Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nicool είπε:

 

Ήταν 1845 τη Δευτέρα η χοριακη...από την κλινική μου ειπαν να πάω :-? κ εγώ παραξενεύτηκα γτ ξέρω ότι είναι αρκετά νωρίς αλλά είπα γ ν μ λένε ν πάω κάτι θ ξέρουν...πως πήγε ο υπέρηχος κορίτσι ;

Δόξα το θεό πήγε μια χαρά ο υπέρηχος!Εχουμε δυο φασολάκια!!!!Ειμαι 5 εβδομάδων κ 5 ημερών!Ακουσαμε καρδούλα κ από τα δυο...Ευχομαι κορίτσια σε όσες δεν έχετε ακούσει ακόμη καρδούλες να ακούσετε σύντομα!!!!!Ειναι ο πιο όμορφος ήχος!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Απο οτι φαίνεται θα είμαι στην παρεούλα σας. :wub:

Επαναληπτικη χοριακη την Δευτερα! 

Να ρωτήσω, εχει καμία καουρες? Με έχουν τσακισει οτι και να φαω :wacko:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Απο οτι φαίνεται θα είμαι στην παρεούλα σας. :wub:

Επαναληπτικη χοριακη την Δευτερα! 

Να ρωτήσω, εχει καμία καουρες? Με έχουν τσακισει οτι και να φαω :wacko:

Καλημέρα!!Καλώς την!!με το καλό αγάπη μου!!καουρες δεν έχω..εχω όλα τα άλλα.. Αλλά όλα αυτά είναι συμπτώματα..να τρως συχνά γεύματα ελαφριά και υγιεινα. Μην βαραίνει το στομαχι

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Απο οτι φαίνεται θα είμαι στην παρεούλα σας. :wub:

Επαναληπτικη χοριακη την Δευτερα! 

Να ρωτήσω, εχει καμία καουρες? Με έχουν τσακισει οτι και να φαω :wacko:

Καλώς την!! Και εγώ τη Δευτέρα θα κάνω τη 4η χοριακη :-D άρα παρέα! Ναι αλλά μόνο αν φάω απότομα ή κάτι βαρύ...υπομονή κάτι γίνεται εκεί μεσααααα :P

  • Μου αρέσει 2

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

@Nansy29 @Nicool ευχαριστώ πολύ!! Ακόμα και 1 ποτήρι γαλα να πιω γίνεται Βεζούβιος εκεί μεσα μετά. :roll:

Παντως μετα απο πιτογυρα μια χαρα είναι χαχα. Θέλουν βρωμικο μου φαίνεται :mrgreen:

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Απο οτι φαίνεται θα είμαι στην παρεούλα σας. :wub:

Επαναληπτικη χοριακη την Δευτερα! 

Να ρωτήσω, εχει καμία καουρες? Με έχουν τσακισει οτι και να φαω :wacko:

Καλημέρα κορίτσια!Καουρες έχω συνήθως τα βραδάκια.Ειναι ενοχλητικές αλλά κάνε υπομονή θα περάσουν!!!Καλως ήρθες στην παρέα μας κ πολύ πολύ καλή επιτυχία με την επαναληπτική χοριακη!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

@Nansy29 @Nicool ευχαριστώ πολύ!! Ακόμα και 1 ποτήρι γαλα να πιω γίνεται Βεζούβιος εκεί μεσα μετά. :roll:

Παντως μετα απο πιτογυρα μια χαρα είναι χαχα. Θέλουν βρωμικο μου φαίνεται :mrgreen:

Καλημέρα!Καλώς ήρθες!Ίσως το γάλα να μη σε βοηθάει με τις ενοχλήσεις.Εμένα μου είπε ο γιατρός να αποφεύγω τα γαλακτοκομικά.Άντε το βράδι πριν τη κατάκλιση μία μικρή μπάρα τυρί με κριτσίνι.

Όσο για τα πιτόγυρα απαγορεύτηκαν και αυτά :-(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, daisyz said:

Καλημέρα!Καλώς ήρθες!Ίσως το γάλα να μη σε βοηθάει με τις ενοχλήσεις.Εμένα μου είπε ο γιατρός να αποφεύγω τα γαλακτοκομικά.Άντε το βράδι πριν τη κατάκλιση μία μικρή μπάρα τυρί με κριτσίνι.

Όσο για τα πιτόγυρα απαγορεύτηκαν και αυτά :-(

Ωχ λες να μου την κανουν αυτα? Εχω ραντεβού με τον γυναικολόγο την επομενη εβδομάδα να παρω ολες τις οδηγίες απο κοντα. Θα σας στειλω ενημέρωση! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου ελπίζω να είσαστε όλες Καλά.. Καλώς ήρθανε οι νέες μανουλιτσες στην παρέα μας και πολύ καλά αποτελέσματα σε χοριακές και υπέρηχους για όλες μας.♡♡

Χάθηκα λιγάκι γιατί πέρασα δύσκολα με δυσκοιλιότητα και τρόμαξα με το αίμα που είδα από αιμοραίδες ήμουν κ κρυωμένη Τώρα είμαι καλύτερα με τα γνωστά συμπτώματα υπνηλία ξυνήλες τάση εμετού..και γενικά βρε αγάπες ειμαι σαν ζόμπι χαχαχα έτσι θα την βγάλουμε; ας πάνε όλα καλά και χαλάλι Παναγίτσα μου♡♡

  • Μου αρέσει 3

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Φούφη είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου ελπίζω να είσαστε όλες Καλά.. Καλώς ήρθανε οι νέες μανουλιτσες στην παρέα μας και πολύ καλά αποτελέσματα σε χοριακές και υπέρηχους για όλες μας.♡♡

Χάθηκα λιγάκι γιατί πέρασα δύσκολα με δυσκοιλιότητα και τρόμαξα με το αίμα που είδα από αιμοραίδες ήμουν κ κρυωμένη Τώρα είμαι καλύτερα με τα γνωστά συμπτώματα υπνηλία ξυνήλες τάση εμετού..και γενικά βρε αγάπες ειμαι σαν ζόμπι χαχαχα έτσι θα την βγάλουμε; ας πάνε όλα καλά και χαλάλι Παναγίτσα μου♡♡

Περαστικά κορίτσι! Υπομονή στον 4ο στρώνει η κατάσταση λένε ;) όλα καλά θα πάνε θετική διάθεση !!

  • Μου αρέσει 1

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Nicool said:

Περαστικά κορίτσι! Υπομονή στον 4ο στρώνει η κατάσταση λένε ;) όλα καλά θα πάνε θετική διάθεση !!

Χαχα μονο οι πρωτες 100 ημερες είναι δυσκολες δηλαδη. Καλα θα περάσουμε. Φιλια σε ολες απο εμενα κ τις καουρες μου! :mrgreen:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Nicool είπε:

Περαστικά κορίτσι! Υπομονή στον 4ο στρώνει η κατάσταση λένε ;) όλα καλά θα πάνε θετική διάθεση !!

Καλημέρα @Nicool μου..τι να στρώσει που κοιμάμαι με τις κότες κ ξυπνάω 6 ώρα με τους παππούδες αχαχαχα νιώθω πως χάλασα   :);)

Just now, playbunny είπε:

Χαχα μονο οι πρωτες 100 ημερες είναι δυσκολες δηλαδη. Καλα θα περάσουμε. Φιλια σε ολες απο εμενα κ τις καουρες μου! :mrgreen:

Κάλώς μας ήρθες καλοστεριωτη κοριτσάκι μου..οι 100 πρώτες μέρες ενάι δύσκολες σίγουρααααα  :p

Φιλάκια στην κοιλίτσα σου..

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη said:

Καλημέρα @Nicool μου..τι να στρώσει που κοιμάμαι με τις κότες κ ξυπνάω 6 ώρα με τους παππούδες αχαχαχα νιώθω πως χάλασα   :);)

Κάλώς μας ήρθες καλοστεριωτη κοριτσάκι μου..οι 100 πρώτες μέρες ενάι δύσκολες σίγουρααααα  :p

Φιλάκια στην κοιλίτσα σου..

Καλως σας βρήκα Φουφιτσα μου!! Κι εγω απο τις 6 ξυπνια... Τουαλέτα και πεινα. :roll:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!!σήμερα είναι πολύ δύσκολη μέρα..ήδη 2 εμετοι ναυτιες τρελό ανακάτεμα..δεν εχει μεινει τιποτα στο στομαχι..βγαίνω στο μπαλκόνι να πάρω αέρα και μου μυρίζουν τα φαγητά..αχ..βασανο..και νομίζω ακόμα είμαστε στην αρχή των συμπτώματων :shock:

Εσείς πως ειστε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...