Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, playbunny είπε:

:wub:

 

Κοριτσια, δεν εχω ρωτησει τον γιατρο ακομα, μηπως εχετε ιδεα στο περιπου ποτε σταματαμε τα ουτρο και σικλακουρ?

Εμένα στο ραντεβού που είχαμε για υπέρηχο μου έγραψε άλλα 2 κουτιά και μου είπε ότι μάλλον θα τα σταματήσω τα utro.Τώρα θα ξέρω την άλλη βδομάδα που έχουμε τον δεύτερο υπέρηχο.

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φούφη είπε:

Κάλώς νάρθουν κοριτσάκι μου Και τα δίδυμακια σου..να μν επηρεάζεσαι από άλλες κοπέλες που κάτι παθανε στην εγκυμοσύνη τους Γτ έτσι θα τρελαθείς.Η Δική σου η εγκυμοσύνη είναι μια και μοναδική με όλη την σημασία της λέξεως, όπως κ η δική μου κ κάθε Άλλης κοπέλας που είναι έγκυος. 

Καλωστέριωτα και να χαρείς κάθε στιγμή χωρίς άγχος ♡♡

Καλησπέρα κορίτσια μου ♡♡

 

Δυδυμάκια μου φαίνεται η χοριακή σου κ σένα ♡♡

Αχ μακάρι ❤️ Θελουμε πολύ κι εγώ κι ο άντρας μου ...αλλά ότι και να είναι να είναι γερό/α πάνω απ’ολα 

  • Μου αρέσει 2

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. 

Εγώ χτες πήρα την 2η χοριακη. Στις 16/10 ήταν 3600 κ χτες ήταν 27848! Λίγο υψηλό μου φάνηκε... εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Χρειάστηκαν 6 εξωσωματικες για να αποκτήσουμε την κορούλα μας κ αυτό μας ήρθε λίγο ξαφνικό κ δεν μπορούμε να το πιστέψουμε...

  • Μου αρέσει 4

cVaSp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kermit82 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 

Εγώ χτες πήρα την 2η χοριακη. Στις 16/10 ήταν 3600 κ χτες ήταν 27848! Λίγο υψηλό μου φάνηκε... εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Χρειάστηκαν 6 εξωσωματικες για να αποκτήσουμε την κορούλα μας κ αυτό μας ήρθε λίγο ξαφνικό κ δεν μπορούμε να το πιστέψουμε...

Καλημέρα Καλώς ήρθες στην παρεούλα και καλοστεριωτη μανούλα. Υπάρχει πίνακας στο ίντερνετ καρδούλα μου να δεις τις φυσιολογικές τιμές χοριακης μετά την εμβρυομεταφορά .Αν κ μενα μου φαίνεται φυσιολογική  ίσως διδυμοκύηση με το καλοοοο♡♡

Γράψε μου το κ πότε εκανες εμβρυομεταφορά..αν θες♡

Κάθε δύο μέρες  στην αρχη της κύησης διπλασιάζεται η χοριακή.


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kermit82 said:

Καλημέρα κορίτσια. 

Εγώ χτες πήρα την 2η χοριακη. Στις 16/10 ήταν 3600 κ χτες ήταν 27848! Λίγο υψηλό μου φάνηκε... εύχομαι όλα να πάνε καλά. 

Χρειάστηκαν 6 εξωσωματικες για να αποκτήσουμε την κορούλα μας κ αυτό μας ήρθε λίγο ξαφνικό κ δεν μπορούμε να το πιστέψουμε...

Kαλως ηρθες κοπελα μου!! Συγχαρητηρια! Πολυ καλα νουμερα!! :wub:

2 βλαστοκυστες βαλατε? 

Οι αλλες οι κοπελες πως ειστε σημερα? Εγω δοκιμασα μακαρονια με τυρι χτες βραδυ και δεν με πειραξαν!! και επιτελους κοιμηθηκα καλυτερα! :D 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα Καλώς ήρθες στην παρεούλα και καλοστεριωτη μανούλα. Υπάρχει πίνακας στο ίντερνετ καρδούλα μου να δεις τις φυσιολογικές τιμές χοριακης μετά την εμβρυομεταφορά .Αν κ μενα μου φαίνεται φυσιολογική  ίσως διδυμοκύηση με το καλοοοο♡♡

Γράψε μου το κ πότε εκανες εμβρυομεταφορά..αν θες♡

Κάθε δύο μέρες  στην αρχη της κύησης διπλασιάζεται η χοριακή.

Μάλλον μπερδεύτηκα....

Το φόρουμ είναι μόνο για εξωσωματική? Αυτή η εγκυμοσύνη ήρθε φυσιολογικά. Τώρα εξηγείτε γιατί όλες έχετε διδυμακια... πάω κ εγώ. Είδα απλά τον τίτλο μανούλες Ιούνιος 2020.


cVaSp1.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/10/2019 at 8:12 ΜΜ, Sofoulis είπε:

Αγάπη μου γλυκιά, λυπάμαι τόσο πολυ!!! Ελπίζω η επόμενη να είναι η τυχερή σας!! Τι σας είπε ο γιατρός γιατί αυτή η αποβολή?

Sofoulis μου καλημέρα. Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά δεν μπήκα καθόλου γιατί έκανα αλλά πράγματα και δεν είχα χρόνο. Τπτ απλά είπε ότι ήταν τυχαίο γεγονός το 15% έχουν αποβολή και εγώ είμαι μέσα σε αυτό. Πιθανόν χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Επειδή ήταν η πρώτη δεν θα το δώσουμε συνέχεια. Και καλύτερα που έγινε τώρα πάρα αργότερα. Αυτά κατά τα άλλα όπως είπες και εσύ πάμε για άλλη φορά και εύχομαι και τυχαιρη. Εσύ πως είσαι?? 

On 18/10/2019 at 3:43 ΜΜ, Nicool είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Agaph ετσι συνεχισε με θετικη ψυχολογια η επομενη θα είναι η τυχερη!.... Να σας ρωτησω ποσες μερες μετα την εμβρυομεταφορα ειδατε σακους στον υπερηχο?

Καλημέρα κορίτσι μου. Δεν πρόλαβα να δω σακο ή σάκους είχα την αποβολή 5 βδομάδων και 2 ημερών. Κανονικά σακο βλέπεις στην 6 βδομάδα. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου να είσαι καλά και όλα θα πάνε καλά όπως λέω πάντα με θετική ενέργεια και σκέψη!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kermit82 είπε:

Μάλλον μπερδεύτηκα....

Το φόρουμ είναι μόνο για εξωσωματική? Αυτή η εγκυμοσύνη ήρθε φυσιολογικά. Τώρα εξηγείτε γιατί όλες έχετε διδυμακια... πάω κ εγώ. Είδα απλά τον τίτλο μανούλες Ιούνιος 2020.

Γεια σου κορίτσι μου!!Καλώς ήρθες!!να έχεις μια τέλειομηνη εγκυμοσύνη!! Όχι βέβαια δεν είναι μόνο για εξωσωματικη απλα έτυχε να είμαστε όλες από εξωσωματικη μέχρι τώρα..

Όπως κατάλαβα έχεις ήδη ένα παιδάκι με εξωσωματικη!!να σου ζήσει! και τώρα σας προέκυψε φυσικά!!τι όμορφα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kermit82 said:

Μάλλον μπερδεύτηκα....

Το φόρουμ είναι μόνο για εξωσωματική? Αυτή η εγκυμοσύνη ήρθε φυσιολογικά. Τώρα εξηγείτε γιατί όλες έχετε διδυμακια... πάω κ εγώ. Είδα απλά τον τίτλο μανούλες Ιούνιος 2020.

Δεν ειναι μονο για εξωσωματικη, απλα ετυχε μεχρι τωρα να ειμαστε κοριτσια απο εξωσωματικη. Αυτα τα απροσμενα ειναι τα καλυτερα!! Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη και θα ειμαστε εδω παρεουλα να τα λεμε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, playbunny είπε:

Kαλως ηρθες κοπελα μου!! Συγχαρητηρια! Πολυ καλα νουμερα!! :wub:

2 βλαστοκυστες βαλατε? 

Οι αλλες οι κοπελες πως ειστε σημερα? Εγω δοκιμασα μακαρονια με τυρι χτες βραδυ και δεν με πειραξαν!! και επιτελους κοιμηθηκα καλυτερα! :D 

Καλημέρα!!μπράβο που νιώθεις καλυτερα! Εγω σήμερα χαλια....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kermit82 είπε:

Μάλλον μπερδεύτηκα....

Το φόρουμ είναι μόνο για εξωσωματική? Αυτή η εγκυμοσύνη ήρθε φυσιολογικά. Τώρα εξηγείτε γιατί όλες έχετε διδυμακια... πάω κ εγώ. Είδα απλά τον τίτλο μανούλες Ιούνιος 2020.

Όχι δεν είναι μόνο από εξωσωματική και χαιρόμαστε που έμεινες φυσιολογικά πολύ πολύ ♡♡όλα θα πάνε καλά♡♡ ο γιατρός σου τι σου είπε για την χοριακή;


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 said:

Ναι έναν μέχρι τώρα αλλά ακόμα ανακατεύομαι..

Μια μπουκιτσα φρυγανια παιζει να βοηθησει? Οσο μπορεις υπομονη κουκλιτσα μου, κατσε ξαπλα αν σε βοηθαει. Σε ποια εβδομαδα εισαι τωρα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...