Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

On 27/11/2019 at 12:07 ΜΜ, Φούφη είπε:

:wub:ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡

NANSYMAR♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡

VILA♡

IRO20♡

RAFA24♡

ANTI19

MELODY90♡

PAKAKI♡

 

Υγ:

α)Γράψτε μου πητ να συμπληρώσω τον πίνακα και όσες μαθαίνουμε το φύλο του /των μωρών θα το συμπληρώνω στην ωρα του.

β) βάλτε όλες τικερακι για να ξέρουμε πόσο εβδομάδων είμαστε η κάθε μία.

για να βάλετε τικερακι  πατήστε πάνω στο δικό μου θα σας βγάλει στο σάιτ φτιάξτε το δικό σας κ κάντε το αντιγραφή και επικόλληση στην υπογραφή στο προφίλ σας.

Καλησπεραααααα!!!!!

ΠΗΤ 20/06 και είναι αγοράκι!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nansy29 said:

Γεια σας κορίτσια μου!πως ειστε;

@playbunny όλα καλά σήμερα;

Ολα καλα Νανσουλι, ειναι καθαρη η σερβιετα περα απο το κλασσικο ελαφρυ κιτρινο-ασπρο των ουτρο, αλλα εχω κατι πονακια/τραβηγματακια ποτε δεξια και πότε αριστερα. Εκλεισα Τριτη υπερηχο να μου φυγει το αγχος 100%.

Εσυ πως είσαι? Τα υπόλοιπα κορίτσια μου? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ολα καλα Νανσουλι, ειναι καθαρη η σερβιετα περα απο το κλασσικο ελαφρυ κιτρινο-ασπρο των ουτρο, αλλα εχω κατι πονακια/τραβηγματακια ποτε δεξια και πότε αριστερα. Εκλεισα Τριτη υπερηχο να μου φυγει το αγχος 100%.

Εσυ πως είσαι? Τα υπόλοιπα κορίτσια μου? 

Εντάξει είσαι βρε οκ αφου δεν έχεις αίμα..Αλλά εννοείται να δεις τα μωράκια σου να ηρεμήσεις..κι εγώ έχω αυτά τα πονακια σήμερα ειδικά δεξια...καλα ήμουν όλη μέρα τωρα πάλι 37 και αδιαθεσία..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 said:

Εντάξει είσαι βρε οκ αφου δεν έχεις αίμα..Αλλά εννοείται να δεις τα μωράκια σου να ηρεμήσεις..κι εγώ έχω αυτά τα πονακια σήμερα ειδικά δεξια...καλα ήμουν όλη μέρα τωρα πάλι 37 και αδιαθεσία..

Είναι απο το εμβόλιο, λογικα αυριο θα ειναι οκ. Θελει γυρω στις 48 ωρες μεχρι να φυγει η επιρροή. Ξαπλωσε κι εσυ να ξεκουραστείς γιατί αυτα τα δεκατα κουραζουν πολυ το σώμα. Ευχομαι να είσαι τελεια αυριο καλη μου!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

Είναι απο το εμβόλιο, λογικα αυριο θα ειναι οκ. Θελει γυρω στις 48 ωρες μεχρι να φυγει η επιρροή. Ξαπλωσε κι εσυ να ξεκουραστείς γιατί αυτα τα δεκατα κουραζουν πολυ το σώμα. Ευχομαι να είσαι τελεια αυριο καλη μου!! :wub:

Να σαι καλά κορίτσι μου!!ξεκούραση φουλ..καλα τέλεια δεν έχω νιώσει μέχρι στιγμής στην εγκυμοσύνη αλλά δεν πειράζει τα μωράκια μας να είναι καλα!!Επίσης εύχομαι κι εσύ να είσαι καλύτερα αύριο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή εβδομάδα κοριτσούδια μου...

@playbunny θα φας ξυλιές Εσύ κάτσε φρόνιμη..λοιπόν ακούστε όλες Καλά και προσεχτικά διανύουμε μια περίοδο της ζωής μας που ειδικά όσες έχουμε δίδυμα δεν θα ξανα ζήσουμε Αφού θα έχουμε δύο παιδάκια γι'αυτό εκμεταλλευτείτε το και άστε την μαμά σας τον άντρα σας την θεία σας τις φίλες σας τον γείτονα να σας κακομαθαίνουν και εσείς κακομαθετε τα μπεμπέκια σας...άντε γιατί θα βάλω τις φωνές.

Δουλειές και σεξ θα κάνουμε μια ζωή.. εγκυμοσύνη μόνο 9 μήνες έχουμε να την ζήσουμε...♡

@Nansy29Νανσούλη μου μν ανησυχείς τα δέκατα και λίγο βιχαλάκι συμβαίνουν στο εμβόλιο όσο για τα πονακια που νιώθουμε μαζί με κράμπες και τα υγρά είναι φυσιολογικά με βάση το δεύτερο τρίμηνο που διανύουμε και τα φάρμακα που παίρνουμε...♡♡

Το Βασικότερο να σκεφτόμαστε αισιόδοξα και να χαμογελάμε Γτ τα μωρά μας πλέον νιώθουν ότι νιώθουμε...♡♡

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ onelovelybaby♡

 

@Zina21 @daisyz @Comet @kermit

@Hope 2019 @butterfly @Kangan @Rafa24

κοριτσάκια μου Γράψτε μου ΠΗΤ Να συμπληρωθεί ο πίνακας♡♡

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα κοριτσούδια μου...

@playbunny θα φας ξυλιές Εσύ κάτσε φρόνιμη..λοιπόν ακούστε όλες Καλά και προσεχτικά διανύουμε μια περίοδο της ζωής μας που ειδικά όσες έχουμε δίδυμα δεν θα ξανα ζήσουμε Αφού θα έχουμε δύο παιδάκια γι'αυτό εκμεταλλευτείτε το και άστε την μαμά σας τον άντρα σας την θεία σας τις φίλες σας τον γείτονα να σας κακομαθαίνουν και εσείς κακομαθετε τα μπεμπέκια σας...άντε γιατί θα βάλω τις φωνές.

Δουλειές και σεξ θα κάνουμε μια ζωή.. εγκυμοσύνη μόνο 9 μήνες έχουμε να την ζήσουμε...♡

@Nansy29Νανσούλη μου μν ανησυχείς τα δέκατα και λίγο βιχαλάκι συμβαίνουν στο εμβόλιο όσο για τα πονακια που νιώθουμε μαζί με κράμπες και τα υγρά είναι φυσιολογικά με βάση το δεύτερο τρίμηνο που διανύουμε και τα φάρμακα που παίρνουμε...♡♡

Το Βασικότερο να σκεφτόμαστε αισιόδοξα και να χαμογελάμε Γτ τα μωρά μας πλέον νιώθουν ότι νιώθουμε...♡♡

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ onelovelybaby♡

 

@Zina21 @daisyz @Comet @kermit

@Hope 2019 @butterfly @Kangan @Rafa24

κοριτσάκια μου Γράψτε μου ΠΗΤ Να συμπληρωθεί ο πίνακας♡♡

15/6/20

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη said:

Καλημέρα καλή εβδομάδα κοριτσούδια μου...

@playbunny θα φας ξυλιές Εσύ κάτσε φρόνιμη..λοιπόν ακούστε όλες Καλά και προσεχτικά διανύουμε μια περίοδο της ζωής μας που ειδικά όσες έχουμε δίδυμα δεν θα ξανα ζήσουμε Αφού θα έχουμε δύο παιδάκια γι'αυτό εκμεταλλευτείτε το και άστε την μαμά σας τον άντρα σας την θεία σας τις φίλες σας τον γείτονα να σας κακομαθαίνουν και εσείς κακομαθετε τα μπεμπέκια σας...άντε γιατί θα βάλω τις φωνές.

Δουλειές και σεξ θα κάνουμε μια ζωή.. εγκυμοσύνη μόνο 9 μήνες έχουμε να την ζήσουμε...♡

@Nansy29Νανσούλη μου μν ανησυχείς τα δέκατα και λίγο βιχαλάκι συμβαίνουν στο εμβόλιο όσο για τα πονακια που νιώθουμε μαζί με κράμπες και τα υγρά είναι φυσιολογικά με βάση το δεύτερο τρίμηνο που διανύουμε και τα φάρμακα που παίρνουμε...♡♡

Το Βασικότερο να σκεφτόμαστε αισιόδοξα και να χαμογελάμε Γτ τα μωρά μας πλέον νιώθουν ότι νιώθουμε...♡♡

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ onelovelybaby♡

 

@Zina21 @daisyz @Comet @kermit

@Hope 2019 @butterfly @Kangan @Rafa24

κοριτσάκια μου Γράψτε μου ΠΗΤ Να συμπληρωθεί ο πίνακας♡♡

Έτσι είναι Φουφιτσα, εχεις δικιο. θελει προσπάθεια να αλλάξουν οι συνήθειες αλλά πρέπει να γίνει γιατι είναι το καλύτερο για τα μπεμπε μας!! :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα κοριτσούδια μου...

@playbunny θα φας ξυλιές Εσύ κάτσε φρόνιμη..λοιπόν ακούστε όλες Καλά και προσεχτικά διανύουμε μια περίοδο της ζωής μας που ειδικά όσες έχουμε δίδυμα δεν θα ξανα ζήσουμε Αφού θα έχουμε δύο παιδάκια γι'αυτό εκμεταλλευτείτε το και άστε την μαμά σας τον άντρα σας την θεία σας τις φίλες σας τον γείτονα να σας κακομαθαίνουν και εσείς κακομαθετε τα μπεμπέκια σας...άντε γιατί θα βάλω τις φωνές.

Δουλειές και σεξ θα κάνουμε μια ζωή.. εγκυμοσύνη μόνο 9 μήνες έχουμε να την ζήσουμε...♡

@Nansy29Νανσούλη μου μν ανησυχείς τα δέκατα και λίγο βιχαλάκι συμβαίνουν στο εμβόλιο όσο για τα πονακια που νιώθουμε μαζί με κράμπες και τα υγρά είναι φυσιολογικά με βάση το δεύτερο τρίμηνο που διανύουμε και τα φάρμακα που παίρνουμε...♡♡

Το Βασικότερο να σκεφτόμαστε αισιόδοξα και να χαμογελάμε Γτ τα μωρά μας πλέον νιώθουν ότι νιώθουμε...♡♡

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ onelovelybaby♡

 

@Zina21 @daisyz @Comet @kermit

@Hope 2019 @butterfly @Kangan @Rafa24

κοριτσάκια μου Γράψτε μου ΠΗΤ Να συμπληρωθεί ο πίνακας♡♡

Καλημέρα!!Κρατησε το 18 Ιουνίου γιατί δεν έχω ρώτησα ημερομηνία μετά την αυχενική...Κανονικά θα είναι λογικά μέσα Μαΐου....Όσο για το φύλο μάλλον έχουμε ένα αγοράκι κ ένα κοριτσάκι!!Με τη βοήθεια του θεού να κρατήσουμε όλες τα μωράκια μας αγκαλιά!!!

Πονακια,τραβήγματα κ κράμπες έχω κ εγώ...Νιώθω ότι τεντώνουν όλα...Είναι φυσιολογικό...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα όμορφες μανούλες!

Άργησα να ενημερώσω αλλά είχαμε πολύ κόσμο στο σπίτι.  Όλα πήγαν πολύ καλά στην Αυχενική. 1:1261 για σύνδρομο down και 1:20000 για τρισωμια 13 και 18. Φύλο δεν λένε ακόμη κ είπε πως ήταν νωρίς για να ορίσει ΠΗΤ. Αλλά έκαναν πάρτι εκεί μέσα.

Σήμερα έχει κ η κορούλα μου γενέθλια. Κλείνει τον πρώτο τις χρόνο κ αύριο έχω εγώ σειρά.

@playbunny κοριτσάκι όντως θα φας ξυλεας... να προσέχεις! Δεν είσαι μόνη πια... Άντε με το καλό αύριο στον γιατρό. Να μας ενημερώσεις.

Θα κάνετε όλες το εμβόλιο τις γρίπης? Εγώ μάλλον όχι αλλά δεν είμαι σίγουρη. 

  • Μου αρέσει 3

cVaSp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kermit82 said:

Καλησπέρα όμορφες μανούλες!

Άργησα να ενημερώσω αλλά είχαμε πολύ κόσμο στο σπίτι.  Όλα πήγαν πολύ καλά στην Αυχενική. 1:1261 για σύνδρομο down και 1:20000 για τρισωμια 13 και 18. Φύλο δεν λένε ακόμη κ είπε πως ήταν νωρίς για να ορίσει ΠΗΤ. Αλλά έκαναν πάρτι εκεί μέσα.

Σήμερα έχει κ η κορούλα μου γενέθλια. Κλείνει τον πρώτο τις χρόνο κ αύριο έχω εγώ σειρά.

@playbunny κοριτσάκι όντως θα φας ξυλεας... να προσέχεις! Δεν είσαι μόνη πια... Άντε με το καλό αύριο στον γιατρό. Να μας ενημερώσεις.

Θα κάνετε όλες το εμβόλιο τις γρίπης? Εγώ μάλλον όχι αλλά δεν είμαι σίγουρη. 

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου! αύριο θα εχω νεα, ελπίζω να είναι όλα καλά.

Εμένα μου είπε ο γιατρός για λόγους ασφαλείας να μην το κανω, αλλά να το κάνουν ολοι γυρω μου. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡ ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ onelovelybaby♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ onelovelybaby♡

Αγαπάκια μου καλησπέρα τώρα γύρισα από γιατρούλη ξανά είδαμε τα μπεμπέκακια είναι μια χαρά δόξα τον θεό και την παναγίτσα.

Οδηγίες γιατρού:

α) 13 εβδομάδα αύριο ακριβώς κόβουμε όλα τα φάρμακα δλδ ινοχεπ,σαλοσπιρ,κολπική κρέμα, ουτροτζεσταν .

β) ξεκινάμε σίδηρο ασβέστιο,μαγνήσιο.

Κλείσαμε και ραντεβού για Β επιπέδου 

Αυτά τα νέα μας Φιλάκια στις κοιλίτσες σας♡♡

  • Μου αρέσει 3

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη said:

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ 

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡ ΔΙΔΥΜΑ

ZINA21 ♡♡ ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

DAISYZ ♡♡

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT ♡♡

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

HOPE2019♡

BUTERFLY19♡

KANGAN♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ onelovelybaby♡

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡onelovelybaby♡

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ onelovelybaby♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ onelovelybaby♡

Αγαπάκια μου καλησπέρα τώρα γύρισα από γιατρούλη ξανά είδαμε τα μπεμπέκακια είναι μια χαρά δόξα τον θεό και την παναγίτσα.

Οδηγίες γιατρού:

α) 13 εβδομάδα αύριο ακριβώς κόβουμε όλα τα φάρμακα δλδ ινοχεπ,σαλοσπιρ,κολπική κρέμα, ουτροτζεσταν .

β) ξεκινάμε σίδηρο ασβέστιο,μαγνήσιο.

Κλείσαμε και ραντεβού για Β επιπέδου 

Αυτά τα νέα μας Φιλάκια στις κοιλίτσες σας♡♡

Τελεια νεα κουκλιτσα!! Τα φάρμακα τα κοβεις αυριο ολα μαχαίρι ή σταδιακά? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Τελεια νεα κουκλιτσα!! Τα φάρμακα τα κοβεις αυριο ολα μαχαίρι ή σταδιακά? 

Ναι  κοριτσακι μου ολα μαχαίρι εκτος το σικλακουρ που μου τοχε κοψει την 10η εβδομάδα :)

Πιο πολύ βέβαια χαίρομαι που τελειώνει το μαρτύριο με τις ενέσεις..

  • Ευχαριστώ 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...