Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Mary_k είπε:

καλα ναι αν δεν εχεις και καποιον μαζι σου ειναι πιο δυσκολο πιστευω. Ναι θελω πολυ να το κανω, αντε να δουμε! :wub:

α ωραιαα , ποτε εχεις τελικη ημερομηνια?

2 Ιουνιου αλλα ειναι το δευτερο και μπορει να μιν φτασω τοσο.Θα δουμε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nancymar είπε:

Καλησπέρα!!!!! Ρουχαλάκια απο ποια site εχετε παραγγείλει;;;

Καλησπερα και σε σενα!

εγω παρηγγειλα απο mothercare , favela, smbabyshop, mdsjunior, superbaby, και απο carter's αν δεν κανω λαθος. Αυτα :)

  • Μου αρέσει 2

a85np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ θα γεννήσω σε δημόσιο οποτε το μωράκι μου θα το έχω συνέχεια μαζί μου! Επίσης στα δημόσια δεν επιτρέπεται επισκεπτήριο και Ο συνοδός πρέπει να χει ειδική άδεια για να είναι μαζί μου. Ειναι πολύ αυστηρά και στο νοσοκομειο που θα γεννήσω εγώ η μαιευτική είναι άψογη μη πω και καλύτερη του ιδιωτικού. 

  • Μου αρέσει 2

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2020 at 12:10 ΜΜ, Άννα.Κρήτη είπε:

Ολα θα πάνε τέλεια κορίτσι μου! Θα περάσει η ώρα γρήγορα !

Καλημέρα κούκλα! Κι εγώ το aptica της inglesina πήρα το 3 σε 1..

Γεια σας κορίτσια!!Και εγώ αυτό πήρα αλλά 2 σε 1.Δεν πήρα το αυγό καθώς επέλεξα άλλης εταιρίας.

Πάντως από όσα καρότσια είδαμε αυτό μας φάνηκε το πιο όμορφο και το πιο βολικό.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, daisyz είπε:

Γεια σας κορίτσια!!Και εγώ αυτό πήρα αλλά 2 σε 1.Δεν πήρα το αυγό καθώς επέλεξα άλλης εταιρίας.

Πάντως από όσα καρότσια είδαμε αυτό μας φάνηκε το πιο όμορφο και το πιο βολικό.

Καλημέρα κορίτσι μου! Χθες το παρέλαβα και πραγματικά είναι απίστευτο καρότσι, άνετο, εύκολο στην κίνηση, με μια κινηση κλείνει με μια ανοίγει, ελαφρύ...είναι το ιδανικό και κοίταξα πολλά καρότσια για να καταλήξω σε αυτό. Αξίζει τα λεφτά του!

Τι χρώμα το πηρες; 


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jerina είπε:

Καλημέρα και καλή βροχερή Κυριακή με αισιοδοξία κορίτσια!!! Πώς είστε σήμερα; Και εγώ έχω δει το site pat pat και θα ήθελα να πάρω μερικά πράγματα γιατί είναι πανέμορφα!!

Καλημερα. Καλα ειμαστε.Ο μικρος μου αρχισε να Μην κοιμαται τα μεσιμερια οποτε καθομαι μαζι του.Και με βολευε γιατι ξαπλωνα λιγο.Παει κι αυτο.Τουλαχιστον ετσι κοιμαται πιο νωρις το βραδυ.Να δω πως θα ειναι οταν εχω και το μωρο..Εγω δεν εχω να παρω τιποτα,ειναι κι αυτο αγορακι οποτε εχω τα παντα.Περιμενω να σταματισουν οι βροχες να πλυνω τιποτα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Καλημέρα και καλή βροχερή Κυριακή με αισιοδοξία κορίτσια!!! Πώς είστε σήμερα; Και εγώ έχω δει το site pat pat και θα ήθελα να πάρω μερικά πράγματα γιατί είναι πανέμορφα!!

Οντως έχει πάρα πολύ ωραία!! Να δούμε και πόσο καιρό θα κάνουν!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα. Καλα ειμαστε.Ο μικρος μου αρχισε να Μην κοιμαται τα μεσιμερια οποτε καθομαι μαζι του.Και με βολευε γιατι ξαπλωνα λιγο.Παει κι αυτο.Τουλαχιστον ετσι κοιμαται πιο νωρις το βραδυ.Να δω πως θα ειναι οταν εχω και το μωρο..Εγω δεν εχω να παρω τιποτα,ειναι κι αυτο αγορακι οποτε εχω τα παντα.Περιμενω να σταματισουν οι βροχες να πλυνω τιποτα

Καλό κουράγιο κορίτσι μου... Έχεις και τις καούρες σου και είσαι δύσκολα... Μπορεί και ο μικρός με τον παλιόκαιρο να άλλαξε λίγο το πρόγραμμα του. Κουράγιο και μια αγκαλιά και στους τρεις σας.

Just now, Nancymar είπε:

Οντως έχει πάρα πολύ ωραία!! Να δούμε και πόσο καιρό θα κάνουν!!!!

Μάλλον αρκετό καιρό...από Αμερική έρχονται δε μπόρεσα να καταλάβω...μη γελάσεις χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Καλό κουράγιο κορίτσι μου... Έχεις και τις καούρες σου και είσαι δύσκολα... Μπορεί και ο μικρός με τον παλιόκαιρο να άλλαξε λίγο το πρόγραμμα του. Κουράγιο και μια αγκαλιά και στους τρεις σας.

Μάλλον αρκετό καιρό...από Αμερική έρχονται δε μπόρεσα να καταλάβω...μη γελάσεις χαχαχαχα

Ειχα παραγγείλει απο το next direct (εχει παρα πολυ ωραια) απο την Αγγλια είναι και ηρθαν σε 1 εβδομάδα αλλα εξαιτιας της καταστασης δεν λειτουργει πια το σιτε μεχρι να φτιαξουν τα πραγματα.. Λογικα θα αργησουν πολυ..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...