Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα, 

Γεννησαμε σημερα το πρωι 2 μωρακια υπεροχα! 2950 κ 2700 κιλα.

Τι να πω... Ερωτας!! 

Γενικα ολη η διαδικασία στο ΙΑΣΩ πηγε καλα. Μια στιγμη με την επισκληριδιο μου ανέβηκαν οι παλμοι και επεσε το οξυγόνο αλλα με φαρμακο κ μασκα οξυγόνου συνηλθα.

Επισης γνωστη παρενεργεια της επισκληριδιου είναι το τρεμουλο/ριγος. Για 1 ώρα+ ηταν σαν να εχω παρκινσον :mrgreen: δεν ποναγε αλλα ηταν ενοχλητικό πολυ!

Τωρα ειμαι στο δωμάτιο για αναρρωση. Ο πονος για την ωρα ανεκτος.

Σας φιλω ολες!!

@Blonde εσύ πως εισαι κουκλιτσα?

Να σας  ζήσουν τα μπεμπακια! Γερά και τυχερά να είναι! Καλή ανάρρωση! Κι εγω με ολική νάρκωση είχα πολύ τρέμουλο μετά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα, 

Γεννησαμε σημερα το πρωι 2 μωρακια υπεροχα! 2950 κ 2700 κιλα.

Τι να πω... Ερωτας!! 

Γενικα ολη η διαδικασία στο ΙΑΣΩ πηγε καλα. Μια στιγμη με την επισκληριδιο μου ανέβηκαν οι παλμοι και επεσε το οξυγόνο αλλα με φαρμακο κ μασκα οξυγόνου συνηλθα.

Επισης γνωστη παρενεργεια της επισκληριδιου είναι το τρεμουλο/ριγος. Για 1 ώρα+ ηταν σαν να εχω παρκινσον :mrgreen: δεν ποναγε αλλα ηταν ενοχλητικό πολυ!

Τωρα ειμαι στο δωμάτιο για αναρρωση. Ο πονος για την ωρα ανεκτος.

Σας φιλω ολες!!

@Blonde εσύ πως εισαι κουκλιτσα?

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου κορίτσι μου!καλή λοχεία κ με το καλό να πάτε σπίτι σας ως οικογένεια!!!!

Just now, Jerina είπε:

Φουφη μου έτσι ακριβώς είναι!!! Το κλασιμο και το χέσιμο θα είναι πολυτέλεια!!! Για να μην πω για το μπάνιο ε;; Μες τη βρώμα θα κυκλοφορούμε!! Για αυτό βλέπω τις μανουλες με μικρά μωρά όλες με λιγδωμενα μαλλιά!!

Dry shampoo της Batiste κάνει θαύματα σου λέω!!!!!:P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα, 

Γεννησαμε σημερα το πρωι 2 μωρακια υπεροχα! 2950 κ 2700 κιλα.

Τι να πω... Ερωτας!! 

Γενικα ολη η διαδικασία στο ΙΑΣΩ πηγε καλα. Μια στιγμη με την επισκληριδιο μου ανέβηκαν οι παλμοι και επεσε το οξυγόνο αλλα με φαρμακο κ μασκα οξυγόνου συνηλθα.

Επισης γνωστη παρενεργεια της επισκληριδιου είναι το τρεμουλο/ριγος. Για 1 ώρα+ ηταν σαν να εχω παρκινσον :mrgreen: δεν ποναγε αλλα ηταν ενοχλητικό πολυ!

Τωρα ειμαι στο δωμάτιο για αναρρωση. Ο πονος για την ωρα ανεκτος.

Σας φιλω ολες!!

@Blonde εσύ πως εισαι κουκλιτσα?

Λαγουδομαμά, να σου ζήσουν!!!! Φιλιά στα μικρά λαγουδάκια σου!!!! Καλή ανάρρωση σε εσένα...

ΥΓ. Διάβασα την ανάρτηση με το κλάσιμο και πέθανα στα γέλια...

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γέννησα κι εγώ το απογευμα μια πανέμορφη μπουμπουκα 2640!!! Είναι πραγματικά έρωτας με την πρώτη ματιά!! Πολύ συγκίνηση με το που βγήκε πολύ κλάμα!! Καλά το τρέμουλο δεν υπάρχει!!! Θα σας γράψω καλύτερα αύριο!! Με το καλό σε όλες σας!! Να πάρετε αγκαλίτσα τα θαυματακια σας!! 

@playbunny να σας ζήσουν κοριτσάκι μου !! :x γερά και ευτυχισμένα να είναι!! 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Ele@n said:

Λαγουδομαμά, να σου ζήσουν!!!! Φιλιά στα μικρά λαγουδάκια σου!!!! Καλή ανάρρωση σε εσένα...

ΥΓ. Διάβασα την ανάρτηση με το κλάσιμο και πέθανα στα γέλια...

Ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου γλυκό!! 

Ε μααα ετσι είναι.. στα ευχαριστα λοιπον νεα να σας πω οτι αεριστηκα χαχαχα @Jerina

Just now, Blonde said:

Κοριτσια γέννησα κι εγώ το απογευμα μια πανέμορφη μπουμπουκα 2640!!! Είναι πραγματικά έρωτας με την πρώτη ματιά!! Πολύ συγκίνηση με το που βγήκε πολύ κλάμα!! Καλά το τρέμουλο δεν υπάρχει!!! Θα σας γράψω καλύτερα αύριο!! Με το καλό σε όλες σας!! Να πάρετε αγκαλίτσα τα θαυματακια σας!! 

@playbunny να σας ζήσουν κοριτσάκι μου !! :x γερά και ευτυχισμένα να είναι!! 

Να σου ζησει κι εσενα η κουκλιτσα η ομορφη. Καλη αναρρωση και δωσε κι εσυ αερια να παμε μπροστά!! :mrgreen:♥️♥️♥️♥️

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

@playbunny να σου ζήσουν γλυκεια μου καλη ανατροφη στα μωράκια σου και καλή ανάρρωση σε σενα! 

@Blondeνα σου ζησει το μωρακι σου καλη ανάρρωση και καλη ανατροφη!

Σε λίγες μέρες θα στε μια χαρα εγω 6 μερες μετα την καισαρικη οδηγούσα κανονικα!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Blonde είπε:

Κοριτσια γέννησα κι εγώ το απογευμα μια πανέμορφη μπουμπουκα 2640!!! Είναι πραγματικά έρωτας με την πρώτη ματιά!! Πολύ συγκίνηση με το που βγήκε πολύ κλάμα!! Καλά το τρέμουλο δεν υπάρχει!!! Θα σας γράψω καλύτερα αύριο!! Με το καλό σε όλες σας!! Να πάρετε αγκαλίτσα τα θαυματακια σας!! 

@playbunny να σας ζήσουν κοριτσάκι μου !! :x γερά και ευτυχισμένα να είναι!! 

Να σου ζήσει η κούκλα σου. Γερή και κακότυχη να είναι !!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , playbunny είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου γλυκό!! 

Ε μααα ετσι είναι.. στα ευχαριστα λοιπον νεα να σας πω οτι αεριστηκα χαχαχα @Jerina

Να σου ζησει κι εσενα η κουκλιτσα η ομορφη. Καλη αναρρωση και δωσε κι εσυ αερια να παμε μπροστά!! :mrgreen:♥️♥️♥️♥️

Μπράβο κορίτσι μου θα φας σήμερα!!! Σούπα βέβαια αλλά οκ... Πώς είσαι; καλύτερα;σου έβγαλαν όρους κλπ;


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Μπράβο κορίτσι μου θα φας σήμερα!!! Σούπα βέβαια αλλά οκ... Πώς είσαι; καλύτερα;σου έβγαλαν όρους κλπ;

Μου εβγαλαν την επισκληριδιο νωρις το πρωι οποτε τωρα βλέπουμε το σύστημα πως παίζει μονο με παυσίπονα. Καθετηρα και ενδοφλέβιο εχω ακομα. 

Γενικα είμαι σαν με πονους περιοδου, υποφερτος πονος. Δεν εχω σηκωθει ακομα βεβαια.... Εκει θα δούμε! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@playbunny να σου ζήσουν τα μωράκια σου κορίτσι μου!!γερα και καλοτυχα να ειναι!!Καλή αναρρωση σε σένα!

@Blonde να σου ζήσει και σένα το μωράκι σου!!να έχει υγεια και ευτυχία στη ζωή της!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Blonde είπε:

Κοριτσια γέννησα κι εγώ το απογευμα μια πανέμορφη μπουμπουκα 2640!!! Είναι πραγματικά έρωτας με την πρώτη ματιά!! Πολύ συγκίνηση με το που βγήκε πολύ κλάμα!! Καλά το τρέμουλο δεν υπάρχει!!! Θα σας γράψω καλύτερα αύριο!! Με το καλό σε όλες σας!! Να πάρετε αγκαλίτσα τα θαυματακια σας!! 

@playbunny να σας ζήσουν κοριτσάκι μου !! :x γερά και ευτυχισμένα να είναι!! 

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!!! Γερή και καλότυχη!!!καλή ανάρρωση!!

Just now, playbunny είπε:

Μου εβγαλαν την επισκληριδιο νωρις το πρωι οποτε τωρα βλέπουμε το σύστημα πως παίζει μονο με παυσίπονα. Καθετηρα και ενδοφλέβιο εχω ακομα. 

Γενικα είμαι σαν με πονους περιοδου, υποφερτος πονος. Δεν εχω σηκωθει ακομα βεβαια.... Εκει θα δούμε! :mrgreen:

Οπότε όλα βαίνουν καλώς!!Όσο πιο πολύ σηκώνεσαι τόσο πιο γρήγορα θα αναρρώσεις έτσι λένε!! Τα μωράκια στα έφεραν;


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Οπότε όλα βαίνουν καλώς!!Όσο πιο πολύ σηκώνεσαι τόσο πιο γρήγορα θα αναρρώσεις έτσι λένε!! Τα μωράκια στα έφεραν;

Σηκώθηκα τωρα πριν λίγο αλλα τραβαει αρκετα ακομα η τομη. Εχει τσουξιμο οσο να'ναι.. 

Περιμένουμε να τα δει ο παιδίατρος μεσα στην μερα και να μας δωσει το οκ να τα πάρουμε στο δωματιο. 

Όταν δεις την μπουμπου θα ξετρελαθεις!!! ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Σηκώθηκα τωρα πριν λίγο αλλα τραβαει αρκετα ακομα η τομη. Εχει τσουξιμο οσο να'ναι.. 

Περιμένουμε να τα δει ο παιδίατρος μεσα στην μερα και να μας δωσει το οκ να τα πάρουμε στο δωματιο. 

Όταν δεις την μπουμπου θα ξετρελαθεις!!! ♥️

Ειναι ώρες που ανυπομονώ και άλλες ώρες που λέω αντεχω άλλους τόσους μήνες χαχαχαχαχα!!

Σίγουρα θα τσούζει και θα τραβάει αλλά πιστεύω ότι δεν είναι ανυποποφορο έτσι; Μέρα τη μέρα θα είσαι σούπερ.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...