Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

@gigi για κοριτσάκι σε κόβω!

Έχω και γω σπυράκια μικρά-μικρά στο πρόσωπο.εχτες τα ειδα.ενω τους προηγούμενους μήνες έβλεπε σπυριά.το πρόσωπο μου ήταν πάντα καθαρό.

Τι τέλεια που θα ξεκινήσουν οι β επιπέδου!!

Εγώ ρώτησα για τιμη και μου είπαν 120 ευρω.

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Ελλάκι μου κι εμένα το αριστερό ισχίο με πονάει και πολλές φορές ο πόνος φτάνει μέχρι κάτω στο πόδι...Έχω απελπιστει.Και το βράδυ δε βολεύομαι πουθενά όταν πονάω.Δεν το είχα αυτό το πράγμα στις προηγούμενες δύο εγκυμοσύνες μου και τα έχω δει όλα τώρα.Εντωμεταξυ δεν έχουμε ασανσέρ στο σπίτι κι ανεβοκατεβαίνω όλη μέρα με τα 11κιλα μικρά μου αγκαλιά οπότε το επιβαρύνω περισσότερο προφανώς 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

Από μέση και εγώ χάλια, βέβαια χρόνια ταλαιπωρουμαι με κήλες και στενώσεις σε σπονδύλους.. το αστείο είναι ότι όταν σηκώνομαι από όπου κάθομαι κουτσαινω από τον γοφό!!!! Ρε κορίτσια εγώ είμαι 18+2 και ακόμα νομίζω ότι δεν έχω νιώσει το μωρό..να ανησυχήσω;;.

Χθές το βράδυ είπα να βάλω λίγο Μότσαρτ κοντά στην κοιλιά αλλά για να χαλαρώσει το μωρό τα δικά μου νεύρα έγιναν κρόσσια!!! Για 5 λεπτά άντεξα!!:D

Σήμερα φασολάδα! Την ευχαριστήθηκα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίαφi είπε:

Από μέση και εγώ χάλια, βέβαια χρόνια ταλαιπωρουμαι με κήλες και στενώσεις σε σπονδύλους.. το αστείο είναι ότι όταν σηκώνομαι από όπου κάθομαι κουτσαινω από τον γοφό!!!! Ρε κορίτσια εγώ είμαι 18+2 και ακόμα νομίζω ότι δεν έχω νιώσει το μωρό..να ανησυχήσω;;.

Χθές το βράδυ είπα να βάλω λίγο Μότσαρτ κοντά στην κοιλιά αλλά για να χαλαρώσει το μωρό τα δικά μου νεύρα έγιναν κρόσσια!!! Για 5 λεπτά άντεξα!!:D

Σήμερα φασολάδα! Την ευχαριστήθηκα!!

Μην ανησυχείς, εγώ το ένιωσα πρώτη φορά πριν δύο μέρες που μπήκα στη 19. Φασολάδα εεεε;;; Μιαμ μιαμ καλή ιδέα!!

Κορίτσια πώς βολευεστε στον ύπνο;; Εγώ όσο πάει και δε βολευομαι καθόλου! Προσπαθώ στα αριστερά αλλά πέφτει η κοιλιά και πονάω

  • Μου αρέσει 1

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνα είπε:

@Ελλάκι μου κι εμένα το αριστερό ισχίο με πονάει και πολλές φορές ο πόνος φτάνει μέχρι κάτω στο πόδι...Έχω απελπιστει.Και το βράδυ δε βολεύομαι πουθενά όταν πονάω.Δεν το είχα αυτό το πράγμα στις προηγούμενες δύο εγκυμοσύνες μου και τα έχω δει όλα τώρα.Εντωμεταξυ δεν έχουμε ασανσέρ στο σπίτι κι ανεβοκατεβαίνω όλη μέρα με τα 11κιλα μικρά μου αγκαλιά οπότε το επιβαρύνω περισσότερο προφανώς 

Κουράγιο @Φραουλίνα, λεω να  ρωτήσω και τον γιατρο αν μπορώ να κάνω κάτι να το ανακουφίσω χωρίς χάπια.Κολύμπι ισως;Προσπάθησε αν είναι εφικτό να δίνεις σε κάποιον άλλο τα μικρά σου ειδικά στις σκάλες για να μην το ζορίζεις τόσο.


dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ ενώ κοιμάμαι αρκετές ώρες στριφογυρναω συνέχεια στο κρεβάτι, νομίζω δε με πιάνει βαθύς ύπνος να ξεραθώ, και δεν είναι να πεις ότι δε βολεύομαι..τι να πω κάνουμε πρόβες για τα ξενύχτια που έρχονται!

@Ελλάκι πιο πάνω αναφέρθηκαν και σε βίντεο από youtube.. Ελαφριά γυμναστικούλα στο σπίτι αν δοκίμαζες ίσως ή περπάτημα !!

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια μου! Εγώ σήμερα εκμεταλλεύτηκα την ωραία λιακάδα και πήγα έκανα μερικά ψώνια! Παραγγειλα και το καρότσι μας και όλα μια χαρά!! 

Περιμένω πως και πως να το δω αύριο το μπιζελακι μου!!

Όσο για τον ύπνο τις προηγούμενες δύο εβδομάδες δεν κοιμόμουν καθόλου καλά, αυτή τη βδομάδα το ευχαριστιεμαι! Δεν ξέρω σε τι οφείλεται αλλά ελπίζω να συνεχίσω έτσι για λίγο καιρό ακόμα!!

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Γειά σας κορίτσια μου! Εγώ σήμερα εκμεταλλεύτηκα την ωραία λιακάδα και πήγα έκανα μερικά ψώνια! Παραγγειλα και το καρότσι μας και όλα μια χαρά!! 

Περιμένω πως και πως να το δω αύριο το μπιζελακι μου!!

Όσο για τον ύπνο τις προηγούμενες δύο εβδομάδες δεν κοιμόμουν καθόλου καλά, αυτή τη βδομάδα το ευχαριστιεμαι! Δεν ξέρω σε τι οφείλεται αλλά ελπίζω να συνεχίσω έτσι για λίγο καιρό ακόμα!!

Ααααχ τι ωραία ποιο καρότσι πηρες;;; Εγώ σκέφτομαι δύο σε ένα τελικά και όχι 3 σε ένα.  Τυχερούς αύριο θα δεις το μωράκι σου..εγώ έχω δύο βδομάδες ακόμα να το δω και μετά την Β Επιπέδου!! 

  • Μου αρέσει 1

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια μου, μολις μπηκα σπιτι..ημουν θεσσαλονικη σημερα με τον αντρα μου και ολη μερα στους δρομους...πηγαμε και τζαμπο και πηρα το πρωτο μας φορμακι ροζ φυσικα και γραφει η πριγκιπισα της μαμας μολις εφτασε δεν μπορεσα να αντισταθω...μετα πηγαμε για φαγητο και εφαγα σαν να μην εχει αυριο χαχαχα.

οσο για την μεση δυστηχως μονο υπομονη πρεπει να κανω μου ειπε ο γιατρος εχθες που πηγα για υπερηχο και αν ποναω πολυ να παιρνω παναντολ ή ντρεπον τα οποια επιτρεπονται.!!

εντομεταξυ η μπουμπου 320 γραμμαρια 

  • Μου αρέσει 4

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

καλησπερα κοριτσια μου, μολις μπηκα σπιτι..ημουν θεσσαλονικη σημερα με τον αντρα μου και ολη μερα στους δρομους...πηγαμε και τζαμπο και πηρα το πρωτο μας φορμακι ροζ φυσικα και γραφει η πριγκιπισα της μαμας μολις εφτασε δεν μπορεσα να αντισταθω...μετα πηγαμε για φαγητο και εφαγα σαν να μην εχει αυριο χαχαχα.

οσο για την μεση δυστηχως μονο υπομονη πρεπει να κανω μου ειπε ο γιατρος εχθες που πηγα για υπερηχο και αν ποναω πολυ να παιρνω παναντολ ή ντρεπον τα οποια επιτρεπονται.!!

εντομεταξυ η μπουμπου 320 γραμμαρια 

Τέλεια μπράβο!!!! Πόσο εβδομάδων εισαι;;(κάποια βλακεία έχω κάνει πάλι κ δεν μπορώ να δω καμίας το τικερακιούτε το δικό μου!!) Άντε άντε σιγά σιγα να φτιάχνεται η προίκα.. χιχιιχ..

  • Μου αρέσει 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emma9 είπε:

Τέλεια μπράβο!!!! Πόσο εβδομάδων εισαι;;(κάποια βλακεία έχω κάνει πάλι κ δεν μπορώ να δω καμίας το τικερακιούτε το δικό μου!!) Άντε άντε σιγά σιγα να φτιάχνεται η προίκα.. χιχιιχ..

20 ακριβως


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ κορίτσια ααααν μάθουμε φύλο αύριο θα πάρω κάτι για το καλό! 

3 ώρες πρίν, Μαρίαφi είπε:

Από μέση και εγώ χάλια, βέβαια χρόνια ταλαιπωρουμαι με κήλες και στενώσεις σε σπονδύλους.. το αστείο είναι ότι όταν σηκώνομαι από όπου κάθομαι κουτσαινω από τον γοφό!!!! Ρε κορίτσια εγώ είμαι 18+2 και ακόμα νομίζω ότι δεν έχω νιώσει το μωρό..να ανησυχήσω;;.

Χθές το βράδυ είπα να βάλω λίγο Μότσαρτ κοντά στην κοιλιά αλλά για να χαλαρώσει το μωρό τα δικά μου νεύρα έγιναν κρόσσια!!! Για 5 λεπτά άντεξα!!:D

Σήμερα φασολάδα! Την ευχαριστήθηκα!!

Βάλε λαϊκά ν'ακουσει το μωρό βρε μανιτσα μου κ συ :D:D

  • Χαχα 3

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...