Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 minutes ago, Blue Velvet said:

      Κορίτσια δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι..το πρωί έκανα ένα και βγήκε αρνητικό, τουλάχιστον δεν είχε τόσο αχνή γραμμή,δε φαινόταν καθόλου.Αυτο έχει γραμμουλα.μεν,αλλά φαίνεται ελάχιστα.Φοβαμαι ότι το επόμενο τεστ θα είναι αρνητικό,δεν ξέρω τι να πιστέψω...

      Βασικά να σταματήσεις τε τεστ … να κανείς την ημέρα που σου εχπυν πει.. εγώ αυτό θα κάνω 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσούδια μου αγαπημένα..

Εγώ έχω αυχενική την άλλη Τρίτη πρώτα ο θεός και έχω πολύ αγωνία..από συμπτώματα παραμένει η υπνηλία και ο πονοκέφαλος που κ που ανακατωσούρες..οι ενέσεις γίνονται όλο και πιο δύσκολα Γτ εμένα φούσκωσε κιόλας η κοιλίτσα..κιλά δεν έχω πάρει..ευτυχώς Γτ τρώω πολλά κ μικρά γεύματα.

Αγωνία και άγχος έχω όπως όλες μας.

@Nansy29 @Zina21 @playbunny ♡♡♡♡♡♡

  Φιλιά σε όλες♡♡

On 18/11/2019 at 2:54 ΜΜ, Melody90 είπε:

Κορίτσια μία ερώτηση την εξέταση για την κυστική ίνωση την έκανε καμία σας? Μπορείτε να μου πείτε και πόσο πληρώσατε περίπου? Εδώ στην επαρχία δεν δεν την κάνουνε κανονικά τη στέλνουνε Θεσσαλονίκη και το κόστος είναι περίπου 85 με 100 ευρώ. Ενώ το παραπεμπτικό λέει ότι είναι δωρεάν ούτε στο νοσοκομείο εδώ στην επαρχία δεν την κάνουνε μήπως ξέρει καμία τίποτα για Θεσσαλονίκη που μου είπαν ότι την κάνουν δωρεάν?

Και εγώ την πλήρωσα 200 Ευρώ ιδιωτικά με το 99%.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα κοριτσούδια μου αγαπημένα..

Εγώ έχω αυχενική την άλλη Τρίτη πρώτα ο θεός και έχω πολύ αγωνία..από συμπτώματα παραμένει η υπνηλία και ο πονοκέφαλος που κ που ανακατωσούρες..οι ενέσεις γίνονται όλο και πιο δύσκολα Γτ εμένα φούσκωσε κιόλας η κοιλίτσα..κιλά δεν έχω πάρει..ευτυχώς Γτ τρώω πολλά κ μικρά γεύματα.

Αγωνία και άγχος έχω όπως όλες μας.

@Nansy29 @Zina21 @playbunny ♡♡♡♡♡♡

  Φιλιά σε όλες♡♡

Και εγώ την πλήρωσα 200 Ευρώ ιδιωτικά με το 99%.

Καλημερα κοριτσακι,κοντευει και η δικη σου αυχενικη.Ολα θα πανε καλα και θα χορτασουμε να βλεπουμε τα μωρακια μας,εχω να το δω 20 μερες:rolleyes:Ισως μαθουμε και το φυλο..

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

RyJbp2.png@Comet μου Καλημέρα ναι κ Εμένα μήνας θα περάσει που δεν τα χω ακούσει και έχω φοβερή αγωνία να είναι όλα καλά..υπομονή θα κάνουμε και προσευχή να είναι γερά τα μπεμπέκια μας♡♡

Όσο για το φύλο λες να το δουνε;;;Τόσο γρήγορα;;


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη said:

οι ενέσεις γίνονται όλο και πιο δύσκολα

Με το καλο Φουφιτσα!! Με τις ενεσεις, ξεκινα κανε και ποδια γιατι οταν φουσκωσει πολυ η κοιλιτσα δεν θα μπορουμε να κανουμε εκει μονο και πρεπει να βρουμε κι αλλα μερη. Εχω ηδη κανει στο ποδια και ισως δοκιμασω και χερια αργοτερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Με το καλο Φουφιτσα!! Με τις ενεσεις, ξεκινα κανε και ποδια γιατι οταν φουσκωσει πολυ η κοιλιτσα δεν θα μπορουμε να κανουμε εκει μονο και πρεπει να βρουμε κι αλλα μερη. Εχω ηδη κανει στο ποδια και ισως δοκιμασω και χερια αργοτερα.

μπράβο λαγουδάκι μ καλο εσύ...Φιλάκια στα μωράκια σ κ σε εσένα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σε όλες τις μέλλουσες μανούλες του Ιουνίου!! Πετάγομαι από τις μανούλες του Ιουλίου μιας και ο γιατρός στον τελευταίο υπέρηχο μου είπε τεπ 29/6 ενώ αρχικά ήταν 1/7! Οπότε είμαι κάπου ανάμεσα ❤️

Εύχομαι σε όλες σας όμορφη και εύκολη εγκυμοσύνη και γερά μωράκια!

Ήθελα να σας ρωτήσω... Την αυχενική διαφάνεια θα την κάνετε στον γιατρό σας ή σε άλλο γιατρό?  Και σε ποια εβδομάδα ακριβώς?

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

RyJbp2.png@Comet μου Καλημέρα ναι κ Εμένα μήνας θα περάσει που δεν τα χω ακούσει και έχω φοβερή αγωνία να είναι όλα καλά..υπομονή θα κάνουμε και προσευχή να είναι γερά τα μπεμπέκια μας♡♡

Όσο για το φύλο λες να το δουνε;;;Τόσο γρήγορα;;

Στο γιο μου μου χε πει οτι ειναι αγορι με 80% πιθανοτητα.Πιστευω μια ιδεα θα την παρουμε..

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Γεια σε όλες τις μέλλουσες μανούλες του Ιουνίου!! Πετάγομαι από τις μανούλες του Ιουλίου μιας και ο γιατρός στον τελευταίο υπέρηχο μου είπε τεπ 29/6 ενώ αρχικά ήταν 1/7! Οπότε είμαι κάπου ανάμεσα ❤️

Εύχομαι σε όλες σας όμορφη και εύκολη εγκυμοσύνη και γερά μωράκια!

Ήθελα να σας ρωτήσω... Την αυχενική διαφάνεια θα την κάνετε στον γιατρό σας ή σε άλλο γιατρό?  Και σε ποια εβδομάδα ακριβώς?

Θα την κανω στο γιατρο μου 12+3. Κανει μονο στις δικες του ασθενεις.Ξερω οτι γινεται απο 11 εως 14 εβδομαδων.Με το καλο το μωρακι σου

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Γεια σε όλες τις μέλλουσες μανούλες του Ιουνίου!! Πετάγομαι από τις μανούλες του Ιουλίου μιας και ο γιατρός στον τελευταίο υπέρηχο μου είπε τεπ 29/6 ενώ αρχικά ήταν 1/7! Οπότε είμαι κάπου ανάμεσα ❤️

Εύχομαι σε όλες σας όμορφη και εύκολη εγκυμοσύνη και γερά μωράκια!

Ήθελα να σας ρωτήσω... Την αυχενική διαφάνεια θα την κάνετε στον γιατρό σας ή σε άλλο γιατρό?  Και σε ποια εβδομάδα ακριβώς?

Γεια σου με το καλό το μωράκι σου!!την αυχενική  θα την κανω οταν θα είμαι 12 + 1  σε συνεργάτη του δικού μου γιατρου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila said:

Γεια σε όλες τις μέλλουσες μανούλες του Ιουνίου!! Πετάγομαι από τις μανούλες του Ιουλίου μιας και ο γιατρός στον τελευταίο υπέρηχο μου είπε τεπ 29/6 ενώ αρχικά ήταν 1/7! Οπότε είμαι κάπου ανάμεσα ❤️

Εύχομαι σε όλες σας όμορφη και εύκολη εγκυμοσύνη και γερά μωράκια!

Ήθελα να σας ρωτήσω... Την αυχενική διαφάνεια θα την κάνετε στον γιατρό σας ή σε άλλο γιατρό?  Και σε ποια εβδομάδα ακριβώς?

καλησπερα! με το καλο κοπελα μου!! απο οτι μου ειπε ο γιατρος μου θα την κανω σε αλλο γιατρο με τον οποιο συνεργαζεται αλλα θα το κλεισουμε το ραντεβου σε 1 εβδομαδα οποτε θα μου πει λεπτομερειες τοτε. 

Just now, Rafaelatarzan said:

μπράβο λαγουδάκι μ καλο εσύ...Φιλάκια στα μωράκια σ κ σε εσένα 

ταρζανιτσα γλυκουλιτσα!!! :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 Και εγω 12και 1 θα κάνω αυχενική Δ στον γιατρό μου♡

Just now, playbunny είπε:

Με το καλο Φουφιτσα!! Με τις ενεσεις, ξεκινα κανε και ποδια γιατι οταν φουσκωσει πολυ η κοιλιτσα δεν θα μπορουμε να κανουμε εκει μονο και πρεπει να βρουμε κι αλλα μερη. Εχω ηδη κανει στο ποδια και ισως δοκιμασω και χερια αργοτερα.

Στα πόδια σε ποιο ακριβώς σημείο φοβάμαι τις φλέβες...πφφφ τι πρόβλημα κ αυτές οι ενέσεις κοριτσάκι μου :)

  • Ευχαριστώ 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

 
 
 
 
Just now, Φούφη said:

 Στα πόδια σε ποιο ακριβώς σημείο φοβάμαι τις φλέβες...πφφφ τι πρόβλημα κ αυτές οι ενέσεις κοριτσάκι μου :)

γινεται ψηλα, αν ψαξεις στο ιντερνετ "υποδορια ενεση ποδια" εχει και φωτογραφιες. Αλλα ρωτα καιτον γιατρο σου και σε φαρμακειο καλυτερα να σου δειξουν ακριβως την περιοχη. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2019 at 12:07 ΜΜ, Φούφη είπε:

Καλημέρα κοριτσούδια μου ..♡♡

Καλωσήρθατε καινούργιες κοπελιές και καλοτάξιδες εγκυμοσύνες σε όλες..

Εμένα κορίτσια λίγο λίγο σταματάνε τα συμπτώματα και ευτυχώς δλδ να απολαύσω και λίγο την εγκυμοσύνη. 

♡♡ Μανούλες Ιουνίου 2020♡♡

Πόσο είσαι Γουδή μου τώρα?εμένα αν κ μπήκα 10 εβδομάδων ακόμα με κρατάνε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!Εμένα 11η βδομάδα οι εμετοί χειροτέρεψαν.Σίγουρα θα κάνω κάθε πρωί.Ελπίζω ότι θα περιοριστούν τα συμπτώματα.Αύριο έχω υπέρηχο και εγώ.Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια πότε σταματάμε να κάνουμε κολπικό υπέρηχο;

Πιστεύω μετά την αυχενική θα γίνεται στη κοιλιά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...