Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Για αυτό έχω τρελαθεί στην ξηροστομια...όλο τα βράδυ πίνω νερό...και κατουραω φυσικά... Από θέμα ξυρίσματος είχα κάνει λέιζερ παλιά και έχω χνούδι τώρα. Να βάλουμε τους άντρες μας η καμία φίλη να μας ξυρίσει! χαχαχαχα

  • Χαχα 3

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Jerina είπε:

Αλήθεια κορίτσια;;; Για αυτό κόβεται η ανάσα;; Αχ και εγώ νόμιζα ότι είναι κρίσεις πανικού και προσπαθούσα να χαλαρώσω με ήρεμες αναπνοές. Επίσης δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε. Επειδή είμαστε μπουκωμενες στη μύτη λόγω εγκυμοσύνης και αλλεργίας αυτή την εποχή δε μπορώ να πάρω ανάσα από εκεί και λαχανιαζω σαν το σκυλί από το στόμα με τη γλώσσα έξω! 

Χαχαχα πω πω όλες τα ίδια έχουμε τελικά!! Λαχάνιασμα φουλ και που ειμαι ξαπλωμένη λαχανιαζω..

Just now, pakaki είπε:

πωπω δυσκολευομαστε εμεις με ενα μωρακια, οποτε φανταζομαστε οι διδυμομανουλες! 

 

κοριτσια απο ξυρισμα πως πατε;;; αφανα θα παμε μαιευτήριο;

Μόνο ξύρισμα με καθρεφτάκι!πάλι δύσκολο είναι αλλά όσο να ναι κάτι βλέπεις!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, pakaki είπε:

πωπω δυσκολευομαστε εμεις με ενα μωρακια, οποτε φανταζομαστε οι διδυμομανουλες! 

 

κοριτσια απο ξυρισμα πως πατε;;; αφανα θα παμε μαιευτήριο;

Αχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα λοιπόν κορίτσια εγώ ούτε με καθρεφτάκι βολεύομαι ούτε με τιποτα ... κάθομαι και το πάω εντελώς μηχανικά το πράγμα...βάζω το ένα χέρι για προστασία μη κόψω και τίποτα και το ψάχνω στο ντουζ ... ρε κορίτσια δε γίνεται να το αφήσω αισθάνομαι άσχημα όταν πάω στον γιατρό θέλω να ναι μπεμπέ...ο άντρας μου λείπει και ντρέπομαι να βάλω την αδερφή μου αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχ....γέλια κάθε φορά που κάνω...1 ώρα κάθομαι στο μπανιο

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αααα στο ξύρισμα ρίχνω πολύ γέλιο... στα πόδια ακόμα δεν εχω θέμα φτάνω παντού... στο επίμαχο σημείο όμως έχει χαθεί πια κάθε επαφή... ούτε τα πάνω πάνω δεν βλέπω! Εγώ πηγαίνω δια της αφής προς το παρόν δεν εχω πάρει καθρεφτάκι...! Από μπούκωμα κι εγώ μπόλικο και κάθε φορά που αλλάζω πλευρό είναι λες και ανέβηκα βουνοκορφή από το λαχάνιασμα! 
διδυμομανουλες πραγματικά είστε ηρωίδες...διαβάζω κάποιες που γράφετε πως κάθε μωρό σας είναι 1+ κιλά και λέω αν είμαι εγώ έτσι φαντάσου αυτά τα κορίτσια! Κρατάτε γερά ! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη said:

Πωπω κορίτσια κι εγώ δε μπορώ να κοιμηθώ με κλειστό το στομα τώρα στην εγκυμοσύνη δεν υπάρχει αυτό! Και βάζω διαφορα στο μυαλό μου όσο το σκέφτομαι.. λέω λες να μπει κανένα μυγάκι και να το καταπιώ.. 

Θα σκεφτόμαστε θετικά... Το μυγακι είναι εξτρα πρωτεινη! :mrgreen::mrgreen:

Just now, pakaki said:

πωπω δυσκολευομαστε εμεις με ενα μωρακια, οποτε φανταζομαστε οι διδυμομανουλες! 

 

κοριτσια απο ξυρισμα πως πατε;;; αφανα θα παμε μαιευτήριο;

Θα μας ξυρισουν εκει έτσι κι αλλιως. Δεν πειραζει, τοσα λεφτα θα δώσουμε, να κανουν και λιγο SPA service. :D

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧαχαχαχαχαχαΧΧ πολύ σωστά κουνελάκι.. κοριτσια εγώ με την κοιλαρα που έχω ούτε στα πόδια μπορώ να ξυριστω ακροβατικά κάνω κάθε φορά.. και ο μπεμπης δε με αφηνει να σκυψω καθόλου έχει πιάσει όλη την κοιλια μου κάθεται όρθιος οποτε νιώθω σα να έχω καταπιεί κοντάρι.. 

  • Χαχα 3

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

ΧαχαχαχαχαχαΧΧ πολύ σωστά κουνελάκι.. κοριτσια εγώ με την κοιλαρα που έχω ούτε στα πόδια μπορώ να ξυριστω ακροβατικά κάνω κάθε φορά.. και ο μπεμπης δε με αφηνει να σκυψω καθόλου έχει πιάσει όλη την κοιλια μου κάθεται όρθιος οποτε νιώθω σα να έχω καταπιεί κοντάρι.. 

Χαχαχα περήφανος ο μπέμπης...

 

Just now, playbunny είπε:

Θα σκεφτόμαστε θετικά... Το μυγακι είναι εξτρα πρωτεινη! :mrgreen::mrgreen:

Θα μας ξυρισουν εκει έτσι κι αλλιως. Δεν πειραζει, τοσα λεφτα θα δώσουμε, να κανουν και λιγο SPA service. :D

Spa service ΕΕ; Δεν το είχα σκεφτεί έτσι! 
χθες πηγα στην κλινική να πάρω χαρτί για την τελευταία μ άδεια κ μου είπαν πως πλέον επιτρέπουν και στους μπαμπάδες να είναι κατά την ώρα της γεννάς γτ λέει καθόντουσαν κάποιοι κ έκλαιγαν έξω από την πόρτα της κλινικής και δεν το σήκωσε η ψυχή τους...! Κάτι είναι κ αυτό από το να γεννήσεις τελείως μόνη...

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 said:

Spa service ΕΕ; Δεν το είχα σκεφτεί έτσι! 

χθες πηγα στην κλινική να πάρω χαρτί για την τελευταία μ άδεια κ μου είπαν πως πλέον επιτρέπουν και στους μπαμπάδες να είναι κατά την ώρα της γεννάς γτ λέει καθόντουσαν κάποιοι κ έκλαιγαν έξω από την πόρτα της κλινικής και δεν το σήκωσε η ψυχή τους...! Κάτι είναι κ αυτό από το να γεννήσεις τελείως μόνη...

Μας είπαν κι εμας ότι ο σύζυγος είναι οκ. Εχει φρικαρει φουλ η μανα μου βέβαια που δεν θα την αφήσουν ουτε να μπει στο κτίριο. :ph34r:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Χαχαχα περήφανος ο μπέμπης...

 

Spa service ΕΕ; Δεν το είχα σκεφτεί έτσι! 
χθες πηγα στην κλινική να πάρω χαρτί για την τελευταία μ άδεια κ μου είπαν πως πλέον επιτρέπουν και στους μπαμπάδες να είναι κατά την ώρα της γεννάς γτ λέει καθόντουσαν κάποιοι κ έκλαιγαν έξω από την πόρτα της κλινικής και δεν το σήκωσε η ψυχή τους...! Κάτι είναι κ αυτό από το να γεννήσεις τελείως μόνη...

Αλήθεια έκλαιγαν; Μα γιατί το άλλαξαν!!! Πολύ θα ήθελα να μάθω ότι έκλαιγε και ο άντρας μου!!! χαχαχαχα μαζοχισμός!!

Αχ κορίτσια έχουμε πολύ πλάκα σήμερα θα μου πείτε γελάμε με τα χάλια μας,δε βαριέσαι...

Λοιπόν μιας και πιάσαμε πιο προσωπικά ας το πω θέματα...με τον τυμπανισμο πως τα πάτε;; Κορίτσια μου σχεδόν κάθε βράδυ υποφέρω!!! Εκτός όλα τα προβλήματα του ύπνου έχω και αυτό. Νιώθω σαν να με φουσκώνουν όλο τη μέρα με τρόμπα και έπειτα μου βάζουν και μια τάπα στον κ@λο!!! Το βράδυ η κοιλιά μου έχει αερόστατου διαστάσεις!!! Σε λίγο θα πετάξουμε με τον άντρα μου στο κρεββάτι!!! Από αέρια μετά την επόμενη μέρα άλλο πράγμα και κάθε φορά που μου έρχεται να αεριστω (ας το πω κομψά) λέω στον άντρα μου : σκάσε και κάνε πως δεν άκουσες!!!

  • Χαχα 4

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Αλήθεια έκλαιγαν; Μα γιατί το άλλαξαν!!! Πολύ θα ήθελα να μάθω ότι έκλαιγε και ο άντρας μου!!! χαχαχαχα μαζοχισμός!!

Αχ κορίτσια έχουμε πολύ πλάκα σήμερα θα μου πείτε γελάμε με τα χάλια μας,δε βαριέσαι...

Λοιπόν μιας και πιάσαμε πιο προσωπικά ας το πω θέματα...με τον τυμπανισμο πως τα πάτε;; Κορίτσια μου σχεδόν κάθε βράδυ υποφέρω!!! Εκτός όλα τα προβλήματα του ύπνου έχω και αυτό. Νιώθω σαν να με φουσκώνουν όλο τη μέρα με τρόμπα και έπειτα μου βάζουν και μια τάπα στον κ@λο!!! Το βράδυ η κοιλιά μου έχει αερόστατου διαστάσεις!!! Σε λίγο θα πετάξουμε με τον άντρα μου στο κρεββάτι!!! Από αέρια μετά την επόμενη μέρα άλλο πράγμα και κάθε φορά που μου έρχεται να αεριστω (ας το πω κομψά) λέω στον άντρα μου : σκάσε και κάνε πως δεν άκουσες!!!

Εεεε τα αέρια σε ενα ζευγάρι απο ενα σημειο κ μετα είναι στο πρόγραμμα ανεξάρτητα από εγκυμοσύνη. Αλλά τωρα ενας λογος ανοχης παραπάνω. Εγω του λεω "τα παραπονα στα παιδιά σου" χαχαχα. 

Μονο το βράδυ σου πρήζεται? Εμενα κυρίως φουσκωνει κ σκληραινει μετα το φαγητό. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, playbunny είπε:

Μας είπαν κι εμας ότι ο σύζυγος είναι οκ. Εχει φρικαρει φουλ η μανα μου βέβαια που δεν θα την αφήσουν ουτε να μπει στο κτίριο. :ph34r:

Εμένα οι γονείς μ μου έχουν ξεκαθαρίσει από τώρα πως αν είναι έτσι τα πράγματα θα έρθουν κ θα κάθονται κάτω από την κλινική στο αμάξι και θα τους δείξουμε το μωρό από το παράθυρο... λες και πήραμε το κύπελλο ένα πράγμα! 

 

Just now, Jerina είπε:

Αλήθεια έκλαιγαν; Μα γιατί το άλλαξαν!!! Πολύ θα ήθελα να μάθω ότι έκλαιγε και ο άντρας μου!!! χαχαχαχα μαζοχισμός!!

Αχ κορίτσια έχουμε πολύ πλάκα σήμερα θα μου πείτε γελάμε με τα χάλια μας,δε βαριέσαι...

Λοιπόν μιας και πιάσαμε πιο προσωπικά ας το πω θέματα...με τον τυμπανισμο πως τα πάτε;; Κορίτσια μου σχεδόν κάθε βράδυ υποφέρω!!! Εκτός όλα τα προβλήματα του ύπνου έχω και αυτό. Νιώθω σαν να με φουσκώνουν όλο τη μέρα με τρόμπα και έπειτα μου βάζουν και μια τάπα στον κ@λο!!! Το βράδυ η κοιλιά μου έχει αερόστατου διαστάσεις!!! Σε λίγο θα πετάξουμε με τον άντρα μου στο κρεββάτι!!! Από αέρια μετά την επόμενη μέρα άλλο πράγμα και κάθε φορά που μου έρχεται να αεριστω (ας το πω κομψά) λέω στον άντρα μου : σκάσε και κάνε πως δεν άκουσες!!!

Τυμπανισμό και αέρια δεν μπορώ να πω πως εχω ιδιαίτερα... δεν πρήζομαι τόσο! Η δυσκοιλιότητα επιμένει σε μένα αλλά την συνήθισα κ αυτήν πια! Χαχαχαχα θεα καλά κανεις έχεις το πρόβλημα σου τώρα οι ντροπές μας μάραναν...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Εεεε τα αέρια σε ενα ζευγάρι απο ενα σημειο κ μετα είναι στο πρόγραμμα ανεξάρτητα από εγκυμοσύνη. Αλλά τωρα ενας λογος ανοχης παραπάνω. Εγω του λεω "τα παραπονα στα παιδιά σου" χαχαχα. 

Μονο το βράδυ σου πρήζεται? Εμενα κυρίως φουσκωνει κ σκληραινει μετα το φαγητό. 

Ναι το βράδυ!!έχω και αυτοάνοσο εντέρου οπότε άστα . Ήταν ένας από τους λόγους που κόψαμε το ασβέστιο. Είχα πάθει μεγάλη νιλα. Μόλις είχα ξεκινήσει το ασβέστιο μετά από τρεις μέρες περίπου είχα επί πέντε μέρες έναν τρελό πόνο και τυμπανισμο παρά λίγο για νοσοκομείο.και μόλις το έκοψα ησύχασα. Τώρα έχω τους τυμπανισμους λόγω εντέρου και εγκυμοσύνης...

Just now, Nina94 είπε:

Εμένα οι γονείς μ μου έχουν ξεκαθαρίσει από τώρα πως αν είναι έτσι τα πράγματα θα έρθουν κ θα κάθονται κάτω από την κλινική στο αμάξι και θα τους δείξουμε το μωρό από το παράθυρο... λες και πήραμε το κύπελλο ένα πράγμα! 

 

Τυμπανισμό και αέρια δεν μπορώ να πω πως εχω ιδιαίτερα... δεν πρήζομαι τόσο! Η δυσκοιλιότητα επιμένει σε μένα αλλά την συνήθισα κ αυτήν πια! Χαχαχαχα θεα καλά κανεις έχεις το πρόβλημα σου τώρα οι ντροπές μας μάραναν...

Α ο άντρας μου και φαντάζομαι οι περισσότεροι άντρες σε αυτό το θέμα και το θέμα της τουαλέτας δεν ντρέπονται καθόλου! Ε εντάξει μια μικρή συστολή νιώθω που και που. Ε δεν θα σκάσω κιόλας χαχαχαχαχα

Όσο για την κλινική,ε πώς θα πάρουμε το πρωτάθλημα να μην το δείξουμε το κύπελλο; Χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Ναι το βράδυ!!έχω και αυτοάνοσο εντέρου οπότε άστα . Ήταν ένας από τους λόγους που κόψαμε το ασβέστιο. Είχα πάθει μεγάλη νιλα. Μόλις είχα ξεκινήσει το ασβέστιο μετά από τρεις μέρες περίπου είχα επί πέντε μέρες έναν τρελό πόνο και τυμπανισμο παρά λίγο για νοσοκομείο.και μόλις το έκοψα ησύχασα. Τώρα έχω τους τυμπανισμους λόγω εντέρου και εγκυμοσύνης...

Α ο άντρας μου και φαντάζομαι οι περισσότεροι άντρες σε αυτό το θέμα και το θέμα της τουαλέτας δεν ντρέπονται καθόλου! Ε εντάξει μια μικρή συστολή νιώθω που και που. Ε δεν θα σκάσω κιόλας χαχαχαχα

Εεε ναι... στο κάτω κάτω τα παιδιά τους κουβαλάμε ας κάνουν λίγο υπομονή! Θα αναθερμανουμε τις σχέσεις μας μετά τη γεννα! 
Αληθεια σε όσες επιτρέπεται, σεξ μπορείτε να κάνετε; 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Εεε ναι... στο κάτω κάτω τα παιδιά τους κουβαλάμε ας κάνουν λίγο υπομονή! Θα αναθερμανουμε τις σχέσεις μας μετά τη γεννα! 
Αληθεια σε όσες επιτρέπεται, σεξ μπορείτε να κάνετε; 

Άλλο θέμα και αυτό... Κάνουμε κανονικά αλλά ρε κορίτσια δεν έχω όρεξη τις περισσότερες...αλλά τι να κάνω.. κάθομαι χαχαχαχα

Ο γιατρός μου, μου είπε να κάνω έως την 32 εβδομάδα μάλλον για να αποφύγουμε τις συσπάσεις.

Εσύ κάνεις κορίτσι μου;

  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Άλλο θέμα και αυτό... Κάνουμε κανονικά αλλά ρε κορίτσια δεν έχω όρεξη τις περισσότερες...αλλά τι να κάνω.. κάθομαι χαχαχαχα

Ο γιατρός μου, μου είπε να κάνω έως την 32 εβδομάδα μάλλον για να αποφύγουμε τις συσπάσεις.

Εσύ κάνεις κορίτσι μου;

Ααα εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης είχα απαγορευτικό... αρχικά λόγω αποκόλλησης και μετά λόγω περιδεσης τραχήλου... τελευταία φορά πρέπει να ήταν όταν έμεινα έγκυος για να καταλάβεις!Ξεχασαμε πως είναι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...