Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πωπω τι έγινε παιδια;; κοριτσομηνας ο Ιούλιος!!

Με το καλό όλα τα μωρουλια να είναι γερά!!!!!

Εμένα με έχει τρελάνει το μικρακι μου, κουνιέται συνέχειαααα, βέβαια δεν το αισθάνεται κανεις αν βάλει το χέρι στη κοιλιά..  

  • Μου αρέσει 4

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Koalaki87 είπε:

Γεια σας κοριτσάρες!!!!καλή εβδομαδουλα να έχουμε!!!! Εμένα μπήκε με το καλύτερο τρόπο..γυρίσαμε από τον γιατρό...όλα καλά...έχω κοριτσακιιιιιιι καλέεεε θα τρελαθωωωω!!!!είναι και πιπιλατζου όλη την ώρα το χέρι στο στόμα είχε!!! Δεν κρατιέμαι να την συναντήσω!!!! @Vila μου κοριτσάκι και με την βούλα στο πίνακι και ΠΗΤ 8/7 λόγω καισαρικής!!! Εγώ σήμερα μαγείρεψα μακαρονακια γιατί δεν είχα χρόνο και από το άγχος μέχρι να πάω στο γιατρό έτρεμαν χέρια πόδια στομάχι. Μοριακή θα φτιάξω αύριο ζήλεψαν...πήγα πήρα λαχανικά μελιτζάνες κτλ...  

 

2 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

Καλησπέρα και από εμένα... Μόλις βγήκαμε από τον γιατρό και έχουμε και εμείς κορίτσιιιιιι Πητ μάλλον 8/7 αλλά θα το σιγουρέψουμε μου είπε στην β επιπέδου αρχές Μάρτη

Με το καλό τα κοριτσάκια σας γλυκιες μανούλες!!!!!

@"Gigi" να ευχηθώ να έχεις την ίδια τύχη με τα κορίτσια!!!

@_marjio μου κι εγώ το νιώθω αρκετά!! Μεγάλη χαρά μου δίνει όταν το αισθάνομαι! Αλλά βρε κορίτσια μου δεν του πολυμιλαω και ο άντρας μου με μαλώνει! Χαχαχαχα μα δεν ξέρω τι να πω στο εμβρυακι χαχαχαχα

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07

@Τζινα38 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Μαρίαφi 9/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/7

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@tzina_liana 14/07

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 22/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07

@Giwta1411 21/07

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@ntoremi 24/07

@Αφροδίτη......... 24/07

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️

@Tegan 26/07

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/7 

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

  • Μου αρέσει 3

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Για οσες θελουν να βαλουν τικερακι:Πατήστε πάνω σε ένα ticker έτοιμο, θα σε πάει στην σελίδα. Από εκεί θα φτιάξεις το δικό σου όπως το θες και στο τέλος σου δίνει έναν σύνδεσμο. Κάνεις αντιγραφή το κομμάτι που ξεκινάει με "http" και τελειώνει με ".png" μόνο αυτό το κομμάτι Όχι τα υπόλοιπα. 

Τώρα πας εδώ στο φόρουμ, προφίλ, ρυθμίσεις λογαριασμού, πάνω από το όνομα χρηστη έχει ενα κουτακι "settings area" μρ ενα βελακι. Το πατάς και λέει κάπου υπογραφή. Πατάς υπογραφή κι εκεί λέει κάτω δεξιά "προσθήκη επιπλέον υλικου" επιλέγεις την δεύτερη επιλογή που λέει "προσθήκη εικόνας από url" κι εκεί κάνεις επικόλληση τον σύνδεσμο που είχες αντιγράψει πριν. Αποθηκευση κι έτοιμο. 

@foroulina τα κατάφερα και έφτιαξα το τικερακι μου και εγώ...ευχαριστώ γιατί παιδευομουν μέρες και με δύο οδηγίες σου έτοιμη και η δική μου υπογραφή!!! 

Καλημέρα κορίτσια πρωινή πρωινή σήμερα ξύπνησα από τις εφτά,ξεπροβοδισα τον αντρουλη για την δουλειά και τώρα χαζεύω τηλεορασιτσα στο καναπέ ξάπλα. Εσείς τι κάνετε ;τι μαγειρεύουν σήμερα; Είμαι ανάμεσα στο χθεσινό τουρλού της Vila και ψαρόσουπα.

  • Μου αρέσει 2

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα!!!!!!! Και τι ωραία μέρα σήμερα πάλι! Ευχαριστώ για τις ευχές περί φύλου κορίτσια.. Τζίνα μου ναι έχω 2 αγόρια! Ο Ιούλιος όντως κοριτσομήνας! Αμήν Παναγία μου γιατί θα πέσει σε κατάθλιψη ο μπαμπάς μας Χαχα!!εντωμεταξύ δε τον βολεύει πολύ να έρθει στο επόμενο ραντεβού κ λέει αποκλείεται,βάλτο άλλη μέρα. Να δείτε φύλο κ να με δουλεύετε όλοι ψιλό γαζί? Τον εχουν τρελλανει όλοι στο δουλεμα :grin:

Just now, Koalaki87 είπε:

@foroulina τα κατάφερα και έφτιαξα το τικερακι μου και εγώ...ευχαριστώ γιατί παιδευομουν μέρες και με δύο οδηγίες σου έτοιμη και η δική μου υπογραφή!!! 

Καλημέρα κορίτσια πρωινή πρωινή σήμερα ξύπνησα από τις εφτά,ξεπροβοδισα τον αντρουλη για την δουλειά και τώρα χαζεύω τηλεορασιτσα στο καναπέ ξάπλα. Εσείς τι κάνετε ;τι μαγειρεύουν σήμερα; Είμαι ανάμεσα στο χθεσινό τουρλού της Vila και ψαρόσουπα.

Κoalaki μου κ εγώ έβαλα τα παιδιά στα σχολικά  κ έκατσα να κουτσομπολεψω λίγο πριν φύγω. Έχω ικα :sad: εμένα σήμερα πιο πολύ το τουρλού μου μυρίζει πάντως αν κ δεν ξέρω τι θα κάνω θα αργήσω κιόλας γιατί θα πάω κ στα μαγαζιά. Μάλλον κάτι στα γρήγορα. Πάντως το σνίτσελ που έκανε κάποια αυτές τις μέρες ακόμα δεν το ξέχασα :grin: 

πάντως βρε παιδιά εγώ πέρα από τα χτυπήματα και που σας έχω αναφέρει κάποιες μέρες δεν το ένιωσα το μωρό. Έχω αρχίσει κ ανησυχώ πλεον! Βέβαια η κοιλιά εξελίσσεται όπως κ οι αναγούλες δυστυχως

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

@Koalaki και εμένα μου έμεινε το χθεσινό Μπριάμ και παρολο που δε το τρώνε τα παιδιά λέω να κάνω λίγο για εμένα, ο αντρας μου σήμερα είναι βραδυνός οπότε δε θα φάει μαζί μας -_- Στα παιδιά μάλλον μακαρόνια με κοτόπουλο κοκκινιστό θα φτιάξω!

@Vila είναι λίγο περίεργο να μας ακούμε να μιλάμε μόνες μας, όμως μεγαλώνοντας και η κοιλίτσα θα σου είναι πιο εύκολο να του μιλάς.  Είναι ωραία η σύνδεση με το μωρο μας :x

@"Gigi" και εγώ ΙΚΑ σήμερα αλλά πάει ο αντρας μου μιας και βολεύει το ωράριο του. Θα πάει για επιτροπή, για την πρώτη άδεια που ξεκίνησε 17/12 :eek::!: ... τραγικό.. 

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!! 27/2 έχουμε ραντεβού στο Έλενα με ένα γιατρό που μας σύστησαν αλλά εχθές από μια κουβέντα σε μια μαμαδοπαρεα μου πρότειναν έναν άλλο γιατρό στο αρεταιειο υπέρ του Φ. Τ.,εχω μπερδευτεί. Την άλλη εβδομάδα κλείνω τον 4ο μήνα και δεν έχω καταλήξει σε γιατρό και νοσοκομείο. 

Just now, _marjio είπε:

Καλημέρα!

@Koalaki και εμένα μου έμεινε το χθεσινό Μπριάμ και παρολο που δε το τρώνε τα παιδιά λέω να κάνω λίγο για εμένα, ο αντρας μου σήμερα είναι βραδυνός οπότε δε θα φάει μαζί μας -_- Στα παιδιά μάλλον μακαρόνια με κοτόπουλο κοκκινιστό θα φτιάξω!

@Vila είναι λίγο περίεργο να μας ακούμε να μιλάμε μόνες μας, όμως μεγαλώνοντας και η κοιλίτσα θα σου είναι πιο εύκολο να του μιλάς.  Είναι ωραία η σύνδεση με το μωρο μας :x

@"Gigi" και εγώ ΙΚΑ σήμερα αλλά πάει ο αντρας μου μιας και βολεύει το ωράριο του. Θα πάει για επιτροπή, για την πρώτη άδεια που ξεκίνησε 17/12 :eek::!: ... τραγικό.. 

Καλημέρα, τι γίνεται με τις άδειες διαφωτίστε με λίγο εχω ένα μήνα άδεια, λόγω του ότι δουλεύω σε βρεφικό σταθμό γινόταν χαμός με τις ιώσεις. Την περασμένη εβδομάδα πέρασα επιτροπή όπου μέσα είχε έναν ορθοπαιδικο και έναν νευρολογο μου μίλησαν πολύ άσχημα και στο τέλος μου είπαν ότι είναι η πρώτη και η τελευταία άδεια που μου υπογράφουν.ταραχτηκα πάρα πολύ από εκείνη τη μέρα βλέπω κάθε βράδυ αυτό τον εφιάλτη. 

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Vila είπε:

 

Με το καλό τα κοριτσάκια σας γλυκιες μανούλες!!!!!

@"Gigi" να ευχηθώ να έχεις την ίδια τύχη με τα κορίτσια!!!

@_marjio μου κι εγώ το νιώθω αρκετά!! Μεγάλη χαρά μου δίνει όταν το αισθάνομαι! Αλλά βρε κορίτσια μου δεν του πολυμιλαω και ο άντρας μου με μαλώνει! Χαχαχαχα μα δεν ξέρω τι να πω στο εμβρυακι χαχαχαχα

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07

@Τζινα38 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Μαρίαφi 9/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/7

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@tzina_liana 14/07

@Marva617/07

@Αντζελίνα 30 22/07 κοριτσάκι! ♥️

@Arabella 21/07

@Giwta1411 21/07

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@ntoremi 24/07

@Αφροδίτη......... 24/07

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️

@Tegan 26/07

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/7 

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

Καλημερα.. και εγώ πλέον την νιώθω κάθε μέρα.. τώρα το πρωί η κυρία με ξύπνησε με τις κλωτσιές της σαν να μου λέει άντε ξυπνά έχεις δουλειές να κάνεις πρέπει να πάμε Βέροια χαχαχα..

Κορίτσι μου γλυκό σβήσε από το πινακακι την tzina_liana εγώ είμαι χαχα είχα αλλάξει το όνομα μου.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Barbei είπε:

Καλημέρα μανούλες!!!! 27/2 έχουμε ραντεβού στο Έλενα με ένα γιατρό που μας σύστησαν αλλά εχθές από μια κουβέντα σε μια μαμαδοπαρεα μου πρότειναν έναν άλλο γιατρό στο αρεταιειο υπέρ του Φ. Τ.,εχω μπερδευτεί. Την άλλη εβδομάδα κλείνω τον 4ο μήνα και δεν έχω καταλήξει σε γιατρό και νοσοκομείο. 

Καλημέρα, τι γίνεται με τις άδειες διαφωτίστε με λίγο εχω ένα μήνα άδεια, λόγω του ότι δουλεύω σε βρεφικό σταθμό γινόταν χαμός με τις ιώσεις. Την περασμένη εβδομάδα πέρασα επιτροπή όπου μέσα είχε έναν ορθοπαιδικο και έναν νευρολογο μου μίλησαν πολύ άσχημα και στο τέλος μου είπαν ότι είναι η πρώτη και η τελευταία άδεια που μου υπογράφουν.ταραχτηκα πάρα πολύ από εκείνη τη μέρα βλέπω κάθε βράδυ αυτό τον εφιάλτη. 

Στην επιτροπή δε θα πηγαίνεις εσύ, θα στέλνεις κάποιον άλλο να σου περνάει την άδεια γιατί αυτοί όλο ρωτάνε για να δουν αν όντως χρειάζεσαι την άδεια ή οχι.  Σε ποιας περιοχής ΙΚΑ έγινε αυτο; μα ειναι δυνατόν να μιλάνε έτσι; 

Όσο για τον γιατρό που λες, δε θα μπορούσες να πας και στους 2 ώστε να καταλήξεις; 


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

Γράφω όσες έχετε ανάφερει ημερομηνία και το φύλο του μωρού και περιμένω και από τις υπόλοιπες! 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️

@Katerinasam 04/07

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07

@Τζινα38 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Μαρίαφi 9/07 κοριτσάκι! ♥️

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/7

@Φραουλίνα 10/7 αγοράκι! ♥️

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️

@FofiK 13/07

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️

@Marva617/07

@Arabella 21/07

@Giwta1411 21/07

@Αντζελίνα 30 22/07 κοριτσάκι! ♥️

@ntoremi 24/07

@Αφροδίτη......... 24/07 

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️

@Tegan 26/07

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/7 

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας!! ❤️

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 

@Barbei κι εγώ θα σου πρότεινα αν υπάρχει δυνατότητα να επισκεφθείς και τους δύο γιατρούς ώστε να αποφασίσεις καλύτερα! Όσο για την επιτροπή απαράδεκτο να μιλάνε έτσι σε έγκυο γυναίκα! 

Σήμερα αγαπημένες το μενού έχει μακαρόνια ολικής με κιμά!

  • Μου αρέσει 5

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , _marjio είπε:

Στην επιτροπή δε θα πηγαίνεις εσύ, θα στέλνεις κάποιον άλλο να σου περνάει την άδεια γιατί αυτοί όλο ρωτάνε για να δουν αν όντως χρειάζεσαι την άδεια ή οχι.  Σε ποιας περιοχής ΙΚΑ έγινε αυτο; μα ειναι δυνατόν να μιλάνε έτσι; 

Όσο για τον γιατρό που λες, δε θα μπορούσες να πας και στους 2 ώστε να καταλήξεις; 

Μα έλεος είναι δυνατόν!;;!;! Ποιο ειναι το πρόβλημα τους;;την δικια τους αδεια παιρνεις;;;ελεοοος!! Απαράδεκτοι!!

Βρε κορίτσια κάτι άσχετο ..βρήκα πάλι κάτι να αγχωθω, έχω την αίσθηση πριν καμιά βδομάδα περίπου ότι άκουσα το μωρό κ για 4 περιπου συνεχόμενες μέρες ένιωθα κάτι κ έλεγα δε μπορεί το μωρό είναι.. αλλα απο χθες δε νιωθω κατι ιδιαιτερο..υοαρψει πιθανότητα να εχει γινει κατι ή επειδη ειναι αρχη μπορει να συμβαινει αυτο;;;πφφφ συνεχεια εχω στο μυαλο μου μη παλινδρομησει..αλλα λεω ελεος μπηκα 19η εβδομάδα.. τωρα;;;Δεν μου έχει ξανα συμβεί άλλα απ την αρχή ήταν ο μεγαλύτερος μου φόβος..

  • Μου αρέσει 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emma9 είπε:

Μα έλεος είναι δυνατόν!;;!;! Ποιο ειναι το πρόβλημα τους;;την δικια τους αδεια παιρνεις;;;ελεοοος!! Απαράδεκτοι!!

Βρε κορίτσια κάτι άσχετο ..βρήκα πάλι κάτι να αγχωθω, έχω την αίσθηση πριν καμιά βδομάδα περίπου ότι άκουσα το μωρό κ για 4 περιπου συνεχόμενες μέρες ένιωθα κάτι κ έλεγα δε μπορεί το μωρό είναι.. αλλα απο χθες δε νιωθω κατι ιδιαιτερο..υοαρψει πιθανότητα να εχει γινει κατι ή επειδη ειναι αρχη μπορει να συμβαινει αυτο;;;πφφφ συνεχεια εχω στο μυαλο μου μη παλινδρομησει..αλλα λεω ελεος μπηκα 19η εβδομάδα.. τωρα;;;Δεν μου έχει ξανα συμβεί άλλα απ την αρχή ήταν ο μεγαλύτερος μου φόβος..

Γιατι υπάρχει πιθανότητα να παλιδρομησει στην εβδομάδα που είσαι; αυτό δεν γίνεται νωρίτερα; Εγώ είμαι στην 17 εβδομάδα και δεν το έχω νιώσει αλλά μου είπε στο τηλ ο γιατρός ότι στη 20 εβδομάδα θα το νιώσω ως νέα μαμά.. Έχω μεθαύριο ραντεβού για υπέρηχο κ έχω αγωνία, γτ έχουμε να το δούμε από την αυχενική.. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Barbei είπε:

Καλημέρα μανούλες!!!! 27/2 έχουμε ραντεβού στο Έλενα με ένα γιατρό που μας σύστησαν αλλά εχθές από μια κουβέντα σε μια μαμαδοπαρεα μου πρότειναν έναν άλλο γιατρό στο αρεταιειο υπέρ του Φ. Τ.,εχω μπερδευτεί. Την άλλη εβδομάδα κλείνω τον 4ο μήνα και δεν έχω καταλήξει σε γιατρό και νοσοκομείο. 

Καλημέρα, τι γίνεται με τις άδειες διαφωτίστε με λίγο εχω ένα μήνα άδεια, λόγω του ότι δουλεύω σε βρεφικό σταθμό γινόταν χαμός με τις ιώσεις. Την περασμένη εβδομάδα πέρασα επιτροπή όπου μέσα είχε έναν ορθοπαιδικο και έναν νευρολογο μου μίλησαν πολύ άσχημα και στο τέλος μου είπαν ότι είναι η πρώτη και η τελευταία άδεια που μου υπογράφουν.ταραχτηκα πάρα πολύ από εκείνη τη μέρα βλέπω κάθε βράδυ αυτό τον εφιάλτη. 

Γεια σου κοπέλα μου, με το καλό το μωράκι σου! Απαράδεκτη η συμπεριφορά τους, προσπάθησε να ηρεμήσεις... Δε ξέρω με τις άδειες τι γίνεται, αλλά όσο για τους γιατρούς, θα σου πρότεινα να κλείσεις ραντεβού και στους δύο , να κρίνεις μόνη σου και να ακολουθήσεις το ένστικτο σου. Κλείσε εγκαίρως γιατί αν έχουν κόσμο θα έχει και αναμονή. Και επίσης, αν θες τη γνώμη μου, να τους ξεκαθαρίσεις από την αρχή πότε γεννας, γιατι παίζουν και οι άδειες τους.. Αλλά ακόμη και αν δε σε αναλάβει ο συγκεκριμένος γιατρός, λογικά θα σε συστήσει σε κάποιον άλλον.Μην αγχώνεσαι ειναι νωρίς ακόμα, και θα δεις και πώς είναι τα νοσοκομεία. Αν επιτρέπεται, ποιον γιατρό σου σύστησαν στο Αρεταίειο;


BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...