Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nina94 είπε:

Άσε! Αφού δεν ξέρω αν εχω γίνει κυκλοθυμική από την εγκυμοσύνη ή από όλα αυτά που συμβαίνουν..

Κι εγώ το ίδιο.. όλο αυτό μου έχει βγάλει πολλά νεύρα και τα ακούει ο καημένος χωρίς να φταίει κάπου.. καταλαβαίνουν όμως! 

Βλέπεις και τα βόδια (συγγνώμη για την έκφραση αλλά επικρατεί το θέατρο του παραλόγου) και δεν κάθονται σπίτια τους μόνο πάνε στα εξοχικά ανενόχλητοι λες και είναι διακοπουλες.

  • Μου αρέσει 2

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Κι εγώ το ίδιο.. όλο αυτό μου έχει βγάλει πολλά νεύρα και τα ακούει ο καημένος χωρίς να φταίει κάπου.. καταλαβαίνουν όμως! 

Βλέπεις και τα βόδια (συγγνώμη για την έκφραση αλλά επικρατεί το θέατρο του παραλόγου) και δεν κάθονται σπίτια τους μόνο πάνε στα εξοχικά ανενόχλητοι λες και είναι διακοπουλες.

Εεε ναι μωρε...δεν καταλαβαίνουμε δεν ξέρω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Άννα.Κρήτη said:

Μη φοβάσαι καθόλου το ίδιο έχω εγώ αλλά από τον 5ο δεν δείχνει να ανεβαίνει οπότε μου είπε ο γιατρός δεν γλιτώνω την καισαρική.

Τελικά όλες έχουμε ένα θέμα με τον ιό. Κι εμένα ο άντρας μου είναι ναυτικός η εταιρία τους έχει παγώσει το ξεμπαρκο για 1 μήνα,όλα τα αεροδρόμια είναι κλειστά επομένως υπάρχει περίπτωση να χάσει την γέννα. Μιας και θα γεννήσω Μάιο εγώ.. 

Δεν σου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα έτσι ;;

2 hours ago, Comet said:

Καλησπερα.Δεν ειναι κατι,μην αγχωνεσαι.Ειχα στο μικρο.Θα προσεχεις με βαρυ και σκαλες και εισαι ενταξει.Εμενα ειχε ανεβει στον 8ο οποτε εχεις καιρο.Στην χειροτερη κανεις καισαρικη

Σ ευχαριστώ πολύ !! Δεν δημιουργεί κάποιο άλλο πρόβλημα έτσι ;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, evi1996 είπε:

Δεν σου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα έτσι ;;

Όχι βέβαια γλυκιά μου! Κανένα απολύτως..ούτε στην γυναίκα ούτε στο μωρό! Απλά αν δεν ανέβει πας με καισαρική.


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Άννα.Κρήτη said:

Όχι βέβαια γλυκιά μου! Κανένα απολύτως..ούτε στην γυναίκα ούτε στο μωρό! Απλά αν δεν ανέβει πας με καισαρική.

σ ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου!! ηδη νιωθω καλυτερα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , evi1996 είπε:

Δεν σου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα έτσι ;;

Σ ευχαριστώ πολύ !! Δεν δημιουργεί κάποιο άλλο πρόβλημα έτσι ;;

Οχι,τιποτα.Αλλα θελει λιγο να προσεχεις


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Κορίτσια μου από φαγητό πως πάτε; Εγώ δεν μπορώ να ξεκολλησω το μυαλό μ από το φαγητό... η καραντίνα δεν μας βοηθάει καθόλου χαχαχχα

Εγώ με το φαγητό δεν έχω πρόβλημα τρώω φυσιολογικά αλλά έχω τσιμπήσει 8 κιλα για το καλό !!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΑΝΝΑ91 είπε:

Εγώ με το φαγητό δεν έχω πρόβλημα τρώω φυσιολογικά αλλά έχω τσιμπήσει 8 κιλα για το καλό !!!

Δεν πειράζει μωρε θα τα χάσουμε μετά...απλά αυτή η καραντίνα σε κάνει όλη μέρα γύρω από το ψυγείο να γυρίζεις... σε συνδυασμό με το καθισιό όλη μέρα αστα να πάνε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Nina94 είπε:

Κορίτσια μου από φαγητό πως πάτε; Εγώ δεν μπορώ να ξεκολλησω το μυαλό μ από το φαγητό... η καραντίνα δεν μας βοηθάει καθόλου χαχαχχα

εγω πηγα γιατρο χθες και επειδη ο μπεμπακος ειναι μεγαλος ,ηδη ενα κιλο (25w 3d) μου ειπε να περιορισω υδατανθρακες για να μην ταλαιπωρηθω στην γεννα! ολοι στο σοι γεννιούνται απο 4μιση και πανω ετσι μας βλεπω. οποτε σαλατουλες και ψητα τωρα αλλα πηγε το μακαρονι και η πατατα με τις καουρες των προηγουμενων μηνων συννεφο. 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια χθες έκανα την καμπύλη ζαχάρου για τρίτη φορά στη ζωή μου:???: (τι αηδία Θεέ μου) το καλό ήταν ότι το απόγευμα μου έστειλε η μικροβιολόγος μήνυμα στο κινητό και μου είπε ότι μπορώ να φάω άφοβα γλυκάκι και ότι η καμπύλη ζαχάρου βγήκε καλή όλα τα υπόλοιπα αποτελέσματα θα βγουν τη Δευτέρα ξανά έκανα εξέταση για θυροειδή για και λεύκωμα ελπίζω αυτή τη φορά να μη δούμε κανένα λεύκωμα πάλι στα ούρα όπως την προηγούμενη φορά..μου κάνει εντύπωση μήπως έχει καμία εμπειρία? στις δύο προηγούμενες εγκυμοσύνες μου είχα θυροειδή και έπαιρνα τ4 Γιατί ήταν η tsh πάντα αρκετά υψηλή.. σε αυτή την εγκυμοσύνη δεν αντέδρασε καθόλου η tsh είναι απολύτως φυσιολογική Δεν είναι περίεργο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σας έχει πει ο γιατρός για doppler?

Ναι το συζήτησα μαζί του τις προάλλες που πήγα επειδή ο δικός μου επιμένει ότι κάνει αυτός το ντόπλερ μου λέει όπως νομίζεις άμα θέλεις κάντο στον ειδικό καλό θα κάνεις κακό δεν θα κάνεις ότι θέλεις κανε..

Εμένα ο ο ειδικός που μου έκανε τη β επιπέδου μου είπε να το κάνω οπωσδήποτε και λόγω ιστορικού επειδή γέννησα λίγο πρόωρα τον προηγούμενο μου γιο. Και τώρα σκέφτομαι να το κάνω μου είπαν μεταξύ 31 εβδομάδες με 33. Έχω λίγο χρόνο βέβαια το κόστος στον ειδικό μου είπαν είναι 80 ευρώ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...