Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Kermit82 said:

Εμένα μου είπε ο γιατρός πως αν είναι ομαλή κύηση δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν παραφειγμα έχεις αιμορραγία τοτε μπορει να σου το απαγορέψει. Είχα διαβάσει κ για πρόωρο τοκετό αλλά στην περίπτωση μου δεν ισχύει μιας κ πήγα 42 βδομάδες με την κόρη. Όσο νιώθεις το σώμα σου οκ δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Ρωτα κ τον γιατρό σου να δούμε τι θα πει. 

Καλή επιτυχία σήμερα. Τι ώρα έχεις ραντεβού? Εμείς 15.00

Εμεις 19:00, ειμαστε βραδινοι τυποι :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, playbunny είπε:

Πραγματικά!! Αλλα δεν ειχε αλλο ραντεβού :roll:

να σε στριμώξει πες τ έχουμε 2 εμείς γιατρέ πες....εχω κ μια φίλη ταρζαν μην την φωνάξω κ έρθει.....χαχαχαχα

όλα όμως θα είναι τέλεια πέρα από την πλάκα...περιμένω νέα σ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

να σε στριμώξει πες τ έχουμε 2 εμείς γιατρέ πες....εχω κ μια φίλη ταρζαν μην την φωνάξω κ έρθει.....χαχαχαχα

όλα όμως θα είναι τέλεια πέρα από την πλάκα...περιμένω νέα σ

Χαχα! Μακάρι Ταρζανιτσα μου. Θα σας στείλω νεακια :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσια μου ολα καλα!! :wub:

Ευτυχως ηρεμησαμε γιατι ειχα αγχος να πω την αλήθεια. 

μπράβο τα λαγουδάκι μας...πάνε σφαίρα τωρα για να τα δεις ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

μπράβο τα λαγουδάκι μας...πάνε σφαίρα τωρα για να τα δεις ...

Απίστευτο Ταρζανιτσα!! Χαζεψαμε στην οθονη... δεν θέλαμε να τελειωσει. Το ενα ήσυχο και το αλλο χορεφταρουδικο!! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Κοριτσια μου ολα καλα!! :wub:

Ευτυχως ηρεμησαμε γιατι ειχα αγχος να πω την αλήθεια. 

Κορίτσι μου υπεροχα νεα!!τέλεια!!

@Kermit82 όλα καλα;;Δεν μας έγραψες.

Καλημέρα σε όλες και στα μωράκια!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου, καναμε δουλειες στο σπίτι απο το πρωι, πηγα τουαλέτα πριν λιγο και ειδα αιμα στην σερβιετα. Τρομαξα τοσο πολυ, πηρα τον γιατρό και μου είπε οτι μαλλον το παραεκανα με σκυψιματα κλπ... είπε 48 ωρες ξαπλα. τωρα σκουπιζομαι και είναι καθαρο αλλά έχω τρομαξει. :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσια μου, καναμε δουλειες στο σπίτι απο το πρωι, πηγα τουαλέτα πριν λιγο και ειδα αιμα στην σερβιετα. Τρομαξα τοσο πολυ, πηρα τον γιατρό και μου είπε οτι μαλλον το παραεκανα με σκυψιματα κλπ... είπε 48 ωρες ξαπλα. τωρα σκουπιζομαι και είναι καθαρο αλλά έχω τρομαξει. :(

να προσέχεις πάρα πολύ τι κάνεις με όλη μ την αγάπη στο λέω....έχεις 2 παιδάκια.....σιγά σιγά όλα κ όχι πολύ σκύψιμο άλλη φορά...μη μ φοβάσαι όμως θα περάσει να ακούσεις τον γιατρό σ ....το ότι είσαι καθαρή είναι καλο αυτό.ξεκουραση τωρα ....θυμάμαι εγώ έπαθα αποκόλληση στην 10 βδομάδα...πλημμύρα ήμουνα αλλα όλα καλά έκατσα λ γω κ πέρασε...όλα θα πάνε καλά μην ανχωνεσαι ....κ να προσέχεις...Φιλάκια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

να προσέχεις πάρα πολύ τι κάνεις με όλη μ την αγάπη στο λέω....έχεις 2 παιδάκια.....σιγά σιγά όλα κ όχι πολύ σκύψιμο άλλη φορά...μη μ φοβάσαι όμως θα περάσει να ακούσεις τον γιατρό σ ....το ότι είσαι καθαρή είναι καλο αυτό.ξεκουραση τωρα ....θυμάμαι εγώ έπαθα αποκόλληση στην 10 βδομάδα...πλημμύρα ήμουνα αλλα όλα καλά έκατσα λ γω κ πέρασε...όλα θα πάνε καλά μην ανχωνεσαι ....κ να προσέχεις...Φιλάκια 

Εχεις δικιο Ταρζανιτσα μου. Υπερεκτιμησα τις δυνάμεις μου και το τι μπορω να κανω. Πρέπει να κάθομαι στα αυγα μου μονο. :sad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...