Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια! Έκανα β επιπέδου σήμερα είμαι 21κ6 όλα τέλεια απλά επειδή ο πλακουντας μου είναι λίγο χαμηλά μου είπε πως αν δεν ανέβει πάω για καισαρική.

  • Μου αρέσει 2

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ZINA21 ♡♡ ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

DAISYZ ♡♡ΠΗΤ: ; ♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT82 ♡♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡onelovelybaby

KANGAN♡ΠΗΤ:  ;♡onelovelybaby♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ onelovelybaby

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡onelovelybaby♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

Καλησπέρα ομορφομανουλοκιλιτσες όποια κοπέλα δεν βλέπει το όνομα της στην λίστα μας η δεν είναι συμπληρωμένα τα στοιχεία σωστά ας μου στείλει προσωπικό μνμ να τα προσθέσω...

Διαβάζω είσαστε όλες Καλά και φουσκώνω από καμάρι και χαρά..

Φιλάκια στα μουτράκια σας♡♡

  • Μου αρέσει 5

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έκανα β επιπέδου σήμερα είμαι 21κ6 όλα τέλεια απλά επειδή ο πλακουντας μου είναι λίγο χαμηλά μου είπε πως αν δεν ανέβει πάω για καισαρική.

Καλησπερα κ σε σενα! Μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα! Εγω εχω β επιπεδου σε μια βδομαδα! Αντε ν δουμε! :-D

  • Μου αρέσει 1

a85np3.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό γλυκιά μου..Ντάξει δε με αγχώνει καθόλου αυτό ίσα ίσα προτιμώ καισαρική. Θα το ξανα δούμε στις 34 βδομάδες τον πλακούντα και τότε θα με ενημερώσει ο γιατρός.

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Έκανα β επιπέδου σήμερα είμαι 21κ6 όλα τέλεια απλά επειδή ο πλακουντας μου είναι λίγο χαμηλά μου είπε πως αν δεν ανέβει πάω για καισαρική.

Μην ανησυχεις.Κι εμενα στο μικρο ηταν χαμηλα και μου ειπε το ιδιο και επρεπε να προσεχω λιγο αλλα ανεβηκε στον 8ο μηνα και γεννησα φυσιολογικα χωρις προβλημα.Εχεις χρονο.Το πιο πιθανο ειναι να ανεβει.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εχω άδεια και τώρα διαβάζω πιο εντατικά τα νέα σας! Εγώ την Πέμπτη εχω ραντεβού στο γιατρό και τότε θα μιλήσουμε και για Β επιπέδου! 
ερωτηση: από κιλά πως πάτε; Δλδ ποσά κιλά θεωρούνται φυσιολογικά στο μήνα μας;

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ZINA21 ♡♡ ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

DAISYZ ♡♡ΠΗΤ: ; ♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT82 ♡♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

 

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡onelovelybaby

KANGAN♡ΠΗΤ:  ;♡onelovelybaby♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ onelovelybaby

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡onelovelybaby♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MARY_ K♡ ΠΗΤ:16-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nina94 said:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εχω άδεια και τώρα διαβάζω πιο εντατικά τα νέα σας! Εγώ την Πέμπτη εχω ραντεβού στο γιατρό και τότε θα μιλήσουμε και για Β επιπέδου! 
ερωτηση: από κιλά πως πάτε; Δλδ ποσά κιλά θεωρούνται φυσιολογικά στο μήνα μας;

Καθε κοπέλα έχει διαφορετικες αναγκες αναλογα με οργανισμό και αριθμο μωρών, οπότε δεν νομίζω πως υπάρχει "φυσιολογικό". Αν ο γιατρός είναι οκ (συνήθως τσεκαρουν κιλα) τοτε όλα καλά. :)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Πως τα πάτε? Εγώ είμαι 20η εβδομάδα με πρόβλημα σε τράχηλο και κάνω υπομονή.. 2η εγκυμισυνη. Έχω ήδη μια μπουμπού. Καμπύλη ζαχάρου σας είπε ο γιατρός σας ποτέ θα την κάνετε? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mpimpikos είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Πως τα πάτε? Εγώ είμαι 20η εβδομάδα με πρόβλημα σε τράχηλο και κάνω υπομονή.. 2η εγκυμισυνη. Έχω ήδη μια μπουμπού. Καμπύλη ζαχάρου σας είπε ο γιατρός σας ποτέ θα την κάνετε? 

υπομονη και δύναμη!μετα την 24η βδομαδα, μου ειπε ο ενδικρονολογος οτι υπαρχει μια εντονη εκτόξευση τοτε.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mpimpikos είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Πως τα πάτε? Εγώ είμαι 20η εβδομάδα με πρόβλημα σε τράχηλο και κάνω υπομονή.. 2η εγκυμισυνη. Έχω ήδη μια μπουμπού. Καμπύλη ζαχάρου σας είπε ο γιατρός σας ποτέ θα την κάνετε? 

Όταν λες πρόβλημα σε τράχηλο; Ανεπάρκεια τραχήλου; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Όταν λες πρόβλημα σε τράχηλο; Ανεπάρκεια τραχήλου; 

Είναι στο 2.4 και παίρνω αγωγή με προγεστερονη κολπικά... Να σας πω εδώ ότι στην 1η εγκυμοσύνη δεν είχα τπτ απολύτως... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpimpikos είπε:

Είναι στο 2.4 και παίρνω αγωγή με προγεστερονη κολπικά... Να σας πω εδώ ότι στην 1η εγκυμοσύνη δεν είχα τπτ απολύτως... 

Κι εγώ τα ίδια! Εμένα είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη αυτή και πριν δυο εβδομάδες έκανα περιδεση τραχήλου! Ευχομαι όλα καλά να πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpimpikos said:

Είναι στο 2.4 και παίρνω αγωγή με προγεστερονη κολπικά... Να σας πω εδώ ότι στην 1η εγκυμοσύνη δεν είχα τπτ απολύτως... 

Να πανε ολα καλα και για σενα και την @Nina94 - απο περιεργεια, ποσο επρεπε να ειναι ο τραχηλος για να ειναι οκ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...