Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2011


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    2310

  • _marjio

    1778

  • Dina:)

    1305

  • caramello

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε????Εγω ειμαι πολυ καλα ευτυχως ολα ενταξει με την αποκοληση αλλα ειμαι στο κρεβατι και σηκωνομαι σιγα-σιγα παω μεχρι τον καναπε του σαλονιου η του κηπου...:P:pΗ Ιωαννα εχει γινει αγριμακι ολη μερα χοροπηδαει και σπαει οτι βρει εχουμε μεινει χωρις παιχνιδια,τα εσπασε ολα...:lol::lol:Επισης βρε κοριτσια εχω πολλες καουρες νωρις δεν ειναι ακομα?

και εγω εχω καποιες φορες.. ποσο εσυ δηλαδη που χεις και διδυμη κυηση..

τελικα ποτε εχεις ΠΗΤ? εχω δει που γραφεις και στον Σεπτεμβρη και στον Οκτωβρη

Link to comment
Share on other sites

χαχα.. γιαυτο!!

καταλαβα..

μου εκανε εντυπωση αν και φανταστηκα κατι σχετικο..

εγω 16/11 αλλα σιγουρα θα γεννησω νωριτερα υπολογιζω αρχες του μηνα.. τωρα αν μας κατσει Οκτωβριος δεν θα αποχωριστω τη νεα μου παρεα..χαχα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...εχω καιρο να μπω αλλα δυστυχως δεν γινεται αλλιως! Δεν κοιμαμαι και πολυ καλα τα βραδυα και οποτε ξυπναω και πολυ αργα το πρωι.....τα απογευματα που μπαινω δεν ειναι καμια μεσα συνηθως οποτε χανομαστε!!!!!!!

Να καλωσορισω και την πενυ!!!!!!!!994458so4ceb6k9e.gif

Καλωσορισες πενυ και σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!

Εμεις θα παμε στον γιατρο την παρασκευη πρωτα ο Θεος και ελπιζω να ακουσουμε εντελως καλα την καρδουλα γιατι οταν ημουν στις 7 εβδομαδες μπαμ ειδαμε μονο την καρδουλα να παλεται αλλα ο ηχος ηταν αμυδρος.....Την παρασκευη θα μας πει κιολας ο γιατρος ποτε θα παμε για την αυχενικη διαφανεια!!! Δεν μπορειτε να φανταστειτε πως περιμενω να το δω σχηματισμενο μωρακι γιατι μεχρι τωρα φαινοταν κατι σαν γαριδουλα πολυ μικρουτσικο!!!!!

Η δυσκοιλιοτητα εχει καλυτερευσει με τα δημητριακα γιατι τωρα τα τρωω 2 φορες την μερα και νιωθω πολυ καλυτερα!!!!!!!

Τι αλλα νεα εσεις κοριτσακια? Πως ειστε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Ιωαννα και από μενα!!!Με το καλό τα μωράκια σου!!!! Διδυμα διπλή ευτυχία!!! Να σου πω την αλήθεια και εγώ δίδυμα ήθελα γιατί θέλω να κάνω τρία αρκέι να μην περάσω τους 9 μήνες εγώ και για τρίτη φορά.Δεν μου άρεσε η πρώτη μου εγκυμοσύνη λόγω της ταλαιπωρίας που πέρασα και όπως πάει δεν θα χαρώ και τη δέυτερη....


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια...εχω καιρο να μπω αλλα δυστυχως δεν γινεται αλλιως! Δεν κοιμαμαι και πολυ καλα τα βραδυα και οποτε ξυπναω και πολυ αργα το πρωι.....τα απογευματα που μπαινω δεν ειναι καμια μεσα συνηθως οποτε χανομαστε!!!!!!!

Να καλωσορισω και την πενυ!!!!!!!!994458so4ceb6k9e.gif

Καλωσορισες πενυ και σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!

Εμεις θα παμε στον γιατρο την παρασκευη πρωτα ο Θεος και ελπιζω να ακουσουμε εντελως καλα την καρδουλα γιατι οταν ημουν στις 7 εβδομαδες μπαμ ειδαμε μονο την καρδουλα να παλεται αλλα ο ηχος ηταν αμυδρος.....Την παρασκευη θα μας πει κιολας ο γιατρος ποτε θα παμε για την αυχενικη διαφανεια!!! Δεν μπορειτε να φανταστειτε πως περιμενω να το δω σχηματισμενο μωρακι γιατι μεχρι τωρα φαινοταν κατι σαν γαριδουλα πολυ μικρουτσικο!!!!!

Η δυσκοιλιοτητα εχει καλυτερευσει με τα δημητριακα γιατι τωρα τα τρωω 2 φορες την μερα και νιωθω πολυ καλυτερα!!!!!!!

Τι αλλα νεα εσεις κοριτσακια? Πως ειστε?

Γειαααα!!!!

Όντως στην αυχενική φαίνεται καλύτερα το μπεμπε!!! Και εγώ ανυπομονώ!!! Γιατί δεν κοιμάσαι τα βράδια???

Εμείς έιμαστε και πατριώτισσες το ξερεις?Εγώ έιμαι απο Νεμέα!!! Ξέρω και την κουμπαρα σου την Στελλα.Μάλιστα πριν από λίγο καιρό είχαμε βγει για καφέ και περίμενα ότι θα ήσουν και εσύ!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα παμε στον γιατρο την παρασκευη πρωτα ο Θεος και ελπιζω να ακουσουμε εντελως καλα την καρδουλα γιατι οταν ημουν στις 7 εβδομαδες μπαμ ειδαμε μονο την καρδουλα να παλεται αλλα ο ηχος ηταν αμυδρος.....Την παρασκευη θα μας πει κιολας ο γιατρος ποτε θα παμε για την αυχενικη διαφανεια!!!

και εμεις Παρασκευη θα παμε... συμβαδιζουμε κοριτσακι!!χαχα!

Link to comment
Share on other sites

Γειαααα!!!!

Όντως στην αυχενική φαίνεται καλύτερα το μπεμπε!!! Και εγώ ανυπομονώ!!! Γιατί δεν κοιμάσαι τα βράδια???

Εμείς έιμαστε και πατριώτισσες το ξερεις?Εγώ έιμαι απο Νεμέα!!! Ξέρω και την κουμπαρα σου την Στελλα.Μάλιστα πριν από λίγο καιρό είχαμε βγει για καφέ και περίμενα ότι θα ήσουν και εσύ!!!

Νεμεα, κρασακια ωραια!!γιαμ γιαμ!!χαχα!!

εγω ζω στην Αθηνα..σχεδον στο κεντρο.

Link to comment
Share on other sites

Γειαααα!!!!

Όντως στην αυχενική φαίνεται καλύτερα το μπεμπε!!! Και εγώ ανυπομονώ!!! Γιατί δεν κοιμάσαι τα βράδια???

Εμείς έιμαστε και πατριώτισσες το ξερεις?Εγώ έιμαι απο Νεμέα!!! Ξέρω και την κουμπαρα σου την Στελλα.Μάλιστα πριν από λίγο καιρό είχαμε βγει για καφέ και περίμενα ότι θα ήσουν και εσύ!!!

Ναι ναι το ξερω μου το ειπε η στελλα αλλα δεν μπορεσα να ερθω...την επομενη φορα ομως ευχομαι να μπορω!!!!!! Η στελλα μου ειπε οτι θα γενναγες δεκεμβρη αλλα τελικα εισαι στο παρεακι μας! Τελεια, καλα να ειναι ολα αυτο εχει σημασια!!!!!

Δεν ξερω γιατι δεν μπορω να κοιμηθω τα βραδια....ξυπναω για τσισακια και στην επιστροφη εχω ηδη ξαγρυπνησει μαλλον????Κοιταω τα ταβανι για κανα 3ωρο και μετα ισως με παρει.....δεν ξερω γιατι!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εμεις Παρασκευη θα παμε... συμβαδιζουμε κοριτσακι!!χαχα!

Καλημερα προσπ....ναι εμεις παμε πακετο!!!!!!!!!!

Βασικα την τελευταια φορα μας ειπε να παμε ή την παρασκευη ή την Μ.Δευτερα...αλλα επειδη ανυπομονω θελω να παμε την παρασκευη...!!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω τα ιδια.. μου χε πει για Μ Δευτερα η για τις 15 και σαφως διαλεξα το συντομοτερο..χαχα!!

και εγω ξυπναω για τουαλετα σιγουρα 2 φορες, αλλες φορες κοιμαμαι αμεσως αλλες φορες οχι.. αλλα εχω και τη μικρη που ξυπναει αλλες τοσες τη νυχτα αρα δε κοιμαμαι ποτε!

Link to comment
Share on other sites

και εγω τα ιδια.. μου χε πει για Μ Δευτερα η για τις 15 και σαφως διαλεξα το συντομοτερο..χαχα!!

και εγω ξυπναω για τουαλετα σιγουρα 2 φορες, αλλες φορες κοιμαμαι αμεσως αλλες φορες οχι.. αλλα εχω και τη μικρη που ξυπναει αλλες τοσες τη νυχτα αρα δε κοιμαμαι ποτε!

Ετσι ετσι...εννοειται και θα διαλεγαμε το συντομοτερο! Δεν ξερω αν νιωθεις το ιδιο με μενα αλλα καθε φορα που παμε στον γιατρο εχω τοση μεγαλη αγωνια που κοντευει να βγει η καρδια μου εξω απο το σωμα! Ειναι και απο την ανυπομονησια αλλα και αγχος για το τι θα δουμε!

Δεν ξερω αν καθ'ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης εχεις απεραντη χαρα αλλα και αγχος μαζι....????? Εγω παντως το αγχος το νιωθω λιγο πριν μπουμε στον γιατρο...ολο τον αλλο καιρο δεν εχω...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ετσι...εννοειται και θα διαλεγαμε το συντομοτερο! Δεν ξερω αν νιωθεις το ιδιο με μενα αλλα καθε φορα που παμε στον γιατρο εχω τοση μεγαλη αγωνια που κοντευει να βγει η καρδια μου εξω απο το σωμα! Ειναι και απο την ανυπομονησια αλλα και αγχος για το τι θα δουμε!

Δεν ξερω αν καθ'ολη την διαρκεια της εγκυμοσυνης εχεις απεραντη χαρα αλλα και αγχος μαζι....????? Εγω παντως το αγχος το νιωθω λιγο πριν μπουμε στον γιατρο...ολο τον αλλο καιρο δεν εχω...

εγω πλεον με αυτα και με αυτα εχω την μονη προσδοκια να πηγαινουν τα πραγματα καλα και καθε επισκεψη μου δεν αποτελει ρουτινα αλλα αγωνια για το αποτελεσμα και οταν ολα πανε καλα ανακουφιση.

Χαρα θα ελεγα οτι νοιωθω στα πλαισια αυτα αλλα οχι ενθουσιασμο.. δεν προλαβα και ποτε να εχω ενθουσιασμο με εξαιρεση βεβαια την γεννηση της κορης μου και το πρωτοδιαστημα που την γνωριζα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...