Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Cafe Νοέμβριος 2011


Recommended Posts

Καλώς ήρθες Anstef (Αγγελική)!!

Να σου ζήσει η κορούλα και με το καλό να έρθει και το νέο μέλος της οικογένειά σας! Σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη και όλα να εξελίσσονται όμορφα και ομαλά!

Εγώ δεν έχω κάποια σχέση με το Αττικό -ίσως κάποια άλλη κοπέλα.

Θα τα λέμε από εδώ, έχουμε αρχίσει να μαζευόμαστε οι μανούλες του Νοεμβρίου!!

Φιλιά πολλά!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    2310

  • _marjio

    1778

  • Dina:)

    1305

  • caramello

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κοριτσια!

Με λένε Αγγελικη,εχω μια μπουμπου 19 μηνών και περιμενω το 2ο παιδάκι μου τέλη Νοέμβρη,βασικα μεσα Νοέμβρη λογω καισαρικης!

Ευχομαι σε όλες να εχουμε μια ηρεμη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησουμε τα παιδάκια μας αγκαλια!!

Γεννάω στο Αττικο,τυχαινει να εχει καμια αλλη κοπέλα το γιατρο της εκει?

Καλως ορισες Aγγελικουλα μας στο παρεακι μας!!!!!! 651171i085p8my3i.gif

Να χαιρεσαι την μπουμπου σου και με το καλο να ερθει το νεο μελος της οικογενειας σας!!!!!! Να εχεις μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!

Εγω ειμαι απο κορινθο και ειμαι η Ματινα!!!!!! Θα χαρω πολυ να μπαινεις και να μιλαμε!!!!!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες Anstef..

και να χεις και εσυ μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη..

εγω υπο νορμαλ συνθηκες θα γεννησω (δυστυχως ιδιωτικα) στο Ιασω αλλα και αυτο πλεον εξαρταται απο τις συνθηκες των οικονομικων που ισως με αναγκασουν να αλλαξω ιατρο (επειδη ο δικος μου ειναι μονο στο ιδιωτικο) και εχω μια δευτερη σκεψη για το Αλεξανδρα λογω ενος πολυ καλου γιατρου..προς το παρον ομως παραμενω στον δικο μου ιατρο ο οποιος παροτι δεν συνεργαζεται με δημοσιο ειναι εξαιρετικος και αφενος ξερει καλα το βαρυ ιστορικο μου αφετερου τον εμπιστευομαι και ειμαι δεμενη μαζι του.

μακαρι να ειναι ολα καλα για ολες μας εδω μεσα.

Εγω παντως θα ξαναπαω την Παρασκευη να με ξαναδει λογω του ιστορικου που θα το τηρουμε ανα δεκαπεντε μερες μεχρι τον 4ο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι η Πένυ και πρόκειται να γίνω για δευτερη φορά μανουλα!!!Αν και εγώ νόμιζα ότι ήμουν στις μανούλες Δεκεμβρίου τελικά ο γιατρός χτες μου έδωσε ΠΗΤ 29/11!!!Ετσι είπα να έρθω κατευθείαν στην παρέα σας!!!!

Χτες όπως σας ειπα πήγα στον γιατρό και άκουσα για πρώτη φορά την καρδούλα του!! Απίστευτο συναίσθημα στο τετραγωνο μιας και ειναι το δεύτερο!!

Γιατρός μου έιναι ο Κιοσες και πρόκειται να γεννησω στο Αλεξάνδρας.

Γενικά δεν είμαι και στα καλύτερά μου μιας και έχουν αρχίσει οι αναγούλες και με ταλαιπωρούν καθημερινά. Εσείς πως τα πατε???


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Πένυ μου ακούσατε καρδούλα εεε?

Από εκείνη την στιγμή δε πιστεύω να ακούς κάτι άλλο στα αυτιά σου εε?

Με το καλό κοριτσάκι μου και καλώς μπήκες στο καφέ Νοέμβρη...

Το ήξερα πως αυτό το καφέ θα γίνει αγαπημένο...

όλα τα καλά μου κοριτσάκια παρέα.....

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?

Ακούσατε και εσείς τις καρδούλες σας?


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πένυ μου ακούσατε καρδούλα εεε?

Από εκείνη την στιγμή δε πιστεύω να ακούς κάτι άλλο στα αυτιά σου εε?

Με το καλό κοριτσάκι μου και καλώς μπήκες στο καφέ Νοέμβρη...

Το ήξερα πως αυτό το καφέ θα γίνει αγαπημένο...

όλα τα καλά μου κοριτσάκια παρέα.....

Οι υπόλοιπες τι κάνετε?

Ακούσατε και εσείς τις καρδούλες σας?

Σε ευχαριστώ Στελλίτσα μου!!Ναι όντως απο εκείνη την ώρα όλο την καρδούλα του ακουω!!

Το θεικο το είπε σήμερα ο γιος μου.Ηρθε η πεθερά μου και της δείχνει τον υπέρηχο και της λέει "Κοιτα το μωρό μας είναι μέσα σε τσάντα"χαχαχα


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Στελλίτσα μου!!Ναι όντως απο εκείνη την ώρα όλο την καρδούλα του ακουω!!

Το θεικο το είπε σήμερα ο γιος μου.Ηρθε η πεθερά μου και της δείχνει τον υπέρηχο και της λέει "Κοιτα το μωρό μας είναι μέσα σε τσάντα"χαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχα

καλοοοοο

μπράβο κοριτσάρα μου!!!


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

καλως την peny και με το καλο να ρθει το μωρακι σου και εσενα...

και εμεις εδω στον χωρο της αναγουλας και της κουρασης αφου μπορω να κοιμαμαι και αυτο με διακοπες λογω του αστατου υπνου της κορης μου μονο απο τις 23.00 εως τις 6.00 γιατι εργαζομαι και οταν ειμαι σπιτι δεν προλαβαινω και δεν με αφηνει κιολας να ξεκουραστω..

αλλα ελπιζω πως ολα θα πανε καλα.. εγω εχω ακουσει καρδουλα πριν δυο εβδομαδες και μεθαυριο πρωτα ο Θεος θα παμε παλι να μας δει μιας και εχω ιστορικο και με προσφατη παλλινδρομηση.

αχ αντε να βγει με το καλο αυτο το τριμηνο..

φιλια!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ κατάλαβα prosperous τραβάς λουκι.Τα χω περάσει και εγώ με τον μικρό μου το βράδυ ξενύχτια και το πρωί δουλειά και ήμουν κομμάτια.Πόσο μάλλον τώρα με την εγκυμοσύνη μαζί. Και νόμιζα ότι μόνο το δικό μου παιδί ξύπναγε τα βράδια αλλά τελικά υπάρχει λαός!!Υπομονή ...

Σου έυχομαι να πάνε όλα καλά σε αυτή την εγκυμοσύνη!!

Εγώ με τις αναγούλες έχω ιστορικό και τις έχω πάρει από φόβο.Στο πρώτο μέχρι τον 4ο ήμουν με τάση για εμετό και από τον 6ο ήμουν με καούρες μέχρι τη μέρα που γεννησα. Οπότε τώρα που ξεκίνησαν δεν είμαι και πολύ αισιοδοξη.

Ποσες κοπέλες είμαστε στο καφέ?

Ποιον γιατρό έχεις?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

κατσε να τις μετρησω.. νομιζω 6 η 7 με εσενα..

εγω εχω τον κο Νικολιδακη που συνεργαζεται με το Ιασω αλλα ειναι γιατρος μου δεκα χρονια ακριβως.

και εγω με τις καουρες απο τον 6-7ο μηνα ειχα αρχισει στην κορη μου.. τωρα μαζι με τις ναυτιες εχω και δυσπεψια αλλα την παλευω.. βαζω τον ανδρα μου και με τριβει στην πλατη στο υψος του στομαχου για να με βοηθησει να ρευτω και να ηρεμησει το στομαχι αλλιως καμια Σουρωτη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://www.defencenet.gr/defence/index.php?option=com_content&task=view&id=19037&Itemid=139

δειτε και αυτο και προσεχετε ΟΣΟ ειναι δυνατον που ποτε δεν θα ξερουμε..

προς το παρον πινω εμφιαλωμενο απο τα μεσα Μαρτη μιας και την ψιλιαστηκα αλλα δεν ειμαι βεβαιη ουτε για τα εμφιαλωμενα αν ελεγχονται σχετικα.

Link to comment
Share on other sites

Πωπω κόσμος!!! Μπραβο!!

Εγώ κάθε μέρα δεν ξέρω τι να φάω.Τα γλυκά μου αφηνουν μια ξινίλα, η κοκα κολα αν και ανακουφίζει δεν μπορω να την πιω με τίποτα!!Σαλάτες μου έρχεται εμετός και μόνο που το λέω από την άλλη όμως έχω και θέμα με δυσκοιλιοτητα (που να ξεκινήσει και το σίδηρο) Γενικά αλαλούμ!!!!

Την αυχενική την εχεις κάνει ή όχι ακομα?


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω κόσμος!!! Μπραβο!!

Εγώ κάθε μέρα δεν ξέρω τι να φάω.Τα γλυκά μου αφηνουν μια ξινίλα, η κοκα κολα αν και ανακουφίζει δεν μπορω να την πιω με τίποτα!!Σαλάτες μου έρχεται εμετός και μόνο που το λέω από την άλλη όμως έχω και θέμα με δυσκοιλιοτητα (που να ξεκινήσει και το σίδηρο) Γενικά αλαλούμ!!!!

Την αυχενική την εχεις κάνει ή όχι ακομα?

διανυω την 10η εβδομαδα (9 ειμαι σημερα βαση ΤΗΠ αλλα υπερηχογραφηματκα ειμαι 9 + 4)

εγω εχω ορεξη και τρωω ανα 2-3 ωρες (μη ρωτησεις..εχω παρει 2 κιλακια ανετα) αλλα γενικα γλυκα δεν πολυτρωω, αν βρω θα τσιπησω αλλα οχι ποσοτητα και σε συχνοτητα.

Το θεμα ειναι οτι τρωω πολυ και μετα δυσκολευομαι να χωνεψω..

εχω μια ταση προς την κοκα κολα αλλα αρκουμαι σε ελαχιστες γουλιες για να εχω τη γευση..η προσπαθω να πινω ανθρακουχο νερο

αυχενικη να πανε ολα καλα με την μεθαυριανη μου επισκεψη θα κανονισουμε να κανουμε λογικα στο πρωτο δεκαημερο του Μαιου..

αντε να φευγει και αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε????Εγω ειμαι πολυ καλα ευτυχως ολα ενταξει με την αποκοληση αλλα ειμαι στο κρεβατι και σηκωνομαι σιγα-σιγα παω μεχρι τον καναπε του σαλονιου η του κηπου...:P:pΗ Ιωαννα εχει γινει αγριμακι ολη μερα χοροπηδαει και σπαει οτι βρει εχουμε μεινει χωρις παιχνιδια,τα εσπασε ολα...:lol::lol:Επισης βρε κοριτσια εχω πολλες καουρες νωρις δεν ειναι ακομα?


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...