Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Άννα.Κρήτη said:

Καλησπέρα κορίτσια. Διάβασα όλες τις συζητήσεις. Είμαι 16 εβδομάδων με πητ 02/06

Καλησπέρα. Εύχομαι όλα καλά να πάνε. 

Κορίτσια ποια κρέμα χρησιμοποιείται κατά των ραγάδων? ξέρω ότι είναι θέμα κληρονομικό  αλλά ας βοηθήσουμε και λίγο.:-D

Σκεφτόμουν αυτή…        Hydrovit Base D-Panthenol Cream για Ενυδάτωση και Ανάπλαση της Επιδερμίδας 100ml

Αλλά θα ήθελα καμία πρόταση.

Α… η δική μου ΠΗΤ είναι 26/6


FIi1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Anna_k είπε:

Καλησπέρα. Εύχομαι όλα καλά να πάνε. 

Κορίτσια ποια κρέμα χρησιμοποιείται κατά των ραγάδων? ξέρω ότι είναι θέμα κληρονομικό  αλλά ας βοηθήσουμε και λίγο.:-D

Σκεφτόμουν αυτή…        Hydrovit Base D-Panthenol Cream για Ενυδάτωση και Ανάπλαση της Επιδερμίδας 100ml

Αλλά θα ήθελα καμία πρόταση.

Α… η δική μου ΠΗΤ είναι 26/6

Μου έχει φτιάξει η μαμα μου ένα σπιτικό μείγμα αμυγδαλελαιο,καστορελαιο,βιταμίνη Ε Και ελαιόλαδο..το έβαζε και η νύφη μου και όντως δεν είχε ραγάδες..Και σκετο αμυγδαλελαιο κάνει..Τώρα είναι όπως λες και λίγο σχετικά όλα αυτά..

Κορίτσια μου εμείς είδαμε τα μπεμπακια μας σήμερα!!όλα πολύ καλά..επιβεβαιώσαμε ότι είναι 2 κοριτσακια..εκτος απροόπτου βέβαια...γερά να είναι!

Εσείς πως είστε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anna_k είπε:

Καλησπέρα. Εύχομαι όλα καλά να πάνε. 

Κορίτσια ποια κρέμα χρησιμοποιείται κατά των ραγάδων? ξέρω ότι είναι θέμα κληρονομικό  αλλά ας βοηθήσουμε και λίγο.:-D

Σκεφτόμουν αυτή…        Hydrovit Base D-Panthenol Cream για Ενυδάτωση και Ανάπλαση της Επιδερμίδας 100ml

Αλλά θα ήθελα καμία πρόταση.

Α… η δική μου ΠΗΤ είναι 26/6

Καλησπέρα! Ραγάδες δεν έχω βγάλει ακόμη, όμως θα ξεκινήσω το λαδάκι ραγάδων της ανάplasis.

Just now, Nansy29 είπε:

Μου έχει φτιάξει η μαμα μου ένα σπιτικό μείγμα αμυγδαλελαιο,καστορελαιο,βιταμίνη Ε Και ελαιόλαδο..το έβαζε και η νύφη μου και όντως δεν είχε ραγάδες..Και σκετο αμυγδαλελαιο κάνει..Τώρα είναι όπως λες και λίγο σχετικά όλα αυτά..

Κορίτσια μου εμείς είδαμε τα μπεμπακια μας σήμερα!!όλα πολύ καλά..επιβεβαιώσαμε ότι είναι 2 κοριτσακια..εκτος απροόπτου βέβαια...γερά να είναι!

Εσείς πως είστε;

Εγώ έχω έναν αντράκι ζωηρό. Πολύ καλά είμαι βέβαια έχω κάτι πονάκια και τραβήγματα χαμηλά. Εσείς έχετε; Πόσο είστε;

  • Μου αρέσει 2

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλησπέρα! Ραγάδες δεν έχω βγάλει ακόμη, όμως θα ξεκινήσω το λαδάκι ραγάδων της ανάplasis.

Εγώ έχω έναν αντράκι ζωηρό. Πολύ καλά είμαι βέβαια έχω κάτι πονάκια και τραβήγματα χαμηλά. Εσείς έχετε; Πόσο είστε;

Καλως ήρθες πρωτα από ολα!με το καλό το μωράκι σου!!όταν λες ζωηρό εννοεις το νιώθεις;;;αλήθεια ποτε αρχίζουμε να τα νιώθουμε; Εγώ είμαι 14 εβδομάδων.κι εγώ έχω κάτι τραβηγματακια που και που..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nansy29 είπε:

Καλως ήρθες πρωτα από ολα!με το καλό το μωράκι σου!!όταν λες ζωηρό εννοεις το νιώθεις;;;αλήθεια ποτε αρχίζουμε να τα νιώθουμε; Εγώ είμαι 14 εβδομάδων.κι εγώ έχω κάτι τραβηγματακια που και που..

Καλησπερα κοριτσακια.Εγω τον μικρο τον ενιωσα την 16η βδομαδα και την 17η  εφαγα κανονικη κλωτσια.Τωρα ειμαι 16η βδομαδων παλι και πριν 3-4 μερες αρχισα να το νιωθω.Αλλα μπορει να φτασεις και 20η ειναι φυσιολογικο

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλως ήρθες πρωτα από ολα!με το καλό το μωράκι σου!!όταν λες ζωηρό εννοεις το νιώθεις;;;αλήθεια ποτε αρχίζουμε να τα νιώθουμε; Εγώ είμαι 14 εβδομάδων.κι εγώ έχω κάτι τραβηγματακια που και που..

Όχι, αλλά στην Αυχενική που έκανα 25 Νοέμβρη, ήταν απίστευτα κινητικος χοροπηδούσε συνέχεια, πιπίλιζε το χεράκι του. Ακόμη δεν το έχω ακούσει, αλλά Ανυπομονώ! 

  • Μου αρέσει 2

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Καλως ήρθες πρωτα από ολα!με το καλό το μωράκι σου!!όταν λες ζωηρό εννοεις το νιώθεις;;;αλήθεια ποτε αρχίζουμε να τα νιώθουμε; Εγώ είμαι 14 εβδομάδων.κι εγώ έχω κάτι τραβηγματακια που και που..

Νιωθω καλα,εχω να κανω εμμετο απο το Σαββατο,εχω ομως καθε βραδυ καουρα,παιρνω το navatac και βοηθαει αρκετα.Βεβαια εχω τρελαθει στη σαλατα.Μετα τα ροδια και τα πορτοκαλια επαθα κολλημα με το μαρουλι και τη ντοματα.Εσυ πως εισαι;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια :) κ εγω για τις ραγάδες χρησιμοποιώ το λαδακι αναπλασις ..μυρίζει τελεια και είδα διαφορά ειδικά στο σημείο που κάνω τις αντιπηκτικες..από συμπτώματα το μπεμπακι μου έχει αποφασίσει να με κάνει φιτ γτ δε μπορώ ν φάω ποσότητα πλέον ούτε κ με συγκινεί το φαγητό σαν ιδέα (που είχα έρωτα με το φαΐ προ εγκυμοσύνης)..πολλούς χυμούς πορτοκαλί μανταρίνι..κάτι τραβήγματακια κ καούρες..Πέμπτη έχουμε ραντεβού κ ανυπομονώ να το ξαναδώ το ζουζουνι 

  • Μου αρέσει 1

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool είπε:

Καλησπέρα κοριτσια :) κ εγω για τις ραγάδες χρησιμοποιώ το λαδακι αναπλασις ..μυρίζει τελεια και είδα διαφορά ειδικά στο σημείο που κάνω τις αντιπηκτικες..από συμπτώματα το μπεμπακι μου έχει αποφασίσει να με κάνει φιτ γτ δε μπορώ ν φάω ποσότητα πλέον ούτε κ με συγκινεί το φαγητό σαν ιδέα (που είχα έρωτα με το φαΐ προ εγκυμοσύνης)..πολλούς χυμούς πορτοκαλί μανταρίνι..κάτι τραβήγματακια κ καούρες..Πέμπτη έχουμε ραντεβού κ ανυπομονώ να το ξαναδώ το ζουζουνι 

Κι εγω εχω την Πεμπτη ραντεβου.Θα δουμε αν ειναι οντως αγορακι.Ξερεις οτι οι χυμοι πορτοκαλι επιδεινωνουν τις καουρες.Εγω πια πινω χυμο μπανανα.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet είπε:

Κι εγω εχω την Πεμπτη ραντεβου.Θα δουμε αν ειναι οντως αγορακι.Ξερεις οτι οι χυμοι πορτοκαλι επιδεινωνουν τις καουρες.Εγω πια πινω χυμο μπανανα.

Αλήθεια;! Ποοο κ μ αρέσει τρελά :cry:  Θα το υποστώ λοιπόν :shock:


qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool είπε:

Αλήθεια;! Ποοο κ μ αρέσει τρελά :cry:  Θα το υποστώ λοιπόν :shock:

Κι εμενα πολυ,ετρωγα 2 τη μερα για βδομαδες αλλα ειχα πολυ καουρα.Οποτε τα κοψα.Κοψτα λιγες μερες και δες πως εισαι.Απλα το πορτοκαλι ειναι οξινο οποτε ενοχλει το στομαχι.

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Comet είπε:

Νιωθω καλα,εχω να κανω εμμετο απο το Σαββατο,εχω ομως καθε βραδυ καουρα,παιρνω το navatac και βοηθαει αρκετα.Βεβαια εχω τρελαθει στη σαλατα.Μετα τα ροδια και τα πορτοκαλια επαθα κολλημα με το μαρουλι και τη ντοματα.Εσυ πως εισαι;

Μπράβο που νιώθεις καλύτερα!!επιτέλους..λογικα θα περασουν και τα υπολοιπα...εγω νιώθω πολύ καλά πλέον έχω να κάνω εμετο εδώ και 10 μέρες..Δεν παίρνω το navatac οπότε είμαι από μόνη μου καλα και έχω ξαναβρεί την ενέργεια μου!!! Βέβαια κάποιες τροφές δεν μπορώ ακόμα να φάω (αυγό,μαρούλι κλπ)

Καλημέρα σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,

Εγώ από τροφές , επειδή έχω καούρες, έχω κόψει, ντομάτες, πορτοκάλια, μανταρίνια, τα ξινά μήλα (χθες έφαγα λίγο και εκτός από εμετό είχα τρελές καούρες). και τις σαλτσες.

Αυγό μόνο τηγανιτό (αν βρεθεί κάποιος να μου τηγανίσει). Γενικά το βραστό μου βρωμάει. Και το ψάρι δεν μπορώ. Έφαγα ένα φρέσκο μπακαλιάρο ψητό , που μου αρέσει πάρα πολύ, και έκανα εμετό μια ώρα μετά. Κρίμα το ψάρι.

Να ρωτήσω λίγο όσα κορίτσια είναι από εξωσωματική, ΠΌΤΕ ΣΑΣ ΈΚΟΨΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ?

Εμένα μου τα ελάττωσε όταν μπήκα 11η εβδομάδα και την Παρασκευή αυτή έχω ραντεβού μαζί του και θα είμαι 13εβδομάδων. Μου είπε ότι θα μου πει τι θα κάνω.


FIi1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna_k είπε:

Καλημέρα κορίτσια,

Εγώ από τροφές , επειδή έχω καούρες, έχω κόψει, ντομάτες, πορτοκάλια, μανταρίνια, τα ξινά μήλα (χθες έφαγα λίγο και εκτός από εμετό είχα τρελές καούρες). και τις σαλτσες.

Αυγό μόνο τηγανιτό (αν βρεθεί κάποιος να μου τηγανίσει). Γενικά το βραστό μου βρωμάει. Και το ψάρι δεν μπορώ. Έφαγα ένα φρέσκο μπακαλιάρο ψητό , που μου αρέσει πάρα πολύ, και έκανα εμετό μια ώρα μετά. Κρίμα το ψάρι.

Να ρωτήσω λίγο όσα κορίτσια είναι από εξωσωματική, ΠΌΤΕ ΣΑΣ ΈΚΟΨΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΑΣ?

Εμένα μου τα ελάττωσε όταν μπήκα 11η εβδομάδα και την Παρασκευή αυτή έχω ραντεβού μαζί του και θα είμαι 13εβδομάδων. Μου είπε ότι θα μου πει τι θα κάνω.

Καλημέρα! Εμένα δε μου έκοψε τίποτα ακόμη...μεθαύριο έχω τ πρώτο ραντεβού μετά την αυχενική και είχε πει ότι θα ξεκινήσει να κόβει οπότε είδωμεν 


qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...