Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nina94 είπε:

Ααα εγώ από την αρχή της εγκυμοσύνης είχα απαγορευτικό... αρχικά λόγω αποκόλλησης και μετά λόγω περιδεσης τραχήλου... τελευταία φορά πρέπει να ήταν όταν έμεινα έγκυος για να καταλάβεις!Ξεχασαμε πως είναι..

Ωχ κατάλαβα.. δύσκολο και αυτό... Θα τα δώσετε όλα σε δύο μήνες!! λίγο υπομονή ακόμα..


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

ΧαχαχαχαχαχαΧΧ πολύ σωστά κουνελάκι.. κοριτσια εγώ με την κοιλαρα που έχω ούτε στα πόδια μπορώ να ξυριστω ακροβατικά κάνω κάθε φορά.. και ο μπεμπης δε με αφηνει να σκυψω καθόλου έχει πιάσει όλη την κοιλια μου κάθεται όρθιος οποτε νιώθω σα να έχω καταπιεί κοντάρι.. 

και γω τα ιδια. καλτσες παντελονι παπουτσια με προσπαθεια κ ακομα 29 βδο

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, pakaki είπε:

ρε τι γελιο εχω λιωσει! αλλο θεμα: ονειρα και ανησυχιες!

Από όνειρα άλλο τίποτα!! Όνειρο τρελό όνειρο απατηλό που λέει και το άσμα!!! Πρωταγωνιστώ σε απίστευτες κινηματογραφικές σκηνές!!! χαχαχαχα

Και με τους παλιούς ωραίους ζεν πρεμιέ του κινηματογράφου. Βλέπε Ρόμπερτ Ρέντφορντ!! Άσε σου λέω.. τι ήθελα και είδα την ταινία ο γητευτης των αλόγων. ..

  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, pakaki said:

ρε τι γελιο εχω λιωσει! αλλο θεμα: ονειρα και ανησυχιες!

Κααααλα!! Όνειρα οτι να'ναι... Απο θριλερ μεχρι γκομενικα οτι ημουν με Τζορτζ Κλούνεϊ στην Βενετία. Σεξ απο οτι καταλαβατε έχουμε κι εμείς απαγόρευση εδω και μηηηηηνες! 

Χτες βράδυ ειδα όνειρο οτι πηγαιναμε για τοκετό και αντι για το Ιασω μπερδευτηκαμε λεει και πηγαμε στο κέντρο εξωσωματικής. Και μας λεει ο γιατρός ολο απορια, τι κανετε εδώ?? Και τρεχαμε, μας σταματησε αστυνομία κλπ κλπ. Χαμουλης! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κααααλα!! Όνειρα οτι να'ναι... Απο θριλερ μεχρι γκομενικα οτι ημουν με Τζορτζ Κλούνεϊ στην Βενετία. Σεξ απο οτι καταλαβατε έχουμε κι εμείς απαγόρευση εδω και μηηηηηνες! 

Χτες βράδυ ειδα όνειρο οτι πηγαιναμε για τοκετό και αντι για το Ιασω μπερδευτηκαμε λεει και πηγαμε στο κέντρο εξωσωματικής. Και μας λεει ο γιατρός ολο απορια, τι κανετε εδώ?? Και τρεχαμε, μας σταματησε αστυνομία κλπ κλπ. Χαμουλης! 

Αχ αυτές οι ορμόνες!! Εννοείται ερωτικά όνειρα!!με πάθος χαχαχαχα

Και να λέω μέσα στο όνειρο μου... Μα είμαι έγκυος...πως τα κάνω όλα αυτά; χαχαχαχα

  • Χαχα 3

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Αχ αυτές οι ορμόνες!! Εννοείται ερωτικά όνειρα!!με πάθος χαχαχαχα

Και να λέω μέσα στο όνειρο μου... Μα είμαι έγκυος...πως τα κάνω όλα αυτά; χαχαχαχα

Χαχαχααχα κορίτσια μου δίνεται κουράγιο γτ νμζα μόνο εγώ τα παθαίνω όλα αυτά! Ενταξει κατάλαβα πως όλες κάπως έτσι είμαστε!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Την Τρίτη γέννησα το κοριτσάκι μου!!!!!!Δόξα τω Θεώ όλα πήγαν καλά και το μωρό μου είναι υγιέστατο!

Εύχομαι με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα αγγελούδια σας με έναν ανώδυνο τοκετό.

Για όσες τα καταφέραμε με εξωσωματική ο αγώνας μας δικαιώνεται με το που ακούμε το πρώτο κλάμα του μωρού μας!!!Πιστέψτε με θα τα ξανακάναμε όλα από την αρχή για να ζήσουμε αυτό το θαύμα!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, daisyz said:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Την Τρίτη γέννησα το κοριτσάκι μου!!!!!!Δόξα τω Θεώ όλα πήγαν καλά και το μωρό μου είναι υγιέστατο!

Εύχομαι με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα αγγελούδια σας με έναν ανώδυνο τοκετό.

Για όσες τα καταφέραμε με εξωσωματική ο αγώνας μας δικαιώνεται με το που ακούμε το πρώτο κλάμα του μωρού μας!!!Πιστέψτε με θα τα ξανακάναμε όλα από την αρχή για να ζήσουμε αυτό το θαύμα!

Τι ωραία νεα κοπέλα μου!!! Να σας ζήσει η μπουμπου!! Παντα υγιης και τυχερή να είναι!! :wub:

Βιαστηκε να βγει η ζουζούνα, χεχε! σε ποια εβδομάδα γεννήθηκε? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, daisyz είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Την Τρίτη γέννησα το κοριτσάκι μου!!!!!!Δόξα τω Θεώ όλα πήγαν καλά και το μωρό μου είναι υγιέστατο!

Εύχομαι με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα αγγελούδια σας με έναν ανώδυνο τοκετό.

Για όσες τα καταφέραμε με εξωσωματική ο αγώνας μας δικαιώνεται με το που ακούμε το πρώτο κλάμα του μωρού μας!!!Πιστέψτε με θα τα ξανακάναμε όλα από την αρχή για να ζήσουμε αυτό το θαύμα!

Αλήθεια;;; Τι ωραία νέα... ελπίζω να πήγαν όλα καλά και να είστε τελεια και οι δυο! 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα κορίτσια νταξει σήμερα δώσαμε πόνο έχω κλάψει.. εγώ νιώθω σαν να τρώω κάθε μέρα φασολάδα.. οι άντρες καλέ δεν έχουν ντροπή στο θέμα αυτό είναι τελειως αναισθητοι..νταξει εμείς είμαστε 6 χρονια μαζί οποτε τι ντροπή να χεις από ένα σημείο και μετά.. καλά για ονειρα κορίτσια αφήστε το δεν λέω τίποτα γιατί ντρέπομαι χαχαχααχαχαχαχαχ πάντως είναι shocking..

Σεξουλι εμείς όχι εξαρχής αλλα και να θελα με την όρεξη θα μείνω μιας και λείπει.. 

Just now, daisyz είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Την Τρίτη γέννησα το κοριτσάκι μου!!!!!!Δόξα τω Θεώ όλα πήγαν καλά και το μωρό μου είναι υγιέστατο!

Εύχομαι με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα αγγελούδια σας με έναν ανώδυνο τοκετό.

Για όσες τα καταφέραμε με εξωσωματική ο αγώνας μας δικαιώνεται με το που ακούμε το πρώτο κλάμα του μωρού μας!!!Πιστέψτε με θα τα ξανακάναμε όλα από την αρχή για να ζήσουμε αυτό το θαύμα!

Γλυκιά μου να σου ζήσει το μωρο σου καλή ανατροφή! Τι εβδομάδα γέννησες; γιατι βιάστηκε το μπουμπουκι;

Οποτε νιώσεις καλά και βρεις χρόνο περιεγραψε μας τον τοκετο σου 

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, daisyz είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Την Τρίτη γέννησα το κοριτσάκι μου!!!!!!Δόξα τω Θεώ όλα πήγαν καλά και το μωρό μου είναι υγιέστατο!

Εύχομαι με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα αγγελούδια σας με έναν ανώδυνο τοκετό.

Για όσες τα καταφέραμε με εξωσωματική ο αγώνας μας δικαιώνεται με το που ακούμε το πρώτο κλάμα του μωρού μας!!!Πιστέψτε με θα τα ξανακάναμε όλα από την αρχή για να ζήσουμε αυτό το θαύμα!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!! Γερές να είστε και οι δύο!!υπέροχα νέα!!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, daisyz είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Την Τρίτη γέννησα το κοριτσάκι μου!!!!!!Δόξα τω Θεώ όλα πήγαν καλά και το μωρό μου είναι υγιέστατο!

Εύχομαι με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα αγγελούδια σας με έναν ανώδυνο τοκετό.

Για όσες τα καταφέραμε με εξωσωματική ο αγώνας μας δικαιώνεται με το που ακούμε το πρώτο κλάμα του μωρού μας!!!Πιστέψτε με θα τα ξανακάναμε όλα από την αρχή για να ζήσουμε αυτό το θαύμα!

Κοριτσάκι μου γλυκό να σου ζήσει η μπεμπουλα σου!!!!Να είναι γερή κ δυνατή σαν τη μαμά της!!Με το καλό να την πάρετε σπίτι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, daisyz είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Την Τρίτη γέννησα το κοριτσάκι μου!!!!!!Δόξα τω Θεώ όλα πήγαν καλά και το μωρό μου είναι υγιέστατο!

Εύχομαι με το καλό να πάρετε αγκαλίτσα τα αγγελούδια σας με έναν ανώδυνο τοκετό.

Για όσες τα καταφέραμε με εξωσωματική ο αγώνας μας δικαιώνεται με το που ακούμε το πρώτο κλάμα του μωρού μας!!!Πιστέψτε με θα τα ξανακάναμε όλα από την αρχή για να ζήσουμε αυτό το θαύμα!

Κοριτσάκι μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!παντα γερη και ευτυχισμενη!!τι όμορφα νεα!!βγήκε νωρίς η μπουμπου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...