Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια!!! Και εγώ δεν αγχώνομαι για τα πράγματα.. Στην αρχή ήθελα να τα παίρνω λίγα λίγα, αλλά μετά είπαμε να πάρουμε με τη μάνα μου και τον σύζυγό αμπάριζα τα μαγαζιά (ηλεκτρονικά και μη) και να τα πάρουμε όλα μαζι μετά το Μάιο. Απλά εγώ έχω σταμπαρει τι θέλω στα ηλεκτρονικά καταστηματα τουλάχιστον! Βέβαια όλα αυτά τα λέω εκ του ασφαλούς, γιατι έχω πάρα πολλά πράγματα από τη νυφη μου... καταρχήν, κούνια και αλλαξιερα-συρταριερα θα μου τα δώσει αυτήν και 1002 αλλα (ρούχα, λευκά είδη κλπ). Βέβαια είχε θηλάσει οπότε δεν έχω αποστηρωτες κλπ αλλά είπα να δω πως θα πάει με το θηλασμό και αν δεν παει καλά (το απευχομαι φυσικα) να στείλω το σύζυγο να τα πάρει. Οπότε δεν έχω και πολύ άγχος με τα πράγματα. Τώρα για το καρότσι μόνο αγχωθηκα και το καθισματακι αυτοκινητου γιατί μου είπε η νύφη μου πως έχουν φθαρεί με δύο παιδιά και έτσι αποφασίσαμε να πάρουμε καινούρια μιας και θα είναι και το πρώτο μας παιδακι και να έχουμε εφεδρικό το δικό τους. Είχα σκοπό να το πάρω τέλη Ιούνη - αρχες Ιούλη μιας και η Πητ μου είναι τέλος Ιούλη και γιατί συνήθως τα βγάζουν και σε προσφορές, αλλά αγχώθηκα λιγάκι που λέτε ότι δεν βρίσκεις λόγω της κατάστασης. Λέτε να το παραγγείλω από τώρα;;; Όσο για τα ρούχα και λευκά είδη, εντάξει νομιζω υπάρχουν πολλές επιλογές από καταστήματα, οπότε δε νομίζω να υπάρχει ιδιαίτερο θέμα... σωστά;;; Με βάλατε σε σκέψη πιο πολύ για το καρότσι - καθησματακι... :confused: επίσης, θα πάρει καμια relax η' δεν το θεωρείτε χρήσιμο;;

2 ώρες πρίν, FofiK είπε:

Μου φαίνεται απίστευτο, τι να πω ρε foroulina μου! Ίσα ίσα που εγώ το βρίσκω πολύ γλυκό να "ανακυκλώνονται" κάποια πράγματα και να τα χρησιμοποιούν και άλλα μωράκια! Εμένα τα περισσότερα πράγματα θα μου τα δώσει η αδερφή μου. Λίκνο, σεντόνια, παιχνίδια, ριλαξακι, καρότσι, μπανακι,κ.α μη πω για ρούχα.. όπως και η ξαδέρφη μου. Ενταξει θα πάρω κι εγώ κάποια πράγματα όπως πχ πετσέτες , πανάξια αγκαλιάς, σαλιαρες , μάρσιπο αγκαλιάς κλπ.

 

Καλησπέρα σε όλα τα κοριτσάκια και στις όμορφες κοιλιτσες!!

Τι ωραία μέρα είναι αυτή! Εβγαλε ήλιο επιτέλους, ελπίζω να μη χαλάσει! Βγήκα στο μπαλκόνι και φωτοσυνθεσα χαχαχαχαχχ

Αληθεια κορίτσια πώς τα πάτε με το θέμα σούπερ μάρκετ; Εκανα μια απόπειρα να πάω τις προάλλες(πήρα μόνη μου τη πρωτοβουλία...)αλλά το μετάνιωσα. Είναι πολύ επικίνδυνο... Ευτυχώς με βοηθάει η μητέρα μου που μένει κοντά και φυσικά ο άντρας μου.

 

Όσο για το θηλασμό, αχ το θέλω τόσο πολύ! Σκεφτόμουν να ζητήσω βοήθεια τις πρώτες μέρες από καποιον σύμβουλο θηλασμού. Ή να προσπαθήσω πρώτα μόνη μου; Τι λένε οι έμπειρες μανούλες;

Εμείς πήγαμε χθες με τον άντρα μου μετά από πολύυυυ καιρο (πηγαίνε ο άντρας μου σε mini market)!!! Γάντια και μάσκα και μετά αποστείρωση όλα τα πράγματα ενα-ενα φυσικά!!! Καλά το καρότσι απ'εξω το περάσαμε με μαντηλάκια πάνω ως κάτω!!! Εντάξει εδώ είναι και επαρχία και δεν γινόταν χαμός, όπως φαντάζομαι Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Απλά ήθελα να πάω γιατί ο σύζυγος δεν το έχει και πολύ, φέρνει αλλ' αντ' αλλων και αναγκαστικά έπρεπε να παω και εγώ μαζί του... Μου φάνηκε βέβαια λες και πήγαινα ταξίδι αναψυχής ένα πράγμα αν αναλογιστείς ότι ήμουν κλεισμένη μέσα σχεδόν από την αρχή της εγκυμοσύνης!!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ από μένα. Κ εγώ με τα ψώνια μια αγχώνομαι μια όχι επειδή έχω ΠΗΤ τέλη Ιουλίου κ πιστεύω ότι θα έχουν στρώσει τα πράγματα τέλη Μαίου που θέλω να αρχίσω τις αγορές.

@V_babyκ εγώ το ίδιο θέμα έχω με τον άντρα μου το σούπερ μάρκετ κ πρέπει να πηγαίνω μαζί του.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Τι ησυχία είναι αυτη; είστε όλες καλα;

Εγώ χθες το απόγευμα έφτιαξα μπέργκερ με δικά μου ψωμάκια μάλιστα, αλλά το βράδυ δε μπορούσα να χωνέψω με τίποτα..κοιμήθηκα μετά τις 2 νόμιζα πως θα κάνω εμετό. Σήμερα ευτυχώς είμαι καλά!!

Αντε να περάσει και η μέρα να πάω στο γιατρό μου αύριο :lol:

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα όντως πολύ ησυχία σήμερα.

Τυχερή με τα μπέργκερ εγώ πρέπει να προσέχω όσο μπορώ μην ανεβάσω πίεση ούτε σοκολάτα λόγω να δούμε πως θα βγει η καμπύλη άστα να πάνε. Εγώ έχω μια αγωνία μέχρι τον άλλο μήνα που θα πάω να δούμε κ το αμνιακό αν υποχώρησε να ηρεμήσω κ εγώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, _marjio είπε:

Καλησπέρα!!

Τι ησυχία είναι αυτη; είστε όλες καλα;

Εγώ χθες το απόγευμα έφτιαξα μπέργκερ με δικά μου ψωμάκια μάλιστα, αλλά το βράδυ δε μπορούσα να χωνέψω με τίποτα..κοιμήθηκα μετά τις 2 νόμιζα πως θα κάνω εμετό. Σήμερα ευτυχώς είμαι καλά!!

Αντε να περάσει και η μέρα να πάω στο γιατρό μου αύριο :lol:

Αχ εγώ έφαγα πίτσα και έπαθα τα ίδια με εσένα!είχα καουρα μέχρι πριν λίγο!Στις 10 έφαγα πρωινό και λέω κάτσε με άφησε η καουρα να φάω τα φασολάκια μου....έφαγα 2 μπουκιές και πάλι με έπιασε.:(

Επίσης ήθελα να σας πω για τις πάνες pufies.με είχαν βολέψει πάρα πολύ!Pampers και babylino δεν με είχαν βολέψει.οι πρώτες μου μύριζαν κιόλας.οι pufies Ήταν και οι μοναδικές που δεν έβγαιναν τα κακακια έξω...(στην αρχή που είναι νερουλα)

Είναι πολύ οικονομικές και έχουν και ωραία σχέδια!έχουν και απορρυπαντικό Και μαλακτικό.δοκιμασμενα και αυτά.έχει και άλλα προϊόντα.

Μπείτε στο e-yup.com Να ρίξετε μια ματιά!

@Comet Γεια σου!μπορείς να μας πεις λίγα λόγια για την κρεμα που βάζεις στις θηλές σου?Εγώ στο πρώτο παιδί δεν ήξερα ότι έπρεπε να βάζω από πριν και πονούσα πολύ.

Θα ήθελαν και αλλά κορίτσια εδώ να ακούσουν  την εμπειρία σου.

Ευχαριστώ!:x

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια? Εμείς 2η μέρα ξυπνάμε στις 12!απο αύριο σε ρυθμό με τα μαθήματα. Θα ξεκινάνε στις 8μιση :shock: κορίτσια εγώ πρηστηκα πολύ πάλι από δυσκοιλιοτητα τις τελευταίες μέρες. Που με ξαναθυμήθηκε? Νιώθω θα σκάσει η κοιλιά μου στην κυριολεξία. Εχει πρηστεί από κάτω από το στήθος ακριβώς σαν μπαλόνι :grin: λέω να πάρω σιρόπι ντουφαλακ. 

Just now, foroulina είπε:

Αχ εγώ έφαγα πίτσα και έπαθα τα ίδια με εσένα!είχα καουρα μέχρι πριν λίγο!Στις 10 έφαγα πρωινό και λέω κάτσε με άφησε η καουρα να φάω τα φασολάκια μου....έφαγα 2 μπουκιές και πάλι με έπιασε.:(

Επίσης ήθελα να σας πω για τις πάνες pufies.με είχαν βολέψει πάρα πολύ!Pampers και babylino δεν με είχαν βολέψει.οι πρώτες μου μύριζαν κιόλας.οι pufies Ήταν και οι μοναδικές που δεν έβγαιναν τα κακακια έξω...(στην αρχή που είναι νερουλα)

Είναι πολύ οικονομικές και έχουν και ωραία σχέδια!έχουν και απορρυπαντικό Και μαλακτικό.δοκιμασμενα και αυτά.έχει και άλλα προϊόντα.

Μπείτε στο e-yup.com Να ρίξετε μια ματιά!

@Comet Γεια σου!μπορείς να μας πεις λίγα λόγια για την κρεμα που βάζεις στις θηλές σου?Εγώ στο πρώτο παιδί δεν ήξερα ότι έπρεπε να βάζω από πριν και πονούσα πολύ.

Θα ήθελαν και αλλά κορίτσια εδώ να ακούσουν  την εμπειρία σου.

Ευχαριστώ!:x

Θα τις δοκιμάσω, δεν είχα πάρει ποτέ εγώ με babylino είχα βολευτεί. Οι pampers μυριζαν κ σε μένα πολύ άσχημα!! 

Για τις θηλες δεν έκανα σε κανέναν από τους 2 προετοιμασία. Εμένα είναι κ επίπεδες οι θηλες οπότε ξεκινούσαν με δυσκολία, με πληγωσαν κ οι 2 κ βάζαμε ψευδοθηλες γιατί δεν μπορούσαν να πιάσουν καλά κ σιγά σιγά τις βγάζαμε γιατί σχηματιζονται με τον θηλασμό. Ήξερα ότι μπορώ να κάνω προετοιμασία νωρίτερα αλλά όπως κ τώρα κορίτσια δεν μπορώ ούτε να το ακουμπήσω το στήθος. Ούτε να σκουπιστω με την πετσέτα δεν μπορώ. Μεγάλη ευαισθησία. Αν βελτιωθεί θα βάλω κρέμα. Νομίζω βάζουν purelan της medela. 


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, foroulina είπε:

Αχ εγώ έφαγα πίτσα και έπαθα τα ίδια με εσένα!είχα καουρα μέχρι πριν λίγο!Στις 10 έφαγα πρωινό και λέω κάτσε με άφησε η καουρα να φάω τα φασολάκια μου....έφαγα 2 μπουκιές και πάλι με έπιασε.:(

Επίσης ήθελα να σας πω για τις πάνες pufies.με είχαν βολέψει πάρα πολύ!Pampers και babylino δεν με είχαν βολέψει.οι πρώτες μου μύριζαν κιόλας.οι pufies Ήταν και οι μοναδικές που δεν έβγαιναν τα κακακια έξω...(στην αρχή που είναι νερουλα)

Είναι πολύ οικονομικές και έχουν και ωραία σχέδια!έχουν και απορρυπαντικό Και μαλακτικό.δοκιμασμενα και αυτά.έχει και άλλα προϊόντα.

Μπείτε στο e-yup.com Να ρίξετε μια ματιά!

@Comet Γεια σου!μπορείς να μας πεις λίγα λόγια για την κρεμα που βάζεις στις θηλές σου?Εγώ στο πρώτο παιδί δεν ήξερα ότι έπρεπε να βάζω από πριν και πονούσα πολύ.

Θα ήθελαν και αλλά κορίτσια εδώ να ακούσουν  την εμπειρία σου.

Ευχαριστώ!:x

Καλημερα. Ναι,pirelan .Καιε βραδυ μετα το ντους.Ειναι λανολινι.Σε ολη τι θιλι και τι θιλεα αλω.

Just now, "Gigi" είπε:

Τι κάνετε κορίτσια? Εμείς 2η μέρα ξυπνάμε στις 12!απο αύριο σε ρυθμό με τα μαθήματα. Θα ξεκινάνε στις 8μιση :shock: κορίτσια εγώ πρηστηκα πολύ πάλι από δυσκοιλιοτητα τις τελευταίες μέρες. Που με ξαναθυμήθηκε? Νιώθω θα σκάσει η κοιλιά μου στην κυριολεξία. Εχει πρηστεί από κάτω από το στήθος ακριβώς σαν μπαλόνι :grin: λέω να πάρω σιρόπι ντουφαλακ. 

Θα τις δοκιμάσω, δεν είχα πάρει ποτέ εγώ με babylino είχα βολευτεί. Οι pampers μυριζαν κ σε μένα πολύ άσχημα!! 

Για τις θηλες δεν έκανα σε κανέναν από τους 2 προετοιμασία. Εμένα είναι κ επίπεδες οι θηλες οπότε ξεκινούσαν με δυσκολία, με πληγωσαν κ οι 2 κ βάζαμε ψευδοθηλες γιατί δεν μπορούσαν να πιάσουν καλά κ σιγά σιγά τις βγάζαμε γιατί σχηματιζονται με τον θηλασμό. Ήξερα ότι μπορώ να κάνω προετοιμασία νωρίτερα αλλά όπως κ τώρα κορίτσια δεν μπορώ ούτε να το ακουμπήσω το στήθος. Ούτε να σκουπιστω με την πετσέτα δεν μπορώ. Μεγάλη ευαισθησία. Αν βελτιωθεί θα βάλω κρέμα. Νομίζω βάζουν purelan της medela. 

Αν μπορεσεις ι αλοιφι κανει πολυ καλη δουλεια.Για τη δυσκοιλιοτιτα αν μπορεις δοκιμασε βρωμι.Με εσωσε.Το σιροπι δεν εκανε πολλα.

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

@"Gigi" και εγώ έχω 2 μέρες να παω τουαλέτα και δε τη παλεύω.. θα δοκιμάσω να πιω κανένα ζεστό, συνήθως με βοηθάει.  Και τώρα που το σκέφτομαι δεν ήπια αρκετό νερό αυτές τις μέρες και ίσως φταίει και αυτό :?

Πωπω πανες ε;; τις είχα ξεχάσει αυτές χαχα είχα δοκιμάσει και εγώ διάφορες, πιο πολυ μου άρεσαν οι babylino. Και κάτι άλλες που παραγγελνα μέσω ίντερνετ και ήταν οικονομικές, οι agnotis.. 


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, _marjio είπε:

Καλησπέρα!!

Τι ησυχία είναι αυτη; είστε όλες καλα;

Εγώ χθες το απόγευμα έφτιαξα μπέργκερ με δικά μου ψωμάκια μάλιστα, αλλά το βράδυ δε μπορούσα να χωνέψω με τίποτα..κοιμήθηκα μετά τις 2 νόμιζα πως θα κάνω εμετό. Σήμερα ευτυχώς είμαι καλά!!

Αντε να περάσει και η μέρα να πάω στο γιατρό μου αύριο :lol:

Καλησπερα!!! Αχ ναι εχεις γιατρουλη εσυ αυριο!! Αντε αντε να δεις το ζουζουνακι σου..ωραια τα burger οντως!!!! Παντως κ μενα σιγά σιγα με πιανουν ψιλοκαουρες..κ τι αλλο έχω..πφφφ..ξυπναω μες τη νύχτακ ξανα.κοιμαμαι μετα απο 1μιση ωρα περιπου..πφφφφφ..τι θα κανω;!;!;!;!


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάλλουσες μανούλες, εγώ είμαι Μανούλα Μαϊου του 2019 εντέλει! Σας σκέφτομαι πολύ εσάς τις εγκυμονούσες κ τις νέες μανούλες.

Αν θέλετε κάποια πληροφορία από μια πιο παλιά μαμά θα χαρώ να απαντήσω ότι θελέτε εφόσον το γνωρίζω.

PS. Τα μαθήματα θηλασμού και φροντίδας μωρού ήταν τα πιο καλά ξοδεμένα μου λεφτά και η λοχεία μου φάνηκε παιχνιδάκι μετά από μια δύσκολή εγκυμοσύνη. Αν κάνουν μαθήματα online (το club nutricia πέρισυ είχε κάποια δωρεάν)  θα σας βοηθήσουν πολύ!

 

  • Μου αρέσει 7

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!! Καλή εβδομάδα! Τι κάνετε? Εγώ πρωινή πρωινή σήμερα. Έβαλα τις κρεμουλες μου, το ρουζακι μου και μάσκαρα παρακαλώ κ βγήκα στο μπαλκόνι για καφε :D ο άντρας μου με τραβούσε βίντεο κ γελούσε! Εγώ πάντως μια χαρά ένιωσα ας με κοροϊδεύει! Χαχα! Καμία φωτογραφία την κοιλιά μου δεν λέει να τραβήξει.. Μόνο να κοροϊδεύει!κοριτσια μόλις διαπίστωσα ότι έχω ξηροδερμια στο κεφάλι. Έντονη κιόλας κ εντελως ξαφνικά. Δεν είχα ποτέ στη ζωή μου.. Τι να είναι αυτό τώρα? Της εγκυμοσύνης? Δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο. Ψυχολογικό? 

9 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Μάλλουσες μανούλες, εγώ είμαι Μανούλα Μαϊου του 2019 εντέλει! Σας σκέφτομαι πολύ εσάς τις εγκυμονούσες κ τις νέες μανούλες.

Αν θέλετε κάποια πληροφορία από μια πιο παλιά μαμά θα χαρώ να απαντήσω ότι θελέτε εφόσον το γνωρίζω.

PS. Τα μαθήματα θηλασμού και φροντίδας μωρού ήταν τα πιο καλά ξοδεμένα μου λεφτά και η λοχεία μου φάνηκε παιχνιδάκι μετά από μια δύσκολή εγκυμοσύνη. Αν κάνουν μαθήματα online (το club nutricia πέρισυ είχε κάποια δωρεάν)  θα σας βοηθήσουν πολύ!

 

Ευχαριστούμε πολυυυυυ!!!! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!!!! 

18 ώρες πρίν, _marjio είπε:

Καλησπέρα!!

Τι ησυχία είναι αυτη; είστε όλες καλα;

Εγώ χθες το απόγευμα έφτιαξα μπέργκερ με δικά μου ψωμάκια μάλιστα, αλλά το βράδυ δε μπορούσα να χωνέψω με τίποτα..κοιμήθηκα μετά τις 2 νόμιζα πως θα κάνω εμετό. Σήμερα ευτυχώς είμαι καλά!!

Αντε να περάσει και η μέρα να πάω στο γιατρό μου αύριο :lol:

Ήρθε η ώρα marjio μου να δεις το νινακι σου!! Πες μας τα νέα όταν μπορέσεις! 

 

18 ώρες πρίν, Gianna! είπε:

Καλησπέρα όντως πολύ ησυχία σήμερα.

Τυχερή με τα μπέργκερ εγώ πρέπει να προσέχω όσο μπορώ μην ανεβάσω πίεση ούτε σοκολάτα λόγω να δούμε πως θα βγει η καμπύλη άστα να πάνε. Εγώ έχω μια αγωνία μέχρι τον άλλο μήνα που θα πάω να δούμε κ το αμνιακό αν υποχώρησε να ηρεμήσω κ εγώ.

Gianna μου κάνεις συγκεκριμένη διατροφή? Όλα καλά θα είναι τον άλλο μήνα να έχεις θετική σκέψη!!!! 

  • Μου αρέσει 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από μένα.

@"Gigi" πρέπει να προσέχω λόγω πιθανής προεκλαμψιας που μου έβγαλε η πρώτη εξέταση για το αλάτι αν κ όσο παρακολουθώ τη πίεση που είναι μια χαρά αλλά δε ξέρεις πότε μπορεί να αλλάξει κ δεύτερον στο β επιπέδου είχα αυξημένο αμνιακό κ μου είπαν ότι μπορεί να έχω σακχαρο εγκυμοσύνης κ μέχρι να κάνω τη καμπύλη είπα να προσέχω να μην πάρω κ κιλά κ εύχομαι 10 του μήνα που έχω επανέλεγχο του β επιπέδου να έχει πέσει αυτά.

Πάντα θετική σκέψη μόνο που τον νιώθω κάθε μέρα κ κάνει τα δικά του τα ξεχνάω όλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα καλή εβδομάδα να έχουμε!!

@"Gigi" μια χαρά μου ακούγεται, σαν το βίντεο που κυκλοφορεί με τη κυρία που ντύνεται βάφεται για να βγάλει τα σκουπίδια!!! Αμεεεεε γιατί οχι;;;

@Gianna! αφού άρχισες ήδη να προσέχεις μια χαρά θα είναι όλα! Η διατροφή είναι τα πάντα έχω να πω εγώ, είναι θεραπεία από μόνη της!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια!! Και φυσικά να μη ξεχνάμε τη καλή ψυχολογία που παίζει το ρόλο της.

Εγώ στις 4 έχω ραντεβού! Θα ετοιμάσω και το εξοδοχαρτο μου, βεβαια είναι και 20 χλμ μακριά ο γιατρός μου, δε πιστεύω να μου πουν τίποτα σε πιθανο έλεγχο .. θα δούμε!!!

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...