Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Παιρνεις τα φακελάκια που τα διαλυεις σε νερό?

Κορίτσια να σας ρωτήσω, αφου έχετε κόψει τα κολπικά ουτροτζεσταν συνεχιζετε να έχετε υγρά και εκκρίσεις? Αν ναι, σταματανε ποτέ αυτά? Επίσης, από πόνους στο στήθος πως πάτε? Χτες με τραβαγε όλη μέρα :sad:

Καλημέρα! Ναι τα φακελάκια παίρνω. Όχι για το στήθος επειδή κι εγώ πονούσα πολύ και έχει μεγαλώσει αρκετά, πήρα σουτιέν θηλασμού και ηρέμησα!

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Παιρνεις τα φακελάκια που τα διαλυεις σε νερό?

Κορίτσια να σας ρωτήσω, αφου έχετε κόψει τα κολπικά ουτροτζεσταν συνεχιζετε να έχετε υγρά και εκκρίσεις? Αν ναι, σταματανε ποτέ αυτά? Επίσης, από πόνους στο στήθος πως πάτε? Χτες με τραβαγε όλη μέρα :sad:

Καλημέρα!!Εγω βάζω ακόμη ένα ουτροτζεσταν κολπικά κάθε βράδυ γιατί μου είπε ο γιατρός μου ότι βοηθάει στον τράχηλο...Έτσι το συνεχίζω προληπτικά κ δε νομίζω να μου το κόψει....Όσο για τα υγρά επειδή εγώ το έπαιρνα από το στόμα έως τώρα θα σου πω ότι υγρά θα συνεχίσεις να έχεις όπως είχα κ εγώ πριν το βάλω κολπικά αλλά το καλό είναι ότι βγάζω όταν πάω τουαλέτα κ δεν χρειάζεται να φορέσω σερβιετακι ακόμη.Το στήθος έχει μεγαλώσει αρκετά όμως δεν νιώθω ιδιαίτερο πόνο γιατί όλη την ημέρα φοράω σουτιέν κ το βράδυ στον ύπνο διαφορετικά με ενοχλεί...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Παιρνεις τα φακελάκια που τα διαλυεις σε νερό?

Κορίτσια να σας ρωτήσω, αφου έχετε κόψει τα κολπικά ουτροτζεσταν συνεχιζετε να έχετε υγρά και εκκρίσεις? Αν ναι, σταματανε ποτέ αυτά? Επίσης, από πόνους στο στήθος πως πάτε? Χτες με τραβαγε όλη μέρα :sad:

Καλημέρα λαγουδάκι μ....φυσικά κ ια συνεχισεις να εχεις υγρά.... δεν ειναι κάτι...εγω εχω ακονα....δεν νομίζω ότι σταματάνε μέχρι να γεννησουμε....βρακια αλλαζε βρακια πολλα...αχαχαχαχαχα φιλια στα λαγουδακια σ τα γρηγορα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

Καλημέρα λαγουδάκι μ....φυσικά κ ια συνεχισεις να εχεις υγρά.... δεν ειναι κάτι...εγω εχω ακονα....δεν νομίζω ότι σταματάνε μέχρι να γεννησουμε....βρακια αλλαζε βρακια πολλα...αχαχαχαχαχα φιλια στα λαγουδακια σ τα γρηγορα. 

θα παω στην λαικη μου φαινεται θα του πω φερε ολο τον παγκο με τα βρακια! χαχαχαχα :D

 

35 minutes ago, Άννα.Κρήτη said:

Καλημέρα! Ναι τα φακελάκια παίρνω. Όχι για το στήθος επειδή κι εγώ πονούσα πολύ και έχει μεγαλώσει αρκετά, πήρα σουτιέν θηλασμού και ηρέμησα!

κι εγω αυτα παιρνω, βρηκα οτι στο μισο ποτηρι που βαζω οταν το πινω με καλαμακι με ενοχλει πολυ λιγοτερο. Δοκιμασε το μηπως σε βοηθησει. :wub:

Just now, Zina21 said:

Καλημέρα!!Εγω βάζω ακόμη ένα ουτροτζεσταν κολπικά κάθε βράδυ γιατί μου είπε ο γιατρός μου ότι βοηθάει στον τράχηλο...Έτσι το συνεχίζω προληπτικά κ δε νομίζω να μου το κόψει....Όσο για τα υγρά επειδή εγώ το έπαιρνα από το στόμα έως τώρα θα σου πω ότι υγρά θα συνεχίσεις να έχεις όπως είχα κ εγώ πριν το βάλω κολπικά αλλά το καλό είναι ότι βγάζω όταν πάω τουαλέτα κ δεν χρειάζεται να φορέσω σερβιετακι ακόμη.Το στήθος έχει μεγαλώσει αρκετά όμως δεν νιώθω ιδιαίτερο πόνο γιατί όλη την ημέρα φοράω σουτιέν κ το βράδυ στον ύπνο διαφορετικά με ενοχλεί...

μια χαρα τοτε, εγω το ειχα κοψει το σερβιετακι αλλα θα το ξαναρχισω μου φαινεται γιατι μουσκεμα ολα!! :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

θα παω στην λαικη μου φαινεται θα του πω φερε ολο τον παγκο με τα βρακια! χαχαχαχα :D

 

κι εγω αυτα παιρνω, βρηκα οτι στο μισο ποτηρι που βαζω οταν το πινω με καλαμακι με ενοχλει πολυ λιγοτερο. Δοκιμασε το μηπως σε βοηθησει. :wub:

μια χαρα τοτε, εγω το ειχα κοψει το σερβιετακι αλλα θα το ξαναρχισω μου φαινεται γιατι μουσκεμα ολα!! :mrgreen:

θα σ έλεγα οχι σερβιετακι στην εγκυμοσυνη μας...παρε τον πάγκο άπο την λάικ η καλητερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan said:

θα σ έλεγα οχι σερβιετακι στην εγκυμοσυνη μας...παρε τον πάγκο άπο την λάικ η καλητερα.

εχεις ενα δικιο ταρζανιτσα.. τα φοραγα στην αρχη οσο επαιρνα τα ουτρο κολπικα και παρατηρησα οτι η περιοχη πρηστηκε καπως. με το που τα σταματησα ηρεμησε και ξεπρηστηκε. παμε για παγκο μαλλον! 8-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

εχεις ενα δικιο ταρζανιτσα.. τα φοραγα στην αρχη οσο επαιρνα τα ουτρο κολπικα και παρατηρησα οτι η περιοχη πρηστηκε καπως. με το που τα σταματησα ηρεμησε και ξεπρηστηκε. παμε για παγκο μαλλον! 8-)

ναι ερεθίζει την περιοχή ασε που δεν αναπνεει κ καλά το πραμα μας...αχχαχαχαχ αχαχαχαχαχα ...εγω παντως εχω παγκο ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, playbunny είπε:

Παιρνεις τα φακελάκια που τα διαλυεις σε νερό?

Κορίτσια να σας ρωτήσω, αφου έχετε κόψει τα κολπικά ουτροτζεσταν συνεχιζετε να έχετε υγρά και εκκρίσεις? Αν ναι, σταματανε ποτέ αυτά? Επίσης, από πόνους στο στήθος πως πάτε? Χτες με τραβαγε όλη μέρα :sad:

Καλησπερα. Κι εγω που δεν πηρα ποτε προγεστερονη παντα στις εγκυμοσυνες μου ειχα πολλα υγρα οπως και τωρα μεχρι να γεννησουμε ετσι παει,μια βολτα βγαινω και γυρνοντας αλλαζω εσωρουχο.Αποφυγετε αν μπορειτε τα σερβιετακια.Ετσι ψιλιαστηκα και την εγκυμοσυνη.Οσο για το στηθος ποναει αρκετα,αλλη μερα περισσοτερο αλλη λιγοτερο,τσιμπαει,τραβαει οτι θες.Πρηστηκε λιγο,αλλα οχι πολυ ακομη.

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;;να ρωτήσω κάνει καμία κάποια μορφή άσκησης;έχετε ρωτήσει τους γιατρούς σας; έχει αρχίσει να με πονάει η μεση μου.ειχα πριν την εγκυμοσύνη θέμα αλλά γυμναζομουν και ήμουν καλα!τωρα τοσο καιρο αγυμναστη με ξαναεπιασε..σκέφτομαι να ρωτήσω τον γιατρό μου γιατί βλέπω να έχω μεγάλο θέμα αν το αφήσω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Boubou93 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε ;; Πως είναι οι εγκυμοσύνες σας ;;;;

Καλησπέρα! Πολύ καλή δόξα το θεό την προηγούμενη βδομάδα είχα χαμηλά τραβήγματα αλλά τώρα όλα καλά! Το μόνο σύμπτωμα που είχα μέχρι στιγμής ήταν μόνο υπνηλία..τίποτα άλλο!


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλησπέρα! Πολύ καλή δόξα το θεό την προηγούμενη βδομάδα είχα χαμηλά τραβήγματα αλλά τώρα όλα καλά! Το μόνο σύμπτωμα που είχα μέχρι στιγμής ήταν μόνο υπνηλία..τίποτα άλλο!

Εισαι πολυ τυχερη...Ετσι να συνεχισεις.Εγω χτες το βραδυ ειπια ενα ποτηρι νερο κι εκανα εμμετο.τωρα τη βγαζω με χυμους


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου η ιωση καλα κρατει. αηκωθηκα χθες και σημερα παλι κρεβατι. ο βηχας επηρεαζει το μπεμπε; καμια μανουλα με εμπειρια; εχω σκασει απο στεναχωρια μη παθει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ευτυχώς είμαι τυχερή! Έκανα και το εμβόλιο πριν 4 μέρες της γρίπης και είμαι μια χαρά δεν με πείραξε καθόλου! Αλλά εμετούς αναγουλες κλπ τίποτα και είμαι 17 κ 3


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , pakaki είπε:

κοριτσακια μου η ιωση καλα κρατει. αηκωθηκα χθες και σημερα παλι κρεβατι. ο βηχας επηρεαζει το μπεμπε; καμια μανουλα με εμπειρια; εχω σκασει απο στεναχωρια μη παθει κατι.

το μωρακι σ δεν παθαινει απολύτως τίποτα....μην ανχωνεσαι ...ειναι στα ζεστά κ ποκυ καλα προσταυτευμενο 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...