Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Φούφη είπε:

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ 13-5-20

NANSY29 ♡ΠΗΤ: 15 -6-20 ΓΕΝΗΣΑΜΕ2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 6-5-20

ZINA21 ♡ ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

PLAYBANNY♡ΠΗΤ:26-6-20 ΑΓΟΡΙ&ΚΟΡΙΤΣΙ

KERMIT82 ♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙΓΕΝΗΣΑΜΕ♡25-5-20♡

 

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡29-5-20♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡31-5-20

DAISYZ♡ ΠΗΤ:8-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 7-4-20♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

KANGAN♡ΠΗΤ:  7-6-20♡ΑΓΟΡΆΚΙ ♡

BLONDE♡ΠΗΤ

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ♡15-5-29♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MARY_ K♡ ΠΗΤ:16-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

BOUBOU93♡ ΠΗΤ: 7-6-20 ♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

TONI@♡ ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

JERINA♡ ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

KLAIRI31♡ ΠΗΤ:24-06-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

MPIMPIKOS ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

 

 

Καληηημερα!! Εγώ πητ έχω 23/06 αλλά θα γεννήσω αύριο με καισαρική!! Και περιμένω μια μπουμπού :x

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Blonde είπε:

Καληηημερα!! Εγώ πητ έχω 23/06 αλλά θα γεννήσω αύριο με καισαρική!! Και περιμένω μια μπουμπού :x

Με το καλό αγαπίτσα μου.. το συμπλήρωσα♡

  • Ευχαριστώ 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@playbunny άντε καρδιά μου όμορφη έφτασε η ώρα να πάρεις αγκαλίτσα τους "έρωτες" σου♡♡ ειμαι απίστευτα χαρούμενη για σένα♡♡ ανυπομονώ να διαβάσω αύριο την χαρά σου♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

@Blonde αυριο παρεουλαααα!! ♥️ Τι ωρα σου ειπαν να πας? Εμενα 6.30 το πρωι.

@Φούφη καλημερα Φουφιτσαααα!! ♥️

Καλημερες σε ολες τις κουκλιτσες!! 

Εμένα 8 το πρωί να είμαι εκεί!! Και προς το μεσσημερι θα μπούμε!  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

21 ώρες πρίν, Mpimpikos είπε:

Γεννησαμε κ μεις κορίτσια. Φυσιολογικα

Να σας ζήσει!!!!!!!!!!:-D

6 ώρες πρίν, Butterfly19 είπε:

Καλημέρα σε όλες τις μανούλες!! Γέννησα κι εγώ τα διδυμακια μου στις 25/05..ήμουν στην 34η εβδομάδα..έπαθα μερική αποκόλληση πλακούντα, είχα πολύ αίμα κ έγιναν όλα τόσο γρήγορα. Ευτυχώς, όμως, όλα καλά! 2500 ο μπέμπης κ 2120 η μπέμπα. Τα μωράκια δε χρειάστηκαν τίποτα..έκατσαν μια μέρα στη θερμοκοιτιδα κ τα πήραμε σπίτι. Εύχομαι με το καλό και στις υπόλοιπες!! Γερά μωράκια σε όλες!

Να σου ζήσουν!!!!!γερά κ δυνατά και καλή λοχεία!!!

Κορίτσια εσείς που μπαίνετε αύριο...σας εύχομαι να σας πάνε όλα καλά κ με έναν πόνο που λένε!!!κ να μας ενημερώσετε εννοείται για τα ευχάριστα νέα!!!;-)

Πλησιάζει η ώρα μας σιγά σιγά.... ποπό αγχώθηκα πάντως!!!

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 said:

Να σας ζήσει!!!!!!!!!!:-D

Να σου ζήσουν!!!!!γερά κ δυνατά και καλή λοχεία!!!

Κορίτσια εσείς που μπαίνετε αύριο...σας εύχομαι να σας πάνε όλα καλά κ με έναν πόνο που λένε!!!κ να μας ενημερώσετε εννοείται για τα ευχάριστα νέα!!!;-)

Πλησιάζει η ώρα μας σιγά σιγά.... ποπό αγχώθηκα πάντως!!!

Καλεεε εσυ το εχεις περασει αλλες 2 φορες. Εχεις παρει τον αερα, μην αγχώνεσαι! Ο μικρουλης σου θα είναι τελειος ♥️

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Καλεεε εσυ το εχεις περασει αλλες 2 φορες. Εχεις παρει τον αερα, μην αγχώνεσαι! Ο μικρουλης σου θα είναι τελειος ♥️

Δεν ξες τι λένε?όταν ξες τι σε περιμένει είναι χειρότερα???? μάλλον για αυτό με έπιασε το άγχος:-(

Just now, Melody90 είπε:

Δεν ξες τι λένε?όταν ξες τι σε περιμένει είναι χειρότερα???? μάλλον για αυτό με έπιασε το άγχος:-(

Κ άμα σου πω τι όνειρο είδα?ότι ήμουν στο χειρουργείο κ δε με έπιασε η επισκληρίδιος κ σηκώθηκα κ έφυγα!!!!

Δεν πάω καλά!!!μου έχει μείνει ψυχολογικό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε ;;; Έτοιμες ;;;...είμαστε στην τελική ευθεία !!! Εγώ χθες είχα γιατρό είμαι 39+2 και μου έκανε ψηλάφηση κόλπου με το δάχτυλο για να δει διαστολή και τα σχετικά !!!! Η Μπέμπα είναι πολύ χαμηλά ο κόλπος μου είναι λίγο σφυχτος όμως έχω διαστολή 2 !!! Τα καλά νέα είναι ότι η μικρή έχει πάρει καλή θέση !!! Όμως κορίτσια πέραν του ότι πόνεσα φριχτά μετά από αυτό είχα καφέ υγρά μέχρι και τώρα επίσης οι συσπάσεις έχουν αυξηθεί , βέβαια μου είπε ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικά και μου είπε ότι το πολύ μέχρι το ΣΚ θα έχω γεννήσει !!! Ανυπομονώ άντε να δούμε !!! Ανεβοκατεβαίνω τις σκάλες από χθες !!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boubou93 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε ;;; Έτοιμες ;;;...είμαστε στην τελική ευθεία !!! Εγώ χθες είχα γιατρό είμαι 39+2 και μου έκανε ψηλάφηση κόλπου με το δάχτυλο για να δει διαστολή και τα σχετικά !!!! Η Μπέμπα είναι πολύ χαμηλά ο κόλπος μου είναι λίγο σφυχτος όμως έχω διαστολή 2 !!! Τα καλά νέα είναι ότι η μικρή έχει πάρει καλή θέση !!! Όμως κορίτσια πέραν του ότι πόνεσα φριχτά μετά από αυτό είχα καφέ υγρά μέχρι και τώρα επίσης οι συσπάσεις έχουν αυξηθεί , βέβαια μου είπε ότι όλα αυτά είναι φυσιολογικά και μου είπε ότι το πολύ μέχρι το ΣΚ θα έχω γεννήσει !!! Ανυπομονώ άντε να δούμε !!! Ανεβοκατεβαίνω τις σκάλες από χθες !!!

Με το καλό αγάπη μου!!! Ο τοκετός σου μάλλον ξεκίνησε!!!!όλα θα πάνε τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Με το καλό αγάπη μου!!! Ο τοκετός σου μάλλον ξεκίνησε!!!!όλα θα πάνε τέλεια!!!

Μακάρι κοριτσάκι μου από το στόμα σου και στου θεού το αυτί !!! 

Just now, Boubou93 είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου από το στόμα σου και στου θεού το αυτί !!! 

Και εσένα κορίτσι μου να σου πάνε όλα καλά !!! Ο θεός να μας ευλογεί όλες μας και τα αγγελούδια μας !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα, 

Γεννησαμε σημερα το πρωι 2 μωρακια υπεροχα! 2950 κ 2700 κιλα.

Τι να πω... Ερωτας!! 

Γενικα ολη η διαδικασία στο ΙΑΣΩ πηγε καλα. Μια στιγμη με την επισκληριδιο μου ανέβηκαν οι παλμοι και επεσε το οξυγόνο αλλα με φαρμακο κ μασκα οξυγόνου συνηλθα.

Επισης γνωστη παρενεργεια της επισκληριδιου είναι το τρεμουλο/ριγος. Για 1 ώρα+ ηταν σαν να εχω παρκινσον :mrgreen: δεν ποναγε αλλα ηταν ενοχλητικό πολυ!

Τωρα ειμαι στο δωμάτιο για αναρρωση. Ο πονος για την ωρα ανεκτος.

Σας φιλω ολες!!

@Blonde εσύ πως εισαι κουκλιτσα?

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα, 

Γεννησαμε σημερα το πρωι 2 μωρακια υπεροχα! 2950 κ 2700 κιλα.

Τι να πω... Ερωτας!! 

Γενικα ολη η διαδικασία στο ΙΑΣΩ πηγε καλα. Μια στιγμη με την επισκληριδιο μου ανέβηκαν οι παλμοι και επεσε το οξυγόνο αλλα με φαρμακο κ μασκα οξυγόνου συνηλθα.

Επισης γνωστη παρενεργεια της επισκληριδιου είναι το τρεμουλο/ριγος. Για 1 ώρα+ ηταν σαν να εχω παρκινσον :mrgreen: δεν ποναγε αλλα ηταν ενοχλητικό πολυ!

Τωρα ειμαι στο δωμάτιο για αναρρωση. Ο πονος για την ωρα ανεκτος.

Σας φιλω ολες!!

@Blonde εσύ πως εισαι κουκλιτσα?

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου!Να είναι γερά και καλότυχα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...