Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nansy29 είπε:

Ναι έναν μέχρι τώρα αλλά ακόμα ανακατεύομαι..

Νανσούλη φρυγανιές δοκίμασες όταν καταλαβαίνεις πως σου έρχεται εμετος;; εγώ μέχρι στιγμής έτσι το κάνω και πιάνει..♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φούφη said:

Νανσούλη φρυγανιές δοκίμασες όταν καταλαβαίνεις πως σου έρχεται εμετος;; εγώ μέχρι στιγμής έτσι το κάνω και πιάνει..♡

Φουφιτσα μου, φρυγανιες τρως ασπρες ή ολικης?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Νανσούλη φρυγανιές δοκίμασες όταν καταλαβαίνεις πως σου έρχεται εμετος;; εγώ μέχρι στιγμής έτσι το κάνω και πιάνει..♡

Γενικά βοηθάνε πολύ οι φρυγανιές αλλά εγώ έχω και ζάχαρο στην εγκυμοσυνη..οπότε οι φρυγανιές ειναι περιορισμένες..με βοηθάει το λεμόνι όταν το μυρίζω αλλά κάποιες φορές δεν προλαβαίνω κάν.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

Μια μπουκιτσα φρυγανια παιζει να βοηθησει? Οσο μπορεις υπομονη κουκλιτσα μου, κατσε ξαπλα αν σε βοηθαει. Σε ποια εβδομαδα εισαι τωρα?

Ξαπλα ειμαι..Είναι κάποιες μέρες που είναι πιο δύσκολες!αλλά δεν πειράζει αρκεί να πάνε όλα καλα!ειμαι στην 7η εβδομάδα αύριο έχουμε υπέρηχο για καρδούλες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 said:

Γενικά βοηθάνε πολύ οι φρυγανιές αλλά εγώ έχω και ζάχαρο στην εγκυμοσυνη..οπότε οι φρυγανιές ειναι περιορισμένες..με βοηθάει το λεμόνι όταν το μυρίζω αλλά κάποιες φορές δεν προλαβαίνω κάν.. 

Πως το ανακαλυψες το ζαχαρο? Εκανες καποια εξεταση?

 

Just now, Nansy29 said:

Ξαπλα ειμαι..Είναι κάποιες μέρες που είναι πιο δύσκολες!αλλά δεν πειράζει αρκεί να πάνε όλα καλα!ειμαι στην 7η εβδομάδα αύριο έχουμε υπέρηχο για καρδούλες!!

Τελειο!! Περιμενουμε νεα τοτε!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Νανσούλη μαζί νόμιζα πως είμαστε πότε είχες τεπ;

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΜΝΜ ΠΡΙΒΕ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ Η ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΗΤ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΠΙΝΑΚΑΚΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΓΟΥΡΙ♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, playbunny είπε:

αααα οκ!! θα τα μαθω σιγα σιγα χεχε :D

Τώρα που μπήκαμε στον χορό θα χορέψουμε εμείς και τα σποράκια θα μας χορεύουν στο ταψί χαχαχαχα


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Πως το ανακαλυψες το ζαχαρο? Εκανες καποια εξεταση?

 

Τελειο!! Περιμενουμε νεα τοτε!! :wub:

Έχω κάνει πολλές εξετάσεις..Δεν ξέρω αν θύμασαι ειχα δυστυχώς 4 εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν σε όλες ήταν λιγο τσιμπημενο το ζάχαρο..Τελικά ανακάλυψα εκτός εγκυμοσύνης μια μικρη προδιάθεση που στις εγκυμοσύνες γίνεται διαβήτης..οπότε τώρα κάνω διατροφή και παίρνω χάπι απο πριν την εμβρυομεταφορα..Έκανα και καμπύλη προχθές..χάλια βγήκε..το έχω το θεματακι αλλά είναι υπό έλεγχο..

Just now, Φούφη είπε:

Νανσούλη μαζί νόμιζα πως είμαστε πότε είχες τεπ;

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΑ ΓΡΑΨΤΕ ΜΟΥ ΟΣΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΜΝΜ ΠΡΙΒΕ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ Η ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΠΗΤ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΠΙΝΑΚΑΚΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΓΟΥΡΙ♡

09 Σεπτέμβρη τελευταία περιοδος Φουφη μου!!Ναι νομίζω  είμαστε μαζί εμείς!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 said:

Έχω κάνει πολλές εξετάσεις..Δεν ξέρω αν θύμασαι ειχα δυστυχώς 4 εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν σε όλες ήταν λιγο τσιμπημενο το ζάχαρο..Τελικά ανακάλυψα εκτός εγκυμοσύνης μια μικρη προδιάθεση που στις εγκυμοσύνες γίνεται διαβήτης..οπότε τώρα κάνω διατροφή και παίρνω χάπι απο πριν την εμβρυομεταφορα..Έκανα και καμπύλη προχθές..χάλια βγήκε..το έχω το θεματακι αλλά είναι υπό έλεγχο..

Αφου ειναι υπο ελεγχο τωρα αυτο μετραει! Οτι ειναι καλυτερο για τα σπορακια. Απο περιεργεια, ποιο χαπι σου εχει δωσει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Αφου ειναι υπο ελεγχο τωρα αυτο μετραει! Οτι ειναι καλυτερο για τα σπορακια. Απο περιεργεια, ποιο χαπι σου εχει δωσει?

Γλουκοφαζ των 1000..2 τη μερα παιρνω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...