Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

6 ώρες πρίν, Vila είπε:

Μου το έφεραν δώρο τα ανίψια μου !!! Όμορφο είναι και κάνει όντως ωραίο ήχο.

Ποίο σχεδιακι πήρες??

 

Πήρα τον ροζ χρυσο με τις καρδούλες!

Το φορεσες?πήγα τουαλέτα εχτες και άκου...γκλινγ-γαλλική και λέω τι είναι αυτό?χαχα

@Arabella εχτες την έβαλα την ζώνη κάνα 2ωρο γιατί μου την έφερα αργά ο άντρας μου και που άρεσε πολύ.εδω την πήρα 15 ευρω.

  • Μου αρέσει 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!! Foroulina θα το δω κ εγώ το μενταγιον! Κορίτσια εμένα είναι 10/03 η β επιπεδου κ δεν ξέρω πως θα περάσουν οι μέρες. Δεν μπορώ να περιμένω.χθες εντωμεταξύ πήγα στο μνημόσυνο της θείας μου κ με ζάλισαν εκεί οι θείες δεν μπορείτε να φανταστείτε. Με πονοκέφαλο έφυγα :grin: να μετράνε τα φεγγάρια, να βλέπουν την κοιλιά, τον πωπο,τα μούτρα μου.. Προσπαθούσαν να καταλάβουν τι θα είναι το μωρό. Αν υπολογίσουμε την περίοδο μου όταν μου είπε ο γιατρός μου δηλ 30 /9 θα είναι κόρη. Παρ'ολο που τις είπα ότι ο γιατρός τείνει προς το αγόρι. Ξέρουν αυτές. Το λένε κ τα φεγγαρια:D:D

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, "Gigi" είπε:

Καλημέρα!! Foroulina θα το δω κ εγώ το μενταγιον! Κορίτσια εμένα είναι 10/03 η β επιπεδου κ δεν ξέρω πως θα περάσουν οι μέρες. Δεν μπορώ να περιμένω.χθες εντωμεταξύ πήγα στο μνημόσυνο της θείας μου κ με ζάλισαν εκεί οι θείες δεν μπορείτε να φανταστείτε. Με πονοκέφαλο έφυγα :grin: να μετράνε τα φεγγάρια, να βλέπουν την κοιλιά, τον πωπο,τα μούτρα μου.. Προσπαθούσαν να καταλάβουν τι θα είναι το μωρό. Αν υπολογίσουμε την περίοδο μου όταν μου είπε ο γιατρός μου δηλ 30 /9 θα είναι κόρη. Παρ'ολο που τις είπα ότι ο γιατρός τείνει προς το αγόρι. Ξέρουν αυτές. Το λένε κ τα φεγγαρια:D:D

 

Είναι πολύ ευχάριστο να το ακούς...δες το.

Και εγω ψηφίζω κοριτσάκι μαζί με τις θείες!χαχα!!


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , foroulina είπε:

Πήρα τον ροζ χρυσο με τις καρδούλες!Το φορεσες?πήγα τουαλέτα εχτες και άκου...γκλινγ-γαλλική και λέω τι είναι αυτό?χαχα

Κι εγώ το ροζ χρυσό με τα πατουσακια :wub: το φαραω και λέει ο άντρας μου καταλαβαίνω αν πάσα στιγμή που είσαι γιατί ακούω το κουδουνάκι χαχαχαχα

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

  • Χαχα 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

@"Gigi" πόσο απολαμβάνω τις μεγαλύτερες γυναίκες που λένε τα δικά τους! Πραγματικά μου φτιάχνουν το κέφι!! Ε να μην εχω και εγω να περάσω να μου πούνε προγνωστικά!!!

Εχθές το βράδυ επιτέλους ένιωσε το μωρο ο αντρας μου.. Δαγνωνοτανε δε το πίστευε σα παιδάκι έκανε λες και είναι η πρώτη φορά!!! 

Βγήκαμε το πρωί για περπάτημα και με έπιασε η μέση μου ρε παιδιά, έκατσα σε ένα παγκάκι και του λέω πήγαινε φέρε το αμάξι χαχαχα πάει σαραβαλο θα γίνω.. 

Μενταγιον έχω και εγω, ούτε ξερω βέβαια που.. ήταν ένα μπλε με χρυσά κυκλάκια  αν θυμάμαι καλά!!

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια δεν μπορώ να σας περιγράψω τον πανικό μου. Καμία ψυχραιμία δεν μπορώ να βρω πουθενά στο μυαλό μου όμως!!! Έχει επιβεβαιωμενο κρούσμα Κορωναιου στην Θεσσαλονίκη. 

  • Λυπημένη/-ος 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, "Gigi" είπε:

Κοριτσια δεν μπορώ να σας περιγράψω τον πανικό μου. Καμία ψυχραιμία δεν μπορώ να βρω πουθενά στο μυαλό μου όμως!!! Έχει επιβεβαιωμενο κρούσμα Κορωναιου στην Θεσσαλονίκη. 

Ηρέμησε όσο μπορείς..περιόρισε όσο μπορείς να πηγαίνεις σε κλειστούς χώρους και ΜΗΝ βλέπεις- διαβάζεις τον καταιγισμό πανικού των ΜΜΕ!!! Ούτως ή άλλως ήταν θέμα χρόνου να έρθει στην Ελλάδα..τα αποτελέσματα και τα στατιστικά είναι παρόμοια με την η1ν1.. ας ελπίσουμε λοιπόν ότι δεν θα γίνει χαμος- αν και στην Ελλάδα τα μέτρα είναι λίγο ότι να ναι- και ότι θα έχει καλό καιρό για να μην αναπτύσσεται γρήγορα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αχ πόσο μας έχουν τρομοκρατήσει τα κανάλια..  τώρα τα βλέμματα τα στρέφουν στο κρούσμα και δε δείχνουν τα αίσχη που γίνονται στα νησιά μας.. λυπάμαι πολύ..  

Φυσικά σε κλονίζει το πρώτο κρούσμα, όμως μη ξεχνάμε ότι η γρίπη είναι πιο θανατηφόρα. Ψυχραιμία!!

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κι εγώ φοβάμαι τον ιό αλλά σε λογικά πλαίσια.. νομίζω πως όντως μας τρομοκρατούν και μας αποπροσανατολίζουν λίγο από τα πολύ άσχημα γεγονότα στα νησιά μας.. πιο πολλά μαθαίνω μέσω φβ παρά μέσω ειδήσεων! 

Το σκ έχουμε να πάμε σε μια εκδήλωση Θεσσαλονίκη και ο άντρας μου έχει πανικοβληθεί και λέει να μην πάμε καθόλου, εγώ από την άλλη πιστεύω πως αν αποφύγω τα πολλά φιλιά κτλ θα είμαι οκ. 

  • Μου αρέσει 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Τι κάνετε;εγώ τώρα έκατσα λιγάκι έκανα δουλειές στο σπίτι..το πρωί όταν ξύπνησα για ένα εικοσαλεπτο με πιάσαν πόνοι περιόδου λες κ θα κατέβαζα  αίμα!!!αν συνεχιζόταν είχα ανάψει θερμοσίφωνα να ξουριστω να πάω γιατρουλη αλλά μόλις έκατσα λίγο σταμάτησαν ήταν για λίγο.σαν να τεντώνεται η κοιλιά ένα πράγμα πωπω.τι αγχοτικα όλα αυτά. @foroulina τα είδα και μου πε ο αντρουλης μου ότι θα μας το πάρει δωράκι σε σχεδιακι που θα διαλέξει αυτός! @"Gigi" δυστυχώς το διάβασα κ εγώ και το συζητούσαν έξω που βγηκακαι τώρα όλοι φοβούνται ότι εφόσον έφτασε Ελλάδα θα έρθει κ Αθήνα σε χρόνο ντε τε. Κ εγώ τα φοβάμαι ρε κορίτσια αυτά..πωπω. είναι κ ο άντρας μου ναυτικός κ φοβόμουν μην κολλήσει γιατί λόγω του ότι στα βαπόρια μπαινοβγαίνει πληρωμα όλων των χωρών είχα σαλταρει αλλά ευτυχώς τώρα μπήκανε σε μώλο για επισκευή κ είναι ακίνδυνο. Αλλά λένε η δική μας γρίπη είναι πιο επικίνδυνη. Όπως κ να έχει εμείς κορίτσια καλό είναι να φυλαγομαστε!!!

  • Μου αρέσει 1

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμείς χθές κάναμε τις πρώτες μας αγορές!!!:-D:-D

Αν και είναι νωρίς ακόμα, λόγω προσφορών αποφασίσαμε να πάρουμε 3 σε 1 καρότσι στη μισή τιμή και παρκοκρεβατο! Σήμερα το βράδυ έχω ραντεβού στο γιατρό και ανυπομονώ να δω την μπεμπουλα μου!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρω ότι μας πανικόβάλλουν κ δεν είναι τόσο επικίνδυνος ο ιός αν δεν έχεις προβλήματα σοβαρά, αλλά φοβάμαι βασικά λόγω εγκυμοσύνης. Επίσης koalaki μου σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κ εγώ το ίδιο ζω γιατί κ μένα ο άντρας μου ταξιδεύει σε καθημερινή βάση παντού κ δεν φοβάται κιόλας.ατάραχος :grin: τέλος πάντων!

Just now, Μαρίαφi είπε:

Εμείς χθές κάναμε τις πρώτες μας αγορές!!!:-D:-D

Αν και είναι νωρίς ακόμα, λόγω προσφορών αποφασίσαμε να πάρουμε 3 σε 1 καρότσι στη μισή τιμή και παρκοκρεβατο! Σήμερα το βράδυ έχω ραντεβού στο γιατρό και ανυπομονώ να δω την μπεμπουλα μου!!

Νομιζω από εδώ κ πέρα είναι καλό να αρχίσουμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά! Θα πέσουν όλα μαζί κ μπορεί να μην έχουμε κουράγιο να τριγυρναμε για ψώνια, προς το τέλος  ειδικα! Με το καλό να δείτε τη μπεμπούλα σας κ να χαρείτε τα πραγματάκια σας!!!!! 

 

  • Μου αρέσει 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Vila εγώ στο άκουσμα ταξιδιού κουράζομαι,  βασικά άμα μου έλεγε να μη πάμε τούμπες θα έκανα που θα γλυτωνα το πήγαινε έλα χαχα. Εντάξει τώρα χωρίς πλάκα άμα φοβαται ο άνθρωπος και του βγει ξινό ας το ακυρώσετε.. 

@Μαρίαφi Τι καλά που κανετε αγορές! Καλοριζικα! Με το καλο να δείτε και το μωρούλι σας απόψε..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Κορίτσια κι εγώ φοβάμαι τον ιό αλλά σε λογικά πλαίσια.. νομίζω πως όντως μας τρομοκρατούν και μας αποπροσανατολίζουν λίγο από τα πολύ άσχημα γεγονότα στα νησιά μας.. πιο πολλά μαθαίνω μέσω φβ παρά μέσω ειδήσεων! 

Το σκ έχουμε να πάμε σε μια εκδήλωση Θεσσαλονίκη και ο άντρας μου έχει πανικοβληθεί και λέει να μην πάμε καθόλου, εγώ από την άλλη πιστεύω πως αν αποφύγω τα πολλά φιλιά κτλ θα είμαι οκ. 

Vila μου αν δεν είναι κάτι πολύ σημαντικό κ εγώ θα έλεγα να μην πας. Θα τον φάει η αγωνία τον καημένο :grin:

Just now, Koalaki87 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!!! Τι κάνετε;εγώ τώρα έκατσα λιγάκι έκανα δουλειές στο σπίτι..το πρωί όταν ξύπνησα για ένα εικοσαλεπτο με πιάσαν πόνοι περιόδου λες κ θα κατέβαζα  αίμα!!!αν συνεχιζόταν είχα ανάψει θερμοσίφωνα να ξουριστω να πάω γιατρουλη αλλά μόλις έκατσα λίγο σταμάτησαν ήταν για λίγο.σαν να τεντώνεται η κοιλιά ένα πράγμα πωπω.τι αγχοτικα όλα αυτά. @foroulina τα είδα και μου πε ο αντρουλης μου ότι θα μας το πάρει δωράκι σε σχεδιακι που θα διαλέξει αυτός! @"Gigi" δυστυχώς το διάβασα κ εγώ και το συζητούσαν έξω που βγηκακαι τώρα όλοι φοβούνται ότι εφόσον έφτασε Ελλάδα θα έρθει κ Αθήνα σε χρόνο ντε τε. Κ εγώ τα φοβάμαι ρε κορίτσια αυτά..πωπω. είναι κ ο άντρας μου ναυτικός κ φοβόμουν μην κολλήσει γιατί λόγω του ότι στα βαπόρια μπαινοβγαίνει πληρωμα όλων των χωρών είχα σαλταρει αλλά ευτυχώς τώρα μπήκανε σε μώλο για επισκευή κ είναι ακίνδυνο. Αλλά λένε η δική μας γρίπη είναι πιο επικίνδυνη. Όπως κ να έχει εμείς κορίτσια καλό είναι να φυλαγομαστε!!!

Ξεκουρασου καλύτερα λίγο κ άσε τις δουλειές αυτές τις μέρες. 

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, "Gigi" είπε:

Κορίτσια ξέρω ότι μας πανικόβάλλουν κ δεν είναι τόσο επικίνδυνος ο ιός αν δεν έχεις προβλήματα σοβαρά, αλλά φοβάμαι βασικά λόγω εγκυμοσύνης. Επίσης koalaki μου σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κ εγώ το ίδιο ζω γιατί κ μένα ο άντρας μου ταξιδεύει σε καθημερινή βάση παντού κ δεν φοβάται κιόλας.ατάραχος :grin: τέλος πάντων!

Νομιζω από εδώ κ πέρα είναι καλό να αρχίσουμε να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά! Θα πέσουν όλα μαζί κ μπορεί να μην έχουμε κουράγιο να τριγυρναμε για ψώνια, προς το τέλος  ειδικα! Με το καλό να δείτε τη μπεμπούλα σας κ να χαρείτε τα πραγματάκια σας!!!!! 

 

Εγώ έχω βρει ήδη ποια πραγματακια θα πάρω κρεβατάκι καρότσι και όλα τα συναφή απλά θα τα παραγγείλω με το που κάνω την Β επιπέδου να πάρω το ΟΚ και από εκεί να τελειώσει κ αυτή η εξέταση και αμεσως θα τα κλείσω όλα τα μεγάλα τουλάχιστον να έρθουν εντός δύο μηνών έτσι και αλλιώς γιατί δεν είναι και ετοιμοπαραδοτα. Το καλό είναι πως όλα είναι από ένα μαγαζί και θα γίνει ομαδικά η δουλειά δεν έχω δλδ σουρτα φέρτα με δύο τρία γιατί έτσι δεν θα κατέληγα ποτέ η αλήθεια είναι. Όλο άλλαζα και ψάχνουμουν είχα αλλάξει ίσα με δέκα φορες κ λέω δεν γίνεται έτσι θα αποτρελαθω.τα βλέπω και τόσο μικρουλικα όλα μπιμπελό ρουχακτλ και τρελαίνομαι μου ρχεται να τα φάω.πεθαινω για πατουσινια και πωπουληδες ααααχ. Θα το φάω το παιζακι μου. Πάντως δεν ξέρω αν έχει κάποια άλλη κοπέλα εμπειρία μια μου πει αλλά κατέληξα σε καρότσι 2 σε 1 στο viva tutis είναι παναλαφρο που το δοκιμάσαμε ..αλλά.κριτικες δεν έχω διαβάσει για το συγκεκριμένο.. και ένα πολύ καλό καθίσματακι αυτοκινήτου που κάνει σχεδόν όσο το καρότσι κορίτσια..  

Just now, Μαρίαφi είπε:

Εμείς χθές κάναμε τις πρώτες μας αγορές!!!:-D:-D

Αν και είναι νωρίς ακόμα, λόγω προσφορών αποφασίσαμε να πάρουμε 3 σε 1 καρότσι στη μισή τιμή και παρκοκρεβατο! Σήμερα το βράδυ έχω ραντεβού στο γιατρό και ανυπομονώ να δω την μπεμπουλα μου!

Τυχερουλααααα περιμένουμε νέα από την μπεμπινουλα σου!!!! 

 

@foroulina λοιπόν το παρήγγειλα και εγώ το μενταγιόν πιστεύω αύριο θα το χω γιατί μου ήρθε  ειδοποίηση από την μεταφορική. Πήρα ένα ροζ με κάτι πατουσινια βασικά ο αντρουλης το διαλεξε.μας ξεσηκώσες χαχαχαχχα.

  • Μου αρέσει 2

bSdCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...