Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

      Στην μικρογονιμοποιηση δεν βρίσκουν κάποιο καλό σπερματοζωάριο ;

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nansy29 said:

μπράβο κοριτσάκι μου!μια χαρά..τι να σου πω δεν ξέρω.απο την αυχενική μας είπαν μάλλον κορίτσια και προχθες το επιβεβαίωσε και ο γιατρός μου..τώρα αν έχει γίνει λάθος και δούμε τίποτα άλλο μετά θα δείξει..:roll:

Μαλλον θα την εχει πατησει ο δικος μου στο παρελθον και δεν λεει χεχεχε. Στην αναμονη λοιπον εμεις! :D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Penny... είπε:

Σεβομαι ολες τις προσπαθειες με οποιον τροπο γίνονται και την επιθυμια να θες η κοριτσι η αγορι αλλα τι σε νοιαζει γερο και δυνατό να ειναι να λες βρε κοριτσι μου εδω αλλες πασχίζουν να εχουν ενα παιδι χεστηκαν κιολας τι θα ειναι τι τεστ boy girl τι ειναι αυτα πες δοξα τον Θεο και κανε τον σταυρο σου 

Σαφώς κ εννοείται ότι πρώτα απολα αυτό με νοιάζει κ για αυτό δεν Μ ένοιαξε κ πολύ στο γιατρό που δεν είδαμε ΓΤ είχα θέμα στν προηγούμενη κύηση κ το μυαλό μου ήταν αν πάμε καλά τώρα...ευτυχώς που όλα καλά βαίνουν μέχρι τώρα αλλά με έπιασε μια ακατανίκητη επιθυμία πριν δύο τρεις μέρες να μάθω τι είναι...ΓΤ?ΜΝ με ρωτάς δεν έχω ιδέα....απλά με έπιασε αυτή η τρελλα βλέποντας κάτι ζουζουνιστικα ρουχαλακια....όχι ότι με πειράζει κ τρίτο αγόρι στν παρέα μας....έχω ήδη δύο αγόρια ένα κοριτσι...μπήκε ο έξω από δω μέσα μου κ με τρώει....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Τζινα38 είπε:

και εγω ρωτησα τελικα στην περιοχη μου και  μου ειπα 2 μερες κανουν να βγουν τα αποτελεσματα αλλα μαλλον θα παω θεσσαλονικη να την κανω.!

θυμασαι  τσιμισκη ποσο?

Τσιμισκη 42 

  • Ευχαριστώ 1

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις γυρίσαμε από τον υπερηχο! Μεγάλωσε το ζουζουνι 8,1 εκατοστά υγιέστατο μας έκανε και τσαλιμάκια γυρνούσε μας κοιτούσε ξανάγυριζε...160 παλμούς και ολαααα καλά...ο γιατρός μας επιβεβαίωσε και το φύλο (κοριτσάκι) αν και είπε τα ροζ φορμάκια να τ αγοράσουμε μετά τον 5ο :wub:

  • Μου αρέσει 5

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nicool είπε:

Μόλις γυρίσαμε από τον υπερηχο! Μεγάλωσε το ζουζουνι 8,1 εκατοστά υγιέστατο μας έκανε και τσαλιμάκια γυρνούσε μας κοιτούσε ξανάγυριζε...160 παλμούς και ολαααα καλά...ο γιατρός μας επιβεβαίωσε και το φύλο (κοριτσάκι) αν και είπε τα ροζ φορμάκια να τ αγοράσουμε μετά τον 5ο :wub:

Αααα μπραβο....Εγω σαν δευτερο αγορακι εχω τα παντα και καποια τελειως αφορετα απο τον πρωτο ,θα του παρω ομως λιγα ρουχαλακια καινουργια για το καλο,μαλλον στις εκπτωσεις του Γεναρη.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Nicool said:

Μόλις γυρίσαμε από τον υπερηχο! Μεγάλωσε το ζουζουνι 8,1 εκατοστά υγιέστατο μας έκανε και τσαλιμάκια γυρνούσε μας κοιτούσε ξανάγυριζε...160 παλμούς και ολαααα καλά...ο γιατρός μας επιβεβαίωσε και το φύλο (κοριτσάκι) αν και είπε τα ροζ φορμάκια να τ αγοράσουμε μετά τον 5ο :wub:

Συγχαρητήρια

Εμείς σήμερα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό μας για να το δούμε ξανά άλλη μια φορά πριν τις γιορτές.

Λέτε τελικά να είναι αλήθεια αυτό που λένε με τους παλμούς????

Πάνω από 140 παλμούς είναι κορίτσι κάτω από αυτό αγόρι….

Δεν με νοιάζει και ιδιαίτερα , θέλω να το μάθω πριν γεννήσω με το καλό για να φτιάξω το δωμάτιο.

  • Μου αρέσει 1

FIi1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna_k είπε:

Συγχαρητήρια

Εμείς σήμερα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό μας για να το δούμε ξανά άλλη μια φορά πριν τις γιορτές.

Λέτε τελικά να είναι αλήθεια αυτό που λένε με τους παλμούς????

Πάνω από 140 παλμούς είναι κορίτσι κάτω από αυτό αγόρι….

Δεν με νοιάζει και ιδιαίτερα , θέλω να το μάθω πριν γεννήσω με το καλό για να φτιάξω το δωμάτιο.

Καλημερα, οχι αυτο με τους παλμους δεν ισχυει.Σε 2 αγορια οι παλμοι ηταν πανω απο 160. Και ο ανηψιος μου το ιδιο.

Με το καλο να δεις το μωρακι σου


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna_k είπε:

Συγχαρητήρια

Εμείς σήμερα έχουμε ραντεβού με τον γιατρό μας για να το δούμε ξανά άλλη μια φορά πριν τις γιορτές.

Λέτε τελικά να είναι αλήθεια αυτό που λένε με τους παλμούς????

Πάνω από 140 παλμούς είναι κορίτσι κάτω από αυτό αγόρι….

Δεν με νοιάζει και ιδιαίτερα , θέλω να το μάθω πριν γεννήσω με το καλό για να φτιάξω το δωμάτιο.

Αυτό με τους παλμούς δε το ξέρω γιατί κ εμένα είναι το πρώτο μου...ωστόσο υπομονή μέχρι τον 5ο που είναι ο μεγάλος υπέρηχος εκεί όλα φαίνονται ξεκάθαρα...και προλάβαινεις το δωμάτιο άνετα :-D εμείς βάψαμε πρόσφατα και το κάναμε με τους ήρωες της Disney για να είμαστε μέσα είτε κοριτσάκι είτε αγοράκι :mrgreen:


qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?πήγαμε την Δευτέρα στο γιατρό αλλά δεν αξιωθηκα να σας γράψω..όλα καλά καλό νινι ντροπαλό με τα χεράκια μπροστά στο πρόσωπο...τώρα στις 27 θα κάνουμε αυχενική μου έγραψε κ σίδηρο τώρα... εννοείται πως θέλω πρώτα να μαθω για την υγεία του μωρού στην αυχενική αλλά με γαργαλαει κ το θέμα του φύλου λίγο...έχω δύο αγόρια καταλαβαίνετε:grin:

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα!

ειμαι καινούργια στο φόρουμ και χαίρομαι που υπάρχουν τόσες γυναίκες με τις ίδιες ανησυχίες με μένα! Είμαι 14 εβδομάδων και 1 ημέρας, εχω κάνει αυχενική και περιμένω τη Δευτέρα τα αποτελέσματα! Μεχρι τώρα είχε αναγούλες και εμετούς και μέχρι κι σήμερα τον σίδηρο το πρωί δεν τον κρατάει το στομάχι μ! Εσείς πως παίρνετε τον σίδηρο; Νηστικές ή φαγωμένες;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!

ειμαι καινούργια στο φόρουμ και χαίρομαι που υπάρχουν τόσες γυναίκες με τις ίδιες ανησυχίες με μένα! Είμαι 14 εβδομάδων και 1 ημέρας, εχω κάνει αυχενική και περιμένω τη Δευτέρα τα αποτελέσματα! Μεχρι τώρα είχε αναγούλες και εμετούς και μέχρι κι σήμερα τον σίδηρο το πρωί δεν τον κρατάει το στομάχι μ! Εσείς πως παίρνετε τον σίδηρο; Νηστικές ή φαγωμένες;

Καλησπερα, καλα αποτελεσματα και με το καλο το μωρακι σου.Εγω παιρνω feofol ,θελει να εισαι νηστικη κι επειδη ειχα πολλους εμμετους μεχρι προσφατα και τον εβγαζα σταματησα να το παιρνω. Τον ξεκινησα πριν λιγες μερες.Αν νιωθεις καλα το βραδυ παρτο τοτε απλα να σαι νηστικη 3 ωρες και να χει 2 ωρες διαφορα απο γαλακτοκομικα.Ελπιζω να ηρεμησεις γρηγορα.Εγω ειμαι 16+4 και τελευταια φορα εκανα εμμετο πριν μια βδομαδα ακριβως.Η αναγουλα σταματησε την ιδια μερα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα, καλα αποτελεσματα και με το καλο το μωρακι σου.Εγω παιρνω feofol ,θελει να εισαι νηστικη κι επειδη ειχα πολλους εμμετους μεχρι προσφατα και τον εβγαζα σταματησα να το παιρνω. Τον ξεκινησα πριν λιγες μερες.Αν νιωθεις καλα το βραδυ παρτο τοτε απλα να σαι νηστικη 3 ωρες και να χει 2 ωρες διαφορα απο γαλακτοκομικα.Ελπιζω να ηρεμησεις γρηγορα.Εγω ειμαι 16+4 και τελευταια φορα εκανα εμμετο πριν μια βδομαδα ακριβως.Η αναγουλα σταματησε την ιδια μερα

Με το καλό και το δικό σου νινακι! Μακάρι να σταματήσουν οι ναυτίες ( εμετούς δεν είχα πολλούς από τον σίδηρο μόνο) γιατί με εξουθενώνουν πολύ και σε συνδυασμό με τη δουλειά δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου! Εμένα gyno-tardyferon μου έχει δώσει 2 φορές τη μέρα αλλά παίρνω 1 φορά γιατί δεν τον κρατάει το στομάχι μ!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nina94 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!

ειμαι καινούργια στο φόρουμ και χαίρομαι που υπάρχουν τόσες γυναίκες με τις ίδιες ανησυχίες με μένα! Είμαι 14 εβδομάδων και 1 ημέρας, εχω κάνει αυχενική και περιμένω τη Δευτέρα τα αποτελέσματα! Μεχρι τώρα είχε αναγούλες και εμετούς και μέχρι κι σήμερα τον σίδηρο το πρωί δεν τον κρατάει το στομάχι μ! Εσείς πως παίρνετε τον σίδηρο; Νηστικές ή φαγωμένες;

Καλησπέρα με το καλό το μωράκι σου! Εγώ είμαι 16+4 Και μέχρι στιγμής δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε εμετούς ούτε αναγουλεςούτε τίποτα μόνο φοβερή υπνηλία. Βεβαίως και θα παίρνεις τον σιδηρο νηστικη γιατί έτσι θα γινει σωστή απορρόφηση. Κι εμένα με ζορίσει πολύ και φαντάσου παίρνω 3 φορές τη μέρα. Σταματάω να αναπνέω και το πίνω γουλιά γουλιά κι ετσι δεν ανακατευομαι! 


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλησπέρα με το καλό το μωράκι σου! Εγώ είμαι 16+4 Και μέχρι στιγμής δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε εμετούς ούτε αναγουλεςούτε τίποτα μόνο φοβερή υπνηλία. Βεβαίως και θα παίρνεις τον σιδηρο νηστικη γιατί έτσι θα γινει σωστή απορρόφηση. Κι εμένα με ζορίσει πολύ και φαντάσου παίρνω 3 φορές τη μέρα. Σταματάω να αναπνέω και το πίνω γουλιά γουλιά κι ετσι δεν ανακατευομαι! 

Καλησπέρα κορίτσια!!!Εγω παίρνω το σίδηρο σε χάπι όπως κ το ασβέστιο κ το μαγνήσιο...Ρωτήστε τον γιατρό σας σίγουρα μπορεί να σας δώσει κ εσάς...Εγώ το ζήτησα από τον δικό μου κ μου έγραψε τα πάντα σε χάπι μιας κ μου προκαλούν εμετό σε άλλη μορφή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...