Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Νοέμβριος 2011


Recommended Posts

αααα.. ειμαστε.. κοντοχωριανες που λενε..χαχα!!

βασικα βρηκα ακριβα τα mothercare αυτη τη φορα..αν και τα προηγουμενα χρονια αγοραζα διαφορα, πλεον πιστευω οτι σε αντιστοιχη η σε καλυτερη ποιοτητα και ποιο ελκυστικες τιμες βρισκω αλλου πραγματακια..

πχ το premaman αν και δεν εχει πολλα καταστηματα και στο Λητω εχει μονο μερικα ειδη..

θελω απο εβδομαδα να παω σο Λητω και να αγορασω καποια πραγματα για τον μπεμπη, να πω οτι και εγω πηρα κατι βρε αδελφε!!

Ειναι εντελως ασυμφορο το Λητω στα ρουχα εγκυμοσυνης παντως.. σε αλλα ειδη ολο και κατι βρισκεις..

Το Premaman έχει πολύ ωραία πράγματα!!!!! Ο άντρας μου που είναι τώρα στην επαρχία, έχει περάσει από το κατάστημα και έχει πάρει κάτι δωράκια που θέλαμε και όταν τα είδα ξετρελάθηκα! Στο Λητώ σήμερα δεν βρήκα τον χρόνο και το κουράγιο να ρωτήσω για τα ρούχα της premaman..είχα ήδη περάσει και από το Mothercare και είχα καλυφθεί..για την πρώτη φορά..!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    2310

  • _marjio

    1778

  • Dina:)

    1305

  • caramello

    955

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερουδια!!

το premaman στα δικα του καταστηματα εχει και προσφορες και πακετα οικονομικα, στο Λητω εχει κομματια και δεν ειναι οι τιμες μακρυα απο του Mothercare..απλα εχει κατα καιρους πιο ζουζουνιαρικα μωρουδιακα!!

σημερα εχουμε γιατροοοο!! Επιτελους!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Τι κανετε?

Κυριακη μου επαθα σοκ οταν διαβασα τι επαθες κοριτσακι μου! Οχι απλα για το χτυπημα στο χερι αλλα ολο το σκηνικο που πηρε και την κοιλιτσα λιγο στο πλαϊ! Παναγιτσα μου ομως ολα καλα με το μωρο! Το χερακι σου θα γινει καλα γρηγορα...το θεμα ηταν να μην παθαινε τιποτα το μωρο! Εμεις εχουμε 2 μπανια που στο ενα εχουμε ντουζιερα και στο αλλο μπανιερα....στην μπανιερα, 3 χρονια που μενω σ'αυτο το σπιτι δεν εχω βαλει μεσα τα ποδια μου για κανεναν λογο....προτιμω την ντουζιερα γιατι εχω πεσει στου σπιτιου μου και ηταν πολυ ασχημη εμπειρια! Σε καταλαβαινω κοριτσακι μου...απλα βαλε τεπετακι με βεντουζες να μην γλιστραει!

Μαριαλενα μου μεγεια τα πραγματακια του μπεμπη....με το καλο να ερθει και να τα ευχαριστηθει!!!!!!

Οσο για τα περι θρησκευτικων προληψεων κτλ. και εμας ετσι μας ειπαν οταν μετα τον γαμο μας στο καπακι σε εναν μηνα ειχαμε γαμο και ακολουθησαν 5-6 μεσα σε εναν χρονο! Εμεις το τηρησαμε βεβαια γιατι ειχαμε παρεα μας εξω απο την εκκλησια και ζευγαρια που ηταν κι αυτα φρεσκοπαντρεμενα και δεν μας φανηκε καθολου ασχημη η αναμονη τελεσης του μυστηριου! Μονο τωρα τον Ιουλιο σε εναν φιλο του αντρα μου οταν ηρθε η ωρα του χορου του Ησαϊα μπηκε μεσα να του πεταξει ρυζι...ειδικα για τον χορο του Ησαϊα λενε οτι δεν κανει να ακουσεις τα λογια! Τεσπα εγω θεωρω οτι ο Χριστος δεν ειπε να κανουμε τετοια πραγματα...!

Τα αλλα κοριτσακια τι κανετε? Συγχωρεστε με αν δεν γραφω καθεμια ξεχωριστα...ξεχναω τις συζητησεις και μολις δημοσιευω το μηνυμα ξαναδιαβαζω για να θυμηθω τι εχετε γραψει....

Παω παλι να διαβασω λοιπον κι επανερχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Ματινα.. στο Αλεξανδρας και στο Ελενα εκτος απο ορους και χαρτοβαμβακα, οινοπνευμα και βαμβακι δεν προσεφεραν κατι αλλο.. πανες και ρουχα ειναι του γονιου.. στο ιδιωτικο τα δινουν απο οτι ξερω και εχω μαθει αλλα τα χρεωνουν κανονικα και με το νομο..

Καλη μου προσπ καλημερα!

Ναι κατι τετοιο ακουσα κι εγω αλλα δεν ημουν σιγουρη! Αν γεννησω τελικα σε καποιο απο τα δημοσια θα πρεπει να παρω να ρωτησω για να μην κανω υπερβολες!

Χθες μιλησαμε με την ξαδερφη του αντρα μου και μας εδωσε τηλ.του γιατρου της που ξεγενναει στο Αττικο...μας ειπε να του πουμε οτι τον παιρνουμε εκ μερους της μπας και μετρησει σε περιπτωση που ειχε σκοπο να μην με αναλαβει....

Φευγοντας απο τον γιατρο μου την δευτερα πρωτα ο Θεος θα ξερω και ποιος θα με αναλαβει και που θα γεννησω εν τελει!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!

το premaman στα δικα του καταστηματα εχει και προσφορες και πακετα οικονομικα, στο Λητω εχει κομματια και δεν ειναι οι τιμες μακρυα απο του Mothercare..απλα εχει κατα καιρους πιο ζουζουνιαρικα μωρουδιακα!!

σημερα εχουμε γιατροοοο!! Επιτελους!!!

Κι εγω πηγα στο Μothercare να δοκιμασω σουτιεν θηλασμου και λιγο που εριξα μια ματια στα εσωρουχα που τα εχουν 7 μαζι, ειδα οτι ειναι πανακριβα!Ασε δε στο Λητω...απλησιαστα!!!!!!

Εγω σας ειπα εσωρουχα κοντομανικα θα παρω απο το Ηρα γιατι τα εχει 2,90 το κομματι και 29 ευρω για 10 ειναι καλα....στα αλλα εχουν τα 7 κομματια 33 ευρω!!!!

Με το καλο σημερα προσπ μου να δειτε το μπεμπαρο σας!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σημερα στη γειτονια μας μοιρασαν τα εκκαθαριστικα που ζητουν χρηματα μεχρι τελος του μηνα για την εισφορα προς ανεργους και για την περαιωση που αφορα τους ελευθερους επαγγελματιες.. εγω δηλαδη και ο ανδρας μου μαζι πρεπει να δωσουμε 426 ευρω..

επισης επειδη εχει στο ονομα του καποια ακινητα απο κληρονομια περιμενει ακομη τα ΕΤΑΚ 2009 εως τωρα που δνε ξερουμε ποσο θα ειναι και μεχρι ποτε θα πρεπει να πληρωθουν, συν βεβαια οτι στους επομενους δυο λογ της ΔΕΗ θα μας ερθει το χαρατσι που λεει θα ειναι απο 0.50 εως 10 ευρω το μετρο..

πλακα εχουν..λεφτα δεν υπαρχουν εντωμεταξυ..οχι σε εμας..

Καλα το θεμα με το ''ξεβρακωμα'' ειναι απελπιστικο...

Περιμενουμε και μεις ποτε θα ερθει η εκτακτη εισφορα και κανουμε μαντεψιες.. Εμ, αυτο με τη ΔΕΗ;;;; Πεσανε ολα μαζεμενα... Ας τα κανανε με διαφορα εξαμηνου τουλαχιστον...

Αχ!!! Ελλαδα πως σε κανανε!!!!!!!!!!!

Ματινα σημερα βγηκα κ γω να πληρωσω ενα λογαριασμο και να παρω γαλα και εγινα παπι στον ιδρωτα... Ποτε θα ερθει το ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ;;;;οεο;;;

Αχ...δεν ξερω και γω που θα φτασει η κατασταση με τα χρεη της Ελλαδας που πρεπει παντα να τα ξεχρεωνουμε εμεις οι μικρομεσαιοι...! Οι πιο ευκαταστατοι τι κανουν? Αντε μην νευριασω τωρα...και σε εμας ηρθε απο το υπουργειο οικονομικων το κουστουμακι για τους ανεργους και δεν ξερω γιατι αλλο ειναι! Περιμενουμε τωρα αυτο που θα ερθει στην ΔΕΗ, και οι κρατησεις στον μισθο του αντρα μου απο 300 ευρω καθε μηνα για 3 ή 4 μηνες κατι τετοιο! Σαν να μην εφταναν ολα αυτα, ο αντρας μου και ο καθε ανθρωπος του ιδιου επαγγελματος με τον αντρα μου που ανεβηκε ο βαθμος τους εχουν να πληρωσουν γυρω στα 700 ευρω τον βαθμο που ανεβαινουν! Τους ζητησαμε βαθμο? Και μας τον δινουν με το ζορι και μας παιρνουν και τα λεφτα απο την τσεπη! Και αυτο δεν γινεται τωρα λογω κρισης,ανεκαθεν γινοταν...ε ρε κατι πραγματα....!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα καλημερα!!!!!δεν εχω κομηθει καθολου ο μπεμπης ηταν ανυσηχως κ εγω δε βολευομουν πουθενα!!φοβαμαι οτι θα τον κανω νευρωτικο τον μπεμπη μου ολη νυχτα δε μπορω να βολευτω!!!

prosperous με το καλο να δεισ το μπεμπη σου ολα καλα να πανε κ με μια ωραια φωτο!!!

πηρα κ εγω 2σουτιεν θηλασμου αλλα εχω προβλημα με τα νουμερα οσα μου ειναι καλα στο στηθος με στενευουν στην πλατη κ ενταξη με την πλατη το θεμα ειναι οτι με ενοχλουν κ στο διαφραγμα κ οσα δεν με ενοχλουν εκει μου ειναι λιγο μπολικα στο στηθος!!!τι να κανω πηγα σε 3μαγαζια το ιδιο προβλημα σε ολεσ τισ μαρκεσ!!πηρα 2 τελικα αλλα μου ειναι λιγο μπολικα στο στηθος!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μην μιλατε για εφορια!!!εμασ ηρθε 700!!!!κ πληρωνουμε κ εφορια!!!επισισ εχουμε 2 σπιτια στο ονομα μασ ενα του αντρα μου κ ενα τον γονιων μου που μου το εχουν γραψει κ δεν ειναι μεχρι 10 ειναι λεει τελικα μεχρι 20!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν ξερω πωσ θα τα βγαλουμε περα!!!!ο αντρασ μου μου λεει ε θα κοψουμε κατι!!!αλλα τι??ολα κομμενα ταχουμε!!!!εδω κ ενα χρονο εχουμε αλλαξει ολεσ τις συνηθειεσ μασ!!φαντασου τωρα που θαχουμε κ μωρακια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αριστεα, πρωτη φορα πηρα απο το Αmazon. Παντως, μου αρεσουν πολυ οι αγορες απο το internet, και εχω παρει απο βιβλια απο Ιταλια μεχρι το μενταγιον εγκυμοσυνης απο Ελλαδα, τα αυτοκολλητα απο Αμερικη και ο Αντ πηρε ηχοσυστημα εκ Γερμανιας (παιζει και μουσικη) το οποιο κοστιζε πολλα λεφτα. Και τα αεροπορικα ειστιτηρια που εχουμε κλεισει κατα καιρους (περασμενα μεγαλεια).. Ποτέ, μα ποτέ δεν ειχα προβλημα, ουτε με τα προϊοντα ουτε με παραπανω χρεωσεις στην πιστωτικη..

Οσον αφορα το Αμαζον, τα αυτοκολλητα, ηξερα οτι θα ερχοντουσαν απο Αμερικη, σκεψου οτι οσο κοστισαν τα αυτοκολλητα αλλο τοσο κοστισαν τα μεταφορικα, και μιλαμε για μηδαμινο βαρος.. :confused:, απλα τα ερωτευτηκα, και αμα μπει κατι στο στραβο μου το κεφαλι δε βγαινει..

Ηρθαν σχετικα γρηγορα.. Απο Αμερικη εκαναν λιγοτερο απο εβδομαδα, τα μηχανηματα του Αντ. απο Γερμανια (τεραστια και πολυ βαρια κουτια) εκαναν 10 μερες και το μενταγιον απο Αθηνα (μενω Λαμια, 200χλμ αποσταση :rolleyes:) εκανε σχεδον ενα μηνα.. :lol:

Ντινακι εχεις δικιο συμφωνω απολυτα μαζι σου! Κι εγω προσφατα παρηγγειλα γαλα σε σκονη για την ανηψια απο Γερμανια και πληρωσα 10 ευρω τα μεταφορικα αλλα επειδη ηταν μεσω ibank πληρωσα και 8 ευρω! Παντως για βαρος 10 κιλα(παρηγγειλα 6 κουτια των 800gr ) μου φανηκαν πολυ φθηνα τα μεταφορικα απο Γερμανια....εδω στον εβρο στελνεις φακελο με κουριερ και σου λεει 10 ευρω....βεβαια ηρθε σε 10 μερες το δεμα και παλι φθηνα μου φανηκε....αν φανταστεις οτι αν επαιρνα τα γαλατα εδω στην Ελλαδα θα πληρωνα τα διπλα λεφτα, πολυ φθηνα ηταν κιολας!Τωρα εχω να σας πω κατι αλλο! Το 2009 που ηταν εγκυος η κουμπαρα μου πολλες κοπελες παραγγειλανε απο το mothercare Αγγλιας πραγματα για τα μωρα τους τα οποια ηταν στην μιση τιμη απο της Ελλαδας! Αν μπειτε θα το διαπιστωσετε και μονες σας

http://www.mothercare.com/b/42764041?ie=UTF8&pf_rd_r=1N34JK887DH2GJRKJP5Z&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B001O13ZFQ&pf_rd_p=212021491&pf_rd_s=top-1

απλα καποια στιγμη ειχαν κλεισει το δικαιωμα παραγγελιας απο Ελλαδα, δεν ξερω γιατι!

Στο καφε που ξεκινησα να γραφω οταν πρωτομπηκα στον parentscafe εγραψε μια κοπελα προσφατα οτι μια φιλη της παρηγγειλε τα παντα απο το Mothecare της Αγγλιας και ολα στην μιση τιμη....δεν την ρωτησα αν αυτο εγινε προσφατα για να δουμε αν στελνουν ξανα!Θα ρωτησω και θα σας πω!

Παντως στην τραπεζα που ρωτησα αν το ibank ειναι οk σαν διαδικασια μου ειπαν αναλογως την χωρα που στελνεις τα λεφτα...ας πουμε Γερμανια,Αγγλια,Αμερικη και οποιαδηποτε χωρα σαν αυτες να μην τις φοβαμαι! Ας πουμε αν ειχα παραγγειλει απο Ρουμανια δεν ξερω κατα ποσο θα εβρισκα ακρη μετα αν γινοταν κατι!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια!

Σήμερα είμαι πιο καλά από θέμα ψυχολογίας και έχω αρχίσει να ξεπερνώ το προχθεσινό πέσιμο.

Ματινάκι, σε ευχαριστώ πολύ! Την επομένη, έβαλα χαλάκι με βεντούζες μέσα στη μπανιέρα..

Prosperous, με το καλό να δεις το μπεμπούλη σας!!! Θα περιμένουμε τα νεάκια σαςςςς!!

Σκεφτόμουν, έχει νόημα να ρωτήσω το γιατρό αν πρέπει να κάνω την crp; Το ρωτάω επειδή τώρα με το χέρι, αν κάνει καμία φλεγμονή, δεν θα μπορώ να ερμηνεύσω σωστά ένα αποτέλεσμα της crp.. Θέλω επίσης να τον ρωτήσω για την εξέταση κολπικού περί στρεπτόκοκκου, που είχε αναφέρει η Ελένη. Εσείς θα την κάνετε;

Μαριαλενάκι, υπομονή με το μπέμπη το βράδυ, είναι οι ώρες που κλωτσάνε και πιο πολύ! :D Αχ τα μικρούλια! Σχετικά με τα σουτιέν, νομίζω είναι καλύτερα από το να σε σφίγγουν.. Άσε που μπορεί πιο μετά το στήθος σου να είναι πιο μεγάλο, οπότε νομίζω έκανες καλύτερα που το πήρες λίγο πιο χαλαρό. Εγώ εχθές που πήγα στο Mothercare, ήθελα να έβλεπα κι εγώ για σουτιέν θηλασμού, αλλά με ένα χέρι μέσα στο νάρθηκα, εννοείται δεν τα κατάφερα, ούτε καν κοίταξα τι κομμάτια έχει. Ήξερα ότι δεν θα μπορούσα να τα δοκιμάσω... Θα πάω την επόμενη φορά. Πάντως, το είχα ξαναγράψει, τα σουτιέν εγκυμοσύνης που έχω πάρει από το Mothercare τα έχω καταευχαριστηθεί!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλημερα καλημερα!!!!!δεν εχω κομηθει καθολου ο μπεμπης ηταν ανυσηχως κ εγω δε βολευομουν πουθενα!!φοβαμαι οτι θα τον κανω νευρωτικο τον μπεμπη μου ολη νυχτα δε μπορω να βολευτω!!!

prosperous με το καλο να δεισ το μπεμπη σου ολα καλα να πανε κ με μια ωραια φωτο!!!

πηρα κ εγω 2σουτιεν θηλασμου αλλα εχω προβλημα με τα νουμερα οσα μου ειναι καλα στο στηθος με στενευουν στην πλατη κ ενταξη με την πλατη το θεμα ειναι οτι με ενοχλουν κ στο διαφραγμα κ οσα δεν με ενοχλουν εκει μου ειναι λιγο μπολικα στο στηθος!!!τι να κανω πηγα σε 3μαγαζια το ιδιο προβλημα σε ολεσ τισ μαρκεσ!!πηρα 2 τελικα αλλα μου ειναι λιγο μπολικα στο στηθος!!!

Καλημερα Μαριαλενα! Τι κανετε μανουλα και μπεμπουλης??? Δεν σε αφηνει σε ησυχια ε???? Δεν πειραζει θα ειναι ησυχουλης οταν γεννηθει...ετσι λενε συνηθως οταν ειναι στην κοιλια πολυ δραστηρια τα μωρα ειναι ησυχα εξω απο την κοιλια! Υπαρχουν και εξαιρεσεις στον κανονα βεβαια....

Κι εγω το ιδιο προβλημα ειχα με τα σουτιεν...με στενευουν λιγο στην πλατη ενω στο στηθος ειναι καλα...εγω μονο θηλασμου θα παρω γιατι πολυ ωραια μου εκατσαν τα κοινα σουτιεν για την εγκυμοσυνη...απλα αλλαξα νουμερο και ειναι σουπερ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Σήμερα είμαι πιο καλά από θέμα ψυχολογίας και έχω αρχίσει να ξεπερνώ το προχθεσινό πέσιμο.

Ματινάκι, σε ευχαριστώ πολύ! Την επομένη, έβαλα χαλάκι με βεντούζες μέσα στη μπανιέρα..

Prosperous, με το καλό να δεις το μπεμπούλη σας!!! Θα περιμένουμε τα νεάκια σαςςςς!!

Σκεφτόμουν, έχει νόημα να ρωτήσω το γιατρό αν πρέπει να κάνω την crp; Το ρωτάω επειδή τώρα με το χέρι, αν κάνει καμία φλεγμονή, δεν θα μπορώ να ερμηνεύσω σωστά ένα αποτέλεσμα της crp.. Θέλω επίσης να τον ρωτήσω για την εξέταση κολπικού περί στρεπτόκοκκου, που είχε αναφέρει η Ελένη. Εσείς θα την κάνετε;

Μαριαλενάκι, υπομονή με το μπέμπη το βράδυ, είναι οι ώρες που κλωτσάνε και πιο πολύ! :D Αχ τα μικρούλια! Σχετικά με τα σουτιέν, νομίζω είναι καλύτερα από το να σε σφίγγουν.. Άσε που μπορεί πιο μετά το στήθος σου να είναι πιο μεγάλο, οπότε νομίζω έκανες καλύτερα που το πήρες λίγο πιο χαλαρό. Εγώ εχθές που πήγα στο Mothercare, ήθελα να έβλεπα κι εγώ για σουτιέν θηλασμού, αλλά με ένα χέρι μέσα στο νάρθηκα, εννοείται δεν τα κατάφερα, ούτε καν κοίταξα τι κομμάτια έχει. Ήξερα ότι δεν θα μπορούσα να τα δοκιμάσω... Θα πάω την επόμενη φορά. Πάντως, το είχα ξαναγράψει, τα σουτιέν εγκυμοσύνης που έχω πάρει από το Mothercare τα έχω καταευχαριστηθεί!

Καλημερα Κυριακη μου και περαστικα στο χερακι! Δεν σου το εγραψα νομιζω! Μπορει να σου εγραψα ομως και να το εχω ηδη ξεχασει....η μνημη χρυσοψαρου που λεγαμε χθες????

Καλα εκανες με το πατακι δεν το συζητω...απλα καμια φορα το παθαινω κι εγω αυτο...πρωτα την παταω και μετα βαζω μυαλο ενω ξερω τι πρεπει να κανω εξ αρχης....το αμελλω ομως!!!!! Εν παση περιπτωση ποτε δεν ειναι αργα!

Το mothrcare εχει φθηνα σουτιεν σχετικα με αλλα μαγαζια, για τον θηλασμο που ρωτησα! 39,90 τα 2 κομματια! Βεβαια δεν πηρα γιατι μου ειπε η κοπελα να μπω στον μηνα μου πρωτα για να ειμαι πιο κοντα στο νουμερο!

Link to comment
Share on other sites

θα το πω πολλες φορες για τα επομενα χρονακια..

ΚΟΥΡΑΓΙΟ...εχουμε δρομο ακομη..

Αχχχχχχ.....μονο κουραγιο μπορουμε να κανουμε τιποτε αλλο προς το παρον!

Το εχω ξαναπει αλλωστε...οπως μας βαρουν τα τουμπανα χορευουμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου θα σας αφησω προς το παρον...θα κατεβω αγορα! Ευτυχως σημερα δεν εχω μαγειρεμα....εμειναν φασολακια απο προχθες!

Εχω ομως σκουπισμα και σφουγγαρισμα οταν γυρισω και μετα αν εχω αντοχες θα σιδερωσω κιολας!

Φιλια προς το παρον σε ολες και πολλα χαδακια στις ομορφες κοιλουμπιτσες σας!!!!!!!!

Υ.Γ. Προχθες ειχα παει στο Hondos center να παρω βαζελινη που μου τελειωσε....βρηκα ενα τελευταιο κομματι βαζελινη την οποια δεν την ειχα ξαναματαδει....dalon λεγεται και ειναι με βιταμινη Ε, χαμομηλι και καλεντουλα και εχει και αρωμα ροδακινο! Επειδη ηταν τελευταιο κομματι ομως δεν ξερω αν υπαρχει κι αλλη με αλλα χαρακτηριστικα! Παντως κοριτσια καμια σχεση με της τζονσον που επαιρνα...καταρχην δεν ειναι τοσο γλειωδης....και ειναι και πολυ απαλη η επιδερμιδα μετα!!!! Δοκιμαστε την και θα με θυμηθειτε....Α! Και κατι βασικο....εχει 1,99 ενω η τζονσον 3,70! Απλα η τζονσον εχει 50 γρ.παραπανω...και διπλασια τιμη, να πω οτι ειχε και διπλασια ποσοτητα....τεσπα!!!!!!!!!!! Αυτα....φιλιαααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...