Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Blonde said:

Να σου ζήσει και με το καλό να τη πάρεις στο σπιτάκι σας!!! ( Δεν κατάλαβαααα τι έχει ο δίδυμος?? Μην μας αδικείται καλέ :-P χαχα είμαι δίδυμος έκανα κόρη δίδυμο ο Θεός μαζί μας :D

Να σας ζήσει το μωράκι σας!! Τυχερή που έχεις τέτοια "εμπειρία" με το θηλασμό πράγματικα , εύχομαι να συνεχίσεις έτσι! 

Παμε για ζωδιακο χιουμορ.. Εγω εχω να πω ευτυχως μπηκαμε στους Διδύμους και γλιτωσα τον Ταυρο του Μαιου. Με 2 ταυρακια πεισματαρικα μεσα στο σπιτι δεν θέλω να φανταζομαι χαμο χεχε! :mrgreen:

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Boubou93 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου γεννήσαμε επιτέλους μια κούκλαρα 3409 και 52 πόντους !!!! Είναι μια γλυκά και θυλασαμε κανονικότατα !!! Με πιάσαν οι πόνοι 6:00 το πρωί στις 12 είχα ανοίξει 10 εκ όλα τελεί χώρος επισκληρίδειο αλλά εκεί που έσπρωχναν τι ωραία τι καλά η μικρή έκανε κακά της μέσα στο σάκο και επί μια ώρα που έσπρωχνα δεν κατέβαινε με τίποτα έτσι πήγαμε με καισαρική !!!! Ευτυχώς όλα καλά τα ράμματα τραβάνε πολύ λίγο αλλά δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ προς τους πόνους της γεννάς , τα είδα όλα ....αλλά το αποτέλεσμα με αποζημίωσε !!! !!!! Έχω το μωρό μου στην αγκαλιά μου !!! Ο θηλασμός δεν πονάει καθόλου και ειναι υπέροχη αίσθηση !!!! Γέμισε η ζωή μου νόημα !!! Αύριο θα μου βγάλουν και τον καθετήρα και θα περπατήσω αν και ήδη κουνιέμε κανονικά !!!! . 

Να σας ζισει!

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Παμε για ζωδιακο χιουμορ.. Εγω εχω να πω ευτυχως μπηκαμε στους Διδύμους και γλιτωσα τον Ταυρο του Μαιου. Με 2 ταυρακια πεισματαρικα μεσα στο σπιτι δεν θέλω να φανταζομαι χαμο χεχε! :mrgreen:

Χαχαχα λαγουδάκι εμείς πάλι δεν το γλιτώσαμε.ταυρινες πεισματαρες μου φαίνονται:-D

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Melody90 είπε:

Να σας ζήσει κορίτσι μου γερό να είναι το μωράκι σου!κ καλή λοχεία!!!

Ήθελα να σας πω τα νέα μου χθες πήγαμε στο γιατρό την Πέμπτη μπαίνω προγραμματισμένη καισαρική εκτός απροόπτου γιατί με πιάνουν κάτι συσπάσεις έντονες και για αυτό το λόγο υπάρχει και περίπτωση να πάρω τον Γιατρό νωρίτερα κ να μπω... ελπίζω πως όχι βέβαια...

Ρε κορίτσια ερώτηση!!!γέννησε καμιά σας Γένεσις Θεσσαλονίκη κ έκανε τεστ κορωνοιού?μου είπαν κάτι γνωστές για 300 ευρώ το ζευγάρι κ ο άντρας κ η γυναίκα!

Στο Γένεσις είμαι ακόμη... χαχχαχχαχα! Όχι βρε ποιος το είπε; Μόνο εσύ χρειάζεται και είναι 100€!! Τι παραπληροφόρηση είναι αυτή μπερδεύουν τον κόσμο!! Με το καλό κορίτσι μου εδώ η κλινική είναι άψογη!! Έχω να πω μόνο τα καλύτερα!! Δεν θα σε αφήσουν να πονέσεις λεπτό!! Και θα σου δείξουν τα πάντα!! Από πως να θηλάζεις μέχρι το πώς να αλλάζεις το μωρό και να το κάνεις μπάνιο!! Περνάω υπεροχααα!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Στο Γένεσις είμαι ακόμη... χαχχαχχαχα! Όχι βρε ποιος το είπε; Μόνο εσύ χρειάζεται και είναι 100€!! Τι παραπληροφόρηση είναι αυτή μπερδεύουν τον κόσμο!! Με το καλό κορίτσι μου εδώ η κλινική είναι άψογη!! Έχω να πω μόνο τα καλύτερα!! Δεν θα σε αφήσουν να πονέσεις λεπτό!! Και θα σου δείξουν τα πάντα!! Από πως να θηλάζεις μέχρι το πώς να αλλάζεις το μωρό και να το κάνεις μπάνιο!! Περνάω υπεροχααα!

 

Άντε ωραία!!!μου θυμίζεις την πρώτη μου γέννα..πάω τρίτη φορά Γένεσις για καισαρική αλλά αυτός ο κορονοϊος μου τα χαλάει λίγο..

Εντάξει αφού είναι τόσο πάλι λίγο το κακό!!!!άκου εκεί 300..θα μείνεις 3 ή 4 μέρες?

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Melody90 είπε:

 

Άντε ωραία!!!μου θυμίζεις την πρώτη μου γέννα..πάω τρίτη φορά Γένεσις για καισαρική αλλά αυτός ο κορονοϊος μου τα χαλάει λίγο..

Εντάξει αφού είναι τόσο πάλι λίγο το κακό!!!!άκου εκεί 300..θα μείνεις 3 ή 4 μέρες?

 

Σήμερα είναι η δεύτερη! Αν έχουν τελειώσει οι παιδίατροι έως αύριο βγαίνουμε αλλιώς Σάββατο. Με το καλό το τρίτο μωράκι!!! Οπότε έχεις αρκετή εμπειρία χαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Nansy29 said:

Χαχαχα λαγουδάκι εμείς πάλι δεν το γλιτώσαμε.ταυρινες πεισματαρες μου φαίνονται:-D

Εχω τον αδερφό μου Ταυρο... Αγύριστο κεφάλι!! Κουράγιο και υπομονη ευχομαι σε σενα και στον πατερα!! :mrgreen:

Just now, Jerina said:

Στο Γένεσις είμαι ακόμη... χαχχαχχαχα! Όχι βρε ποιος το είπε; Μόνο εσύ χρειάζεται και είναι 100€!! Τι παραπληροφόρηση είναι αυτή μπερδεύουν τον κόσμο!! Με το καλό κορίτσι μου εδώ η κλινική είναι άψογη!! Έχω να πω μόνο τα καλύτερα!! Δεν θα σε αφήσουν να πονέσεις λεπτό!! Και θα σου δείξουν τα πάντα!! Από πως να θηλάζεις μέχρι το πώς να αλλάζεις το μωρό και να το κάνεις μπάνιο!! Περνάω υπεροχααα!

Φιλενάδα σε νιωθω οτι διακοπαρεις στο Γενεσις και σε χαίρομαι!! Ετσι να περνας παντα υπεροχααα :D

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Σήμερα είναι η δεύτερη! Αν έχουν τελειώσει οι παιδίατροι έως αύριο βγαίνουμε αλλιώς Σάββατο. Με το καλό το τρίτο μωράκι!!! Οπότε έχεις αρκετή εμπειρία χαχαχαχα!

Ευχαριστώ πολύ...Μια χαρά είσαι όσο κάθεσαι εκεί μέσα περνάς καλά κάτσε αν μπορείς άλλη μία... το σέρβις αυτό δυστυχώς δεν το έχουμε σπίτι μας! όση εμπειρία κ να έχεις το χειρουργείο είναι χειρουργείο δυστυχώς ...αλλά εντάξει ξέρω τι με περιμένει.. να σε ρωτήσω σε Τρίκλινο είσαι?κ αν ναι μένει ένα κρεβάτι κενό?(λόγω του κορονοιου)κάτι τέτοιο άκουσα ή παραπληροφόρηση πάλι???

Κορίτσια μόλις διάβασα ειδήσεις ότι από σήμερα χαλαρώνουν τα μέτρα στα μαιευτήρια για επισκεπτήριο κ για τον σύζυγό που θα μπορεί να είναι στον τοκετό (μάλλον για τα δημόσια μαιευτήρια αυτό)..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 said:

Ευχαριστώ πολύ...Μια χαρά είσαι όσο κάθεσαι εκεί μέσα περνάς καλά κάτσε αν μπορείς άλλη μία... το σέρβις αυτό δυστυχώς δεν το έχουμε σπίτι μας! όση εμπειρία κ να έχεις το χειρουργείο είναι χειρουργείο δυστυχώς ...αλλά εντάξει ξέρω τι με περιμένει.. να σε ρωτήσω σε Τρίκλινο είσαι?κ αν ναι μένει ένα κρεβάτι κενό?(λόγω του κορονοιου)κάτι τέτοιο άκουσα ή παραπληροφόρηση πάλι???

Κορίτσια μόλις διάβασα ειδήσεις ότι από σήμερα χαλαρώνουν τα μέτρα στα μαιευτήρια για επισκεπτήριο κ για τον σύζυγό που θα μπορεί να είναι στον τοκετό (μάλλον για τα δημόσια μαιευτήρια αυτό)..

Μακαρι να χαλαρώσουν γιατι ο αντρουλης στενοχωρηθηκε πολυ που δεν ηταν μεσα στον τοκετο. :(

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ 13-5-20

NANSY29 ♡ΠΗΤ: 15 -6-20 ΓΕΝΗΣΑΜΕ2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 6-5-20

ZINA21  ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

PLAYBANNY♡ΠΗΤ:26-6-20 ΑΓΟΡΙ&ΚΟΡΙΤΣΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡3-6-20♡

KERMIT82 ♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙΓΕΝΗΣΑΜΕ♡25-5-20♡

 

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡29-5-20♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡31-5-20

DAISYZ♡ ΠΗΤ:8-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 7-4-20♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

KANGAN♡ΠΗΤ:  7-6-20♡ΑΓΟΡΆΚΙ ♡

BLONDE♡ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ 4-6-20

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ♡15-5-29♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MARY_ K♡ ΠΗΤ:16-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

BOUBOU93♡ ΠΗΤ: 7-6-20 ♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡11-6-20

TONI@♡ ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

JERINA♡ ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 9-6-20

KLAIRI31♡ ΠΗΤ:24-06-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

MPIMPIKOS ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

@Boubou93 Να σου ζήσει το μωράκι σου υγεία αγάπη και χαρά στην ζωούλα του♡♡♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, playbunny είπε:

Μακαρι να χαλαρώσουν γιατι ο αντρουλης στενοχωρηθηκε πολυ που δεν ηταν μεσα στον τοκετο. :(

Είναι κρίμα όταν δεν συμμετέχουν μαζι μας στους τοκετούς.. αλλά κ εκτός κορονοϊού στο εξωτερικό επιτρέπεται ακόμα και στην καισαρική ο σύζυγος!να βλέπουν κ λίγο τι τραβάμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, playbunny είπε:

Εχω τον αδερφό μου Ταυρο... Αγύριστο κεφάλι!! Κουράγιο και υπομονη ευχομαι σε σενα και στον πατερα!! :mrgreen:

Φιλενάδα σε νιωθω οτι διακοπαρεις στο Γενεσις και σε χαίρομαι!! Ετσι να περνας παντα υπεροχααα :D

Ευχαριστώ πολύ κουνελάκι μου!! Τώρα το βράδυ είναι λίγο δύσκολο γιατί έχω πονακια αλλά τι να κάνουμε όλα στο πρόγραμμα είναι ...οι ρώγες είναι πληγωμένες αλλά θα το παλέψουμε επίσης.οτι γίνει!!! Εσύ ολα καλά;αναρρωσες πλήρως;τα μωράκια καλά;


 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Jerina said:

Ευχαριστώ πολύ κουνελάκι μου!! Τώρα το βράδυ είναι λίγο δύσκολο γιατί έχω πονακια αλλά τι να κάνουμε όλα στο πρόγραμμα είναι ...οι ρώγες είναι πληγωμένες αλλά θα το παλέψουμε επίσης.οτι γίνει!!! Εσύ ολα καλά;αναρρωσες πλήρως;τα μωράκια καλά;

Πληρως οχι ακομα, εχω τραβηγματακια και παιρνω χαπι για συσπάσεις της μήτρας οποτε περναω πονους εντονης περιοδου μεχρι να καθαρίσει το σύστημα. Σήμερα θα παω στον γιατρο να μου κοψει τα ράμματα και να με δει. 

Τα μωράκια είναι σούπερ!! Κάνουν ζωαααααρα... Μαμ, κακα, χαδακια, φιλια και νανι!!  :mrgreen:

Η μπουμπουκα σου πως είναι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ 13-5-20

NANSY29 ♡ΠΗΤ: 15 -6-20 ΓΕΝΗΣΑΜΕ2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 6-5-20

ZINA21  ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

PLAYBANNY♡ΠΗΤ:26-6-20 ΑΓΟΡΙ&ΚΟΡΙΤΣΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡3-6-20♡

KERMIT82 ♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙΓΕΝΗΣΑΜΕ♡25-5-20♡

 

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡29-5-20♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡31-5-20

DAISYZ♡ ΠΗΤ:8-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 7-4-20♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

KANGAN♡ΠΗΤ:  7-6-20♡ΑΓΟΡΆΚΙ ♡

BLONDE♡ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ 4-6-20

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ♡15-5-29♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MARY_ K♡ ΠΗΤ:16-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

BOUBOU93♡ ΠΗΤ: 7-6-20 ♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡11-6-20

TONI@♡ ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

JERINA♡ ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 9-6-20

KLAIRI31♡ ΠΗΤ:24-06-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

MPIMPIKOS ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

@Boubou93 Να σου ζήσει το μωράκι σου υγεία αγάπη και χαρά στην ζωούλα του♡♡♡♡

@Φούφησε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️❤️

9 ώρες πρίν, Melody90 είπε:

Είναι κρίμα όταν δεν συμμετέχουν μαζι μας στους τοκετούς.. αλλά κ εκτός κορονοϊού στο εξωτερικό επιτρέπεται ακόμα και στην καισαρική ο σύζυγος!να βλέπουν κ λίγο τι τραβάμε!!!

Αυτό είναι αλήθεια εδώ στο Λονδίνο οι μπαμπάδες είναι αναγκασμένοι να είναι μέσα την ώρα του τοκετού !!! Δεν τους ρωτάνε καν !!! Και στην καισαρική επίσης πρέπει να είναι εκεί ..!!! Εμένα ο άντρας μου λόγω κατάστασης πέρασε και τις δυο φάσεις μου !!! Και στο τέλος μου είπε ότι μετά από αυτό που είδε με εκτίμησε ακόμα περισσότερο !!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Πληρως οχι ακομα, εχω τραβηγματακια και παιρνω χαπι για συσπάσεις της μήτρας οποτε περναω πονους εντονης περιοδου μεχρι να καθαρίσει το σύστημα. Σήμερα θα παω στον γιατρο να μου κοψει τα ράμματα και να με δει. 

Τα μωράκια είναι σούπερ!! Κάνουν ζωαααααρα... Μαμ, κακα, χαδακια, φιλια και νανι!!  :mrgreen:

Η μπουμπουκα σου πως είναι?

Καλημέρα κορίτσι μου γλυκό!!! Σήμερα βγαίνουμε!!! Πήρα ψευδοθηλες και βρήκα την υγειά μου!!!πονάει πολύ λιγότερο η πληγωμένη θηλή.το γάλα μου πλέον άφθονο τρέχει σκέψου μου είπαν να μειώσω λίγο τα υγρά για να μειωθεί λίγο η παραγωγή.με το κωλοχαπι που λες τρεις φορές τη μέρα το παίρνω δεν πονούσε καθόλου αλλά επειδή θηλάζω και από μόνο του αυτό έχει και άλλες συσπάσεις τα χρειάστηκαν λίγο χθες βράδυ.πονουσα τραβούσαν και τα ράμματα και δε μπορούσα να βολευτω στον ύπνο. Τετάρτη βγάζω ράμματα.το κορίτσι μας είναι πολύ καλό τρώει πολύ.εχασε μόνο 100 γραμμάρια σύνολο ευτυχώς. Είναι λίγο γκρινιάρα μας είπαν ενώ όταν την έχω εδώ ούτε ακούγεται...ίσως μας θέλει κοντά της. Θα δούμε τώρα που θα πάμε σπίτι στη μαμά μου για βοήθεια για αρχη.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...