Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα είχα γιατρό είδαμε την μπέμπα μας 1100 γρ. Όλα καλά μόνο που κρυβόταν και δε μπορούσανε να δούμε τη φατσούλα της!! Βαλίτσα θέλει σιγά σιγά να ετοιμάσουμε. Όσο για σουτιέν δεν έχει μεγαλώσει το στήθος μου άλλο...θα πάρω ένα τώρα και βλέπουμε αργότερα πόσο θα γίνει!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Zina21 said:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Κ εγώ μια από τα ίδια Νανσυ μου με τον τράχηλο.Την Πέμπτη που μου τον μέτρησε ήταν 3 κ κλειστός.Μου είπε ότι θέλει να προσέχω αλλά χωρίς να είμαι μόνο κρεβάτι τουαλέτα.Μου είπε ότι κρατάει πολύ καλά κ ότι δεν θα έχω πρόβλημα.Τωρα είναι φυσιολογικό να μειώνεται γιατί πλησιάζουμε!

Κουνελακι πως πήγε χθες με το γιατρό;Τι κάνουν τα μωράκια σου;

Όσο για τα ψώνια είναι δύσκολη περίοδος.Υπαρχουν μαγαζιά που έχω παραγγείλει από 17/3 κ δεν έχουν έρθει ακόμη...

 

Ζηνακι ολα καλα πηγαν, τα μπεμπε ειναι μια χαρα ευτυχως. Δεν αφησαν τον αντρουλη εντος του κτιριου του Ιασω επειδη ηταν απλα για ελεγχο. Γενικα πολυ αυστηρα ολα, ελπιζω να εχουν χαλαρωσει λιγο μεχρι να παμε εμεις. :???:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ζηνακι ολα καλα πηγαν, τα μπεμπε ειναι μια χαρα ευτυχως. Δεν αφησαν τον αντρουλη εντος του κτιριου του Ιασω επειδη ηταν απλα για ελεγχο. Γενικα πολυ αυστηρα ολα, ελπιζω να εχουν χαλαρωσει λιγο μεχρι να παμε εμεις. :???:

Εμενα ο γιατρός έχει ιατρείο οπότε μπήκαμε με σύζυγο κανονικά με μάσκες αντισηπτικά κλπ. Μου είπε για τις κλινικές ότι πλέον μόνο δίκλινα και μονοκλινα δωμάτια έχει καθώς και δεν αφήνουν κανέναν σαν συνοδό ούτε καν τον σύζυγο.

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ζηνακι ολα καλα πηγαν, τα μπεμπε ειναι μια χαρα ευτυχως. Δεν αφησαν τον αντρουλη εντος του κτιριου του Ιασω επειδη ηταν απλα για ελεγχο. Γενικα πολυ αυστηρα ολα, ελπιζω να εχουν χαλαρωσει λιγο μεχρι να παμε εμεις. :???:

Τέλεια!!Τωρα έχουν αρχίσει κ παίρνουν βάρος!!Μπραβο στα μπεμπακια!!!!

Ναι στα νοσοκομεία δεν αφήνουν.Εγω επειδή πάω στο κεντρο του γιατρού μου άφησαν κανονικά τοκ άντρα μου κ μπήκε.Βεβαια μας επέτρεψαν να ανέβουμε επάνω αφού εφυγε το προηγούμενο ραντεβού.Δεν θέλουν να περιμένει κανένας στην αναμονή.

Εσεις μπορεί να είσαι πιο τυχερές κ να είναι όλα λίγο πιο ελαστικα!Εγω έχω χάσει τις ελπίδες μου.Με αυτή την κατάσταση θα γεννήσω αλλά δεν με πειράζει αρκεί να πάνε όλα καλά με τη βοήθεια του θεού!

Just now, Jerina είπε:

Εμενα ο γιατρός έχει ιατρείο οπότε μπήκαμε με σύζυγο κανονικά με μάσκες αντισηπτικά κλπ. Μου είπε για τις κλινικές ότι πλέον μόνο δίκλινα και μονοκλινα δωμάτια έχει καθώς και δεν αφήνουν κανέναν σαν συνοδό ούτε καν τον σύζυγο.

Εγώ θα γεννήσω στο Ιασώ.Εχει κανονικά κ τρίκλινα.Απλα δεν αφήνουν να μείνει σύνοδος το βράδυ.Τηλεφωνικα που μίλησα μαζί τους αυτές τις πληροφορίες μου έδωσαν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Nansy29 είπε:

2.7 ήταν πριν 10 μέρες αλλά μου είπε ότι είναι φυσιολογικό σε αυτή τη φάση..παρόλα αυτά προσοχή μου λέει συνέχεια ο γιατρός δεν με αφήνει δουλειές μαγειρεματα κλπ..εσάς πόσο είναι τώρα ο τραχηλος;

Ξεκινά σιγά σιγά με παραγγελιες..Μην το αφήνεις γιατί και οι παραδόσεις μπορεί να αργούν λιγο

Εννοείται να κοιμάσαι όπου βολεύεσαι!! Για το σουτιέν δεν ξέρω πώς θα είναι το στήθος μας σε 2 μήνες αλλά εμένα μεγαλώνει συνέχεια..οπότε έτσι κι αλλιώς πρεπει να πάρω για τωρα..δεν θα μου κανουν σε λιγο αυτα που εχω ειναι οριακα..κι αν μεγαλώσει κι άλλο θα πάρω πιο μεγάλα μετά..

Εμένα ο τράχηλος μου ήταν στο 1,9 και εχω κάνει περιδεση... είμαι άλλη περίπτωση πλέον δεν μετράμε καν! Ναι ναι πλέον ξεκίνησα κι εγώ τις παραγγελίες! 
Την βαλίτσα ποτε πρέπει να την έχουμε έτοιμη;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 said:

Εμένα ο τράχηλος μου ήταν στο 1,9 και εχω κάνει περιδεση... είμαι άλλη περίπτωση πλέον δεν μετράμε καν! Ναι ναι πλέον ξεκίνησα κι εγώ τις παραγγελίες! 
Την βαλίτσα ποτε πρέπει να την έχουμε έτοιμη;;

Με το που μπαινουμε στον 7ο καλό ειναι να ξεκινησουμε να την φτιαχνουμε.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Jerina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα είχα γιατρό είδαμε την μπέμπα μας 1100 γρ. Όλα καλά μόνο που κρυβόταν και δε μπορούσανε να δούμε τη φατσούλα της!! Βαλίτσα θέλει σιγά σιγά να ετοιμάσουμε. Όσο για σουτιέν δεν έχει μεγαλώσει το στήθος μου άλλο...θα πάρω ένα τώρα και βλέπουμε αργότερα πόσο θα γίνει!

Μας ειχαν πει 3 νουμερα μεγαλυτερο σουτιεν απο πριν και τοσο μεγαλωσε μετα τι γεννα

  • Ευχαριστώ 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet είπε:

Μας ειχαν πει 3 νουμερα μεγαλυτερο σουτιεν απο πριν και τοσο μεγαλωσε μετα τι γεννα

Ωχ 3 νούμερα μεγαλύτερο πλάκα κάνεις!!!Εγώ δεν μπορώ να βγάλω τωρα άκρη με τα νούμερα βρε κορίτσια.ξερει καμία να με βοηθήσει;μετράω στήθος είναι 102 μετράω κάτω από το στήθος είναι 90 και με βγάζουν στο μέγεθος Α..καμία σχέση..ποιο Α;θελω σιγουρα μεγαλο νουμερο...Τι δεν κάνω σωστά; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 said:

Ωχ 3 νούμερα μεγαλύτερο πλάκα κάνεις!!!Εγώ δεν μπορώ να βγάλω τωρα άκρη με τα νούμερα βρε κορίτσια.ξερει καμία να με βοηθήσει;μετράω στήθος είναι 102 μετράω κάτω από το στήθος είναι 90 και με βγάζουν στο μέγεθος Α..καμία σχέση..ποιο Α;θελω σιγουρα μεγαλο νουμερο...Τι δεν κάνω σωστά; 

Απο οτι ειδα με ψαξιμο στο google με διαφορα 12cm εισαι βασικα στο Β.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Comet είπε:

Μας ειχαν πει 3 νουμερα μεγαλυτερο σουτιεν απο πριν και τοσο μεγαλωσε μετα τι γεννα

Ωχ...που θα φτάσουν δηλαδή;; Ήδη είμαι στο τρία νούμερο...πφφφφ αγελάδα!!!

  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , playbunny είπε:

Απο οτι ειδα με ψαξιμο στο google με διαφορα 12cm εισαι βασικα στο Β.

Σε ευχαριστω λαγουδακι αλλα και πάλι αποκλείεται..Πριν την εγκυμοσύνη ήμουν στο c..εχω ανέβει σίγουρα 1 -2 νούμερα.θα ξαναμετρηθω!εσένα σου βγαίνει σωστο το μέγεθος με τη μέτρηση σου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...