Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, pakaki είπε:

μαστιχονερο βοηθαει! το χεις δοκιμάσει;

εγω θελω να κρατησω. 800 ευρω μου ειπε ενας φιλος που φυλαξανε πριν 2 χρονια.την επομεμη φορα θα το πω και στον γιατρο 

Όχι δεν το έχω δοκιμάσει η αλήθεια είναι.. Να φανταστώ εννοείς αυτό που πουλάνε τα σούπερ στο γυάλινο μπουκάλι σωστα; 800 ειναι μια χαρά.. 


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Οσο αναφορά τα βλαστοκύτταρα σε ποιες τράπεζες είναι αυτές οι τιμές;Γιατί κ εμείς το κοιτάζουμε με τον άντρα μου κ θα το συζητήσουμε με το γιατρό μας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Οσο αναφορά τα βλαστοκύτταρα σε ποιες τράπεζες είναι αυτές οι τιμές;Γιατί κ εμείς το κοιτάζουμε με τον άντρα μου κ θα το συζητήσουμε με το γιατρό μας.

σε δημοσιο ιδρυμα. ρωταω ονομα και σας λεω. αυτος ο φιλος ειναι βιολογος και ειπε καλυτερα σε δημοσιο.

Just now, pakaki είπε:

σε δημοσιο ιδρυμα. ρωταω ονομα και σας λεω. αυτος ο φιλος ειναι βιολογος και ειπε καλυτερα σε δημοσιο.

μονο οτι θες ενα ατομο να το αναλαβει αυτο γιατι πρεπει να το πας εσυ εκει μεσα σε 3 ωρες νομιζω. και τωρα που δεν επιτρεπονται επισκέπτες δε ξερω πως μπορει να γινει.

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Όχι δεν το έχω δοκιμάσει η αλήθεια είναι.. Να φανταστώ εννοείς αυτό που πουλάνε τα σούπερ στο γυάλινο μπουκάλι σωστα; 800 ειναι μια χαρά.. 

ναι. εμενα με μονο αυτο με ανακουφιζε. και την πεμπτη που εκανα ενα διαδικτυακο σεμιναριο το αναφερανε για μαστιχα. α με την ευκαιρια μπειτε two hearts. την επομενη πεμπτη εχει σεμιναριο δωρεάν για τον τοκετο και θα ακουληθησει αλλο ενα γονεικοτητα. ειναι ωραια και περναει και η ωρα τωρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pakaki είπε:

σε δημοσιο ιδρυμα. ρωταω ονομα και σας λεω. αυτος ο φιλος ειναι βιολογος και ειπε καλυτερα σε δημοσιο.

μονο οτι θες ενα ατομο να το αναλαβει αυτο γιατι πρεπει να το πας εσυ εκει μεσα σε 3 ωρες νομιζω. και τωρα που δεν επιτρεπονται επισκέπτες δε ξερω πως μπορει να γινει.

Εμείς για ιδιωτικό κοιτάζαμε.Αναλαμβανουν την παραλαβή από το μαιευτηριο εκείνοι.Μια αγγλική μας είπαν.Τιμη περίπου στα 2.000 για το κάθε μωράκι.Αλλα θα μιλήσω τη Δευτέρα μαζί τους.Αν μπορείς ρώτησε κ πες μας.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Εμείς για ιδιωτικό κοιτάζαμε.Αναλαμβανουν την παραλαβή από το μαιευτηριο εκείνοι.Μια αγγλική μας είπαν.Τιμη περίπου στα 2.000 για το κάθε μωράκι.Αλλα θα μιλήσω τη Δευτέρα μαζί τους.Αν μπορείς ρώτησε κ πες μας.

πολλα λεφτα ρε συ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Zina21 είπε:

Εμείς για ιδιωτικό κοιτάζαμε.Αναλαμβανουν την παραλαβή από το μαιευτηριο εκείνοι.Μια αγγλική μας είπαν.Τιμη περίπου στα 2.000 για το κάθε μωράκι.Αλλα θα μιλήσω τη Δευτέρα μαζί τους.Αν μπορείς ρώτησε κ πες μας.

Πωπω πλάκα κάνεις; πάρα πολλά λεφτά.. 

Καλα νταξει ποιος να το πάει εμένα ο άντρας μου δεν θα ναι καν στη γέννα οποτε δεν το σκέφτομαι καν..

Η εταιρία που μου συνέστησε ο γιατρός μου λέγεται biohellenika


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Πωπω πλάκα κάνεις; πάρα πολλά λεφτά.. 

Καλα νταξει ποιος να το πάει εμένα ο άντρας μου δεν θα ναι καν στη γέννα οποτε δεν το σκέφτομαι καν..

Ναι είναι πολλά τα χρήματα κ εμείς έχουμε διδυμάκια...Αγοράζεις πρώτα το κιτ συλλογής κ μεταφοράς που πρέπει να το έχεις μαζί σου όταν πας για τον τοκετό.Κανουν την συλλογή την ώρα του τοκετού κ αυτοί έρχονται κ το παραλαμβάνουν από το μαιευτηριο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Ναι είναι πολλά τα χρήματα κ εμείς έχουμε διδυμάκια...Αγοράζεις πρώτα το κιτ συλλογής κ μεταφοράς που πρέπει να το έχεις μαζί σου όταν πας για τον τοκετό.Κανουν την συλλογή την ώρα του τοκετού κ αυτοί έρχονται κ το παραλαμβάνουν από το μαιευτηριο.

Όχι δεν θα το κάνω γιατί θέλω να δώσω και στον γιατρό ένα ποσό και στον αναισθησιολογο..νομίζω μας πιάνουν στο συναίσθημα!

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικά, οσο το εχω ψαξει, δεν έχουν καποια χρήση εως τωρα παντως. Είναι συναισθηματικο μαρκετινγκ, για την ωρα τουλάχιστον. Καλύτερα στην ελληνική τράπεζα βλαστοκυττάρων δωρεάν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mary_k είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου! εγω εδω και λιγες μερες νιωθω πονο στους αντιχειρες μου κ λιγο πιο πανω καθε πρωι οταν ξυπναω και ο γιατρος μου ειπε πως ειναι κραμπες και πολυ συχνο στην εγκυμοσυνη. οποτε μην αγχωνεσαι :) Επισης μου ειπε πως μπορει σε. μερικες μερες να αρχισει και στα ποδια.

γεια σας κοριτσια μου! τι κανετε? εμεις ειχαμε ραντεβου με τον γιατρο την δευτερα που μας περασε , 1290 γρ η μικρουλα μου στην 29η εβδομαδα και ειχε κ λοξιγκα αχαχ :)Τωρα απο δευτερα μπαινω 30η! Εγω εχω παραγγειλει κρεβατακι, καροτσι και καθισματακι αυτοκινητου απο τελη ιανουαριου και μαντεψτε, δεν εχουν ερθει ακομα γιατι λενε κατασκευαζονται εξωτερικο πφ:( αντε να δουμε ποτε θα ερθουν. Εχω παραγγειλει κ κατι πραγματακια απο μεσα μαρτιου κ ακομα να ερθουν εννοειται. 

Χθες εκανα και την λιστα απο πραγματα που θα χρειαστω για το μαιευτηριο κ ειμαι ετοιμη !:-D  κανα δυο πραγματακια μπορει να χρειαστω ακομα θα τα παραγγειλω κ αυτα σιγα σιγα.

Ανυπομονω! :wub:

Και εμενα κορίτσι μου με επιασε πολυ ξαφνικα. Ειναι μαλλον συνδρομο καρπιαιου σωλήνα και ειναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης μου είπαν το οποιο κρατάει μέχρι να γεννήσεις.. Ειναι πολυ ενοχλητικό εύχομαι να υποχωρήσει κάπως μεψρι τοτε γιατι εχουμε ακομα δρόμο μπροστα μας.. Υπομονη θα το περασουμε και αυτο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!καλό σαββατοκύριακο να έχουμε με υγεία! Να σας ρωτήσω... Τα πλευρά σας πονάνε καθόλου;με έχουν ταράξει εδώ και πολύ καιρό στον ύπνο δε μπορώ να βολευτω και ανακουφιζομαι μόνο ανάσκελα...


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!καλό σαββατοκύριακο να έχουμε με υγεία! Να σας ρωτήσω... Τα πλευρά σας πονάνε καθόλου;με έχουν ταράξει εδώ και πολύ καιρό στον ύπνο δε μπορώ να βολευτω και ανακουφιζομαι μόνο ανάσκελα...

Καλημέρα κορίτσι! Εμένα με πονάει η μέση μου χαμηλά μέχρι τον ποπο..Και κάτι σουβλιες ωρες ωρες θανατηφόρες.. κι εγώ στο πλάι πονάω και βολεύομαι ανάσκελα.. 

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Καλημέρα κορίτσια!καλό σαββατοκύριακο να έχουμε με υγεία! Να σας ρωτήσω... Τα πλευρά σας πονάνε καθόλου;με έχουν ταράξει εδώ και πολύ καιρό στον ύπνο δε μπορώ να βολευτω και ανακουφιζομαι μόνο ανάσκελα...

Ναι τα πλευρά μου έχει σχεδόν μήνα που με ενοχλούν... και μένα μόνο ανάσκελα με βολευει αλλά ανάσκελα όλο το βάρος του μπέμπη πέφτει στην σπονδυλική στήλη και πονάει η μέση! 
Ανοιγουν τα πλευρά για να χωράει καλύτερα το μωρό πάντως γιαυτο σε ενοχλούν...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Ναι τα πλευρά μου έχει σχεδόν μήνα που με ενοχλούν... και μένα μόνο ανάσκελα με βολευει αλλά ανάσκελα όλο το βάρος του μπέμπη πέφτει στην σπονδυλική στήλη και πονάει η μέση! 
Ανοιγουν τα πλευρά για να χωράει καλύτερα το μωρό πάντως γιαυτο σε ενοχλούν...

Ναι χθες που παρατηρούσα άνοιξαν ήδη αρκετά τα πλευρά...αχ υπομονή σε λίγο καιρό ανάσκελα δε θα μπορούμε καθόλου γιατί θα μας κόβει την ανάσα το βάρος...

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Εμένα με πονάει η μέση μου χαμηλά μέχρι τον ποπο..Και κάτι σουβλιες ωρες ωρες θανατηφόρες.. κι εγώ στο πλάι πονάω και βολεύομαι ανάσκελα.. 

Πω πω και η μέση δύσκολο πράγμα...Έλα ντε όμως που ανάσκελα μας λένε δεν είναι καλό...αλλά αν είναι να υποφέρω και να μην κοιμάμαι τι να κάνω θα κοιμηθώ ανάσκελα.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Ναι χθες που παρατηρούσα άνοιξαν ήδη αρκετά τα πλευρά...αχ υπομονή σε λίγο καιρό ανάσκελα δε θα μπορούμε καθόλου γιατί θα μας κόβει την ανάσα το βάρος...

Πω πω και η μέση δύσκολο πράγμα...Έλα ντε όμως που ανάσκελα μας λένε δεν είναι καλό...αλλά αν είναι να υποφέρω και να μην κοιμάμαι τι να κάνω θα κοιμηθώ ανάσκελα.

Εμένα δε μ ενοχλεί το ανάσκελα δε μου φέρνει δυσφορία καθολου..γι αυτό το λένε Όχι ότι παθαίνει κάτι το μωράκι 

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...