Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nansy29 είπε:

Κορίτσια επιτέλους έχω κι εγώ αυτό το navatac θα το πάρω μετά το βραδινό να δούμε τι θα γίνει..βλέπω γραφει μετά από κάθε κύριο γεύμα να το παίρνουμε.μετα το πρωινό μπορώ να το πάρω; Γιατί εκείνες τις ωρες είναι το μεγάλο πρόβλημα.. @Zina21 ξερεις; 

Καλησπέρα!Ναι εννοείται ότι μπορείς να το πάρεις κ το πρωί!Δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Comet είπε:

Δοκιμασε το,μακαρι να σε βοηθησει κι εσενα.Εγω πηρα μισο λιτρο ορο στη δουλεια και τωρα παιρνω αλλο μισο στο σπιτι.Θα βαλω και το πρωι.

Εννοεις επειδη το πρωι εισαι νηστικη;

Όχι εννοώ μετά το πρωινό..Αλλά οκ κατάλαβα θα το πάρω..το πήρα και τωρα μετά το βραδινό..για να δούμε.εσενα δεν σε βοήθησε τελικά..τουλάχιστον τώρα με ορο θα είσαι καλύτερα.

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσια μου, ακουσαμε καρδουλες!! :wub:

Τα cookies μας μια χαρα είναι, οι δικες μας πηγαν να σπασουν χεχε :mrgreen:

Μπράβο κορίτσι μου!!τι υπεροχα νεα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Όχι εννοώ μετά το πρωινό..Αλλά οκ κατάλαβα θα το πάρω..το πήρα και τωρα μετά το βραδινό..για να δούμε.εσενα δεν σε βοήθησε τελικά..τουλάχιστον τώρα με ορο θα είσαι καλύτερα.

Μπράβο κορίτσι μου!!τι υπεροχα νεα!

Με βοηθησε πολυ για 4-5 ωρες το βραδυ ημουν τελεια απλα μετα ειχα παλι πολυ αναγουλα και το πρωι δεν τρωω τιποτα γιατι κανω εμμετο με το καλημερα σας οποτε δεν το παιρνω.Με το ζορι παιρνω το t4.Πριν μιση ωρα το πηρα αποψε,λιγο πιο αργα μηπως κοιμηθω πριν με πιασει αναγουλα.Πιστευω ως τις 2πμ θα μαι ενταξει

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Κοριτσια μου, ακουσαμε καρδουλες!! :wub:

Τα cookies μας μια χαρα είναι, οι δικες μας πηγαν να σπασουν χεχε :mrgreen:

Πωωω τέλεια! Ο πιο όμορφος ήχος! Υποθέτω πως κ για εμάς κάπως έτσι θα είναι όταν έρθει η ώρα. 

 

Καλή μέρα στην παρέα! Εύχομαι να είναι μια μέρα με ελάχιστους εμετούς κ καλή διάθεση :)

  • Μου αρέσει 3

cVaSp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!πήγαμε για υπέρηχο όλα πολύ καλα!μεγαλώνουν τα μωράκια μας!!!3 Δεκέμβρη εκλεισα αυχενικη!!και ενδιάμεσα μάλλον άλλον 1 υπέρηχο!ας ελπίσουμε να συνεχίσουν να είναι όλα καλά..

Το navatac το πήρα στις 8 αλλά πάλι ειχα ναυτιες αναγουλες και 1 εμετο .Είμαι που είμαι όταν παίρνουμε και το αυτοκίνητο με αποτελειώνει!!

Εσείς πως είστε;;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!πήγαμε για υπέρηχο όλα πολύ καλα!μεγαλώνουν τα μωράκια μας!!!3 Δεκέμβρη εκλεισα αυχενικη!!και ενδιάμεσα μάλλον άλλον 1 υπέρηχο!ας ελπίσουμε να συνεχίσουν να είναι όλα καλά..

Το navatac το πήρα στις 8 αλλά πάλι ειχα ναυτιες αναγουλες και 1 εμετο .Είμαι που είμαι όταν παίρνουμε και το αυτοκίνητο με αποτελειώνει!!

Εσείς πως είστε;;

Δεν σε βοηθησε;Κριμα.Εγω για 3-4 ωρες ημουν πολυ καλα.Εφαγα κι ολας.Μετα τα γνωστα...Το πρωι παλι εμμετο.Τωρα πηρα αλλο ενα ορακι,θα παρω κι αλλο το απογευμα και μετα τελος.

Μπραβο για τον υπερηχο.Τι ωραια!!!Εμενα ευτυχως το αμαξι δεν με εχει πειραξει.Αυριο το πρωι παμε να παρουμε τη μαμα μου και το μωρο.Ποσο τον πεθυμησα:rolleyes:

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Comet είπε:

Δεν σε βοηθησε;Κριμα.Εγω για 3-4 ωρες ημουν πολυ καλα.Εφαγα κι ολας.Μετα τα γνωστα...Το πρωι παλι εμμετο.Τωρα πηρα αλλο ενα ορακι,θα παρω κι αλλο το απογευμα και μετα τελος.

Μπραβο για τον υπερηχο.Τι ωραια!!!Εμενα ευτυχως το αμαξι δεν με εχει πειραξει.Αυριο το πρωι παμε να παρουμε τη μαμα μου και το μωρο.Ποσο τον πεθυμησα:rolleyes:

Τελικά το μεσημεριανο χάπι που πήρα μάλλον με βοήθησε από τις 3 που το πήρα νιωθω τελείως καλά! Επιτέλους..είχα καιρό να νιώσω έτσι..Εσύ είσαι καλύτερα; φαντάζομαι το μωράκι σου θα σου φτιάξει τη διάθεση αύριο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Τελικά το μεσημεριανο χάπι που πήρα μάλλον με βοήθησε από τις 3 που το πήρα νιωθω τελείως καλά! Επιτέλους..είχα καιρό να νιώσω έτσι..Εσύ είσαι καλύτερα; φαντάζομαι το μωράκι σου θα σου φτιάξει τη διάθεση αύριο!!

Εγω εβαλα παλι ορο και σε μια ωρα τελειωνει και θα βγαλω την πεταλουδα.Ελπιζω να μην ξαναχρειαστω .Τις τελευταιες μερες εχω κατι σαν να εχω πολλα σαλια και να μην μπορω να τα καταπιω και καθε λιγο φτυνω.Κραταει λιγες ωρες τη μερα αλλα ειναι τοσο σπαστικο.Το ειχες καθολου;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet είπε:

Εγω εβαλα παλι ορο και σε μια ωρα τελειωνει και θα βγαλω την πεταλουδα.Ελπιζω να μην ξαναχρειαστω .Τις τελευταιες μερες εχω κατι σαν να εχω πολλα σαλια και να μην μπορω να τα καταπιω και καθε λιγο φτυνω.Κραταει λιγες ωρες τη μερα αλλα ειναι τοσο σπαστικο.Το ειχες καθολου;

Ελπίζω να μην ξαναχρειαατεις ορο και να είσαι καλύτερα από δω και πέρα..Όχι αυτό που λες δεν το έχω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet said:

Εγω εβαλα παλι ορο και σε μια ωρα τελειωνει και θα βγαλω την πεταλουδα.Ελπιζω να μην ξαναχρειαστω .Τις τελευταιες μερες εχω κατι σαν να εχω πολλα σαλια και να μην μπορω να τα καταπιω και καθε λιγο φτυνω.Κραταει λιγες ωρες τη μερα αλλα ειναι τοσο σπαστικο.Το ειχες καθολου;

Μακαρι κοπελα μου να μην ξαναχρειαστει ο ορος και να νιωσεις καλυτερα! :wub:

@Nansy29 Νανσουλι χαιρομαι που σε βοηθησε το χαπι - πολυ καλα νεα αυτα!! :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Hello!!!!Kalws sas vrika.Eimai nea stin parea sas.

eimai 6 evdomadwn kai tha ginw prwti fora manoula.Prwta o theos vevaia giati akoma einai polu nwris.

 

♥️

Just now, Annou είπε:

Hello!!!!Kalws sas vrika.Eimai nea stin parea sas.

eimai 6 evdomadwn kai tha ginw prwti fora manoula.Prwta o theos vevaia giati akoma einai polu nwris.

 

♥️

@Φούφη

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...