Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nansy29 είπε:

Σε ευχαριστω λαγουδακι αλλα και πάλι αποκλείεται..Πριν την εγκυμοσύνη ήμουν στο c..εχω ανέβει σίγουρα 1 -2 νούμερα.θα ξαναμετρηθω!εσένα σου βγαίνει σωστο το μέγεθος με τη μέτρηση σου;

ελα παιδι μου θες να μετρησεις τα μεμε σου αχχαχααχαχχα παρε ενα 5 και εισαι μεσα

 

  • Χαχα 2

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nansy29 είπε:

Σε ευχαριστω λαγουδακι αλλα και πάλι αποκλείεται..Πριν την εγκυμοσύνη ήμουν στο c..εχω ανέβει σίγουρα 1 -2 νούμερα.θα ξαναμετρηθω!εσένα σου βγαίνει σωστο το μέγεθος με τη μέτρηση σου;

Εμενα μεγάλωσε αρχικά ένα νούμερο κ πήγα στο 85c.Την πλατη την πήρα τόσο γιατί δεν μπορώ να με πιέζει.Για το μαιευτηριο πήρα 90d δηλαδή ένα νούμερο μεγαλύτερο.Λογικα κάπου εκεί θα είσαι κ εσυ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μανουλες! πως ειστε; εγω χθες δεν ενιωθα πολυ το νινι μου πηρα τηλ τον γιατρο και σημερα εκαναν nst. το μωρακι μου ειναι 1650 γραμμαρια και ειναι μια χαρα. μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι λογικο να μην το νιωθω οπως πριν γιατι μεγαλωνει και στενευουν τα ορια στην μητρα! κοριτσια μου ο γιατρος μου μου κανονισε καισαρικη 15 μαιου γιατι ο πλακουντας τελικα εμεινε εκει που ηταν. 

  • Μου αρέσει 3

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Jerina είπε:

Ωχ...που θα φτάσουν δηλαδή;; Ήδη είμαι στο τρία νούμερο...πφφφφ αγελάδα!!!

Κι εγω τοσο ειμαι κανονικα.Ασε οντως σαν αγελαδα ειχα γινει.Και τωρα φοραω ακομι τα προ εγκυμοσυνις σουτιεν.Μαλλον παλι μετα τιν γεννα θα μεγαλωσει

14 ώρες πρίν, pakaki είπε:

κοριτσια εχουν τα μωρακια σας λοξιγγα; σημερα 2 φορες το χω νιώσει. 

Καλημερα. Εδω και 4 μερες εχει συχνα λοξιγγα.Ειναι πολυ καλο.Σημαινει οτι κανει αναπνευστικες Κινησεις.Μια χαρα

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

καλησπερα μανουλες! πως ειστε; εγω χθες δεν ενιωθα πολυ το νινι μου πηρα τηλ τον γιατρο και σημερα εκαναν nst. το μωρακι μου ειναι 1650 γραμμαρια και ειναι μια χαρα. μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι λογικο να μην το νιωθω οπως πριν γιατι μεγαλωνει και στενευουν τα ορια στην μητρα! κοριτσια μου ο γιατρος μου μου κανονισε καισαρικη 15 μαιου γιατι ο πλακουντας τελικα εμεινε εκει που ηταν. 

Καλημερα κοριτσι.Ολα καλα λοιπον.Δεν πειραζει για τη καισαρικι.Εμενα παλι ακομι γυρναει στο πλαι και σπρωχνει τα πλευρα.Ασε με εχει πεθανει.Ποτε θα παρει θεσι;Σε μια βδομαδα εχω γιατρο

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Κι εγω τοσο ειμαι κανονικα.Ασε οντως σαν αγελαδα ειχα γινει.Και τωρα φοραω ακομι τα προ εγκυμοσυνις σουτιεν.Μαλλον παλι μετα τιν γεννα θα μεγαλωσει

Καλημερα. Εδω και 4 μερες εχει συχνα λοξιγγα.Ειναι πολυ καλο.Σημαινει οτι κανει αναπνευστικες Κινησεις.Μια χαρα

Καλημερα κοριτσι.Ολα καλα λοιπον.Δεν πειραζει για τη καισαρικι.Εμενα παλι ακομι γυρναει στο πλαι και σπρωχνει τα πλευρα.Ασε με εχει πεθανει.Ποτε θα παρει θεσι;Σε μια βδομαδα εχω γιατρο

πολυ πιθανον να εχει παρει θεση κοριτσι μου και γι αυτο να σε κλωτσαει στα πλευρα! εμενα δεν γυρισε καθολου με τα ποδια κατω ειναι και δεν το κοβω να γυριζει κιολας!


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη said:

καλησπερα μανουλες! πως ειστε; εγω χθες δεν ενιωθα πολυ το νινι μου πηρα τηλ τον γιατρο και σημερα εκαναν nst. το μωρακι μου ειναι 1650 γραμμαρια και ειναι μια χαρα. μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι λογικο να μην το νιωθω οπως πριν γιατι μεγαλωνει και στενευουν τα ορια στην μητρα! κοριτσια μου ο γιατρος μου μου κανονισε καισαρικη 15 μαιου γιατι ο πλακουντας τελικα εμεινε εκει που ηταν. 

τέλειο ειναι το μικρουλι σου! :wub:

εμενα δεν μου ειπε βαρος ο ντοκτορ γιατι ειμασταν εκτος εδρας, οποτε κανονισα με εναν τοπικο γιατρο την Δευτερα υπερηχο να παω για τις διαφορες μετρησεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

τέλειο ειναι το μικρουλι σου! :wub:

εμενα δεν μου ειπε βαρος ο ντοκτορ γιατι ειμασταν εκτος εδρας, οποτε κανονισα με εναν τοπικο γιατρο την Δευτερα υπερηχο να παω για τις διαφορες μετρησεις. 

να μας πεις κι εσυ ποσο ζυγιζουν τα μωρακια σου γιατι εχω απορια πως κυμαινεται το βαρος στα διδυμακια <3


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη said:

να μας πεις κι εσυ ποσο ζυγιζουν τα μωρακια σου γιατι εχω απορια πως κυμαινεται το βαρος στα διδυμακια <3

αμε, εχω περιεργεια κι εγω να δω ποσο εχουν παει. να δουμε αν παιρνουν κι αυτα ή παιρνω μονο εγω? χεχε :mrgreen:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, pakaki είπε:

κοριτσακια μου αρχισατε ψωνια; και αν ναι ποτε; λεω τελη 7ου να αρχισω. καλα ειναι;

Κάποιες κοπέλες έχουν ολοκληρώσει τις αγορές τους ήδη... κι εγώ έλεγα τέλη του 7ου να ξεκινήσω να αγοράζω αλλά έτσι όπως έγιναν τα πράγματα άρχισα ήδη να παραγγέλνω γτ τα περισσότερα αργούν να έρθουν! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 30/3/2020 at 8:52 ΜΜ, Nancymar είπε:

 

Κοριτσια έχει καμια πονο στα δαχτυλα.. Σα να τα νιώθει πρησμένα και να πονάει οταν τα κουνάει? Ξυονησα έτσι σημερα το πρωί και τωρα οσι βραδιάζει ποναει πολυ ειδικα το δεξι χέρι.. Πάτησα στο γκουγκλ και αμέσως μου εβγαλε οτι ριναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Το έχει κάποια? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...