Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nansy29 είπε:

Γεια σου Comet!Γεια σε όλες!! Εγώ δεν κάνω και τίποτα άλλο από ξεκούραση!μου έχει δώσει ο γιατρός άδεια για το πρώτο τρίμηνο τουλάχιστον..Αλήθεια εσείς δουλευετε;;

Από ναυτιες κορίτσια ειμαι πολύ καλύτερα από το Σάββατο !!Όχι ότι δεν έχω κανέναν εμετο και λίγα ανακάτεματα μέσα στη μέρα..Αλλά δεν είναι αυτό που είχα ώρες ναυτιας που δεν τελείωναν..νομίζω το χάπι με βοήθησε τελικά..θα δείξει και τις επόμενες μέρες!εσυ εισαι καλύτερα Comet; 

Κι εγω εχω αδεια απο την 7η βδομαδα  που αρχισαν οι εμμετοι αλλα θα εχω μεχρι να γεννησω.Ειμαι νοσηλευτρια σε μεγαλο δημοσιο νοσοκομειο.Δεν μπορω να κανω πολλα εκει σαν εγκυος.Κι εγω εμαι καλυτερα .Μονο το πρωι 1-2 εμμετους και νωρις το μεσημερι στρωνω.Απογευμα δε ειμαι σουπερ(κανω και δουλειες).Το βραδυ παορνω το χαπι .Μετα τα μεσανυχτα εχω παλι αναγουλα αλλα λιγο...

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα μανουλες Ιουνιου.Τι κανετε σημερα;Ξεκουραζεστε;Ελπιζω να ειστε ολες καλα.Καλη βδομαδα να εχουμε:)

καλησπερα  @Comet... εεγω σημερα εχω λιγο αιμα και κατι τραβηγματα κατω χαμηλα


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια κ καλή βδομάδα να έχουμε!  Για εμάς ξεκίνησε πολύ καλά, σήμερα ειδαμε 2 καρδούλες!!

Το επόμενο βήμα είναι Αυχενική σε 1 μήνα. 

Καλό βράδυ κ καλή δύναμη.  

  • Μου αρέσει 5

cVaSp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kermit82 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ καλή βδομάδα να έχουμε!  Για εμάς ξεκίνησε πολύ καλά, σήμερα ειδαμε 2 καρδούλες!!

Το επόμενο βήμα είναι Αυχενική σε 1 μήνα. 

Καλό βράδυ κ καλή δύναμη.  

μπραβο τελεια..!!!με το καλο και η αυχενικη

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Nansy29 said:

Γεια σου Comet!Γεια σε όλες!! Εγώ δεν κάνω και τίποτα άλλο από ξεκούραση!μου έχει δώσει ο γιατρός άδεια για το πρώτο τρίμηνο τουλάχιστον..Αλήθεια εσείς δουλευετε;;

Από ναυτιες κορίτσια ειμαι πολύ καλύτερα από το Σάββατο !!Όχι ότι δεν έχω κανέναν εμετο και λίγα ανακάτεματα μέσα στη μέρα..Αλλά δεν είναι αυτό που είχα ώρες ναυτιας που δεν τελείωναν..νομίζω το χάπι με βοήθησε τελικά..θα δείξει και τις επόμενες μέρες!εσυ εισαι καλύτερα Comet; 

Μπράβο Νανσουλι, επιτέλους!! 

Απο δουλεια εγω παραιτήθηκα λιγο πριν ξεκινήσει η εξωσωματικη και ετυχε η τελευταία μου ημέρα στην δουλειά να είναι και η τελευταία μερα που αδιαθετησα, ξεκινησα menopur και η ημερα που μετραει σαν αρχη εγκυμοσύνης. Αρα και επισήμως ανεργη :mrgreen:

Just now, Kermit82 said:

Καλησπέρα κορίτσια κ καλή βδομάδα να έχουμε!  Για εμάς ξεκίνησε πολύ καλά, σήμερα ειδαμε 2 καρδούλες!!

Το επόμενο βήμα είναι Αυχενική σε 1 μήνα. 

Καλό βράδυ κ καλή δύναμη.  

Σουπερ!!! Παμε για αυχενικη τωρα!! :wub:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 10/11/2019 at 10:43 ΜΜ, Kermit82 είπε:

Καλώς την! Συγχαρητήρια μανούλα!  Όλα καλά θα πάνε! Πότε έχεις υπέρηχο?

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Θετική σκέψη κ όλα καλά θα πάνε. 

Euxaristw poluuuu!!!Exw kanei mexri stigmis 2 uperixous k akousa k tin kardoula.Apla otan katalava oti eimai egkuos itan para polu nwris k otan akousame kardoula imoun arxes 5 evdomadwn.O giatros mou eipe ok ola kala alla prepei na sigoureutoume giati akoma einai nwris.Opote autin tin evdomada pou tha eimai 7 evdomadwn elpizw na einai ola kala.♥️

3 ώρες πρίν, tzina_liana είπε:

καλησπερα  @Comet... εεγω σημερα εχω λιγο αιμα και κατι τραβηγματα κατω χαμηλα

Kali evdomada!!!♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσούδια μου ..♡♡

Καλωσήρθατε καινούργιες κοπελιές και καλοτάξιδες εγκυμοσύνες σε όλες..

Εμένα κορίτσια λίγο λίγο σταματάνε τα συμπτώματα και ευτυχώς δλδ να απολαύσω και λίγο την εγκυμοσύνη. 

♡♡ Μανούλες Ιουνίου 2020♡♡

  • Μου αρέσει 5

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα κοριτσούδια μου ..♡♡

Καλωσήρθατε καινούργιες κοπελιές και καλοτάξιδες εγκυμοσύνες σε όλες..

Εμένα κορίτσια λίγο λίγο σταματάνε τα συμπτώματα και ευτυχώς δλδ να απολαύσω και λίγο την εγκυμοσύνη. 

♡♡ Μανούλες Ιουνίου 2020♡♡

Καλημερα.Μπραβο,πολυ χαιρομαι.Το ζω ακομη και ξερω ποσο δυσκολο ειναι.Ευχομαι καμια να μην ταλαιπωρειται

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/11/2019 at 2:40 ΠΜ, tzina_liana είπε:

να χαιρεσαι τα παιδακια σου.! σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και εσυ με το καλο το 4ο σπορακι σου..

εγω θα ξερω αν ολα ειναι καλα την τεταρτη προς το παρον εχω ενα αγχος γιατι ειχα μια αποβολη και μια βιοχημικη μεσα σε 1,5 χρονο.!σημερα ειχα και λιγο αιμα και τρομαξα αλλα οτι ειναι να γινει θα γινει.!

ΜΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ κοριτσάκι μου στν προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα αιματακι σχεδόν σε όλη την εγκυμοσύνη από τον τρίτο κ μετά...Μ είχαν πει ξάπλα κ ελάχιστη κίνηση με προσοχή ΓΤ θα έχανα τον μικρό...αλλά σε πληροφορω τους διέψευσε όλους ο κούκλος μου...γέννησα 38 εβδ κ 3 ημερων....κ έβγαλα ένα κούκλο 3 κιλά....κ τώρα είχα λίγο αίμα Μ έδωσε ουτροζεσταν ο γιατρός μου κ μου είπε να ξεκουράζομαι λίγο παραπάνω....όλα καλά θα πάνε θα δεις....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafa24 είπε:

ΜΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ κοριτσάκι μου στν προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα αιματακι σχεδόν σε όλη την εγκυμοσύνη από τον τρίτο κ μετά...Μ είχαν πει ξάπλα κ ελάχιστη κίνηση με προσοχή ΓΤ θα έχανα τον μικρό...αλλά σε πληροφορω τους διέψευσε όλους ο κούκλος μου...γέννησα 38 εβδ κ 3 ημερων....κ έβγαλα ένα κούκλο 3 κιλά....κ τώρα είχα λίγο αίμα Μ έδωσε ουτροζεσταν ο γιατρός μου κ μου είπε να ξεκουράζομαι λίγο παραπάνω....όλα καλά θα πάνε θα δεις....

ευτυχως σημερα δεν εχω αιμα μονο καφε υγρα....ισως να κουραστηκα ίγο παραπανω γι αυτο να ειχα και αιμα

  • Μου αρέσει 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


22 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Φουφιτσα μου!! Ποτε έχεις παλι υπερηχο? 

Αγαπάκι καλησπέρα ..πρώτα ο θεός 3 Δεκέμβρη αυχενική διαφάνεια έχω εγώ, μέχρι τότε υπομονή και προσευχόμαστε να είναι όλα καλά♡♡

Just now, Anti19 είπε:

Γειά σας κορίτσια....αα έχετε μαζευτεί βλέπω..θα κάτσω να διαβάσω από την αρχή για να μάθω για σάς...εγώ είμαι 8 βδ και 3 μερών...

Κάλώς ήρθες και Καλή εγκυμοσύνη Άντη ♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...