Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου γεννησαμε μια κορακλα 2890γρ!! Δεν κατάλαβα τίποτα με περιποιήθηκαν με το παραπάνω. Μια ώρα διήρκησε και είμαι εδώ και δύο ώρες στο δωμάτιο! Η μικρή θήλασε έπιασε στήθος κατευθείαν!! Πίνω χαμομήλι και το απόγευμα θα με σηκώσουν!! Ειλικρινά η καισαρική δεν είναι τίποτα μην φοβάστε!! Θα το ξανακανα αύριο κιόλας!! Θα σας κρατω ενήμερες!! Φιλάκια και περιμένουμε τις επόμενες!!

  • Μου αρέσει 10

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμε μια κορακλα 2890γρ!! Δεν κατάλαβα τίποτα με περιποιήθηκαν με το παραπάνω. Μια ώρα διήρκησε και είμαι εδώ και δύο ώρες στο δωμάτιο! Η μικρή θήλασε έπιασε στήθος κατευθείαν!! Πίνω χαμομήλι και το απόγευμα θα με σηκώσουν!! Ειλικρινά η καισαρική δεν είναι τίποτα μην φοβάστε!! Θα το ξανακανα αύριο κιόλας!! Θα σας κρατω ενήμερες!! Φιλάκια και περιμένουμε τις επόμενες!!

Να σας ζήσει η μπουμπου σας!! Υγιής κ καλότυχη να είναι!! :x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ 13-5-20

NANSY29 ♡ΠΗΤ: 15 -6-20 ΓΕΝΗΣΑΜΕ2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 6-5-20

ZINA21  ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

PLAYBANNY♡ΠΗΤ:26-6-20 ΑΓΟΡΙ&ΚΟΡΙΤΣΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡3-6-20♡

KERMIT82 ♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙΓΕΝΗΣΑΜΕ♡25-5-20♡

 

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡29-5-20♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡31-5-20

DAISYZ♡ ΠΗΤ:8-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 7-4-20♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

KANGAN♡ΠΗΤ:  7-6-20♡ΑΓΟΡΆΚΙ ♡

BLONDE♡ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ 4-6-20

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ♡15-5-29♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MARY_ K♡ ΠΗΤ:16-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

BOUBOU93♡ ΠΗΤ: 7-6-20 ♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

TONI@♡ ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

JERINA♡ ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 9-6-20

KLAIRI31♡ ΠΗΤ:24-06-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

MPIMPIKOS ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

Καλότυχα και ευτυχισμένα τα μωράκια που έρχονται στον κόσμο ελπίζοντας πως ο ερχομός τους θα αλλάξει ο,τι κακό κυβερνά. 

@Jerina να σου ζήσει το μπεμπεδακι σου♡

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ 13-5-20

NANSY29 ♡ΠΗΤ: 15 -6-20 ΓΕΝΗΣΑΜΕ2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 6-5-20

ZINA21  ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

PLAYBANNY♡ΠΗΤ:26-6-20 ΑΓΟΡΙ&ΚΟΡΙΤΣΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡3-6-20♡

KERMIT82 ♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙΓΕΝΗΣΑΜΕ♡25-5-20♡

 

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡29-5-20♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡31-5-20

DAISYZ♡ ΠΗΤ:8-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 7-4-20♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

KANGAN♡ΠΗΤ:  7-6-20♡ΑΓΟΡΆΚΙ ♡

BLONDE♡ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ 4-6-20

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ♡15-5-29♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MARY_ K♡ ΠΗΤ:16-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

BOUBOU93♡ ΠΗΤ: 7-6-20 ♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

TONI@♡ ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

JERINA♡ ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 9-6-20

KLAIRI31♡ ΠΗΤ:24-06-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

MPIMPIKOS ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

Καλότυχος και ευτυχισμένα τα μωράκια που έρχονται στον κόσμο ελπίζοντας πως ο ερχομός τους θα αλλάξει ο,τι κακό κυβερνά. 

@Jerina να σου ζήσει το μπεμπεδακι σου♡

Τι ωραία που τα είπες φουφη μου !!! Ευχαριστώ πάρα πολύ!!Ελπιδοφορο μήνυμα!! Ευχαριστώ και σένα @Boubou93 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες.. είχα γράψει στις αρχές της εγκυμοσύνης μου και ήμουν με άλλο όνομα τότε ήμουν γραμμένη ως tzina-liana.. ήμουν μανούλα Ιουλίου αλλά τελικά έγινα μανούλα Μαίου μιας και γέννησα πρόωρα την  34η βδομάδα μια μπεμπουλα 2050 γρ στις 22 Μαίου (το δυδιμακι δεν το γλυτωσα χαχαχα) το μωρό βέβαια είναι ακόμα θερμοκοιτίδα ελπίζω σε λίγες μέρες να τη πάρουμε.. είδα ότι και εδώ άρχισαν από νωρίς τα γεννητουρια.. να σας ζήσουν κορίτσια τα παιδάκια σας γερά και ευτυχισμένα..

  • Μου αρέσει 7

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τζινα38 said:

Καλημέρα σε όλες.. είχα γράψει στις αρχές της εγκυμοσύνης μου και ήμουν με άλλο όνομα τότε ήμουν γραμμένη ως tzina-liana.. ήμουν μανούλα Ιουλίου αλλά τελικά έγινα μανούλα Μαίου μιας και γέννησα πρόωρα την  34η βδομάδα μια μπεμπουλα 2050 γρ στις 22 Μαίου (το δυδιμακι δεν το γλυτωσα χαχαχα) το μωρό βέβαια είναι ακόμα θερμοκοιτίδα ελπίζω σε λίγες μέρες να τη πάρουμε.. είδα ότι και εδώ άρχισαν από νωρίς τα γεννητουρια.. να σας ζήσουν κορίτσια τα παιδάκια σας γερά και ευτυχισμένα..

Με το καλο Τζινακι να την παρετε σπιτι σας σύντομα και να είναι δυνατη στην ζωη της!! ♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Με το καλο Τζινακι να την παρετε σπιτι σας σύντομα και να είναι δυνατη στην ζωη της!! ♥️

Σε ευχαριστώ λαγουδάκι μου να σου ζήσουν και σένα τα μωράκια σου.. πως είναι με δύο μπεμπακια;;; τελικά σε πέρασα.. έλεγες τέλη μαϊου με αρχές Ιούνη θα γεννούσε και εγώ σίγουρη είπα μετά από σένα αλλά οχιιιιιι εκεί να βγει νωρίς η ατιμουλα χαχαχαχα

  • Χαχα 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Jerina είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμε μια κορακλα 2890γρ!! Δεν κατάλαβα τίποτα με περιποιήθηκαν με το παραπάνω. Μια ώρα διήρκησε και είμαι εδώ και δύο ώρες στο δωμάτιο! Η μικρή θήλασε έπιασε στήθος κατευθείαν!! Πίνω χαμομήλι και το απόγευμα θα με σηκώσουν!! Ειλικρινά η καισαρική δεν είναι τίποτα μην φοβάστε!! Θα το ξανακανα αύριο κιόλας!! Θα σας κρατω ενήμερες!! Φιλάκια και περιμένουμε τις επόμενες!!

Κ αλλα γεννητούρια τέλεια!!!!!!Να σας ζήσει η κορούλα σας jerina μου να έχεις καλή ανάρρωση κ καλή λοχεία!!!!!

Just now, Τζινα38 είπε:

Καλημέρα σε όλες.. είχα γράψει στις αρχές της εγκυμοσύνης μου και ήμουν με άλλο όνομα τότε ήμουν γραμμένη ως tzina-liana.. ήμουν μανούλα Ιουλίου αλλά τελικά έγινα μανούλα Μαίου μιας και γέννησα πρόωρα την  34η βδομάδα μια μπεμπουλα 2050 γρ στις 22 Μαίου (το δυδιμακι δεν το γλυτωσα χαχαχα) το μωρό βέβαια είναι ακόμα θερμοκοιτίδα ελπίζω σε λίγες μέρες να τη πάρουμε.. είδα ότι και εδώ άρχισαν από νωρίς τα γεννητουρια.. να σας ζήσουν κορίτσια τα παιδάκια σας γερά και ευτυχισμένα..

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!με το καλό να την πάρεις σπίτι σου την μικρή.

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 said:

Σε ευχαριστώ λαγουδάκι μου να σου ζήσουν και σένα τα μωράκια σου.. πως είναι με δύο μπεμπακια;;; τελικά σε πέρασα.. έλεγες τέλη μαϊου με αρχές Ιούνη θα γεννούσε και εγώ σίγουρη είπα μετά από σένα αλλά οχιιιιιι εκεί να βγει νωρίς η ατιμουλα χαχαχαχα

Με δυο η αλήθεια είναι ότι ειναι λιγο χαμουλης αλλα οταν τα βλεπεις φωτιζεται ο χωρος ολος και η ψυχη σου. ♥️♥️

Με περασες γιατι ηταν βιαστικο το κορίτσι σου να έρθει να σε δει!! Χεχεχε :mrgreen:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...