Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Διδυμα Νικος Κυριακοπουλος γυναικολόγος Ελενα Βενιζέλου


popiN

Recommended Posts

Κορίτσια μετά απο πολλές προσπάθειες κατάφερα μια εγκυμοσύνη με εξωσωματική . Είμαι απο νησί του Νοτίου Αιγαίου όπου τα μέσα είναι περιορισμένα . Έχω δύσκολη κυηση με πίεση κλπ , μένω Αθηνα μεχρι να γεννήσω .Με έχει αναλάβει ο κ.Κυριακοπουλος γυναικολογος στο Ελενα Βενιζέλου και τα πάμε πολύ καλά γέννησε και τη κουμπαρά μου με διαβήτη αρκετά δύσκολη περίπτωση . Είναι πολύ καλός νιώθω ευχάριστα και του έχω εμπιστοσύνη . Ένιωσα την ανάγκη  να γράψω λίγες Γραμμές ώστε να βοηθήσω και άλλες κοπέλες που ίσως χρειάζονται βοήθεια οπως βοήθησαν και εμένα .

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, popiN είπε:

Κορίτσια μετά απο πολλές προσπάθειες κατάφερα μια εγκυμοσύνη με εξωσωματική . Είμαι απο νησί του Νοτίου Αιγαίου όπου τα μέσα είναι περιορισμένα . Έχω δύσκολη κυηση με πίεση κλπ , μένω Αθηνα μεχρι να γεννήσω .Με έχει αναλάβει ο κ.Κυριακοπουλος γυναικολογος στο Ελενα Βενιζέλου και τα πάμε πολύ καλά γέννησε και τη κουμπαρά μου με διαβήτη αρκετά δύσκολη περίπτωση . Είναι πολύ καλός νιώθω ευχάριστα και του έχω εμπιστοσύνη . Ένιωσα την ανάγκη  να γράψω λίγες Γραμμές ώστε να βοηθήσω και άλλες κοπέλες που ίσως χρειάζονται βοήθεια οπως βοήθησαν και εμένα .

ΕΙναι καλο να ακούγονται θετικές απόψεις και για γιατρους δημοσίου. Την εξωσωματική που την κανατε;

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

ΕΙναι καλο να ακούγονται θετικές απόψεις και για γιατρους δημοσίου. Την εξωσωματική που την κανατε;

 

Just now, Καντι είπε:

ΕΙναι καλο να ακούγονται θετικές απόψεις και για γιατρους δημοσίου. Την εξωσωματική που την κανατε;

Έχεις δίκιο τα καλά πρέπει  να ακούγονται ώστε να βοηθηθούν και άλλες . Εγώ την εξωσωματική την έκανα στον κ. Μαστρομηνά αν και είχε πολύ δουλειά ήταν συνέχεια κοντά μου για τα σοβαρά θέματα εννοείται .

 

Στον κ. Κυριακοπουλο μετά , νιώθω λες και τον γνωρίζω χρόνια είναι ο φύλακας αγγελός μου !!!

Just now, Καντι είπε:

ΕΙναι καλο να ακούγονται θετικές απόψεις και για γιατρους δημοσίου. Την εξωσωματική που την κανατε;

Έχεις δίκιο τα καλά πρέπει  να ακούγονται ώστε να βοηθηθούν και άλλες . Εγώ την εξωσωματική την έκανα στον κ. Μαστρομηνά αν και είχε πολύ δουλειά ήταν συνέχεια κοντά μου για τα σοβαρά θέματα εννοείται .

Στον κ. Κυριακοπουλο μετά , νιώθω λες και τον γνωρίζω χρόνια είναι ο φύλακας αγγελός μου !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 1/10/2019 at 10:51 ΜΜ, popiN είπε:

Κορίτσια μετά απο πολλές προσπάθειες κατάφερα μια εγκυμοσύνη με εξωσωματική . Είμαι απο νησί του Νοτίου Αιγαίου όπου τα μέσα είναι περιορισμένα . Έχω δύσκολη κυηση με πίεση κλπ , μένω Αθηνα μεχρι να γεννήσω .Με έχει αναλάβει ο κ.Κυριακοπουλος γυναικολογος στο Ελενα Βενιζέλου και τα πάμε πολύ καλά γέννησε και τη κουμπαρά μου με διαβήτη αρκετά δύσκολη περίπτωση . Είναι πολύ καλός νιώθω ευχάριστα και του έχω εμπιστοσύνη . Ένιωσα την ανάγκη  να γράψω λίγες Γραμμές ώστε να βοηθήσω και άλλες κοπέλες που ίσως χρειάζονται βοήθεια οπως βοήθησαν και εμένα .

Πάντως εμένα ήθελε στις 37 εβδομάδες να μου κάνει καισαρική (επειδή είχα πητ μέσα στις γιορτές) ...γενικά ενώ δεν είχα κάποιο πρόβλημα οπότε πήγαινα για εξέταση μου έλεγε για καισαρική...και τελικά γέννησα στο Αλεξάνδρα φυσιολογικά στις 39+4 χωρίς κανένα πρόβλημα... βέβαια εσείς λόγω δίδυμων θα κάνετε έτσι κι αλλιώς απλά το γράφω για άλλες κοπέλες να έχουν ανοιχτά τα μάτια τους...με το καλό τα μωράκια σας!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

On 13/2/2020 at 5:22 ΜΜ, RubberSoul είπε:

Θα ήθελα κι εγώ απόψεις για τον Κυριακόπουλο αν γνωρίζετε, με ενδιαφέρει το συγκεκριμένο μαιευτήριο

Πάντως εμένα ήθελε στις 37 εβδομάδες να μου κάνει καισαρική (επειδή είχα πητ μέσα στις γιορτές) ...γενικά ενώ δεν είχα κάποιο πρόβλημα οπότε πήγαινα για εξέταση μου έλεγε για καισαρική...και τελικά γέννησα στο Αλεξάνδρα φυσιολογικά στις 39+4 χωρίς κανένα πρόβλημα..επίσης στην 9 εβδομάδα είχαν πέσει από τη σκάλα και προσπαθούσα από τις 2 το μεσημέρι μέχρι τις 10 το βράδυ να τον βρω στο τηλέφωνο και τίποτα... Και τελικά πήγα στο Αρεταίειο που εφηνερευε...γενικά δεν τον συστήνω...έχω πολύ καλό γιατρό στο Αλεξάνδρα αν σας ενδιαφέρει...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...