Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Jerina said:

Ειναι ώρες που ανυπομονώ και άλλες ώρες που λέω αντεχω άλλους τόσους μήνες χαχαχαχαχα!!

Σίγουρα θα τσούζει και θα τραβάει αλλά πιστεύω ότι δεν είναι ανυποποφορο έτσι; Μέρα τη μέρα θα είσαι σούπερ.

Στο ορθιο είναι αναμεσα στο ανυποφορο και στο υποφερτο. Δηλαδή τραβαει κ τσουζει αλλά κάνουμε υπομονή. 

Στο ξαπλωτο βρισκεις μια σταση που σε βολεύει, νιώθεις σαν πόνους περιόδου και απλα δεν κουνιεσαι. Χαχα! :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, playbunny είπε:

Στο ορθιο είναι αναμεσα στο ανυποφορο και στο υποφερτο. Δηλαδή τραβαει κ τσουζει αλλά κάνουμε υπομονή. 

Στο ξαπλωτο βρισκεις μια σταση που σε βολεύει, νιώθεις σαν πόνους περιόδου και απλα δεν κουνιεσαι. Χαχα! :mrgreen:

Να φωνάζεις να σε ντοπαρουν μην κάθεσαι να πονάς!!να σου βάλουν υπόθετο βολταρεν έτσι ακούω από όλα τα κορίτσια εδώ.και μία χαρά μετά είσαι. Οι παυσιπονες ενέσεις που βάζουν είναι αποτελ.τι να κλασουν αυτά... Σαν ντεπον είναι.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Να φωνάζεις να σε ντοπαρουν μην κάθεσαι να πονάς!!να σου βάλουν υπόθετο βολταρεν έτσι ακούω από όλα τα κορίτσια εδώ.και μία χαρά μετά είσαι. Οι παυσιπονες ενέσεις που βάζουν είναι αποτελ.τι να κλασουν αυτά... Σαν ντεπον είναι.

Moυ κανουν εναλλαξ βολταρεν ενεση στο κωλαρακι και αποτελ ενδοφλέβιο. Νομιζω το αποτελ με πιανει καλυτερα :shock:

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Moυ κανουν εναλλαξ βολταρεν ενεση στο κωλαρακι και αποτελ ενδοφλέβιο. Νομιζω το αποτελ με πιανει καλυτερα :shock:

Αλήθεια;;;; Ουαουυυυυυυ χαχαχαχαχα βρε ότι σε πιάνει!! Και κόκα να είναι που λέει ο λόγος δεκτή προκειμένου να μην πονάμε :D


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Αλήθεια;;;; Ουαουυυυυυυ χαχαχαχαχα βρε ότι σε πιάνει!! Και κόκα να είναι που λέει ο λόγος δεκτή προκειμένου να μην πονάμε :D

Aχαχαχαχα εννοείται!! Οτι υπάρχει!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, Blonde είπε:

Κοριτσια γέννησα κι εγώ το απογευμα μια πανέμορφη μπουμπουκα 2640!!! Είναι πραγματικά έρωτας με την πρώτη ματιά!! Πολύ συγκίνηση με το που βγήκε πολύ κλάμα!! Καλά το τρέμουλο δεν υπάρχει!!! Θα σας γράψω καλύτερα αύριο!! Με το καλό σε όλες σας!! Να πάρετε αγκαλίτσα τα θαυματακια σας!! 

@playbunny να σας ζήσουν κοριτσάκι μου !! :x γερά και ευτυχισμένα να είναι!! 

Να σου ζισει!

1 ώρα πρίν, playbunny είπε:

Moυ κανουν εναλλαξ βολταρεν ενεση στο κωλαρακι και αποτελ ενδοφλέβιο. Νομιζω το αποτελ με πιανει καλυτερα :shock:

Να σου ζισον κοριτσακι!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια τι κάνετε???θέλω να πω κάπου τον πόνο μου!!!! πονάει πάρα πολύ η λεκάνη μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω σωστά τα πόδια μου κουμάντο... για να ξαπλώσω στο καναπέ πρέπει να σηκώσω με το χέρι μου το πόδι κ να το βάλω πάνω αλλιώς δεν γίνεται!!! βιώνει καμία σας το ίδιο:confused:???

Just now, Blonde είπε:

Εγώ από καισαρική δεν πονάω καθόλου ευτυχώς σηκώθηκα και το πρωί μια χαρά...μόνο που στο θηλασμό δεν τα πάμε πολυ καλα και με στεναχωρεί! 

Το ότι δεν πονάς είναι πολύ καλό!!!ο θηλασμός κορίτσι μου θέλει παααααραααα πολύ υπομονή κ πολύ προσπάθεια μην τα παρατήσεις αμέσως οι κόποι σου θα ανταμειφθούν!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Εγώ από καισαρική δεν πονάω καθόλου ευτυχώς σηκώθηκα και το πρωί μια χαρά...μόνο που στο θηλασμό δεν τα πάμε πολυ καλα και με στεναχωρεί! 

Ευχάριστο το ότι δεν πονάς!!! Προσπάθησε το όσο μπορείς... Δεν πιάνει ρώγα; Μήπως χρειαστείς ψευδοθηλες;

Just now, Melody90 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε???θέλω να πω κάπου τον πόνο μου!!!! πονάει πάρα πολύ η λεκάνη μου με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω σωστά τα πόδια μου κουμάντο... για να ξαπλώσω στο καναπέ πρέπει να σηκώσω με το χέρι μου το πόδι κ να το βάλω πάνω αλλιώς δεν γίνεται!!! βιώνει καμία σας το ίδιο:confused:???

Το ότι δεν πονάς είναι πολύ καλό!!!ο θηλασμός κορίτσι μου θέλει παααααραααα πολύ υπομονή κ πολύ προσπάθεια μην τα παρατήσεις αμέσως οι κόποι σου θα ανταμειφθούν!

Έχει εμπεδωθεί το μωράκι σου μήπως; Και εγώ πονάω όχι όμως στα κόκκαλα αλλά στους τένοντες και τους μυς από κατω. Όλα να τα περιμένουμε στην εγκυμοσύνη βρε παιδί μου!!! Όταν περπατάς είναι καλύτερα; Μαλακώνει ο πόνος;


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Εγώ από καισαρική δεν πονάω καθόλου ευτυχώς σηκώθηκα και το πρωί μια χαρά...μόνο που στο θηλασμό δεν τα πάμε πολυ καλα και με στεναχωρεί! 

Κορίτσι για τον θηλασμό θα κάνεις πολλή υπομονή!!! Αν κατάλαβα είσαι στις πρώτες μέρες. Εμένα στο μαιευτήριο δεν έπιανε και καλά τη θηλή και δεν είχα γάλα με αποτέλεσμα να θηλάζει ασταμάτητα όλο το βράδυ. Το γάλα μου κατέβηκε μετά που γυρίσαμε σπίτι. Μέχρι τότε θα σου πουν και οι μαίες να το βάζεις στο στήθος όση ώρα θέλει και για όσο θέλει. Μπορεί και για ώρες...όση ώρα πιπιλιζει τόσο πιο πολύ βοηθάει στην παραγωγή. Και αν δεν πιάνει τη θηλή Ζήτα από τις μαίες να σου δείξουν. Εγώ τις φώναζα συνέχεια και μου το εβαζαν...

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πιάνει για λίγο θηλη και κουράζεται και σταματάει και την παίρνει ο ύπνος εκεί...οι μαίες δεν με βοηθάνε καθόλου! Σκεφτείτε ότι φώναξα μια να έρθει στις 8:30 και δεν ήρθε ποτέ...! Μια που ήρθε πριν με νευρίασε πολύ άσχημα γιατί δεν έχω κατεβάσει ακόμα γάλα και τις λέω δεν πιάνει θηλη και μου λέει με ύφος ε και τι θα κάνεις θα σταματήσεις? Θα το αφήσεις μέσα θα πετρωσει...! Να δεν έχω γάλα ακόμα καλή μου!! Σιχτιρ 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blonde είπε:

Πιάνει για λίγο θηλη και κουράζεται και σταματάει και την παίρνει ο ύπνος εκεί...οι μαίες δεν με βοηθάνε καθόλου! Σκεφτείτε ότι φώναξα μια να έρθει στις 8:30 και δεν ήρθε ποτέ...! Μια που ήρθε πριν με νευρίασε πολύ άσχημα γιατί δεν έχω κατεβάσει ακόμα γάλα και τις λέω δεν πιάνει θηλη και μου λέει με ύφος ε και τι θα κάνεις θα σταματήσεις? Θα το αφήσεις μέσα θα πετρωσει...! Να δεν έχω γάλα ακόμα καλή μου!! Σιχτιρ 

Ωχ κατάλαβα...μην αγχώνεσαι. Εσύ τουλάχιστον το τοποθετείς. Εγώ που δεν μπορούσα; Να τις πρήξεις πατώντας το κουδουνάκι. Είναι δουλειά τους. Φώναξε μία να στο βάλει το μωρό στο στήθος. Καλά και τόσο μωράκι μην φανταστείς ότι πίνει πολύ. Λίγα μλ θέλουν για αρχή, για αυτό πεινάνε συνέχεια. Βάζε το μωρό όσο αντέχεις μία στο ένα στήθος και μία στο άλλο. Εγώ προσωπικά, χωρίς να το δεις ως αναγκαία συμβουλή, μέσα στο μαιευτήριο όταν το έβλεπα ανήσυχο και ότι δεν είχε φάει καλά, το είχα στείλει στις μαίες και για συμπλήρωμα...και έτρωγε ο άτιμος... Μην απελπίζεσαι.. τα πας πολύ καλά..απλά θέλει πολύ χρόνο και υπομονή από εσένα. 

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...