Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια!Γεννησα!Στις 4 το πρωι ξεκινισαν οι πονοι.Στις 5 εγιναν εντονοι.Ιρθα στιν κλινικι.Χωρις διαστολι αλλα με μαλακο τραχιλο.Σε μια ωρα ειχα τελεια διαστολι. Σινολικα Γεννησα σε 2,5 ωρες.Πολι πονο,πολι κοντα οι σισπασεις.Οχι αιμοραγια .Ολα καλα!

Να σου ζήσει!!! Τέλειος τοκετός και γρήγορος μπράβο σου!! Είχες μάλλον οξύ τοκετό! Ξελαφρωσες τώρα...θα μπορείς να φας χαχχαχχαχααχ

Πολλά ρουφυχτα φιλάκια στον αγοραρο

Just now, Nicool είπε:

χαχαχαχαχα 7 τ πρωι να σαι εκει σε ειπε κ εσενα ? ε δε μπορει καπου θα ανταμωσουμε αν δεν εχουμε απροοπτα :P 

Αααα εμένα μου είπε 8 αλλά θα ξαναπάω γιατρό Τρίτη οπότε θα σου πω!!! 

@playbunny η πρώτη μας φιλία!! Χαχαχαχαχα

  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια!Γεννησα!Στις 4 το πρωι ξεκινισαν οι πονοι.Στις 5 εγιναν εντονοι.Ιρθα στιν κλινικι.Χωρις διαστολι αλλα με μαλακο τραχιλο.Σε μια ωρα ειχα τελεια διαστολι. Σινολικα Γεννησα σε 2,5 ωρες.Πολι πονο,πολι κοντα οι σισπασεις.Οχι αιμοραγια .Ολα καλα!

Να σου ζήσει κοπελα μου καλη ανατροφη!


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια!Γεννησα!Στις 4 το πρωι ξεκινισαν οι πονοι.Στις 5 εγιναν εντονοι.Ιρθα στιν κλινικι.Χωρις διαστολι αλλα με μαλακο τραχιλο.Σε μια ωρα ειχα τελεια διαστολι. Σινολικα Γεννησα σε 2,5 ωρες.Πολι πονο,πολι κοντα οι σισπασεις.Οχι αιμοραγια .Ολα καλα!

Να σου ζήσει!!! Γερό και τυχερό!!

Γέννα σε 2,5 ώρες μακάρι έτσι γρήγορα όλες να τα καταφέρουμε!!


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Να σου ζήσει!!! Γερό και τυχερό!!

Γέννα σε 2,5 ώρες μακάρι έτσι γρήγορα όλες να τα καταφέρουμε!!

Μακαρι,το ευχομαι.Μπορει οι εγκιμοσινες μου να με ταλαιπωρον αλλα οι γεννες μου με αποζιμιωνον.

  • Μου αρέσει 6

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Comet είπε:

Μακαρι,το ευχομαι.Μπορει οι εγκιμοσινες μου να με ταλαιπωρον αλλα οι γεννες μου με αποζιμιωνον.

Να σου ζήσει κορίτσι μου μακάρι να είμαστε όλες έτσι τυχερές !!!

Link to comment
Share on other sites

On 29/5/2020 at 2:04 ΜΜ, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια!Γεννησα!Στις 4 το πρωι ξεκινισαν οι πονοι.Στις 5 εγιναν εντονοι.Ιρθα στιν κλινικι.Χωρις διαστολι αλλα με μαλακο τραχιλο.Σε μια ωρα ειχα τελεια διαστολι. Σινολικα Γεννησα σε 2,5 ωρες.Πολι πονο,πολι κοντα οι σισπασεις.Οχι αιμοραγια .Ολα καλα!

Α τέλεια κοριτσι μου !!να σου ζήσει!καλοτυχο και ευτυχισμενο να ειναι το μωράκι σου στη ζωή του !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Είμαι στην 30η εβδομάδα και έχει 2 μέρες που νιώθω το μωρό να κουνιέται πολύ χαμηλά προς τα γεννητικά όργανα εκεί στο τριχωτό , το έχει πάθει καμία ;; Με το καλό τα μωράκια σας !!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, evi1996 said:

Καλησπέρα ! Είμαι στην 30η εβδομάδα και έχει 2 μέρες που νιώθω το μωρό να κουνιέται πολύ χαμηλά προς τα γεννητικά όργανα εκεί στο τριχωτό , το έχει πάθει καμία ;; Με το καλό τα μωράκια σας !!!

Γεια σου!! Εμενα είναι εκει που λες το ενα απο τα 2 μωρακια εδω και πολυ καιρο. Δεν εχει επηρεασει τον τραχηλο οποτε θα ελεγα να μην σε ανησυχει αλλα όταν μιλησεις με τον γιατρο πες του το. :)

Link to comment
Share on other sites

On 29/5/2020 at 2:04 ΜΜ, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια!Γεννησα!Στις 4 το πρωι ξεκινισαν οι πονοι.Στις 5 εγιναν εντονοι.Ιρθα στιν κλινικι.Χωρις διαστολι αλλα με μαλακο τραχιλο.Σε μια ωρα ειχα τελεια διαστολι. Σινολικα Γεννησα σε 2,5 ωρες.Πολι πονο,πολι κοντα οι σισπασεις.Οχι αιμοραγια .Ολα καλα!

να σας ζησει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου κ η δικιά μας η μπουμπου δεν άντεξε και μ έσπασε τ νερά σήμερα τ πρωί! Μπήκαμε γ καισαρική όλα καλά 2500 κιλά η μικρή 45 εκατοστά (σα γατάκι είναι)...όσες είναι για καισαρική μη φοβάστε τπτ η διαδικασία είναι πολύ γρήγορη και απλή (πιο πολύ πόνεσα όταν περνούσαν τη φλέβα γ τν όρο λόγω του πρηξίματος στα χέρια παρά οτιδήποτε άλλο) ..και η ανάρρωση προς τ παρόν πάει καλά (συμβουλή πρώτη μερα δε το παίζουμε γενναίες ζητάμε παυσίπονα για να μπορέσετε να απολαύσετε τις πρώτες στιγμές με τα μωράκια) ..τα φιλια μου σε όλες και να νιώσετε γρήγορα αυτά τα απίστευτα συναισθήματα :wub:;)

  • Μου αρέσει 6

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool είπε:

Κοριτσια μου κ η δικιά μας η μπουμπου δεν άντεξε και μ έσπασε τ νερά σήμερα τ πρωί! Μπήκαμε γ καισαρική όλα καλά 2500 κιλά η μικρή 45 εκατοστά (σα γατάκι είναι)...όσες είναι για καισαρική μη φοβάστε τπτ η διαδικασία είναι πολύ γρήγορη και απλή (πιο πολύ πόνεσα όταν περνούσαν τη φλέβα γ τν όρο λόγω του πρηξίματος στα χέρια παρά οτιδήποτε άλλο) ..και η ανάρρωση προς τ παρόν πάει καλά (συμβουλή πρώτη μερα δε το παίζουμε γενναίες ζητάμε παυσίπονα για να μπορέσετε να απολαύσετε τις πρώτες στιγμές με τα μωράκια) ..τα φιλια μου σε όλες και να νιώσετε γρήγορα αυτά τα απίστευτα συναισθήματα :wub:;)

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!! :x:x το διάβασα πάνω που είχα αρχίσει να αγχώνομαι για την καισαρική χαχα! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool said:

Κοριτσια μου κ η δικιά μας η μπουμπου δεν άντεξε και μ έσπασε τ νερά σήμερα τ πρωί! Μπήκαμε γ καισαρική όλα καλά 2500 κιλά η μικρή 45 εκατοστά (σα γατάκι είναι)...όσες είναι για καισαρική μη φοβάστε τπτ η διαδικασία είναι πολύ γρήγορη και απλή (πιο πολύ πόνεσα όταν περνούσαν τη φλέβα γ τν όρο λόγω του πρηξίματος στα χέρια παρά οτιδήποτε άλλο) ..και η ανάρρωση προς τ παρόν πάει καλά (συμβουλή πρώτη μερα δε το παίζουμε γενναίες ζητάμε παυσίπονα για να μπορέσετε να απολαύσετε τις πρώτες στιγμές με τα μωράκια) ..τα φιλια μου σε όλες και να νιώσετε γρήγορα αυτά τα απίστευτα συναισθήματα :wub:;)

Να σας ζησει η μπουμπουκιτσα!! Ευτυχισμένη και καλοτυχη!! 

Μας δινεις κουραγιο, εγω αγχώνομαι ηδη απο τωρα για την Τετάρτη.. :roll:μακαρι να εχω ιδια εμπειρία!! 

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nicool είπε:

Κοριτσια μου κ η δικιά μας η μπουμπου δεν άντεξε και μ έσπασε τ νερά σήμερα τ πρωί! Μπήκαμε γ καισαρική όλα καλά 2500 κιλά η μικρή 45 εκατοστά (σα γατάκι είναι)...όσες είναι για καισαρική μη φοβάστε τπτ η διαδικασία είναι πολύ γρήγορη και απλή (πιο πολύ πόνεσα όταν περνούσαν τη φλέβα γ τν όρο λόγω του πρηξίματος στα χέρια παρά οτιδήποτε άλλο) ..και η ανάρρωση προς τ παρόν πάει καλά (συμβουλή πρώτη μερα δε το παίζουμε γενναίες ζητάμε παυσίπονα για να μπορέσετε να απολαύσετε τις πρώτες στιγμές με τα μωράκια) ..τα φιλια μου σε όλες και να νιώσετε γρήγορα αυτά τα απίστευτα συναισθήματα :wub:;)

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!! Όποτε είσαι καλά πες μου λεπτομέρειες για την κλινική!!! Μου την εσκασες αλλά χαλάλι σου χαχαχαχαχα!!! Μια χαρά η μπέμπα σου!!! Καλή ανάρρωση!!!!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!!! Όποτε είσαι καλά πες μου λεπτομέρειες για την κλινική!!! Μου την εσκασες αλλά χαλάλι σου χαχαχαχαχα!!! Μια χαρά η μπέμπα σου!!! Καλή ανάρρωση!!!!

μωρη Τζέρινα ακόμα χρυσό μ να γεννήσεις??? μας πέθανες..αχαχχαχαχαχαχα καληνερααααα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...