Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoσε ευχαριστω για την απάντηση σου. Έχω πάει στην γνωστή αιματολόγο έχω την μετάλλαξη Leiden αλλά δεν σχετίζεται με αποβολές, παρόλα αυτά έπαιρνα αντιπηπτικη αγωγή και κορτιζόνη για καταστολή αν κ δεν βρέθηκε αυτοάνοσο. Έχω θυρεοειδέκτομη όποτε παίρνω καθημερινά t4 και με παρακολουθεί ενδοκρινολόγος χρονια. Όλες οι κυήσεις ήταν αυτόματη αποβολη, σε καμία δεν ειχα αιμορραγία. Όσον αφορά το σπερμα επέμενα παρά πολυ να το ελέγξουμε πριν την γονιμοποίηση αλλά ο γιατρός και οι εμβρυολογοι επέμεναν ότι είναι πολυ καλό διοτι γονιμοποιουσε σχεδόν όλα τα ωάρια που έγιναν βλαστοκυστες άριστες. Ο σύζυγος 33 ετών.  Για να καταλάβεις από τα 12 ωάρια της δότριας τα 9 ήταν ώριμα και τα 7 έγιναν βλαστοκυστες. Όπως κ να έχει δυστυχως δεν μπορώ να κάνω κάτι όσον αφορά το σπερμα γιατί έχω έμβρυα στην κατάψυξη. Έκανα απόξεση την προηγούμενη εβδομάδα κ το στείλαμε για έλεγχο για να έχουμε μια απάντηση από εκεί θα εξαρτηθούν πολλα.
      Έχω κάνει υστεροσκοπηση και ήταν καθαρή.
      Ο γιατρος μου δεν πιστεύει στο μικρωβιωμα της μήτρας θεωρεί πως είναι σε ερευνητικό στάδιο και δεν το προτείνει , θεωρει πεταμένα λεφτά και χάσιμο χρόνου. 
      Εννοειτε πως δεν με κάλυψαν οι απαντήσεις του και δεν πιστεύω ότι ήταν τυχαίο γεγονός. Όταν μια κατάσταση επαναλαμβάνεται υπάρχει κάποιο πρόβλημα. 

       

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Καλημέρα μανουλίτσες του καλοκαιριού!

@Τζινα38 έτοιμη για την μεγάλη συνάντηση αύριο; 

@Ioannababy μπράβο κορότσι μου!Όλα να είναι τέλεια μέχρι το τέλος αυτού του υπέροχου ταξιδιού, το οποίο δεν αργεί.Μετά αρχίζει ένα άλλο, ακόμη καλύτερο :x.

Κορίτσια για τις αιμορροΐδες πέρα απο κρεμούλα όπως γράφει και η @_marjio καλή υγιεινή της περιοχής και πλύσιμο με δροσερό νεράκι.

Κορίτσια πως τα πηγαίνετε με το περπάτημα; Εγώ κουράζομαι και λαχανιάζω εύκολα.Είναι και η ζέστη που κάνει τα πράγματα ακόμη χειρότερα.

  • Ευχαριστώ 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, _marjio είπε:

Μπράβο το μωρούλι σου μια χαρά, ντροπαλό και το δικό σου ε; και εγώ ούτε μια φορά δε το έχω δει χαχα.   Αιμορροΐδες μου βγήκαν και εμένα, στην αρχή ήταν πολύ ενοχλητικό. Μου πρότεινε η μαία μου μια κρέμα αλλά απλά δεν με ενοχλεί πια όταν κάθομαι και δε με πονάει καθόλου, αλλά για να μπει μέσα ούτε λόγος..  Εγώ όταν πάω για τουαλέτα πλενομαι μετά για να καθαρίζεται καλύτερα η περιοχή και απλά ελπίζω να μη χειροτερέψει! 

Ευτυχώς κορίτσια μου δροσισε πολυ από χθες βράδυ!!! Και τι ωραία που κοιμήθηκα!Τελικά πόσο με επηρεάζει η ζέστη... Μακαρι να κρατήσει αυτός ο καιρός.. 

Κι εγώ το ίδιο !τώρα πια δεν με πονάει και κάθε φορα καθαρισμός με χλιαρό νεράκι και εφαρμογή της αλοιφης !απλά  νιωθω ότι σε μέγεθος έχει μικρύνει αλλα ακόμα δεν έχει μπει μέσα!πάει πακετο με όλα !χαχα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα γλυκούλες μου και χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζετε ή έχετε κάποιον εορτάζοντα!!!! @elenakii22 χρόνια πολλά!!

Αχ κορίτσια εγώ πολύ ωραία κοιμήθηκα που δρόσισε! Μακάρι να κρατήσει μέρες! 

@"Gigi" μου έτσι μας είπε η μαία χθες πως υπάρχει φωτογράφος κανονικά και αν δε θέλουμε να το δηλώσουμε..τι να πω..

@Τζινα38 πως νιώθεις??? Έφτασε σχεδόν η μεγάλη μέρα!!

@V_baby πως είσαι σήμερα??


XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Arabella είπε:

 

Κορίτσια πως τα πηγαίνετε με το περπάτημα; Εγώ κουράζομαι και λαχανιάζω εύκολα.Είναι και η ζέστη που κάνει τα πράγματα ακόμη χειρότερα.

Εγώ δε βγαίνω για περπάτημα, έχω ζαλάδες..ελπίζω να σταματήσουν μπαίνοντας στο μήνα μου για να πάω να ρίξω κανένα περπάτημα να βοηθήσω το μωρό να έχει καλή θέση και να γεννησουμε όμορφα και γρήγορα..  (στη 2η εγκυμοσύνη μου περπάτησα 2 φορές από 2 ώρες στις 39+ εβδομάδες και γέννησα το επόμενο βράδυ, είχε φύγει βέβαια το τραχηλικο πωμα οπότε με το περπάτημα βοήθησα τη κατάσταση) 

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση. Και χθες το βράδυ ήταν δυσκολο, δεν κοιμήθηκα, πάρα μόνο μετά τις 6 το πρωί όπου πάλι ήταν με διαλείμματα γιατί ήταν η ώρα που έπρεπε να πάρω τα φάρμακα. Μετά πήγα για τις εξετάσεις αίματος οι οποίες βγήκαν καλές. Τηλεφωνικά μου τις είπαν δλδ γιατί τους πήρα λίγο πριν κλεισουν. Δεν θυμάμαι τιμές αλλά μου είπαν πως ήταν μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια. Προσπάθησα να κοιμηθώ και το μεσημέρι που γυρίσαμε αλλά δεν μπόρεσα. Ηρέμησα όμως λιγάκι. Είχαμε πάει και λίγο στο φαρμακειο και ρώτησα τον φαρμακοποιό αν έχει κάτι φυτικό για την αϋπνία και την υπερενταση. Το έψαξε ο άνθρωπος, βρήκε ένα αλλά ρώτησε και δεν ήταν κανείς σίγουρος για το αν είναι συμβατό με την εγκυμοσυνη. Και έτσι δεν το πηρα. Τώρα είμαι πάρα πολύ χάλια ψυχολογικά γιατί είναι λογικό να μου βγαίνει όλη η κούραση από την αυπνια. Θα περάσει λίγο η ώρα και θα πάρω τον γιατρό να του πω ότι τελικά λέω να πάω στο νοσοκομείο για να μην το ρισκαρω να γίνει κάτι με το μωρό και ίσως να βοηθηθω και με κάποιον τρόπο ψυχολογικά. Επίσης, αν δω ότι δεν το αντέχω μπορώ και να βγω. Θα τα συζητήσω και μαζί του και θα δω που θα καταλήξουμε...

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, _marjio είπε:

Εγώ δε βγαίνω για περπάτημα, έχω ζαλάδες..ελπίζω να σταματήσουν μπαίνοντας στο μήνα μου για να πάω να ρίξω κανένα περπάτημα να βοηθήσω το μωρό να έχει καλή θέση και να γεννησουμε όμορφα και γρήγορα..  (στη 2η εγκυμοσύνη μου περπάτησα 2 φορές από 2 ώρες στις 39+ εβδομάδες και γέννησα το επόμενο βράδυ, είχε φύγει βέβαια το τραχηλικο πωμα οπότε με το περπάτημα βοήθησα τη κατάσταση) 

@_marjio μου κι εγώ μη φανταστείς οτι περπατάω πολύ.Στην 1η εγκυμοσύνη ήμουν πιο fit σωματικά και περπατούσα πολύ.Σε αυτήν προσπαθώ μια με δυο φορες την εβδομάδα να περπατάω καμιά ωρίτσα κάθε φορά γιατί βοηθάει γενικότερα στην καλή φυσική κατάσταση.Επίσης τώρα αισθάνομαι και είμαι πιο πρησμένη απο την πρώτη φορά.


  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, V_baby είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση. Και χθες το βράδυ ήταν δυσκολο, δεν κοιμήθηκα, πάρα μόνο μετά τις 6 το πρωί όπου πάλι ήταν με διαλείμματα γιατί ήταν η ώρα που έπρεπε να πάρω τα φάρμακα. Μετά πήγα για τις εξετάσεις αίματος οι οποίες βγήκαν καλές. Τηλεφωνικά μου τις είπαν δλδ γιατί τους πήρα λίγο πριν κλεισουν. Δεν θυμάμαι τιμές αλλά μου είπαν πως ήταν μέσα στα φυσιολογικά πλαίσια. Προσπάθησα να κοιμηθώ και το μεσημέρι που γυρίσαμε αλλά δεν μπόρεσα. Ηρέμησα όμως λιγάκι. Είχαμε πάει και λίγο στο φαρμακειο και ρώτησα τον φαρμακοποιό αν έχει κάτι φυτικό για την αϋπνία και την υπερενταση. Το έψαξε ο άνθρωπος, βρήκε ένα αλλά ρώτησε και δεν ήταν κανείς σίγουρος για το αν είναι συμβατό με την εγκυμοσυνη. Και έτσι δεν το πηρα. Τώρα είμαι πάρα πολύ χάλια ψυχολογικά γιατί είναι λογικό να μου βγαίνει όλη η κούραση από την αυπνια. Θα περάσει λίγο η ώρα και θα πάρω τον γιατρό να του πω ότι τελικά λέω να πάω στο νοσοκομείο για να μην το ρισκαρω να γίνει κάτι με το μωρό και ίσως να βοηθηθω και με κάποιον τρόπο ψυχολογικά. Επίσης, αν δω ότι δεν το αντέχω μπορώ και να βγω. Θα τα συζητήσω και μαζί του και θα δω που θα καταλήξουμε...

Κ μόνο που ξέρεις ότι μπορείς να φύγεις αν δεν είσαι εντάξει είναι μεγάλη υπόθεση. Άλλο να πας κ να σου πουν ότι θα μείνεις μέχρι το τέλος κ άλλο αυτό. Τώρα είσαι πιεσμένη φανταζομαι αλλά πιστεύω είναι μέχρι να πας κ να τακτοποιηθείς.μετα θα ηρεμήσεις! Τι σου είπε τλκ ο γιατρός? Περιμένουμε νέα! 

@Τζινα38 πως είσαι? Ανυπομονούμε μαζί σου! 

Κορίτσια κάτι άσχετο.. ενδοεπικοινωνια θα πάρετε? Εγώ θα πάρω οπωσδήποτε γιατί κ στον μικρό μου χρειάστηκε αλλά σίγουρα θα μου χρειαστεί κ τώρα. ψάχνω μια καλή γιατί στα αγόρια είχα της πλάκας κ μετάνιωσα. 

3 ώρες πρίν, Arabella είπε:

Καλημέρα μανουλίτσες του καλοκαιριού!

@Τζινα38 έτοιμη για την μεγάλη συνάντηση αύριο; 

@Ioannababy μπράβο κορότσι μου!Όλα να είναι τέλεια μέχρι το τέλος αυτού του υπέροχου ταξιδιού, το οποίο δεν αργεί.Μετά αρχίζει ένα άλλο, ακόμη καλύτερο :x.

Κορίτσια για τις αιμορροΐδες πέρα απο κρεμούλα όπως γράφει και η @_marjio καλή υγιεινή της περιοχής και πλύσιμο με δροσερό νεράκι.

Κορίτσια πως τα πηγαίνετε με το περπάτημα; Εγώ κουράζομαι και λαχανιάζω εύκολα.Είναι και η ζέστη που κάνει τα πράγματα ακόμη χειρότερα.

Από περπάτημα πάω καμαρωτη αλλά μετά από λίγο νιώθω την κοιλιά μου να σφίγγεται κ μετά πάω σαν πάπια χάχα! Δεν με κουράζει πολύ το περπάτημα. Αυτό που δεν αντέχω είναι η ορθοστασία.. Δεν αντέχω ούτε 5 λεπτά. Θέλω κάπου να γειρω :-D 

 


b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Τζινα38 με το καλό αύριο να κόψεις την κορδέλα του τερματισμού της ομάδας! Εύχομαι τα καλύτερα! Όλα να σου έρθουν εύκολα κορίτσι μου!:x

Τι ωραία που αρχίζουν τα γεννητούρια!Εγω θα'μαι μαλλον η τελευταία και καταϊδρωμένη της ομάδας!Ελπίζω να μην εξαφανιστείτε κορίτσια μετά τις γέννες σας και μείνω μόνη μου να ξεαραχνιάζω εδω στο δωματιάκι του Ιουλίου ε; ;-)

Μόλις γύρισα απ'τον γιατρο. Η μικρή μου έφτασε τα 1600 γρ και πήρε θέση. Ελπίζω να την κρατήσει! Είδα και λίγο μουτράκι σήμερα για πρώτη φορα!Αχ αυτο το μελιτζανομυτάκι έχει να φάει τσιμπιές και φιλιά!! 

Διάβασα εν τω μεταξύ κάτι πριν λίγο και αγχώθηκα οσον αφορά τις παραγγελίες απο το patpat.Επειδη δεν ερχονται απο Ευρωπη αλλα απο Αμερικη, πληρώνουμε τελωνείο αν το ποσό είναι ανω των 25€. Εν τω μεταξυ στο site σε προτρεπουν να κανεις λογαριασμο ανω των 37€ ετσι ωστε να χεις δωρεαν μεταφορικα. Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα δηλαδή. Ευτυχως τουλαχιστον τα παρηγγειλα μεγαλα, οπότε αν αργήσουν πολύ δεν θα πάνε στράφι!Θα ενημερώσω όταν θα χω νεότερα.

Σήμερα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κοιμήθηκα σερί 8ωρο! Το καταευχαριστήθηκα! Ο λόγος; Δρόσισε και πήρα μια ανάσα! Τι καλά να έμενε εκεί η θερμοκρασία για λιγάκι ακόμα!!!!

  • Μου αρέσει 1

dJaep3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, "Gigi" είπε:

Κ μόνο που ξέρεις ότι μπορείς να φύγεις αν δεν είσαι εντάξει είναι μεγάλη υπόθεση. Άλλο να πας κ να σου πουν ότι θα μείνεις μέχρι το τέλος κ άλλο αυτό. Τώρα είσαι πιεσμένη φανταζομαι αλλά πιστεύω είναι μέχρι να πας κ να τακτοποιηθείς.μετα θα ηρεμήσεις! Τι σου είπε τλκ ο γιατρός? Περιμένουμε νέα! 

@Τζινα38 πως είσαι? Ανυπομονούμε μαζί σου! 

Κορίτσια κάτι άσχετο.. ενδοεπικοινωνια θα πάρετε? Εγώ θα πάρω οπωσδήποτε γιατί κ στον μικρό μου χρειάστηκε αλλά σίγουρα θα μου χρειαστεί κ τώρα. ψάχνω μια καλή γιατί στα αγόρια είχα της πλάκας κ μετάνιωσα. 

Από περπάτημα πάω καμαρωτη αλλά μετά από λίγο νιώθω την κοιλιά μου να σφίγγεται κ μετά πάω σαν πάπια χάχα! Δεν με κουράζει πολύ το περπάτημα. Αυτό που δεν αντέχω είναι η ορθοστασία.. Δεν αντέχω ούτε 5 λεπτά. Θέλω κάπου να γειρω :-D 

 

Μου είπε και αυτός ότι καλά θα κάνω και να μπω και ενδεχομένως να μου χορηγήσουν αντιβίωση. Να πάω αύριο το πρωί για εισαγωγή και του είπα ότι στην τελική μπορώ να φύγω αν δεν μπορώ να ανατεπεξελθω και μου είπε οτι εννοειται και δεν σε δένουμε στο κρεβάτι... χαχαχα.. Απλά να σπρώξουμε όσο γίνεται τις εβδομάδες για να διασφαλίσουμε πως το μωρό θα φτάσει όσο πιο μακριά γίνεται. Αυτά. Εγώ προσπαθώ να παλέψω με την αυπνια. Ελπίζω να τα καταφέρω και αύριο να πάω κάπως ξεκούραστη. 

12 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα αγάπη....εγω σε νιώθω κ σε καταλαβαίνω ...πέρασα από τέτοιες κρίσεις 10 ολόκληρα χρόνια κ μάλιστα επερνα κ αγωγή την όποιο την συνεχίζω κ τώρα ακόμα κ στην εγκυμοσύνη μ επερνα...οι αϋπνίες κ η υπερενταση είχαν βαρέσει κόκκινο κ εγώ χάλια....ούτε εγώ έκανα άσχημες σκέψεις....όλο αυτό όμως με χτύπησε δε κατάθλιψη χωρίς να το καταλάβω....Η ψυχίατρος μ με βοήθησε κ πλέον είμαι πιο καλά από ποτέ....να πας να μιλήσεις σε έναν ειδικό...Ο ψυχίατρος είναι ο μόνος αρμόδιος να σε βοηθήσει κ πίστεψε με θα το κάνει κ συ θα νιώσεις τελεια...είτε σ δώσει αγωγή είτε όχι θα φτιάξουν όλα...όλα αυτά στα λεω χωρίς παρεξήγηση.....Επειδή σε νιώθω όμως ήθελα να στα πω....

Να πας αγαπη κ όλα θα γίνουν όπως πρώτα...το μωρό σ θα γεννηθεί καλά κ εσύ επίσης θα εισαι ξανά δυνατή ....

αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι πολύ ευχαρίστως με όλη μ την ψυχή....

να μην φοβάσαι κ προπάντων να κάνεις αυτό που ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ...

σε φιλώ 

Ήθελα να σου απαντήσω αλλά επειδή με κουράζει η οθόνη από τις τόσες μέρες αϋπνία δεν τα κατάφερα! Επειδή όμως τώρα με το νοσοκομείο δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω ήθελα να σου απαντήσω γιατί πραγματικά το εκτιμώ ότι καθίσες και μου έγραψες όλα αυτά και ότι με καταλαβαίνεις!!! Με βοήθησε πολύ αυτό που μου ειπες. Σκέφτηκα ότι υπάρχει και κάποιος άλλος εκεί που έχει περάσει δύσκολα! Φυσικά εύχομαι να μην το είχες περάσει όλο αυτό και να μην το περάσει και κανεις! Εγώ αυτές τις μέρες έχω φτάσει σε τραγικό σημείο από αυτό που περνάω. Ευτυχώς έχω στήριξη και ειδικά από τον άντρα μου. Σίγουρα αν δω και συνεχιστεί και εφόσον θα είμαι στο νοσοκομείο θα ζητήσω βοήθεια. Γνωρίζω πολύ καλά πως αυτό δεν είναι φυσιολογικό και φωνάζω ήδη για βοήθεια. Πόσο μάλλον αν δω και συνεχιστεί θα ζητήσω οπωσδήποτε βοηθεια από ψυχίατρο. Σ' ευχαριστώ και πάλι πάρα πολύ!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την οικογένειά σου!!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! Keep walking!!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, V_baby είπε:

Μου είπε και αυτός ότι καλά θα κάνω και να μπω και ενδεχομένως να μου χορηγήσουν αντιβίωση. Να πάω αύριο το πρωί για εισαγωγή και του είπα ότι στην τελική μπορώ να φύγω αν δεν μπορώ να ανατεπεξελθω και μου είπε οτι εννοειται και δεν σε δένουμε στο κρεβάτι... χαχαχα.. Απλά να σπρώξουμε όσο γίνεται τις εβδομάδες για να διασφαλίσουμε πως το μωρό θα φτάσει όσο πιο μακριά γίνεται. Αυτά. Εγώ προσπαθώ να παλέψω με την αυπνια. Ελπίζω να τα καταφέρω και αύριο να πάω κάπως ξεκούραστη. 

Ήθελα να σου απαντήσω αλλά επειδή με κουράζει η οθόνη από τις τόσες μέρες αϋπνία δεν τα κατάφερα! Επειδή όμως τώρα με το νοσοκομείο δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω ήθελα να σου απαντήσω γιατί πραγματικά το εκτιμώ ότι καθίσες και μου έγραψες όλα αυτά και ότι με καταλαβαίνεις!!! Με βοήθησε πολύ αυτό που μου ειπες. Σκέφτηκα ότι υπάρχει και κάποιος άλλος εκεί που έχει περάσει δύσκολα! Φυσικά εύχομαι να μην το είχες περάσει όλο αυτό και να μην το περάσει και κανεις! Εγώ αυτές τις μέρες έχω φτάσει σε τραγικό σημείο από αυτό που περνάω. Ευτυχώς έχω στήριξη και ειδικά από τον άντρα μου. Σίγουρα αν δω και συνεχιστεί και εφόσον θα είμαι στο νοσοκομείο θα ζητήσω βοήθεια. Γνωρίζω πολύ καλά πως αυτό δεν είναι φυσιολογικό και φωνάζω ήδη για βοήθεια. Πόσο μάλλον αν δω και συνεχιστεί θα ζητήσω οπωσδήποτε βοηθεια από ψυχίατρο. Σ' ευχαριστώ και πάλι πάρα πολύ!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη με την οικογένειά σου!!! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! Keep walking!!!

το ότι ξέρεις τι σ συμβαίνει αυτό είναι το πρώτο βήμα κάι το καλητερο....Ναι δεν είναι φυσιολογικό κ εγω ετσι ένιωθα ...απ την μια περίμενα κ απ την άλλη έλεγα αν δε θα πάω γιατρο.ειμαι σίγουρη ότι θα πράξεις το  καλητερο για τον εαυτό σ  πρωτίστως ( για να είναι καλά κ το παιδάκι σ μετα) που θα είναι δεν το συζητάμε αυτό.....

  οι κρίσεις είναι δύσκολες κακα τα ψέματα ( αλλα κ διαχηρισημες επισης) κ συ είσαι κατάλαβες αμέσως τι περίπου έχεις....ΜΠΡΑΒΟ Σ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ Σ

....με το καλό να έρθει το καμάρι σ στον κόσμο κ να σ φωτίσει την ζωή...

    ΜΠΟΡΕΙΣ  ( μην το ξεχνάς ποτέ αυτό) 

Φιλάκια πολλά κ ειμαι εδώ για ότι χρειαστείς 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σας!! Πώς ειστε; ησυχία βλέπω, δροσισε και βγήκατε βολτουλες;; εμείς σήμερα μετά τα μαθήματα της κόρης μου θα πάμε στη μια γιαγιά το μεσημέρι και στην άλλη το απόγευμα !! 

Παρασκευή σημερα, η μέρα της @Τζινα38 !!! Να πάνε όλα καλά για το κορίτσι και το μωράκι της να βγει γερό και δυνατό!!

@V_baby όλα με το καλο να γίνουν, μακάρι να βρεις την ηρεμία σύντομα να συνεχίσεις αυτό το ταξίδι μέχρι το τέλος!!

 

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! Εγώ σήμερα ικα.. Αντε να τελειώνουμε κ μ αυτό. Αχ βρε κορίτσια σκεφτόμουν την Τζίνα κ μ έπιασε μια ανατριχίλα.. Δεν το πιστεύω ότι ήρθε ο καιρός. Κ εγώ νιώθω ότι είμαι πολύ κοντά δεν ξέρω γιατί. Εντωμεταξυ αν δεν ρίξει καρεκλοποδαρα πάλι θα πεταχτώ κ στο εμπορικό που άνοιξε να δω κάτι τελευταία.. Με κοροϊδεύει ο άντρας μου. Κάθε φορά τα τελευταία παίρνεις κ κάθε φορά αδειάζει η κάρτα :grin: μαρεσει που είπα να μη πάρω παραπάνω πάλι κ καλύτερα λίγα αλλά δεν το βλέπω. Πάντως πρέπει να βρω πιτζάμες οπωσδήποτε αλλιώς θα βάλω αυτές που έβαλα κ στα αγόρια. Ήταν κ ολόιδια μωρά, ίδιες κ οι νυχτικες.. Καλά που έχω άλλο μαλλί τουλάχιστον να μη μπερδεύω τις φώτο χάχα 

Εντωμεταξύ έχει ουρά στο ικα! Εγώ κ έγκυος κ ραντεβού πέρασα πρώτη, έδωσα τα χαρτιά κ σε 2 λεπτα να κ μια καρέκλα χέρι χερι να κάτσω :D 

  • Χαχα 2

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραα κοριτσια μου!!! 

Πραγματικα ολοι σκεφτόμαστε τη τζινα σημερα!! Να πανε ολα τελεια κ να μας πει εμπειρίες κ το σημαντικοτερο να μας πει για το μωρακι της!!! Α οντως δροσισε κ ειναι πολυ ωραια..εγω μη το ματιασω αυτες τις μερες κοιμαμαι τελεια!!! Πηγα κ γω χθε ςγια νυχτικιες..κ εσκασα ενα σωρο λεφτα λ δεν τρελαθηκα μ αυτα που πηρα..μα ειναι σαν της γιαγιας μου της μπαμπο ..ενταξει δεν ειναι τοσο τραγικες αλλα οκκκκκ.. @V_baby "καλη" εισαγωγή σημερα κ ολα θα πανε μια χαρα..εμεις ειναστε εδω για οτι χρειαστεις! @Ελλάκι μια χαρα το μικρουλι σου,σου κανε κ τη χαρη για μουτρακι..χαχαχ.. @gigi μου εγω πηρα ενδοεπικοινωνια με καμερα της mappy care..τωρα τι να σου πω θα φανει..ειχε 80κατι ευρω..μεγαλη οιονη κ ευκρίνεια..ακομα δεν χω να σου πω πολλα..οσο τη δοκιμασα μ αρεσε ηταν καθαρη η εικονα μπορεις να τους μιλήσεις απ την οθονουλα..μπορεις να του βαλεις μουσικη απ την οθονουλα..θα σου πω σε λιγο καιρο που μαλλον θα ναι αργα..χχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε που ειστε ολες;!;! Δροσισε κ βγαλατε βολτα τις κοιλιτσες σας;;;

Τι να εγινε αραγε με τη τζινα βρε κοριτσια, θα κραταει το μικρουλι της λετε αγκαλια τωρα!;;!;;!;! Πωωω το σκεφτομαι κ θελω να κλαψω!!! :x

1 hour ago, Emma9 είπε:

Καλημεραα κοριτσια μου!!! 

Πραγματικα ολοι σκεφτόμαστε τη τζινα σημερα!! Να πανε ολα τελεια κ να μας πει εμπειρίες κ το σημαντικοτερο να μας πει για το μωρακι της!!! Α οντως δροσισε κ ειναι πολυ ωραια..εγω μη το ματιασω αυτες τις μερες κοιμαμαι τελεια!!! Πηγα κ γω χθες για νυχτικιες..κ εσκασα ενα σωρο λεφτα κ δεν τρελαθηκα μ αυτα που πηρα..μα ειναι σαν της γιαγιας μου της μπαμπο ..ενταξει δεν ειναι τοσο τραγικες αλλα οκκκκκ.. @V_baby "καλη" εισαγωγή σημερα κ ολα θα πανε μια χαρα..εμεις ειναστε εδω για οτι χρειαστεις! @Ελλάκι μια χαρα το μικρουλι σου,σου κανε κ τη χαρη για μουτρακι..χαχαχ.. @gigi μου εγω πηρα ενδοεπικοινωνια με καμερα της mappy care..τωρα τι να σου πω θα φανει..ειχε 80κατι ευρω..μεγαλη οιονη κ ευκρίνεια..ακομα δεν χω να σου πω πολλα..οσο τη δοκιμασα μ αρεσε ηταν καθαρη η εικονα μπορεις να τους μιλήσεις απ την οθονουλα..μπορεις να του βαλεις μουσικη απ την οθονουλα..θα σου πω σε λιγο καιρο που μαλλον θα ναι αργα..χχαχαχαχ

 

  • Μου αρέσει 2

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ από το πρωί την Τζίνα σκέφτομαι!! Άντε να μας πει τα ευχάριστα!!

Βγήκα κι εγώ σήμερα μια βόλτα στα μαγαζιά! Είχα πει δε θα πάρω τίποτα άλλο από ρουχαλακια και τελικά ξετρελαθηκα με ένα φορμακι και το πήρα! Υποτίθεται πως πήγα να δω για μάρσιπο και ένα δωράκι που ήθελα για μια φίλη.. :P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...