Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Just now, foroulina είπε:

Αχ κορίτσι μου κοντεύεις και εσυ!

Εγώ 8μιση.παντα πρωί με βάζουν...ξέρουν ότι είναι πρωινός τύπος.. χαχα!

Και εγώ σκ πολύ κούραση...έφτιαξα Σάββατο λαχανοντολμαδες και εχτες έφτιαξα παστίτσιο και πατάτες στον φούρνο γιατί είχαμε κόσμο...μετά φάγαμε τα γλυκάκια μας...@gigi πολύ πηχτή μυξα βρε παιδί μου ο μικρός.μακάρι να μπορούσα να σας βάλω φωτο...Θα παθαινατε πλάκα!

Άντε κοντεύεις να δεις το μπεμπινι!

Εγώ έχω 2 με 3 μερες που ξάπλα μου ρίχνει πολύ κλωτσιδι.τωρα λέω είναι το μπεμπέ και όχι το έντερο.

Να ρωτήσω κάτι άσχετο?

Εγώ δεν έπινα ποτέ καφε...σας βοηθάει στο θέμα της τουαλέτας?

@Arabella που είσαι???

 Ο καφές εμένα σίγουρα με βοηθάει (βέβαια κάνω και 1 τσιγάρο μαζί) πηγαίνω κάθε μέρα τουαλέτα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, "Gigi" είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε? Εγώ παίρνω βαθιές ανάσες κ ετοιμάζομαι για σίδερο.. Τέτοια ωραία μέρα κ εγώ θα σιδερωνω είναι δυνατόν? 

Foroulina καλά έκανες κ το ευχαριστήθηκες!! Κ εμείς προχθές με τον άντρα μου το ίδιο κάναμε κ δεν έχω καθόλου τύψεις! Χαχα! Βέβαια όσο κ να τρώω αυτό το μωρό δεν ευχαριστιεται με τπτ μου φαινεται να ρίξει καμία κλωτσιά. Έλεος πια! Κάτι ελαφριά χτυπηματακια νιώθω κι αυτά μια φορα στις 3 μέρες. Γλυκά δεν τρώω, λέτε να θέλει σοκολατιτσα?? Αύριο γιατρό να ηρεμήσω. Για γυμναστική δε θα τον ρωτήσω όμως :grin: 

Αχ κ γω τη Τετάρτη έχω κ ανυπομονώ να τον δω τον μπεμπουλακο μου..έλα να κ γω τις εξετάσουλες μου τη προηγούμενη βδομάδα.. Μια χαρά πέρα απ τον αιματοκρίτη που έφτασε 34 απο 39 αλλα οκ..τι να κάνω.. το μπεμπακι παίρνει φουλ σίδηρο.. χιχιιχ 

  • Μου αρέσει 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, "Gigi" είπε:

Κ εγώ έτσι. Ή του ύψους ή του βάθους!

 

Κ εγώ έτσι με τον μεγάλο όταν κάναμε nasalin. Δεν μπορούσα να το πιστέψω. Παραγωγή μυξας μια σταλιά παιδιά. Μήπως έχει κρεατάκια? Εμένα είχε κρεατάκια.ο καφές δεν με βοηθάει προσωπικά στο θέμα τουαλέτα. Πήρα 2-3μερες σίδηρο κ αντί να χειροτέρεψει η δυσκοιλιοτητα με βοήθησε πολύ κ για τις επόμενες μέρες.λύθηκε το πρόβλημα μου! Αλλά μου έφερε εμετους νομιζω. Τον σταμάτησα, συνήλθα κ θα ξαναδοκιμάσω σε λίγες μέρες. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα μάλλον :grin:

Απ ότι τον έχει δει ο ωρλ  δεν είχε δει κρεατάκια.να ξεκινήσουν οι βουτιές στην θάλασσα να δεις που θα πάει η παλιομυξα!

Just now, Emma9 είπε:

Εγώ έχω στις 3!! Ανυπομονωωω!άντε άντε να ξεκινάμε σιγά σιγά να παίρνουμε τα ευχάριστα νεακια!!!

Άντε άντε με το καλο!!

Just now, Μαρίαφi είπε:

 Ο καφές εμένα σίγουρα με βοηθάει (βέβαια κάνω και 1 τσιγάρο μαζί) πηγαίνω κάθε μέρα τουαλέτα!!

Η αλήθεια είναι ότι το τσιγάρο λένε κάνει δουλειά.ξερω από την μάνα μου.εγω ούτε καν έχω δοκιμάσει 


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Έχω τον μικρό μου πάλι αρρωστουλη.

Λοιπόν πήρα και έκλεισα για β επιπέδου στις 4/3.πρώτη είναι η villa;Ποια ακολουθεί μετά?

Εγώ 5/3 απόγευμα 

Βρε κορίτσια έχετε θέμα με την μέση σας;;;; Έχω 3 μέρες υποφέρω πολύ κάθε βράδυ περνώ παναντολ για να κοιμηθώ


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!

Χαίρομαι που διαβάζω οτι τα μπεμπάκια άρχισαν τις κλωτσιές!Κι εγώ το νιώθω κάθε μέρα όλο και πιο έντονα. Εγώ έχω Β επιπέδου στις 25/2.Εδώ γίνεται αυτή η εξέταση από 18+0 μέχρι 21+6. Εγώ είμαι και 4 μέρες μπροστά, οπότε θα είμαι παρά δύο μέρες 20 εβδομάδων.

@foroulina περαστικά στον μικρούλη σου.Εγώ του δίνω κάθε μέρα πρόπολη και βλέπω οτι κάνει δουλίτσα.Αρρώστησε μόνο μια φορά φέτος κι ελπίζω να την βγάλουμε καθαρή μέχρι να περάσει η εποχή των ιώσεων.

Κορίτσια κι εγώ είμαι πολύ δραστήρια με τις δουλειές.Βέβαια λόγω της εγκυμοσύνης κουράζομαι πιο εύκολα αλλά οκ.

@Giwta1411 που είσαι κορίτσι μου; 

  • Μου αρέσει 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

Εγώ 5/3 απόγευμα 

Βρε κορίτσια έχετε θέμα με την μέση σας;;;; Έχω 3 μέρες υποφέρω πολύ κάθε βράδυ περνώ παναντολ για να κοιμηθώ

Τόσο πολύ δεν έχω..Αλλά απ το 3ο μήνα κ μετά με ποναει μονιμα..υπομονη κορίτσι μου..

Just now, Arabella είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!

Χαίρομαι που διαβάζω οτι τα μπεμπάκια άρχισαν τις κλωτσιές!Κι εγώ το νιώθω κάθε μέρα όλο και πιο έντονα. Εγώ έχω Β επιπέδου στις 25/2.Εδώ γίνεται αυτή η εξέταση από 18+0 μέχρι 21+6. Εγώ είμαι και 4 μέρες μπροστά, οπότε θα είμαι παρά δύο μέρες 20 εβδομάδων.

@foroulina περαστικά στον μικρούλη σου.Εγώ του δίνω κάθε μέρα πρόπολη και βλέπω οτι κάνει δουλίτσα.Αρρώστησε μόνο μια φορά φέτος κι ελπίζω να την βγάλουμε καθαρή μέχρι να περάσει η εποχή των ιώσεων.

Κορίτσια κι εγώ είμαι πολύ δραστήρια με τις δουλειές.Βέβαια λόγω της εγκυμοσύνης κουράζομαι πιο εύκολα αλλά οκ.

@Giwta1411 που είσαι κορίτσι μου; 

Αχ αλήθεια ανησυχώ με τη γιώτα.. εύχομαι πραγματικά να είναι όλα καλά.. 


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας αγάπες! Εγώ όταν περπατάω έχω τραβήγματα στη μέση και ελαφρύ πόνο στο κόκκαλο της λεκάνης που είναι στο πιπι μου :oops: μάλλον προετοιμάζεται η λεκάνη μου για ανοίγματα μεγάλα χαχαχα!

Ο καφές κι εμένα με βοηθάει συνήθως να πάω τουαλέτα.

 

Κι εγώ αναρωτιέμαι για τη Γιωτουλα γιατί πέρασε πολύς καιρός είναι η αλήθεια..

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια κι από μένα..Έχω πολύ καιρό να γράψω αλλά σας παρακολουθώ τακτικά...19+3 εγώ σήμερα κι έχω 5 Μαρτίου τη β επιπέδου..Υποφέρω κι εγώ απο πόνους στη μέση και περισσότερο στο ισχίο.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε;;

Εμας χθες μας κλώτσησε το μπεμπακι μας πρώτη φορά! Ήταν δίπλα και ο αντρας μου και έβαλε κατευθείαν χέρι στη κοιλιτσα και τον κλώτσησε και αυτόν! Σήμερα ξανακλωτσησε περίπου την ίδια ώρα με χθες:wub:

Αχ όσο αφορά το θέμα της τουαλέτας, όταν πριν καμία δεκαριά μέρες ξεκίνησα σίδηρο, τα είδα όλα, δε μπορούσα να πάω με τίποτα για μέρες. Πήγα κι εφοδιάστηκα με ακτινίδια, αποξηραμένα δαμάσκηνα, γάλα αμυγδάλου, δημητριακά με φυτικές ίνες,κλπ και άρχισα να πίνω πολύ νεράκι. Ευτυχώς έγινε δουλίτσα και πηγαίνω πλέον κάθε μέρα. Το πρωί βάζω γάλα αμυγδάλου μαζί με τα δημητριακά και όλα καλά.

Κι εγώ πήρα σήμερα τα αποτελέσματα των εξετάσεων, ο αιματοκρίτης από 37 πήγε 33, αναμενόμενο και αυτό... Ελπίζω τώρα με τα συμπληρώματα να ισιωσουμε:)

 

Just now, Φραουλίνα είπε:

Γεια σας κορίτσια κι από μένα..Έχω πολύ καιρό να γράψω αλλά σας παρακολουθώ τακτικά...19+3 εγώ σήμερα κι έχω 5 Μαρτίου τη β επιπέδου..Υποφέρω κι εγώ απο πόνους στη μέση και περισσότερο στο ισχίο.

Κι εγω είχα αρχίσει να ποναω εδώ και κάνα μήνα... Ξεκίνησα να κάνω κάτι πολύ χαλαρά προγραμματα γιόγκα prenatal από το YouTube και ανακουφιστηκα αρκετά από τους πόνους. Το συνδυάζω με περπάτημα και νιώθω καλύτερα. (τη μια μερα περπάτημα, την άλλη γιόγκα)

  • Μου αρέσει 3

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!!!!! Πίνω καφέ στο μπαλκόνι κορίτσια κ λιαζομαι σαν τις γάτες :grin: δεν προβλέπεται βόλτα κ καφές έξω γιατί τα ξημερώματα ξύπνησε ο μεγάλος κ δεν ήταν πολύ καλά. Όχι ήθελε εμετό, όχι το κεφάλι του.. Εβηχε κ λίγο. Τλκ ούτε εμετό έκανε ούτε πυρετό. Τον κράτησα να δω πως θα είναι. Κ είχα μια χαρά το βράδυ.. Νομίζω κουνιόταν αρκετά το μπεμπακι μου. Όχι ότι το ένιωσα πιο δυνατά αλλά ψιλοσιγουρευτηκα ότι είναι μια χαρά! Αφού ένιωθα κινησουλες για πολύ ώρα κ το ξενύχτησα έτσι! Ρε κορίτσια βγάζετε σπυρακια εσείς? Εγώ δεν είχα ούτε ένα σπυρακι ποτέ στη ζωή μου κ τώρα αυτό τον μήνα βγάζω συνέχεια. Κ φαίνονται κιόλας.. Στα μάγουλα 2 κ τώρα πονάω κοντά στο πιγούνι κ βγαίνει κι άλλο. 

Για τη μέση που λέτε με έπιανε που κ που αλλά όχι σε σημείο να πάρω χάπι. Τώρα έχει αρκετό καιρό να με ενοχλήσει. Μήπως υπάρχει καμία ασκησουλα που βοηθάει Τζίνα μου? 

  • Μου αρέσει 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπονζουρ κορίτσια!!! Τι κάνετε;;;σας διάβασα έμαθα τα νέα σας χθες ήθελα να γράψω αλλά δεν πρόλαβα γιατί άδραξα την ημέρα και πήγα Νέα Μάκρη βόλτα με τον αντρουλη ήπιαμε καφέ στον ήλιο και μετά για ψαράκι!!! Από κει που δεν πολύ ήθελα ψάρι τώρα με.την εγκυμοσύνη όλο καλαμαράκια και γαρίδες λιγουρευομαι.. μάλλον θαλασσινή θα βγει η μπεμπουλα μου σαν τον μπαμπά της.  Περαστικά στα παιδάκια σας όσα είναι άρρωστα βρε κορίτσια...δεν μπορεις να αποφύγεις τις ιωσουλες με τα παιδάκια!! Με μέση δεν έχω θέμα εγώ ακόμα παρόλο που δύο βδομάδες την βγάλαμε στον καναπέ γιατί ο σκύλος μας μας έφαγε το στρώμα του κρεβατιού και μέχρι να έρθει το καινούργιο είχαμε σκευρωσει.παντως αν βλέπετε το σουκου Αννίτα Κοίτα έχει προσφορά μαξιλάρι μασάζ 12,90 ..πάρτε το θα σωθείτε.εγω το βάζω από πατούσες μέχρι πλάτη και σβέρκο χέρια παντού.το έχω καταευχαριστηθει!

Just now, "Gigi" είπε:

Καλημέρα!!!!!!!! Πίνω καφέ στο μπαλκόνι κορίτσια κ λιαζομαι σαν τις γάτες :grin: δεν προβλέπεται βόλτα κ καφές έξω γιατί τα ξημερώματα ξύπνησε ο μεγάλος κ δεν ήταν πολύ καλά. Όχι ήθελε εμετό, όχι το κεφάλι του.. Εβηχε κ λίγο. Τλκ ούτε εμετό έκανε ούτε πυρετό. Τον κράτησα να δω πως θα είναι. Κ είχα μια χαρά το βράδυ.. Νομίζω κουνιόταν αρκετά το μπεμπακι μου. Όχι ότι το ένιωσα πιο δυνατά αλλά ψιλοσιγουρευτηκα ότι είναι μια χαρά! Αφού ένιωθα κινησουλες για πολύ ώρα κ το ξενύχτησα έτσι! Ρε κορίτσια βγάζετε σπυρακια εσείς? Εγώ δεν είχα ούτε ένα σπυρακι ποτέ στη ζωή μου κ τώρα αυτό τον μήνα βγάζω συνέχεια. Κ φαίνονται κιόλας.. Στα μάγουλα 2 κ τώρα πονάω κοντά στο πιγούνι κ βγαίνει κι άλλο. 

Για τη μέση που λέτε με έπιανε που κ που αλλά όχι σε σημείο να πάρω χάπι. Τώρα έχει αρκετό καιρό να με ενοχλήσει. Μήπως υπάρχει καμία ασκησουλα που βοηθάει Τζίνα μου? 

Και εγώ πριν λίγες μέρες έβγαλα τέσσερα σπυράκια στο πρόσωπο και να σου πω φοβήθηκα γιατί είχα να βγάλω σπυράκι από τον Οκτώβρη και έβγαζα πάντα πριν αδιαθετησω.και φοβήθηκα ρε συ μήπως κάτι δεν πάει καλά και με προειδοποιεί έτσι ο οργανισμός. Ευτυχώς τώρα σαν να χουν φύγει τα δύο έχω άλλα δύο και βγαίνει και τρίτο.Παντως από λάμψη που λένε στο πρόσωπο ακόμα κανένα σημάδι.. σα χαλασμένη μου φαίνομαι ώρες ώρες. Έχω αρχίσει να πιστεύω που λένε ότι όσες έχουν κοριτσάκια όλη την ομορφιά τη ρουφαει το μπεμπακι..εσείς που έχετε αγοράκι από πρόσωπο πως πάτε;; 


bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου..

Εγώ λιγουρευομαι τα καλούδια της καθαρας Δευτέρας αλλά μου φαίνεται ταραμά σε τρωμε ε;;;; πωπω και τρελαίνομαι..  ε θα φάμε όλα τα υπόλοιπα!!

Εμένα το μπεμπάκι μου είναι βραδυνός τυπος, ε ρε καλοκαίρι που έρχεται χαχαχα. Καθε βραδυ λοιπόν κανει τρελες και με τρελαίνει!!! Βέβαια ο αντρας μου ακόμα δε τον έχει νιώσει με το χερι του..

Ετοιμάζομαι να πάω να πάρω πιπεριές για να κάνω γεμιστά (άργησα να ξυπνήσω πάλι) και μετά να πάρω και τις εξετάσεις μου!!

 

 

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Τζινα38 είπε:

Εγώ 5/3 απόγευμα 

Βρε κορίτσια έχετε θέμα με την μέση σας;;;; Έχω 3 μέρες υποφέρω πολύ κάθε βράδυ περνώ παναντολ για να κοιμηθώ

Χάπι δεν εχω πάρει, όμως απο χθες με έχει ταράξει στον πόνο ο αριστερός γοφός τόσο πολύ που κάποια στιγμή δεν μπορούσα να σηκωθώ απ το κρεββάτι.Σαν πόνος λουμπάγκου αλλα στον γλουτό.Περπάτησα για να το ανακουφίσω αλλά εγινε χειρότερο:-? Το ετριβα συνέχεια με το χέρι μου, το βράδυ δυσκολευμουν να αλλάξω πλευρο!Σήμερα ξύπνησα κι αυτός ο πόνος επιμένει! Διάβασα πως είναι ισχιαλγία της εγκυμοσύνης και συνήθως ο πόνος διαλέγει ένα πόδι και βολεύεται εκει, όμως αυτό συμβαίνει κυρίως στο 3ο 3μηνο λογω εξτρα βάρους στην σπονδυλική στήλη.Εμένα γιατί βρε πόνε μου χτύπησες την πόρτα στον 4ο μήνα που δεν έχω βάλει και γραμμάριο η έρμη;:-P

  • Χαχα 2

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Koalaki87 είπε:

Μπονζουρ κορίτσια!!! Τι κάνετε;;;σας διάβασα έμαθα τα νέα σας χθες ήθελα να γράψω αλλά δεν πρόλαβα γιατί άδραξα την ημέρα και πήγα Νέα Μάκρη βόλτα με τον αντρουλη ήπιαμε καφέ στον ήλιο και μετά για ψαράκι!!! Από κει που δεν πολύ ήθελα ψάρι τώρα με.την εγκυμοσύνη όλο καλαμαράκια και γαρίδες λιγουρευομαι.. μάλλον θαλασσινή θα βγει η μπεμπουλα μου σαν τον μπαμπά της.  Περαστικά στα παιδάκια σας όσα είναι άρρωστα βρε κορίτσια...δεν μπορεις να αποφύγεις τις ιωσουλες με τα παιδάκια!! Με μέση δεν έχω θέμα εγώ ακόμα παρόλο που δύο βδομάδες την βγάλαμε στον καναπέ γιατί ο σκύλος μας μας έφαγε το στρώμα του κρεβατιού και μέχρι να έρθει το καινούργιο είχαμε σκευρωσει.παντως αν βλέπετε το σουκου Αννίτα Κοίτα έχει προσφορά μαξιλάρι μασάζ 12,90 ..πάρτε το θα σωθείτε.εγω το βάζω από πατούσες μέχρι πλάτη και σβέρκο χέρια παντού.το έχω καταευχαριστηθει!

Και εγώ πριν λίγες μέρες έβγαλα τέσσερα σπυράκια στο πρόσωπο και να σου πω φοβήθηκα γιατί είχα να βγάλω σπυράκι από τον Οκτώβρη και έβγαζα πάντα πριν αδιαθετησω.και φοβήθηκα ρε συ μήπως κάτι δεν πάει καλά και με προειδοποιεί έτσι ο οργανισμός. Ευτυχώς τώρα σαν να χουν φύγει τα δύο έχω άλλα δύο και βγαίνει και τρίτο.Παντως από λάμψη που λένε στο πρόσωπο ακόμα κανένα σημάδι.. σα χαλασμένη μου φαίνομαι ώρες ώρες. Έχω αρχίσει να πιστεύω που λένε ότι όσες έχουν κοριτσάκια όλη την ομορφιά τη ρουφαει το μπεμπακι..εσείς που έχετε αγοράκι από πρόσωπο πως πάτε;; 

Ωραία οι ελπίδες για την κόρη αυξάνονται λοιπόν.. Με ασχημαίνει μάλλον :grin: στα αγόρια δεν είχα σπυρακια πάντως! Αντε αύριο λέτε να μας πει τπτ ο γιατρός μου για το φύλο? Θα σκάσω λέμε! Πολύ έξοδος ο σκύλος σας koalaki μου χάχα! 

 

Just now, _marjio είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου..

Εγώ λιγουρευομαι τα καλούδια της καθαρας Δευτέρας αλλά μου φαίνεται ταραμά σε τρωμε ε;;;; πωπω και τρελαίνομαι..  ε θα φάμε όλα τα υπόλοιπα!!

Εμένα το μπεμπάκι μου είναι βραδυνός τυπος, ε ρε καλοκαίρι που έρχεται χαχαχα. Καθε βραδυ λοιπόν κανει τρελες και με τρελαίνει!!! Βέβαια ο αντρας μου ακόμα δε τον έχει νιώσει με το χερι του..

Ετοιμάζομαι να πάω να πάρω πιπεριές για να κάνω γεμιστά (άργησα να ξυπνήσω πάλι) και μετά να πάρω και τις εξετάσεις μου!!

 

 

Δεν τρώμε ταραμά? Να ρωτήσω αύριο αν θυμηθώ κ θα σας πω. Κ μένα μάλλον βραδινό θα είναι το μπεμπακι γιαυτό δε παίρνω χαμπάρι όλη μέρα!από φαγητό σήμερα κατοπουλο με πατατουλες στο φούρνο. Αντε καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις! 

 

Just now, Ελλάκι είπε:

Χάπι δεν εχω πάρει, όμως απο χθες με έχει ταράξει στον πόνο ο αριστερός γοφός τόσο πολύ που κάποια στιγμή δεν μπορούσα να σηκωθώ απ το κρεββάτι.Σαν πόνος λουμπάγκου αλλα στον γλουτό.Περπάτησα για να το ανακουφίσω αλλά εγινε χειρότερο:-? Το ετριβα συνέχεια με το χέρι μου, το βράδυ δυσκολευμουν να αλλάξω πλευρο!Σήμερα ξύπνησα κι αυτός ο πόνος επιμένει! Διάβασα πως είναι ισχιαλγία της εγκυμοσύνης και συνήθως ο πόνος διαλέγει ένα πόδι και βολεύεται εκει, όμως αυτό συμβαίνει κυρίως στο 3ο 3μηνο λογω εξτρα βάρους στην σπονδυλική στήλη.Εμένα γιατί βρε πόνε μου χτύπησες την πόρτα στον 4ο μήνα που δεν έχω βάλει και γραμμάριο η έρμη;:-P

Χαχα τι τραβάμε οι δόλιες!!! Θα περάσει μην ανησυχείς. Κ εγώ πονουσα για ένα διάστημα κάπου στην αρχή κ μια μέρα πέρασε ξαφνικά. Εντωμεταξυ Τζίνα μου επιτρέπεται το παναντολ? Δεν θυμάμαι. Ξέρω για το ντεπον σίγουρα αλλά πολύ ελαφρύ δεν είναι? Εμένα μόνο τα αλγκοφρεν με βοηθούσαν. Ανησυχώ μην αρρωστήσουμε έτσι όπως πάει. Να πάρω χάπια να βρίσκονται. 

 

  • Ευχαριστώ 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...