Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, playbunny είπε:

Να πανε ολα καλα και για σενα και την @Nina94 - απο περιεργεια, ποσο επρεπε να ειναι ο τραχηλος για να ειναι οκ? 

Περιδεση σε ποια εβδομάδα? Μου είπε ότι όσο παραμένει σταθερός δε το πειράζουμε με περιδεση.. Απλα μου απαγόρευσε πολλά όπως να σηκώνω την μπουμπού μου η οποία είναι μικρούλα ακόμα και ζορίζομαι.... 

@Nina94κανονικά έπρεπε να είναι από 3.5 μέχρι 4.4....

Κ γω τωρα τα έμαθα..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στην 18η εβδομάδα ήμουν όταν την έκανα....αλλά είχα αρχίσει να κάνω διαστολή δεν μπορούσα να το αποφύγω! Ελπίζω να είσαι σε σταθερή κατάσταση να μην χρειαστείς περιδεση! Όχι ότι είναι κάτι τραγικό απλά να μην ταλαιπωρηθείς 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Στην 18η εβδομάδα ήμουν όταν την έκανα....αλλά είχα αρχίσει να κάνω διαστολή δεν μπορούσα να το αποφύγω! Ελπίζω να είσαι σε σταθερή κατάσταση να μην χρειαστείς περιδεση! Όχι ότι είναι κάτι τραγικό απλά να μην ταλαιπωρηθείς 

Είναι αλήθεια ότι πρέπει να σε κοιμήσουν για να κάνεις περιδεση? 

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Nina94 είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Εχω άδεια και τώρα διαβάζω πιο εντατικά τα νέα σας! Εγώ την Πέμπτη εχω ραντεβού στο γιατρό και τότε θα μιλήσουμε και για Β επιπέδου! 
ερωτηση: από κιλά πως πάτε; Δλδ ποσά κιλά θεωρούνται φυσιολογικά στο μήνα μας;

Καλησπερα Νινα μου ! Α τελεια να μας πεις νεα ! Εγω εχω παρει 4 κιλα αλλα νομιζω σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα. :) 

  • Μου αρέσει 1

a85np3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary_k είπε:

Καλησπερα Νινα μου ! Α τελεια να μας πεις νεα ! Εγω εχω παρει 4 κιλα αλλα νομιζω σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα. :) 

Θα σας κρατάω ενήμερες! Σίγουρα κάθε γυναίκα είναι διαφορετική.. έτσι γενικά ρώτησα ποσά κιλά θεωρούνται νορμαλ για τον μήνα μας... να ξέρω να φάω αλλά γλυκά ή όχι;;;; Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nina94 είπε:

Θα σας κρατάω ενήμερες! Σίγουρα κάθε γυναίκα είναι διαφορετική.. έτσι γενικά ρώτησα ποσά κιλά θεωρούνται νορμαλ για τον μήνα μας... να ξέρω να φάω αλλά γλυκά ή όχι;;;; Χαχαχα

Χαχαχα να φας οτι σου αρεσει! :)

  • Μου αρέσει 1

a85np3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ

NANSY29 ♡♡ΠΗΤ: 15 -6-20♡ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ZINA21 ♡♡ ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

PLAYBANNY♡♡ΠΗΤ:26-6-20♡♡ ΔΙΔΥΜΑ

KERMIT82 ♡♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

 

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

DAISYZ♡ ΠΗΤ:8-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡onelovelybaby

KANGAN♡ΠΗΤ:  ;♡onelovelybaby♡

TZINA- LIANA♡ΠΗΤ:14-7-20♡onelovelybaby

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ onelovelybaby

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ onelovelybaby♡

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡onelovelybaby

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡onelovelybaby♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MARY_ K♡ ΠΗΤ:16-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια μου! Πηγα κι εγώ στο γιατρό μου..κλείσαμε 10 Φεβρουαρίου για Β επιπέδου που θα είμαι στην 22η εβδομάδα! 
Τα αλλά νέα είναι ότι πρέπει να συνεχίσω να είμαι σε άδεια από τη δουλειά λόγω της   περιδεσης τραχήλου που έκανα πράγμα που σίγουρα δε θα αρέσει κ πολύ στο αφεντικό μου! 
Ο μπέμπης μας μεγαλώνει κανονικά και αυτό είναι που μας δίνει χαρά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Πηγα κι εγώ στο γιατρό μου..κλείσαμε 10 Φεβρουαρίου για Β επιπέδου που θα είμαι στην 22η εβδομάδα! 
Τα αλλά νέα είναι ότι πρέπει να συνεχίσω να είμαι σε άδεια από τη δουλειά λόγω της   περιδεσης τραχήλου που έκανα πράγμα που σίγουρα δε θα αρέσει κ πολύ στο αφεντικό μου! 
Ο μπέμπης μας μεγαλώνει κανονικά και αυτό είναι που μας δίνει χαρά!

Γεια σου κορίτσι μου!Δεν πειράζει αν δεν του αρέσει το μωράκι σου έχει προτεραιότητα.Ξεκουράσου,φρόντισε τον εαυτό σου και όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία.Με το καλό ο μπεμπούλης σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, daisyz είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!Δεν πειράζει αν δεν του αρέσει το μωράκι σου έχει προτεραιότητα.Ξεκουράσου,φρόντισε τον εαυτό σου και όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία.Με το καλό ο μπεμπούλης σου!!!

Ευχαριστώ πολύ!!!!
 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Πηγα κι εγώ στο γιατρό μου..κλείσαμε 10 Φεβρουαρίου για Β επιπέδου που θα είμαι στην 22η εβδομάδα! 
Τα αλλά νέα είναι ότι πρέπει να συνεχίσω να είμαι σε άδεια από τη δουλειά λόγω της   περιδεσης τραχήλου που έκανα πράγμα που σίγουρα δε θα αρέσει κ πολύ στο αφεντικό μου! 
Ο μπέμπης μας μεγαλώνει κανονικά και αυτό είναι που μας δίνει χαρά!

Με το καλο και η β επιπεδου λοιπον!αρεσει δεν αρεσει στο αφεντικο σου αυτο ειναι και πρεπει να ξεκουραστεις....σημασια εχει το μωρακι σου!!

Just now, daisyz είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!Δεν πειράζει αν δεν του αρέσει το μωράκι σου έχει προτεραιότητα.Ξεκουράσου,φρόντισε τον εαυτό σου και όλα τα άλλα δεν έχουν σημασία.Με το καλό ο μπεμπούλης σου!!!

Daisy μου πως εισαι εσυ;;ολα καλα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Με το καλο και η β επιπεδου λοιπον!αρεσει δεν αρεσει στο αφεντικο σου αυτο ειναι και πρεπει να ξεκουραστεις....σημασια εχει το μωρακι σου!!

Daisy μου πως εισαι εσυ;;ολα καλα;

Καλά είμαι κοριτσάκι μου Δόξα τον Θεό!Την Δευτέρα πάμε για β' επιπέδου...

Εσύ πως είσαι τα ζουζούνια σου;Όλα καλά με το αιματάκι που είχες;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...