Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

On 26/11/2019 at 8:30 ΜΜ, Elpida85 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!

σας γράφω τώρα με όση ψύχραιμια μπορώ να έχω μετά τα γεγονότα του τελευταίου 24h. Και αυτό,  όχι για να αγχώσω η’ προβληματίσω κάποια κοπέλα αλλά στο πλαίσιο ανταλλαγής εμπειριών και επειδή σας απασχόλησα με την περίπτωση μου.. 
χθες πήγα για υπέρηχο επειδή εξακολουθούσαν επι 10 ήμερο τα καφέ κ 3 φορες ροζ. Ο γιατρός μου είπε να κάνω πρόωρα αυχενική και να μην περιμένουμε την 5/12 για να του φύγει η αμφιβολία για χρωμοσομικη. Πράγματι πήγαμε κατευθείαν για αυχενική (είναι σε μεγάλο γνωστό νοσοκομείο κ όλα Τα τμήματα  ειΝαι μέσα ) όπου και δυστυχώς διαπίστωσαν σοβαρή πιθανότητα χρωμοσομικης που δεν άφηνε περιθώρια ούτε για τροφόβλαστη (ήταν τόσο σίγουρο) και μου είπαν ότι έπρεπε να μπω για απόξεση. Αντιλαμβάνεστε το κλάμα κ τον οδυρμό  με τον άντρα μου ...στις 11 εβδομάδες κ 2 ημέρες και ενώ ποτέ δέν έχω ξανάμεινε έγκυος.. Κλείστηκε το ραντεβού για σήμερα το πρωί. Όμως ερχόμενη σπιτι ξεκίνησε ακατάσχετη αιμορραγία... αυτό ήταν το πιο σοκαριστικό γιατί τονίζω τα σύμπτωματα ήταν ηπια τις προηγούμενες ημέρες... ξεκινούσε Επι της ουσίας μονη της διαδικασία της αποβολής. Το ίδιο βράδυ δηλ χθες μπήκα στο νοσοκομείο όπου και εκανα απόξεση.. 
 

στα θετικά : χαίρομαι που ο γιατρός είχε την υπόνοια για χρωμοσομικη και αυτό επειδή δεν είδε αποκόλληση η’ άλλο ζήτημα όποτε και το συνεχιζόμενο καφέ τον προβλημάτισε. Τουλάχιστον δεν άφησε να προχωρήσω περισσότερο γιατί ήδη για εμένα ήταν αρκετά επώδυνο αφού είχα αρχίσει να δένομαι με αυτό το πλασματάκι που έφερα ..

Σε καμία περίπτωση όσα γράφω δεν αφορούν η’ δεν μπορούν να παραλληλιστούν με άλλες περιπτώσεις γυναίκων που βλέπουν καφέ κτλ όποτε δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να προβληματίσω κάποιο κορίτσι από εδώ.

οσο για μένα Θέλω να κρατάω την αισιοδοξία μου και προσπαθώ να δω λίγο φως σε αυτό το σκοτάδι που με πλάκωσε από χθες ..

εύχομαι σε όλες Σας, μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη και να επιστρέψω σύντομα με καλά νέα στην παρέα σας 

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου. Μακάρι σύντομα να είσαι πάλι κοντά μας. 


cVaSp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, tzina_liana είπε:

κοριτσια οσες εχετε κανει εξωσωματικη τα σικλακουρ ποτε σας τα εκοψε ο γυναικολογος σας?

Και μένα μετά την αυχενική είπε θα αρχίσουμε να τα κόβουμε σταδιακά...αλλά τις ινοχεπ είπε θα τις συνεχίζω μέχρι τέλος (σοκ εγώ)..δν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι είχα μια μικρή αποκόλληση στην 7η εβδομάδα βέβαια..


qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool said:

Και μένα μετά την αυχενική είπε θα αρχίσουμε να τα κόβουμε σταδιακά...αλλά τις ινοχεπ είπε θα τις συνεχίζω μέχρι τέλος (σοκ εγώ)..δν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι είχα μια μικρή αποκόλληση στην 7η εβδομάδα βέβαια..

Ινοχεπ κι εμενα μου ειπε μεχρι και 40 ημερες μετά τον τοκετό. :o Θα γινω μπλε σαν την Στρουμφιτα... κοινως, την στρουμφισαμε!! :mrgreen:

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγώ καιρό να μπω κ να διαβάσω νέα σας μιας κ η μικρή μου ήταν άρρωστη κ τελικά κόλλησε κ εμένα. Τώρα είμαστε κ οι δυο πολύ καλύτερα.

Εμείς έχουμε αυχενικη την Πέμπτη οπότε θα ξέρω καλύτερα ΠΗΤ. Το μόνο που μου είπαν είναι πως τα μωράκια θα βγουν το αργότερο στην βδομαδα 37+6. Κ αν ειμαι τυχερη κ ενα απο τα 2 εχει πάρει θέση τότε θα γεννήσω φυσιολογικά! Πολύ χάρηκα μιας κ πριν 1 χρόνο με την μικρή κάναμε επείγουσα καισαρική. 

Τώρα μια ερώτηση. Έχει καμία πρόβλημα με τον θυρεοειδή? Εγώ δεν είχα ποτέ αλλά στις τελευταίες αιματολογικές οι τιμές δεν ήταν καλές κ χρειάστηκε να ξαναδωσω αίμα. Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα. 

Εύχομαι σε όλες ένα ωραίο κ ήρεμο Σάββατο Κυριάκο 


cVaSp1.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Kermit82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγώ καιρό να μπω κ να διαβάσω νέα σας μιας κ η μικρή μου ήταν άρρωστη κ τελικά κόλλησε κ εμένα. Τώρα είμαστε κ οι δυο πολύ καλύτερα.

Εμείς έχουμε αυχενικη την Πέμπτη οπότε θα ξέρω καλύτερα ΠΗΤ. Το μόνο που μου είπαν είναι πως τα μωράκια θα βγουν το αργότερο στην βδομαδα 37+6. Κ αν ειμαι τυχερη κ ενα απο τα 2 εχει πάρει θέση τότε θα γεννήσω φυσιολογικά! Πολύ χάρηκα μιας κ πριν 1 χρόνο με την μικρή κάναμε επείγουσα καισαρική. 

Τώρα μια ερώτηση. Έχει καμία πρόβλημα με τον θυρεοειδή? Εγώ δεν είχα ποτέ αλλά στις τελευταίες αιματολογικές οι τιμές δεν ήταν καλές κ χρειάστηκε να ξαναδωσω αίμα. Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα. 

Εύχομαι σε όλες ένα ωραίο κ ήρεμο Σάββατο Κυριάκο 

Α περαστικά σας κορίτσι μου.αντε με το καλό και η αυχενικη..Μέσα στην εβδομάδα έχουμε πολλές αυχενικες!να έχουμε ολες υπεροχα νεα!

Εγώ έχω χασιμοτο παίρνω τ4 και με παρακολουθούν εδώ και καιρό..στις τελευταιες εξετάσεις έπεσε υπερβολικα η tsh σε 0.01!!αλλά μου είπαν ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα για την εγκυμοσύνη απλα μου άλλαξαν τη δόση..εσυ πόσο έχεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Kermit82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγώ καιρό να μπω κ να διαβάσω νέα σας μιας κ η μικρή μου ήταν άρρωστη κ τελικά κόλλησε κ εμένα. Τώρα είμαστε κ οι δυο πολύ καλύτερα.

Εμείς έχουμε αυχενικη την Πέμπτη οπότε θα ξέρω καλύτερα ΠΗΤ. Το μόνο που μου είπαν είναι πως τα μωράκια θα βγουν το αργότερο στην βδομαδα 37+6. Κ αν ειμαι τυχερη κ ενα απο τα 2 εχει πάρει θέση τότε θα γεννήσω φυσιολογικά! Πολύ χάρηκα μιας κ πριν 1 χρόνο με την μικρή κάναμε επείγουσα καισαρική. 

Τώρα μια ερώτηση. Έχει καμία πρόβλημα με τον θυρεοειδή? Εγώ δεν είχα ποτέ αλλά στις τελευταίες αιματολογικές οι τιμές δεν ήταν καλές κ χρειάστηκε να ξαναδωσω αίμα. Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα. 

Εύχομαι σε όλες ένα ωραίο κ ήρεμο Σάββατο Κυριάκο 

Καλησπερα. Κι εγω εχω hashimoto υποθυρεοειδισμο και παιρνω t4.Στις τελευταιες εξετασεις ηταν 0,9 .Μια χαρα δηλ.Μετα τις 9 βδομαδες λειτουργει κι ο θυροειδης του μωρου οποτε πεφτουν οι τιμες.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nansy29 είπε:

Α περαστικά σας κορίτσι μου.αντε με το καλό και η αυχενικη..Μέσα στην εβδομάδα έχουμε πολλές αυχενικες!να έχουμε ολες υπεροχα νεα!

Εγώ έχω χασιμοτο παίρνω τ4 και με παρακολουθούν εδώ και καιρό..στις τελευταιες εξετάσεις έπεσε υπερβολικα η tsh σε 0.01!!αλλά μου είπαν ότι αυτό δεν είναι πρόβλημα για την εγκυμοσύνη απλα μου άλλαξαν τη δόση..εσυ πόσο έχεις;

Δεν μου είπε πόσο έχω, απλά ότι πρέπει να δώσω αίμα γιατί δεν ήταν καλές οι τιμές. Τέλος πάντων, θα δούμε από βδομάδα. 

Καλό βράδυ μανούλες <3

@Φούφη τελικά πολύ καλή ιδέα για το τικερακι! Πολύ ευκολα βλεπεις σε ποια βδομαδα ειμαστε. Thanks!

  • Μου αρέσει 2

cVaSp1.png

Link to comment
Share on other sites

On 30/11/2019 at 2:46 ΜΜ, Iro20 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Θέλω να μοιραστώ τον πόνο μου και να μου πέιτε αν έχετε κανένα γατροσόφι!

1. Το στομάχι μου και ο οισοφάγος μου φλέγονται! ΦΛΕΓΟΝΤΑΙ! Ότι και να φάω..

2. Έχω σουβλιές χαμηλά δεξιά. Είχα και πριν καμία εβδομαδα, σταμάτησαν και τώρα ξανάρχησαν.. καλά αυτο αν τα κάνω πάνω μου το σκ θα τον πάρω ένα τηλέφωνο την Δευτέρα τον γυναικολόγο..

3. Το στομάχι μου ΦΛΕΓΕΤΑΙ! Το είπα αυτό ε;

Αυτά. Και πολλά μου!

Εμένα ο γιατρός με άφηνε να πάρω κ κανένα simeco αλλά δεν κάνει κ θαύματα... αυτό που με ανακούφιζε αρκετά ήταν το παγωμένο γάλα από το ψυγείο.ηταν η σωτηρία μου!

22 ώρες πρίν, Kermit82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Εγώ καιρό να μπω κ να διαβάσω νέα σας μιας κ η μικρή μου ήταν άρρωστη κ τελικά κόλλησε κ εμένα. Τώρα είμαστε κ οι δυο πολύ καλύτερα.

Εμείς έχουμε αυχενικη την Πέμπτη οπότε θα ξέρω καλύτερα ΠΗΤ. Το μόνο που μου είπαν είναι πως τα μωράκια θα βγουν το αργότερο στην βδομαδα 37+6. Κ αν ειμαι τυχερη κ ενα απο τα 2 εχει πάρει θέση τότε θα γεννήσω φυσιολογικά! Πολύ χάρηκα μιας κ πριν 1 χρόνο με την μικρή κάναμε επείγουσα καισαρική. 

Τώρα μια ερώτηση. Έχει καμία πρόβλημα με τον θυρεοειδή? Εγώ δεν είχα ποτέ αλλά στις τελευταίες αιματολογικές οι τιμές δεν ήταν καλές κ χρειάστηκε να ξαναδωσω αίμα. Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα. 

Εύχομαι σε όλες ένα ωραίο κ ήρεμο Σάββατο Κυριάκο 

Μην αγχώνεσαι..εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα με τον θυρεοειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη όμως είχα αυξημένη TSH και ft4 και έπρεπε να πάρω χαπάκι και υψηλή δόση κιόλας στη δεύτερη εγκυμοσύνη γύρω στον 5ο μήνα μου παρουσιάστηκε πάλι αυξημένη TSH και πήρα χαπάκι αλλά πολύ μικρή δόση και τώρα στην τρίτη εγκυμοσύνη προς το παρόν οι εξετάσεις ήταν άψογες θα φανεί αν πάρω ή δεν πάρω δεν είναι κάθε εγκυμοσύνη το ίδιο.αμεσως μετά τον τοκετό συνήθως ρυθμίζονται όλα πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγαπουλίνια Καλή εβδομάδα καλά αποτελέσματα σε όλες για τις αυχενικες μας.

Πώς πάμε από συμπτώματα;

 

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby♡

PAKAKI♡

 

Υγ:

α)Γράψτε μου πητ να συμπληρώσω τον πίνακα και όσες μαθαίνουμε το φύλο του /των μωρών θα το συμπληρώνω στην ωρα του.

β) βάλτε όλες τικερακι για να ξέρουμε πόσο εβδομάδων είμαστε η κάθε μία.

για να βάλετε τικερακι  πατήστε πάνω στο δικό μου θα σας βγάλει στο σάιτ φτιάξτε το δικό σας κ κάντε το αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή του προφίλ σας.

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Φούφη είπε:

Καλημέρα αγαπουλίνια Καλή εβδομάδα καλά αποτελέσματα σε όλες για τις αυχενικες μας.

Πώς πάμε από συμπτώματα;

 

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby♡

PAKAKI♡

 

Υγ:

α)Γράψτε μου πητ να συμπληρώσω τον πίνακα και όσες μαθαίνουμε το φύλο του /των μωρών θα το συμπληρώνω στην ωρα του.

β) βάλτε όλες τικερακι για να ξέρουμε πόσο εβδομάδων είμαστε η κάθε μία.

για να βάλετε τικερακι  πατήστε πάνω στο δικό μου θα σας βγάλει στο σάιτ φτιάξτε το δικό σας κ κάντε το αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή του προφίλ σας.

Καλημέρα! Ύπνος και πάλι ύπνος και τις τελευταίες 15 μέρες βραδινές ναυτίες..μάλλον είναι νυχτερινός τύπος το μπεμπέ :mrgreen: επίσης δεν μας αρέσει το κρέας εκτός από το κοτόπουλο και θελουμε μόνο ζυμαρικά, γιαούρτι και γάλα :P

  • Χαχα 2

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 
 
 
 
1 hour ago, Φούφη said:

Καλημέρα αγαπουλίνια Καλή εβδομάδα καλά αποτελέσματα σε όλες για τις αυχενικες μας.

Πώς πάμε από συμπτώματα;

Καλημερα Φουφιτσα! Καλα για την ωρα, ειναι πιο ηπιες οι καουρες ευτυχως αλλα κοιμαμαι με 2 μαξιλαρια για να εχω το κεφαλι σηκωμενο πιο ψηλα, οποτε εχει βοηθησει και αυτο. Επισης κι εγω πολυ υπνηλια οπως η @Nicool με παιρνει μεχρι και στον καναπε καθιστη σαν μουμια! χαχαχα :mrgreen:

Να ρωτησω κοριτσια μου αν ξερετε, τα αποτελεσματα της αυχενικης βγαινουν επι τοπου?

Καλημερα, καλο μηνα και καλη εβδομαδα σε ολες!! :wub:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Καλημερα Φουφιτσα! Καλα για την ωρα, ειναι πιο ηπιες οι καουρες ευτυχως αλλα κοιμαμαι με 2 μαξιλαρια για να εχω το κεφαλι σηκωμενο πιο ψηλα, οποτε εχει βοηθησει και αυτο. Επισης κι εγω πολυ υπνηλια οπως η @Nicool με παιρνει μεχρι και στον καναπε καθιστη σαν μουμια! χαχαχα :mrgreen:

Να ρωτησω κοριτσια μου αν ξερετε, τα αποτελεσματα της αυχενικης βγαινουν επι τοπου?

Καλημερα, καλο μηνα και καλη εβδομαδα σε ολες!! :wub:

Καλησπερα. Οτι δουν στον υπερηχο στο λενε τοτε και το pappa (δηλ.το αιμα) θελει 5-7 μερες

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

Καλημέρα αγαπουλίνια Καλή εβδομάδα καλά αποτελέσματα σε όλες για τις αυχενικες μας.

Πώς πάμε από συμπτώματα;

 

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby♡

PAKAKI♡

 

Υγ:

α)Γράψτε μου πητ να συμπληρώσω τον πίνακα και όσες μαθαίνουμε το φύλο του /των μωρών θα το συμπληρώνω στην ωρα του.

β) βάλτε όλες τικερακι για να ξέρουμε πόσο εβδομάδων είμαστε η κάθε μία.

για να βάλετε τικερακι  πατήστε πάνω στο δικό μου θα σας βγάλει στο σάιτ φτιάξτε το δικό σας κ κάντε το αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή του προφίλ σας.

Καλησπέρα κορίτσια!! Με το καλό σε όλες εύχομαι!!Κι εγώ διδυμομανουλα. Είμαι 8w και 4d. ΠΗΤ 10/7/2019 αλλά επειδή είναι δυο μάλλον θα πάμε πιο νωρίς μου είπε ο γιατρός. Από συμπτώματα υπνηλία, καμιά φορά πονακια χαμηλά και πολύ πρησμένο στήθος!! Αλήθεια, η κοιλίτσα σας έχει φουσκώσει καθόλου ή είναι πολύ νωρίς; Εμένα ελάχιστα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΗΤ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡ΠΗΤ: 18-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

BUTTERFLY 19♡♡ ΠΗΤ:10-7-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡

HOPE2019♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby♡

PAKAKI♡

 

Υγ:

α)Γράψτε μου πητ να συμπληρώσω τον πίνακα και όσες μαθαίνουμε το φύλο του /των μωρών θα το συμπληρώνω στην ωρα του.

β) βάλτε όλες τικερακι για να ξέρουμε πόσο εβδομάδων είμαστε η κάθε μία.

για να βάλετε τικερακι  πατήστε πάνω στο δικό μου θα σας βγάλει στο σάιτ φτιάξτε το δικό σας κ κάντε το αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή του προφίλ σας.

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!Υπεροχη μερα σήμερα. κάναμε την αυχενική και ήταν όλα πολύ καλά και τα 2 μωράκια μας φαίνονται υγιεστατα..περιμένουμε να βγει και το αίμα αλλά μάλλον τυπικά..να είναι καλά ο προεμφυτευτικος..Και με επιφύλαξη μας είπε ότι μάλλον έχουμε 2 κορίτσακια!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...