Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Κορίτσια εμένα το στομάχι μου είναι πολύ χάλια κ μόλις έκανα τον πρώτο μου εμετό....Άντε καλή μας αρχή!!!!

Επειδη ανακατεύομαι δεν μπορώ να κοιμηθώ...Μακάρι να είχα υπνηλία κ να μπορουσα να κοιμηθώ θα ήταν ότι καλύτερο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Zina21 είπε:

Κορίτσια εμένα το στομάχι μου είναι πολύ χάλια κ μόλις έκανα τον πρώτο μου εμετό....Άντε καλή μας αρχή!!!!

Επειδη ανακατεύομαι δεν μπορώ να κοιμηθώ...Μακάρι να είχα υπνηλία κ να μπορουσα να κοιμηθώ θα ήταν ότι καλύτερο!

Αχ κοριτσι μου μια από τα ίδια τρίτος εμετός πριν λιγο..Καλά πάμε..υπομονή θα κάνουμε δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο.τουλαχιστον μετά τον εμετο δεν σου περνάει η ανακατωσούρα;Εγώ τώρα ειμαι πολύ καλύτερα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Αχ κοριτσι μου μια από τα ίδια τρίτος εμετός πριν λιγο..Καλά πάμε..υπομονή θα κάνουμε δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο.τουλαχιστον μετά τον εμετο δεν σου περνάει η ανακατωσούρα;Εγώ τώρα ειμαι πολύ καλύτερα..

Περνάει για λίγο αλλά μετά πάλι έχω τάση για εμετό...Ούτε νερό δε θέλω να πιω...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Nansy29 μπράβο κοριτσάκι μου. Όλα καλά θα πάνε!! Ηρεμία θετική ενέργεια και σκέψη και όλα θα πάνε τέλεια!!! Αντε και εγώ Παρασκευή πάω για υπέρηχο.. Εγώ πάλι ρε κορίτσια δεν έχω τπτ!! Μόνο πρησμενο στήθος και κλασικά που πονάει και λιγουρες τπτ άλλο!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρααααααα ομορφομανουλίτσες :) καλά νέα και με το καλό να ακούσουμε καρδούλες όλες μας..εγώ ακόμη ταλαιπωρία με τον βήχα κ το μπούκωμα συν ότι άρχισαν    οι ξυνήλες και πολύ νύστα βρε κορίτσια..♡

@Nansy29 κολπικό υπέρηχο έκανες; 

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Φούφη μου!! Υπομονή σου είπα και στο pm. Όλα καλά θα πάνε!!!

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρααααααα ομορφομανουλίτσες :) καλά νέα και με το καλό να ακούσουμε καρδούλες όλες μας..εγώ ακόμη ταλαιπωρία με τον βήχα κ το μπούκωμα συν ότι άρχισαν    οι ξυνήλες και πολύ νύστα βρε κορίτσια..♡

@Nansy29 κολπικό υπέρηχο έκανες; 

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως τα πούμε σήμερις?!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Καλημέρα Φούφη μου!! Υπομονή σου είπα και στο pm. Όλα καλά θα πάνε!!!

Καλημέρα κορίτσια!!! Πως τα πούμε σήμερις?!!! 

Καλημέρα αγαπουλομανουλα ♡♡

  • Χαχα 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρααααααα ομορφομανουλίτσες :) καλά νέα και με το καλό να ακούσουμε καρδούλες όλες μας..εγώ ακόμη ταλαιπωρία με τον βήχα κ το μπούκωμα συν ότι άρχισαν    οι ξυνήλες και πολύ νύστα βρε κορίτσια..♡

@Nansy29 κολπικό υπέρηχο έκανες; 

Καλημέρα!!! Ναι εννοείται κολπικό.υπομονη με τα συμπτώματα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπούλια μου ♡♡  στον υπέρηχο δύο σάκους είδαμε με εμβρυάκια μέσα την άλλη εβδομάδα θα ακούσουμε καρδούλες πρώτα ο θεός ♡♡♡ είμαι χαρούμενη...εύχομαι κάθε βήμα να μας φέρνει όλες μας κοντά στο όνειρο μας να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα♡♡

  • Μου αρέσει 3

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Φούφη είπε:

Αγαπούλια μου ♡♡  στον υπέρηχο δύο σάκους είδαμε με εμβρυάκια μέσα την άλλη εβδομάδα θα ακούσουμε καρδούλες πρώτα ο θεός ♡♡♡ είμαι χαρούμενη...εύχομαι κάθε βήμα να μας φέρνει όλες μας κοντά στο όνειρο μας να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα♡♡

Αχ τι όμορφα!!!!Μπραβο κοριτσάκι μου!Με το καλό να ακούσετε τις καρδούλες τους!!!Βήμα βήμα κ όλα θα πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Αχ τι όμορφα!!!!Μπραβο κοριτσάκι μου!Με το καλό να ακούσετε τις καρδούλες τους!!!Βήμα βήμα κ όλα θα πάνε καλά!!!

Ναι ζινακι μουυυυ βημα βήμα με αγάπη και ολα θα πάνε καλά με την ευχή του θεου♡♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

Αγαπούλια μου ♡♡  στον υπέρηχο δύο σάκους είδαμε με εμβρυάκια μέσα την άλλη εβδομάδα θα ακούσουμε καρδούλες πρώτα ο θεός ♡♡♡ είμαι χαρούμενη...εύχομαι κάθε βήμα να μας φέρνει όλες μας κοντά στο όνειρο μας να κρατήσουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα♡♡

Μπράβο κορίτσι μου!!!με το καλό τα διδυμακια σου!!

Εγώ κορίτσια έζησα ένα εφιαλτικό βράδυ έκανα 4 εμετούς......

Είχα και πάρα πολύ αίμα χθες σαν περίοδο ήμουν σίγουρη για το κακο αλλά πήρα για υπέρηχο σήμερα και όλα καλά.. απλά υπάρχει ένα αιμάτωμα στη μήτρα..οπότε ξεκούραση..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!με το καλό τα διδυμακια σου!!

Εγώ κορίτσια έζησα ένα εφιαλτικό βράδυ έκανα 4 εμετούς......

Είχα και πάρα πολύ αίμα χθες σαν περίοδο ήμουν σίγουρη για το κακο αλλά πήρα για υπέρηχο σήμερα και όλα καλά.. απλά υπάρχει ένα αιμάτωμα στη μήτρα..οπότε ξεκούραση..

Καλημέρα!!Ολα καλά κορίτσι μου μην αγχώνεσαι κ να ξεκουράζεσαι!Εγω βρήκα τον τρόπο να κοιμάμαι λίγο όρθια στην αρχή στο κρεβάτι κ μετά να ξαπλώνω λίγο πιο χαμηλά διαφορετικά δεν μπορώ να κοιμηθώ...Όλη η μέρα περνάει δύσκολα με τόση τάση για εμετό που έχω...

Ηθελα να σε ρωτήσω...Έχω τη φίλη μου που έκανε κ αυτή προεμφυτευτικο στα εμβρυακια της κ τελικά της έμεινε μια βλαστοκύστη...Ο γιατρός της είπε ότι αυτό που της έμεινε είναι το χειρότερο στην ποιότητα αλλά θα το βάλουν γιατί είναι σημαντικό ότι είναι καθαρό κ ότι έχει αντέξει στον προεμφυτευτικο.Της είπα για σένα κ μου είπε να σε ρωτήσω αν ο γιατρός σου είχε πει τι ποιότητας ήταν τα εμβρυακια σου...

Είναι η 4η προσπάθεια που κάνει κ τώρα που άλλαξε γιατρό,βρήκαν το πρόβλημα στον καρυοτυπο του άνδρα της...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Καλημέρα!!Ολα καλά κορίτσι μου μην αγχώνεσαι κ να ξεκουράζεσαι!Εγω βρήκα τον τρόπο να κοιμάμαι λίγο όρθια στην αρχή στο κρεβάτι κ μετά να ξαπλώνω λίγο πιο χαμηλά διαφορετικά δεν μπορώ να κοιμηθώ...Όλη η μέρα περνάει δύσκολα με τόση τάση για εμετό που έχω...

Ηθελα να σε ρωτήσω...Έχω τη φίλη μου που έκανε κ αυτή προεμφυτευτικο στα εμβρυακια της κ τελικά της έμεινε μια βλαστοκύστη...Ο γιατρός της είπε ότι αυτό που της έμεινε είναι το χειρότερο στην ποιότητα αλλά θα το βάλουν γιατί είναι σημαντικό ότι είναι καθαρό κ ότι έχει αντέξει στον προεμφυτευτικο.Της είπα για σένα κ μου είπε να σε ρωτήσω αν ο γιατρός σου είχε πει τι ποιότητας ήταν τα εμβρυακια σου...

Είναι η 4η προσπάθεια που κάνει κ τώρα που άλλαξε γιατρό,βρήκαν το πρόβλημα στον καρυοτυπο του άνδρα της...

Πω πω ναι τι πράγμα είναι αυτό;συνέχεια ναυτιες..Τέλος πάντων σημασία έχει να είναι όλα καλά

Για τον προεμφυτευτικο που με Ρωτάς εμένα ποτέ δεν μου είπανε για ποιότητα εμβρύων.μου είπαν ότι είναι εντάξει χρωμοσωμιακα και τέλος..Ούτε που ρωτήσα κάτι άλλο..

Δεν νομίζω να έχει σημασία..χειρότερο στην ποιότητα το εμβρυακι της αλλά ελεγμένα χρωμοσώματα..ξέρεις πόσο σημαντικό είναι αυτό;;τι να το κανεις αν τα αλλα ηταν αριστα αλλα ειχαν τρισωμιες;;βέβαια ότι πει και ο γιατρος.καλη επιτυχία στη φίλη σου εύχομαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...