Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nina94 είπε:

Ωχ κατάλαβα όλες στα ίδια είμαστε...κι εγώ τα ίδια θέματα με όλες εχω συν του ότι ο μπέμπης μου απολαμβάνει να μου κλωτσάει τα πλευρά με αποτέλεσμα να ξυπνάω άγριο χάραμα σαν την τρελη! Τι να κάνουμε υπομονή...

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ε και τελικά ξυπνάμε με πονοκέφαλο! χαχαχαχα

Ξέρει να βρίσκει ο μικρός στόχο ε;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Jerina είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ε και τελικά ξυπνάμε με πονοκέφαλο! χαχαχαχα

Ξέρει να βρίσκει ο μικρός στόχο ε;

Χααχαχ ναι ναι εχω εντοπίσει ήδη το ταλέντο του στο ποδόσφαιρο...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Χααχαχ ναι ναι εχω εντοπίσει ήδη το ταλέντο του στο ποδόσφαιρο...

Και αν έχει ταλέντο το παιδί στην καλαθοσφαίριση?και περνάει το νεφρό σου για μπασκέτα και την καρφώνει; χαχαχαχα

  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ο ύπνος είναι μια πονεμενη ιστορία. Εγω πλέον βολευομαι σε ημικαθιστη προς ξαπλωτη σταση στον καναπε, με 3 μαξιλάρια στην πλατη. Μόνο ετσι κοιμαμαι πολύ καλά. :roll:

πωπω δυσκολευομαστε εμεις με ενα μωρακια, οποτε φανταζομαστε οι διδυμομανουλες! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!επιτελους εβγαλα τη βερα σημερα!!! Πολυ χαρηκα! Τελικα με μπολικο σαπουνι και επιμονη!!!

Κι εγώ δυσκολεύομαι λίγο στον ύπνο..λιγο ευτυχώς..Πιο πολύ αργει να με πάρει ο υπνος και ξυπνάω 2 3 φορές μέσα στη νύχτα.επισης ένιωσα προχθές στον ύπνο μου ότι μου κόβεται η ανάσα...

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!επιτελους εβγαλα τη βερα σημερα!!! Πολυ χαρηκα! Τελικα με μπολικο σαπουνι και επιμονη!!!

Κι εγώ δυσκολεύομαι λίγο στον ύπνο..λιγο ευτυχώς..Πιο πολύ αργει να με πάρει ο υπνος και ξυπνάω 2 3 φορές μέσα στη νύχτα.επισης ένιωσα προχθές στον ύπνο μου ότι μου κόβεται η ανάσα...

 

Μπραβο τα κατάφερες χαχα!! Αυτό με την ανάσα μήπως ήσουν ανάσκελα ή από την δεξιά πλευρα; γιατι έχω ακούσει ότι γι αυτό τον λογω δεν κάνει να κοιμόμαστε ανάσκελα γιατί πιέζεται η κεντρική αρτηρία. 

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Μπραβο τα κατάφερες χαχα!! Αυτό με την ανάσα μήπως ήσουν ανάσκελα ή από την δεξιά πλευρα; γιατι έχω ακούσει ότι γι αυτό τον λογω δεν κάνει να κοιμόμαστε ανάσκελα γιατί πιέζεται η κεντρική αρτηρία. 

Ανάσκελα δεν κοιμάμαι ποτε..πάντα πλαι..δεξια ήμουν..ελπίζω να μην ξανασυμβεί..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Ανάσκελα δεν κοιμάμαι ποτε..πάντα πλαι..δεξια ήμουν..ελπίζω να μην ξανασυμβεί..

Δεξιά πλάι πάλι πιέζεται η αρτηρία οποτε μάλλον γι αυτό κορίτσι μου..καλύτερα να κοιμάσαι στην αριστερή!

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nansy29 said:

Ανάσκελα δεν κοιμάμαι ποτε..πάντα πλαι..δεξια ήμουν..ελπίζω να μην ξανασυμβεί..

Πωωω ξερω τι λες!! Εγω που βολευομαι μονο στην δεξια μου συμβαίνει πλεον συχνα δυστυχώς. Ευτυχώς με εσωσε ο καναπες αλλιως θα ημουν και χωρίς ανασα και άυπνη :mrgreen:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια κορίτσια;;; Για αυτό κόβεται η ανάσα;; Αχ και εγώ νόμιζα ότι είναι κρίσεις πανικού και προσπαθούσα να χαλαρώσω με ήρεμες αναπνοές. Επίσης δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε. Επειδή είμαστε μπουκωμενες στη μύτη λόγω εγκυμοσύνης και αλλεργίας αυτή την εποχή δε μπορώ να πάρω ανάσα από εκεί και λαχανιαζω σαν το σκυλί από το στόμα με τη γλώσσα έξω! 

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Αλήθεια κορίτσια;;; Για αυτό κόβεται η ανάσα;; Αχ και εγώ νόμιζα ότι είναι κρίσεις πανικού και προσπαθούσα να χαλαρώσω με ήρεμες αναπνοές. Επίσης δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε. Επειδή είμαστε μπουκωμενες στη μύτη λόγω εγκυμοσύνης και αλλεργίας αυτή την εποχή δε μπορώ να πάρω ανάσα από εκεί και λαχανιαζω σαν το σκυλί από το στόμα με τη γλώσσα έξω! 

Χαχα ετσι ακριβως!! Χτες το μεσημέρι με πηρε ο υπνος και ξυπνησα κατα τις 8 το απόγευμα με το στομα ανοιχτό διαπλατο σχεδόν. Σαν Αιγυπτιακη μουμια πρέπει να ημουν! :D

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Πωπω κορίτσια κι εγώ δε μπορώ να κοιμηθώ με κλειστό το στομα τώρα στην εγκυμοσύνη δεν υπάρχει αυτό! Και βάζω διαφορα στο μυαλό μου όσο το σκέφτομαι.. λέω λες να μπει κανένα μυγάκι και να το καταπιώ.. 

  • Χαχα 5

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, playbunny είπε:

Ο ύπνος είναι μια πονεμενη ιστορία. Εγω πλέον βολευομαι σε ημικαθιστη προς ξαπλωτη σταση στον καναπε, με 3 μαξιλάρια στην πλατη. Μόνο ετσι κοιμαμαι πολύ καλά. :roll:

πωπω δυσκολευομαστε εμεις με ενα μωρακια, οποτε φανταζομαστε οι διδυμομανουλες! 

 

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Πωπω κορίτσια κι εγώ δε μπορώ να κοιμηθώ με κλειστό το στομα τώρα στην εγκυμοσύνη δεν υπάρχει αυτό! Και βάζω διαφορα στο μυαλό μου όσο το σκέφτομαι.. λέω λες να μπει κανένα μυγάκι και να το καταπιώ.. 

κοριτσια απο ξυρισμα πως πατε;;; αφανα θα παμε μαιευτήριο;

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...