρος οτι μεχρι 6 μηνων εαν δεν ανοιξει θα χρειαστει επισκεψη σε παιδοφθαλμιατρο και πιθανον επεμβαση. Ευτυχως ομως εδω και 20 μερες ανοιξε απο μονος του. Ελπιζω και ευχομαι να κατεβει και ο αλλος ορχις του μπεμπη σου ωστε να μην ταλαιπωρηθει και να μην τρελαθει η μαμα κ ο μπαμπας!!! Φιλια

Καλησπέρα σε όλες!Πήγαμε παιδίατρο,πήρε 450 γρμ.με θηλασμό μόνο και κάναμε κι εμβόλιο.Στο τέλος του μήνα ξεκινάμε φρούτα!

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2020 at 12:15 ΠΜ, Kiki81 είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου τι εγινε με τον μπεμπη σου; Εμας ειχε θεματακι με τον πορο στο αριστερο του ματακι ηταν κλειστος κ εκανε συνεχως τσιπλα κ μας ειπε ο παιδιατρος οτι μεχρι 6 μηνων εαν δεν ανοιξει θα χρειαστει επισκεψη σε παιδοφθαλμιατρο και πιθανον επεμβαση. Ευτυχως ομως εδω και 20 μερες ανοιξε απο μονος του. Ελπιζω και ευχομαι να κατεβει και ο αλλος ορχις του μπεμπη σου ωστε να μην ταλαιπωρηθει και να μην τρελαθει η μαμα κ ο μπαμπας!!! Φιλια

Σε ευχαριστω πολύ. Δυστυχώς ακόμα δεν κατέβηκε αλλά μας είπε ο γιατρός ότι θα περιμένουμε λίγο ακόμα γιατί είναι πολύ κάτω και ίσως κατέβει. Αλλιώς θα πάμε για υπέρηχο και χειρουργείο. Του είπα να φροντίσει να εφημερεύει το νοσοκομείο την μέρα του χειρουργείο γιατί από την μια θα παιρνουν το μωρό και από την άλλη εμένα....

Κατά τα άλλα είναι 9800 , πήρε 200 γραμμάρια και 71 ποντους... Είναι πολύ καλός γενικότερα.  Δόντι ακόμα δεν βγαλαμε . 

Σε λίγες ώρες ξεκινάει η καραντίνα και με έχουν πιάσει τα νεύρα μου...

 

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες!! Μου έλειψε πολύ η παρέα σας αλλά μετά τη γέννα τα είδα όλα και δεν προλάβαινα να κάνω και πολλά. για όσες θυμάστε μένω στο εξωτερικό οπότε μετά την καισαρική θπήρξε μια περίοδος εντατική με το μωρό, το μεγάλο αδερφό και την τομή μου :) αλλά δεν έχω καταλάβει πώς πέρασαν σχεδόν 7 μήνες! Δεν το χωράει ο νους μου! Πριν 3 εβδομάδες γύρισα στη δουλειά και την επόμενη εβδομάδα ο μικρούλης ξεκινάει σταθμό! Ευτυχώς αυτή τη φορά η μανούλα μου πρόλαβε και ήρθε και έτσι ο μπέμπης απολαμβάνει τη φροντίδα της γιαγιάς.

ελπίζω όλες να απολαμβάνετε τα μπεμπάκια σας!!! Αν μου επιτρέπετε θα ήθελα να πω ότι τώρα που το μωράκι είναι λίγο πιο ανεξάρτητο στις κινήσεις του, απολαμβάνω πάρα πολύ τα 2 αδερφάκια. Νιώθω πραγματικά ότι με τα 2 η δυναμική είναι πολύ διαφορετική. Σίγουρα είναι πιο κουραστικό ορισμένες στιγμές, αλλά όταν τους βλέπω και τους 2 μαζί είναι απόλαυση πραγματική :)  αν και τον φοβόμουν το μεγάλο μου γιο, είναι υπερβολικά τρυφερός με τον αδερφό του και θέλει συνέχεια να τον φιλαέι και να τον κάνει να γελάει.

Σας στέλνω την αγάπη μου επό εδώ μακριά! Και εύχομαι σήμερα που είναι και η παγκόσμια ημέρα για τα δικαιώματα του παιδιού, να είναι όλα τα παιδιά του κόσμου υγιή και ευτυχισμένα! :wub:

 

  • Μου αρέσει 4

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μαρία_Λ είπε:

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες!! Μου έλειψε πολύ η παρέα σας αλλά μετά τη γέννα τα είδα όλα και δεν προλάβαινα να κάνω και πολλά. για όσες θυμάστε μένω στο εξωτερικό οπότε μετά την καισαρική θπήρξε μια περίοδος εντατική με το μωρό, το μεγάλο αδερφό και την τομή μου :) αλλά δεν έχω καταλάβει πώς πέρασαν σχεδόν 7 μήνες! Δεν το χωράει ο νους μου! Πριν 3 εβδομάδες γύρισα στη δουλειά και την επόμενη εβδομάδα ο μικρούλης ξεκινάει σταθμό! Ευτυχώς αυτή τη φορά η μανούλα μου πρόλαβε και ήρθε και έτσι ο μπέμπης απολαμβάνει τη φροντίδα της γιαγιάς.

ελπίζω όλες να απολαμβάνετε τα μπεμπάκια σας!!! Αν μου επιτρέπετε θα ήθελα να πω ότι τώρα που το μωράκι είναι λίγο πιο ανεξάρτητο στις κινήσεις του, απολαμβάνω πάρα πολύ τα 2 αδερφάκια. Νιώθω πραγματικά ότι με τα 2 η δυναμική είναι πολύ διαφορετική. Σίγουρα είναι πιο κουραστικό ορισμένες στιγμές, αλλά όταν τους βλέπω και τους 2 μαζί είναι απόλαυση πραγματική :)  αν και τον φοβόμουν το μεγάλο μου γιο, είναι υπερβολικά τρυφερός με τον αδερφό του και θέλει συνέχεια να τον φιλαέι και να τον κάνει να γελάει.

Σας στέλνω την αγάπη μου επό εδώ μακριά! Και εύχομαι σήμερα που είναι και η παγκόσμια ημέρα για τα δικαιώματα του παιδιού, να είναι όλα τα παιδιά του κόσμου υγιή και ευτυχισμένα! :wub:

 

Καλημέρα!Τι καλά που ήρθε η μανούλα σου.Ξερω πως είναι με 2 παιδάκια.Κι ο δικός μου τον φιλάει και τον αγκαλιάζει,του δίνει παιχνίδια.Κι ο μπέμπης τρελενεται με τον μεγάλο.Ολο γελάει.

Κι εμείς καλά είμαστε.Σε 8 μέρες ξεκινάμε και φρουτάκια.Ανυπομονω!Προς το παρόν θηλαζουμε μόνο.

Καλημέρα σε όλες!

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/20/2020 at 12:32 PM, Comet said:

Καλημέρα!Τι καλά που ήρθε η μανούλα σου.Ξερω πως είναι με 2 παιδάκια.Κι ο δικός μου τον φιλάει και τον αγκαλιάζει,του δίνει παιχνίδια.Κι ο μπέμπης τρελενεται με τον μεγάλο.Ολο γελάει.

Κι εμείς καλά είμαστε.Σε 8 μέρες ξεκινάμε και φρουτάκια.Ανυπομονω!Προς το παρόν θηλαζουμε μόνο.

Καλημέρα σε όλες!

Καλημέρα! :) ναι έχεις κι εσύ τα 2 σου τα αγοράκια! Ο μικρός παίρνει πολλά μαθηματα ήδη. Αυτοκίνητα, φωνές, τρεχαλητά...έχει ερεθίσματα δεν μπορώ να πω! Εμείς ξεκινήσαμε τροφές από τον 4ο. Του έχω δώσει και αυγό (κρόκο) και ψάρι. Από φρούτα,  μόνο το αχλάδι του αρέσει. Τα μήλα νομίζω τα βρίσκει λίγο ξινά. Και με τη μοανάνα δεν τα πάει τόσο καλά,. Από 6 μηνών έχω αρχίσει και μειώνω το θηλασμό μιας και γύρισα στη δουλειά και είχα κουραστεί κιόλας. Τώρα πλεόν μόνο το βράδυ θηλάζω αλλά και αυτό θα το κόψω σιγά σιγά. Δοντάκια βγάλατε; εμεις τα 2 κάτω. Το βασικό μας θέμα είναι ι ύπνος. Αλλά μιας και μου πήρε 2 χρόνια με τον πρώτο, περιμένω :grin:

 

Πολλά φιλιά σε όλες και καλή εβδομάδα να έχουμε! :) 

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μαρία_Λ είπε:

Καλημέρα! :) ναι έχεις κι εσύ τα 2 σου τα αγοράκια! Ο μικρός παίρνει πολλά μαθηματα ήδη. Αυτοκίνητα, φωνές, τρεχαλητά...έχει ερεθίσματα δεν μπορώ να πω! Εμείς ξεκινήσαμε τροφές από τον 4ο. Του έχω δώσει και αυγό (κρόκο) και ψάρι. Από φρούτα,  μόνο το αχλάδι του αρέσει. Τα μήλα νομίζω τα βρίσκει λίγο ξινά. Και με τη μοανάνα δεν τα πάει τόσο καλά,. Από 6 μηνών έχω αρχίσει και μειώνω το θηλασμό μιας και γύρισα στη δουλειά και είχα κουραστεί κιόλας. Τώρα πλεόν μόνο το βράδυ θηλάζω αλλά και αυτό θα το κόψω σιγά σιγά. Δοντάκια βγάλατε; εμεις τα 2 κάτω. Το βασικό μας θέμα είναι ι ύπνος. Αλλά μιας και μου πήρε 2 χρόνια με τον πρώτο, περιμένω :grin:

 

Πολλά φιλιά σε όλες και καλή εβδομάδα να έχουμε! :) 

Κ εμενα τρωει απ τον 5 στερεες...αυγο στον 8ο μου ειπε..ευτυχως τα τρωει ολα προς το παρον!!Ειδικα για τα φρουτα τρελαινεται!!

Δοντακια λ εμεις τα δυο κατω....

Αααχ ο υπνος!!!!!Εμενα την μερα δεν κοαται πολυ..το βραδυ πεφτει απ τις 7μιση κ δςν εχει στανταρ ωρα π θα ξυονησει το βραδυ!!Το θεμα μου ειναι το μετα!Αφου φαει κανει και μια ωρα να τον ξαναπαρει ο υπνος!!!!!!


mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρία_Λ είπε:

Καλημέρα! :) ναι έχεις κι εσύ τα 2 σου τα αγοράκια! Ο μικρός παίρνει πολλά μαθηματα ήδη. Αυτοκίνητα, φωνές, τρεχαλητά...έχει ερεθίσματα δεν μπορώ να πω! Εμείς ξεκινήσαμε τροφές από τον 4ο. Του έχω δώσει και αυγό (κρόκο) και ψάρι. Από φρούτα,  μόνο το αχλάδι του αρέσει. Τα μήλα νομίζω τα βρίσκει λίγο ξινά. Και με τη μοανάνα δεν τα πάει τόσο καλά,. Από 6 μηνών έχω αρχίσει και μειώνω το θηλασμό μιας και γύρισα στη δουλειά και είχα κουραστεί κιόλας. Τώρα πλεόν μόνο το βράδυ θηλάζω αλλά και αυτό θα το κόψω σιγά σιγά. Δοντάκια βγάλατε; εμεις τα 2 κάτω. Το βασικό μας θέμα είναι ι ύπνος. Αλλά μιας και μου πήρε 2 χρόνια με τον πρώτο, περιμένω :grin:

 

Πολλά φιλιά σε όλες και καλή εβδομάδα να έχουμε! :) 

Καλησπέρα.Σημερα ξεκινήσαμε στερεές(το πήγα 2-3 μέρες νωρίτερα).Του δωσα μήλο 3 κουταλιές.Το φάγε ,1 φορά αναγουλιασε λίγο αλλά δεν είχε αλεστει καλά.Και πολύ λίγο έβγαλε.Μια χαρα τον είδα...Πάντως δεν μπορείς να φας τίποτα μπροστά του,φωνάζει να του δωσεις

  • Χαχα 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2020 at 4:48 PM, dinaki23 said:

Κ εμενα τρωει απ τον 5 στερεες...αυγο στον 8ο μου ειπε..ευτυχως τα τρωει ολα προς το παρον!!Ειδικα για τα φρουτα τρελαινεται!!

Δοντακια λ εμεις τα δυο κατω....

Αααχ ο υπνος!!!!!Εμενα την μερα δεν κοαται πολυ..το βραδυ πεφτει απ τις 7μιση κ δςν εχει στανταρ ωρα π θα ξυονησει το βραδυ!!Το θεμα μου ειναι το μετα!Αφου φαει κανει και μια ωρα να τον ξαναπαρει ο υπνος!!!!!!

ναι αυτός ο ύπνος είναι ένα πρόβλημα! διατηρώ μια ελπίδα ότι θα φτιάξει το συντομότερο :)

  • Μου αρέσει 1

cYJKp1.png5yDop1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...