Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

On 27/11/2019 at 12:07 ΜΜ, Φούφη είπε:

:wub:ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡

NANSYMAR♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡

VILA♡

IRO20♡

RAFA24♡

ANTI19

MELODY90

PAKAKI♡

 

Υγ:

α)Γράψτε μου πητ να συμπληρώσω τον πίνακα και όσες μαθαίνουμε το φύλο του /των μωρών θα το συμπληρώνω στην ωρα του.

β) βάλτε όλες τικερακι για να ξέρουμε πόσο εβδομάδων είμαστε η κάθε μία.

για να βάλετε τικερακι  πατήστε πάνω στο δικό μου θα σας βγάλει στο σάιτ φτιάξτε το δικό σας κ κάντε το αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή στο προφίλ σας.

Διδυμάκι!!! Και να φανταστείς ότι έλεγα ας κάνω ότι ζώδιο να ναι μονο διδυμακι να μην βγει! Αλλα όπως μου είπε κ η κουμπάρα μου "σκασίλα σου που θα ναι διδυμακι! Το παιδι σου θα είναι! Δεν θα το πιάσεις γκόμενο/α!!!!":D (Καμμένη από δίδυμο..)

ΠΗΤ: 17/06/2020

  • Χαχα 5

UMMJp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Iro20 είπε:

Διδυμάκι!!! Και να φανταστείς ότι έλεγα ας κάνω ότι ζώδιο να ναι μονο διδυμακι να μην βγει! Αλλα όπως μου είπε κ η κουμπάρα μου "σκασίλα σου που θα ναι διδυμακι! Το παιδι σου θα είναι! Δεν θα το πιάσεις γκόμενο/α!!!!":D (Καμμένη από δίδυμο..)

ΠΗΤ: 17/06/2020

:wub:ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby♡

PAKAKI♡

 

Υγ:

α)Γράψτε μου πητ να συμπληρώσω τον πίνακα και όσες μαθαίνουμε το φύλο του /των μωρών θα το συμπληρώνω στην ωρα του.

β) βάλτε όλες τικερακι για να ξέρουμε πόσο εβδομάδων είμαστε η κάθε μία.

για να βάλετε τικερακι  πατήστε πάνω στο δικό μου θα σας βγάλει στο σάιτ φτιάξτε το δικό σας κ κάντε το αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή στο προφίλ σας.

@Iro20ας είναι γερά και ας είναι κ διδυμάκια :)

Πολύ ωραίο το τικερακι σου♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Iro20 είπε:

Διδυμάκι!!! Και να φανταστείς ότι έλεγα ας κάνω ότι ζώδιο να ναι μονο διδυμακι να μην βγει! Αλλα όπως μου είπε κ η κουμπάρα μου "σκασίλα σου που θα ναι διδυμακι! Το παιδι σου θα είναι! Δεν θα το πιάσεις γκόμενο/α!!!!":D (Καμμένη από δίδυμο..)

ΠΗΤ: 17/06/2020

Χαχαχαχαχα εγώ  από δίδυμο άστα  2 αδέρφια και ο άντρας μου δίδυμοι αλλά το νινακι μάλλον δεν θα βγει δίδυμος μάλλον με λυπάται χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας γλυκούλες!! Εμένα η Πητ μου είναι ακόμα λίγο μπερδεμένη.. φαντάζομαι στην αυχενική θα ξεκαθαρίσει 100%! Αρχικά λέγαμε 2/7 έπειτα 1/7 μετά είπαμε 29/6... κρατήστε μου το τελευταίο και βλέπουμε! :D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby♡

PAKAKI♡

 

Υγ:

α)Γράψτε μου πητ να συμπληρώσω τον πίνακα και όσες μαθαίνουμε το φύλο του /των μωρών θα το συμπληρώνω στην ωρα του.

β) βάλτε όλες τικερακι για να ξέρουμε πόσο εβδομάδων είμαστε η κάθε μία.

για να βάλετε τικερακι  πατήστε πάνω στο δικό μου θα σας βγάλει στο σάιτ φτιάξτε το δικό σας κ κάντε το αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή στο προφίλ σας.

  • Μου αρέσει 3

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Θέλω να μοιραστώ τον πόνο μου και να μου πέιτε αν έχετε κανένα γατροσόφι!

1. Το στομάχι μου και ο οισοφάγος μου φλέγονται! ΦΛΕΓΟΝΤΑΙ! Ότι και να φάω..

2. Έχω σουβλιές χαμηλά δεξιά. Είχα και πριν καμία εβδομαδα, σταμάτησαν και τώρα ξανάρχησαν.. καλά αυτο αν τα κάνω πάνω μου το σκ θα τον πάρω ένα τηλέφωνο την Δευτέρα τον γυναικολόγο..

3. Το στομάχι μου ΦΛΕΓΕΤΑΙ! Το είπα αυτό ε;

Αυτά. Και πολλά μου!

  • Λυπημένη/-ος 1

UMMJp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Iro20 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Θέλω να μοιραστώ τον πόνο μου και να μου πέιτε αν έχετε κανένα γατροσόφι!

1. Το στομάχι μου και ο οισοφάγος μου φλέγονται! ΦΛΕΓΟΝΤΑΙ! Ότι και να φάω..

2. Έχω σουβλιές χαμηλά δεξιά. Είχα και πριν καμία εβδομαδα, σταμάτησαν και τώρα ξανάρχησαν.. καλά αυτο αν τα κάνω πάνω μου το σκ θα τον πάρω ένα τηλέφωνο την Δευτέρα τον γυναικολόγο..

3. Το στομάχι μου ΦΛΕΓΕΤΑΙ! Το είπα αυτό ε;

Αυτά. Και πολλά μου!

με το καλο το μωρακι σου !! οπως εγραψα εχθες στις αλλες μαμαδες δεκεμ . εμενα με βοηθησε

η πατατα βραστη , μηλο βραστο και παξιμαδι , καλα μασημενα 20 φορες, αναμειγμενα πολυυυ σαλιο  

ομως  μη περιμενεις μια φορα και να σου περασει, πρεπει να το κανεις λιγες μερες και να δεις βελτιωση

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Iro20 said:

Καλημέρα σε όλες! Θέλω να μοιραστώ τον πόνο μου και να μου πέιτε αν έχετε κανένα γατροσόφι!

1. Το στομάχι μου και ο οισοφάγος μου φλέγονται! ΦΛΕΓΟΝΤΑΙ! Ότι και να φάω..

2. Έχω σουβλιές χαμηλά δεξιά. Είχα και πριν καμία εβδομαδα, σταμάτησαν και τώρα ξανάρχησαν.. καλά αυτο αν τα κάνω πάνω μου το σκ θα τον πάρω ένα τηλέφωνο την Δευτέρα τον γυναικολόγο..

3. Το στομάχι μου ΦΛΕΓΕΤΑΙ! Το είπα αυτό ε;

Αυτά. Και πολλά μου!

Ωχ.. Καουρα υποθετω? Αν ναι, ταλαιπωρηθηκα κι εγω πολυ.. απο φαγητο βοηθαει ο υδατανθρακας: μακαρόνια, πατατα βραστή, φρυγανιά κτλ. 

Απο φαρμακα ο γιατρός με αφησε να παρω gaviscon ή mallox.

Ελπίζω να σε βοηθήσουν αυτά και να νιώσεις σύντομα πολυ πολυ καλύτερα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Iro20 είπε:

Καλημέρα σε όλες! Θέλω να μοιραστώ τον πόνο μου και να μου πέιτε αν έχετε κανένα γατροσόφι!

1. Το στομάχι μου και ο οισοφάγος μου φλέγονται! ΦΛΕΓΟΝΤΑΙ! Ότι και να φάω..

2. Έχω σουβλιές χαμηλά δεξιά. Είχα και πριν καμία εβδομαδα, σταμάτησαν και τώρα ξανάρχησαν.. καλά αυτο αν τα κάνω πάνω μου το σκ θα τον πάρω ένα τηλέφωνο την Δευτέρα τον γυναικολόγο..

3. Το στομάχι μου ΦΛΕΓΕΤΑΙ! Το είπα αυτό ε;

Αυτά. Και πολλά μου!

Για τις καούρες όπως είπαν κ τα κοριτσια από πάνω υδατάνθρακες η λύση (έχουμε ψοφήσει στο μακαρόνι), πολύ νερό και όχι βαριά φαγητά με σάλτσες και λάδια..ααα και το γάλα/γιαούρτι με ανακούφιζε...για τα πονάκια είναι φυσιολογικά μεγαλώνει η μήτρα κ το μωρό και κάνουν χώρο στο σύστημα ..αν δεν έχεις υγρά ροζ/καφέ/κόκκινα μην αγχώνεσαι..μιλά και με το γιατρό να σε καθησυχάσει και ξεκουράσου και λίγο παραπάνω αν σε ζορίζουν :wink:


qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εμενα μου τα κοβει σταδιακα.. μεχρι την δευτερα θα τα παιρνω που θα ολοκληρωσω την 8η και θα μπω στην 9η βδομαδα.. αν και τωρα διαβαζω στα χαρτια απο το κεντρο που γραφει απο το τελος τη8η ως την 10η βδομαδα θα κοπουν.!

σε ευχαριστω @Φούφη μου


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby♡

PAKAKI♡

 

Υγ:

α)Γράψτε μου πητ να συμπληρώσω τον πίνακα και όσες μαθαίνουμε το φύλο του /των μωρών θα το συμπληρώνω στην ωρα του.

β) βάλτε όλες τικερακι για να ξέρουμε πόσο εβδομάδων είμαστε η κάθε μία.

για να βάλετε τικερακι  πατήστε πάνω στο δικό μου θα σας βγάλει στο σάιτ φτιάξτε το δικό σας κ κάντε το αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή στο προφίλ σας.

Καλησπερα. Στην αυχενικη το μωρο βγηκε λιγο μεγαλυτερο που αλλαζει την ΠΗΤ σε τελη Μαη αλλα θα ξερουμε σιγουρα στις 19/12 που εχω τον επομενο υπερηχο.Επισης μαλλον ειναι παλι αγορακι.Κι ελπιζω να ειναι γιατι χαρηκα πολυ.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...