Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, playbunny είπε:

Εχεις δικιο Ταρζανιτσα μου. Υπερεκτιμησα τις δυνάμεις μου και το τι μπορω να κανω. Πρέπει να κάθομαι στα αυγα μου μονο. :sad:

Δεν έγινε κάτι το αίμα σταμάτησε...Αλλά σε καταλαβαίνω γιατί κ εγώ έτσι είμαι...άμα με αμολησεις πάω κ σε βουνό αναρρίχηση πλέον...ετσι ημουν απο την αρχη...δυσκολεύτηκα να βάλω φρένο αλλα τα κατάφερα....αυγα δεν έχεις πλέον χαχαχαχαχαχαχα   2 πανέμορφα μωρά έχεις..να τα φιλάς σαν τα μάτια σ....ξερεις τι έχουμε τραβηξει  εμείς για αυτά τα παιδιά. τα έχεις πέρασει κ συ με πολύ πόνο....

να κάνεις δουλειές αλλα σιγά σιγά δεν χρειάζεται κ το κάτω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaelatarzan said:

Δεν έγινε κάτι το αίμα σταμάτησε...Αλλά σε καταλαβαίνω γιατί κ εγώ έτσι είμαι...άμα με αμολησεις πάω κ σε βουνό αναρρίχηση πλέον...ετσι ημουν απο την αρχη...δυσκολεύτηκα να βάλω φρένο αλλα τα κατάφερα....αυγα δεν έχεις πλέον χαχαχαχαχαχαχα   2 πανέμορφα μωρά έχεις..να τα φιλάς σαν τα μάτια σ....ξερεις τι έχουμε τραβηξει  εμείς για αυτά τα παιδιά. τα έχεις πέρασει κ συ με πολύ πόνο....

να κάνεις δουλειές αλλα σιγά σιγά δεν χρειάζεται κ το κάτω.

Έτσι είναι κουκλιτσα μου!! Εχω κι εγω θεμα οταν ξερω οτι υπάρχουν δουλειες σε εκκρεμότητες. Αλλα πρέπει να μάθουμε αλλιως τωρα για τα μικρουλια μας. Επιασα γωνια καναπε, τσαι και ξαπλα. Σε ευχαριστώ για την στήριξη! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Έτσι είναι κουκλιτσα μου!! Εχω κι εγω θεμα οταν ξερω οτι υπάρχουν δουλειες σε εκκρεμότητες. Αλλα πρέπει να μάθουμε αλλιως τωρα για τα μικρουλια μας. Επιασα γωνια καναπε, τσαι και ξαπλα. Σε ευχαριστώ για την στήριξη! :wub:

κάτσε κάτω σ λεω ..αχχαχαχαχαχ άσε κ εμένα η ώρα μ με πιάνει αλλα λεω μετά Ε δεν γ@ στιε κ σεις ...τους Ρίχνω μια μουτζα πιάνω καναπε η καφετέρια κ αράζω...Ο καημένε δεν πειράζει ας μείνουν κ έτσι  για λίγο...σιγά τι θα γίνει???? 

βάλε και ταινία κ θα είσαι βασιλλισα ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

κάτσε κάτω σ λεω ..αχχαχαχαχαχ άσε κ εμένα η ώρα μ με πιάνει αλλα λεω μετά Ε δεν γ@ στιε κ σεις ...τους Ρίχνω μια μουτζα πιάνω καναπε η καφετέρια κ αράζω...Ο καημένε δεν πειράζει ας μείνουν κ έτσι  για λίγο...σιγά τι θα γίνει???? 

βάλε και ταινία κ θα είσαι βασιλλισα ..

Εβαλα τβ αδύναμο κρίκο χεχε :grin:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

Έτσι είναι κουκλιτσα μου!! Εχω κι εγω θεμα οταν ξερω οτι υπάρχουν δουλειες σε εκκρεμότητες. Αλλα πρέπει να μάθουμε αλλιως τωρα για τα μικρουλια μας. Επιασα γωνια καναπε, τσαι και ξαπλα. Σε ευχαριστώ για την στήριξη! :wub:

Αχ κορίτσι μου μάλλον το παρακανες λίγο..Μην ανησυχείς όμως τα μωρά σου είναι δυνατά και ασφαλή απλα σου στείλανε ένα μήνυμα να ξεκουραστείς!Εγώ έχω πάρει γυναίκα για τις δουλειες 1 στις 15.Δεν γίνεται αλλιώς.. εγώ κάνω τα απλα καθημερινά..ξεκούραση τωρα και ηρεμία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 said:

Αχ κορίτσι μου μάλλον το παρακανες λίγο..Μην ανησυχείς όμως τα μωρά σου είναι δυνατά και ασφαλή απλα σου στείλανε ένα μήνυμα να ξεκουραστείς!Εγώ έχω πάρει γυναίκα για τις δουλειες 1 στις 15.Δεν γίνεται αλλιώς.. εγώ κάνω τα απλα καθημερινά..ξεκούραση τωρα και ηρεμία.

Οπως το ειπες κοριτσακι!! Εστειλαν πεντακαθαρο μήνυμα Νανσουλι μου. Θα παρουμε κι εμεις βοήθεια, δεν βγαίνει αλλιως.. το σπιτι ειχε γίνει πολυ χάλια κι ο αντρουλης δεν μπορεί να το κουμανταρει μονος του με τίποτα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Οπως το ειπες κοριτσακι!! Εστειλαν πεντακαθαρο μήνυμα Νανσουλι μου. Θα παρουμε κι εμεις βοήθεια, δεν βγαίνει αλλιως.. το σπιτι ειχε γίνει πολυ χάλια κι ο αντρουλης δεν μπορεί να το κουμανταρει μονος του με τίποτα.

Ε ναι οι αντρες συνηθως δεν το χουν με αυτά.και μένα βοηθάει ο δικός μου σε κάνα μαγείρεμα πλυντήριο κλπ αλλά μέχρι εκεί..

Εγώ πάλι κορίτσια μου έκανα το εμβολιο της γρίπης χθες και είμαι με δεκατα σήμερα..το έχετε κάνει;είχατε παρενεργειες;ευτυχώς με άφησαν να πάρω ντεπον

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 said:

Ε ναι οι αντρες συνηθως δεν το χουν με αυτά.και μένα βοηθάει ο δικός μου σε κάνα μαγείρεμα πλυντήριο κλπ αλλά μέχρι εκεί..

Εγώ πάλι κορίτσια μου έκανα το εμβολιο της γρίπης χθες και είμαι με δεκατα σήμερα..το έχετε κάνει;είχατε παρενεργειες;ευτυχώς με άφησαν να πάρω ντεπον

Εφερε τωρα τα μπουφάν από το αυτοκίνητο κι αντι να τα κρεμασει πολυ απλα ακριβως διπλα στην πορτα εισοδου στην κρεμαστρα που έχουμε τα παρατησε σε μια καρέκλα στο σαλονι.... Και φουντωνω μεσα μου αλλα κάθομαι κ το παιζω του τρελού. Τραλαλαλαλα :roll:

Νομιζω η @Φούφη έκανε το εμβόλιο πριν 1-2 εβδομάδες, ισως μπορεί να βοηθήσει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Ε ναι οι αντρες συνηθως δεν το χουν με αυτά.και μένα βοηθάει ο δικός μου σε κάνα μαγείρεμα πλυντήριο κλπ αλλά μέχρι εκεί..

Εγώ πάλι κορίτσια μου έκανα το εμβολιο της γρίπης χθες και είμαι με δεκατα σήμερα..το έχετε κάνει;είχατε παρενεργειες;ευτυχώς με άφησαν να πάρω ντεπον

Αγάπη εμείς δεν κάναμε εμβόλιο...Δεν ήθελε ο γιατρός μ...Τώρα τα  δέκατα δεν είναι ανησυχία να ξες....πάντως Μπόρει να έχει δέκατα σε όλη την εγκυμοσύνη σ ...πάρε το Ντεπόν σ κ άραξε μην ανχωνεσαι καθόλου 

Just now, playbunny είπε:

Εφερε τωρα τα μπουφάν από το αυτοκίνητο κι αντι να τα κρεμασει πολυ απλα ακριβως διπλα στην πορτα εισοδου στην κρεμαστρα που έχουμε τα παρατησε σε μια καρέκλα στο σαλονι.... Και φουντωνω μεσα μου αλλα κάθομαι κ το παιζω του τρελού. Τραλαλαλαλα :roll:

Κάνε πως δεν τα είδες εσύ...αχχααχχαχαχ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, playbunny είπε:

Εφερε τωρα τα μπουφάν από το αυτοκίνητο κι αντι να τα κρεμασει πολυ απλα ακριβως διπλα στην πορτα εισοδου στην κρεμαστρα που έχουμε τα παρατησε σε μια καρέκλα στο σαλονι.... Και φουντωνω μεσα μου αλλα κάθομαι κ το παιζω του τρελού. Τραλαλαλαλα :roll:

Νομιζω η @Φούφη έκανε το εμβόλιο πριν 1-2 εβδομάδες, ισως μπορεί να βοηθήσει. 

Καλε μην δινεις σημασία σε αυτά..αλλα έχουν σημασία τωρα..βέβαια σε καταλαβαίνω..

Οκ μόλις το δει η Φουφη θα μου πει λογικά..αν και μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογική αντίδραση του οργανισμού απλα δεν θέλει να πάει πάνω από 38..

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Αγάπη εμείς δεν κάναμε εμβόλιο...Δεν ήθελε ο γιατρός μ...Τώρα τα  δέκατα δεν είναι ανησυχία να ξες....πάντως Μπόρει να έχει δέκατα σε όλη την εγκυμοσύνη σ ...πάρε το Ντεπόν σ κ άραξε μην ανχωνεσαι καθόλου 

Κάνε πως δεν τα είδες εσύ...αχχααχχαχαχ

Οκ κοπελα μου σε ευχαριστώ!πως είσαι εσυ;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , playbunny είπε:

Κοριτσια μου, καναμε δουλειες στο σπίτι απο το πρωι, πηγα τουαλέτα πριν λιγο και ειδα αιμα στην σερβιετα. Τρομαξα τοσο πολυ, πηρα τον γιατρό και μου είπε οτι μαλλον το παραεκανα με σκυψιματα κλπ... είπε 48 ωρες ξαπλα. τωρα σκουπιζομαι και είναι καθαρο αλλά έχω τρομαξει. :(

Κοριτσάκι μην αγχώνεσαι ξεκουραση και πάλι ξεκουραση...κι εγώ είχα αίμα στην 7η εβδομάδα που κουράστηκα παραπάνω και είχα μια αποκόλληση δυο βδομαδες ξάπλα κ όλα καλά...τρομάξαμε παρά πολύ βέβαια αλλά πέρασε ευτυχώς...όπως είπαν κ τ κοριτσια καναπέ κρεβάτι ξάπλα...κ ας τα μπουφάν δε παθαίνουν τπτ αν δν κρεμαστούν:-P 

Just now, Nansy29 είπε:

Ε ναι οι αντρες συνηθως δεν το χουν με αυτά.και μένα βοηθάει ο δικός μου σε κάνα μαγείρεμα πλυντήριο κλπ αλλά μέχρι εκεί..

Εγώ πάλι κορίτσια μου έκανα το εμβολιο της γρίπης χθες και είμαι με δεκατα σήμερα..το έχετε κάνει;είχατε παρενεργειες;ευτυχώς με άφησαν να πάρω ντεπον

Εμείς το κάναμε κ έβαλα κ τους δικους μου π έχουμε καθημερινή επαφή να το κάνουν ...δεν είχαμε κάτι σε παρενέργεια..την πρώτη μέρας πονούσε λίγο το σημείο όχι κάτι άλλο ..αλλά νομίζω τ δέκατα είναι φυσιολογικά..πολύ βιταμίνη c συμβούλεψε η φαρμακοποιός 

  • Μου αρέσει 1

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool said:

Κοριτσάκι μην αγχώνεσαι ξεκουραση και πάλι ξεκουραση...κι εγώ είχα αίμα στην 7η εβδομάδα που κουράστηκα παραπάνω και είχα μια αποκόλληση δυο βδομαδες ξάπλα κ όλα καλά...τρομάξαμε παρά πολύ βέβαια αλλά πέρασε ευτυχώς...όπως είπαν κ τ κοριτσια καναπέ κρεβάτι ξάπλα...κ ας τα μπουφάν δε παθαίνουν τπτ αν δν κρεμαστούν:-P 

Σε ευχαριστώ πολυ κουκλιτσα!! Ήταν τρομακτικό γιατι μου συνεβη και πρώτη φορα οποτε ξαφνιάστηκα γιατι δεν ενιωσα πονο ή κραμπα. Κατεβαζω το εσώρουχο οπως παω απλα τουαλέτα και βλεπω ροζ/καφε. Ωχ αμαν λεω!!!

Εκλεισα υπερηχο Τριτη πρωι με τον τοπικο γιατρό που μας παρακολουθεί να σιγουρευτούμε 100%.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλε μην δινεις σημασία σε αυτά..αλλα έχουν σημασία τωρα..βέβαια σε καταλαβαίνω..

Οκ μόλις το δει η Φουφη θα μου πει λογικά..αν και μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογική αντίδραση του οργανισμού απλα δεν θέλει να πάει πάνω από 38..

Οκ κοπελα μου σε ευχαριστώ!πως είσαι εσυ;;

φούσκωμα κ κουράζομαι όλα καλά δόξα α το θεό όμως κ την παναγια...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...