Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Ναι @Gianna! μου, καθισμα αυτοκινήτου εν κινήσει,  τίποτα αλλο δεν είναι ασφαλές!!! Μονο ενα απότομο φρενάρισμα μπορεί να προκαλέσει μεγάλο κακο.. οπότε προσοχή!

  • Μου αρέσει 3

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, _marjio είπε:

Ναι @Gianna! μου, καθισμα αυτοκινήτου εν κινήσει,  τίποτα αλλο δεν είναι ασφαλές!!! Μονο ενα απότομο φρενάρισμα μπορεί να προκαλέσει μεγάλο κακο.. οπότε προσοχή!

Θα το βάλουμε τότε από τη πρώτη κιόλας μέρα η ασφάλεια είναι πάνω από όλα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

@Vila πολύ καλός ο μικρούλης σου!Πιστεύω άνετα θα φτάσει τα 4 κιλάκια!Νομίζω 56 νούμερο δεν θα φορέσει, απευθείας στο 62.Σε λίγες μέρες θα τον κρατάς αγκαλίτσα!Σε περιμένουν μεγάλες στιγμές ως πρωτομανούλα!

Μια φίλη μου γέννησε προχθές μια μπέμπα 58 εκ. και 4580 κιλά!!!

@_marjio κι εγώ πιάνομαι στον ύπνο και δεν βολεύομαι πουθενά!Έχω και το μούδιασμα στα χέρια απο την κατακράτηση, την συχνοουρία, τη ζέστη...όλα μαζί!!!

@FofiK τι καλά που έχεις βοήθεια!Το σιδέρωμα κι εγώ δεν το συμπαθώ καθόλου, αλλά αναγκαίο κακό.

  • Μου αρέσει 4

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Ναι @Gianna! μου, καθισμα αυτοκινήτου εν κινήσει,  τίποτα αλλο δεν είναι ασφαλές!!! Μονο ενα απότομο φρενάρισμα μπορεί να προκαλέσει μεγάλο κακο.. οπότε προσοχή!

Θα το βάλουμε τότε από την αρχή η ασφάλεια είναι πάνω από όλα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

@V_babyόλα θα πάνε καλά κορίτσι μου!Εγώ πιστεύω θα φτάσεις στις 36 εβδομάδες.Άλλωστε είσαι κοντά και τηρείς τις οδηγίες του γιατρού.Όπως και να έχει είναι ασφαλές το μωράκι.

  • Ευχαριστώ 1

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Arabella είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!

@Vila πολύ καλός ο μικρούλης σου!Πιστεύω άνετα θα φτάσει τα 4 κιλάκια!Νομίζω 56 νούμερο δεν θα φορέσει, απευθείας στο 62.Σε λίγες μέρες θα τον κρατάς αγκαλίτσα!Σε περιμένουν μεγάλες στιγμές ως πρωτομανούλα!

Μια φίλη μου γέννησε προχθές μια μπέμπα 58 εκ. και 4580 κιλά!!!

@_marjio κι εγώ πιάνομαι στον ύπνο και δεν βολεύομαι πουθενά!Έχω και το μούδιασμα στα χέρια απο την κατακράτηση, την συχνοουρία, τη ζέστη...όλα μαζί!!!

@FofiK τι καλά που έχεις βοήθεια!Το σιδέρωμα κι εγώ δεν το συμπαθώ καθόλου, αλλά αναγκαίο κακό.

4580????? Μωρε μπραβοοοο!!! Να είναι καλά το μωρούλι να το χαίρονται!

Έχετε ζεστη εκεί?? Ή εσύ ζεσταινεσαι λόγω της καταστασης; εδώ ευτυχώς ακόμα καλά πάμε!!

Just now, Gianna! είπε:

Θα το βάλουμε τότε από την αρχή η ασφάλεια είναι πάνω από όλα!

Ναι κοριτσάκι μου εννοείται ❤❤

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Athinaa είπε:

εδώ ελπίζει ο δικός μου γιατρος και η μαία ότι μπορεί και να φτάσω τις 36 και δεν θα φτάσεις εσύ;;; αχαχαχαχαχαχαχαχα... μια χαρά θα τα πάμε... έχουμε και ελάχιστες μέρες διαφορά... πόσες; 2-3;;

οι εξετάσεις μου στο μεταξύ αλλ' αντ' αλλων... η γενική ούρων τέλεια, ασταύρωτη και ούτε ίχνος λευκώματος... πάω  ξανά για μάζεμα 24ώρου  Δευτέρα... το ουρικό ανέβηκε λιγάκι από 7,4 στο 7,7... πώς; άγνωστο... κάτι παίζει με τις πουρίνες των τροφών ωστόσο... στο τέλος θα καταλήξω να τρώω μόνο μακαρόνια, ψωμί, ρύζι και πατάτες για να ησυχάσω...  μόνο μερικές μονάδες ινσουλίνης θα μου κοστίσει και 2-3 κιλά... αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα... όλα τα κρέατα είναι ύποπτα, ακόμα και το κοτόπουλο, που είναι στη 2η ομάδα κι έχει από 9-100... μας φώτισε... τεράστια διαφορά... οπότε ξανά Σάββατο στην κλινική για εξέταση ουρικού... έχω τρελαθεί στις βόλτες κάθε 2-3 μέρες... αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

το άλλο αξιοπερίεργο;;; στο μόνο μέρος που είχα πρηστεί ήταν οι αστράγαλοι... ούτε χέρια κι ευτυχώς ούτε πρόσωπο... γι αυτό και δεν ανησυχούν ιδιαίτερα... μου λέει χθες το πρωί η μαία μου να βάζω τα πόδια ψηλά... οπότε μετακόμισα πάλι μπαλκόνι στο τραπέζι και έβαλα σκαμπό από κάτω... το αποτέλεσμα;;; μέχρι το βράδυ ξεπριστηκαν τελείως... 

λοιπόν πάψε να ανησυχείς... μέχρι να εξαφανιστεί ο τράχηλος και μέχρι ανοίξει με καλή διαστολή μπορεί να περάσουν βδομάδες.. τις κορτιζονούλες σου τις έχεις κάνει... σου είπαν τιποτε και για ένα ακόμα σχήμα;; έτσι κι αλλιώς μετά την 34η δεν κάνουν, δεν χρειάζεται... εγώ μπορεί να κάνω εκεί στις 34 αν φτάσω... οπότε το μόνο που μας απασχολεί πια είναι να καβατζώσουμε καμιά 15αριά μερούλες ακόμα για να αποφύγουμε όσο γίνεται τη ΜΕΝΝ ή έστω να κάτσουν ελάχιστα... από τα τέλη της άλλης βδομάδας μας βλέπω να μπαίνουμε εδώ κάθε πρωί να δίνουμε το παρόν και να φωνάζουμε η μία την άλλη... αχαχαχαχαχαχα

Κορίτσια τι κάνετε?Δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω έγιναν όλα τόσο γρήγορα. Εχθές πήγα τα πρωί στο γιατρό έκανα τις εξετάσεις μου για το συκώτι και τα πράγματα δεν ήταν καθόλου καλά οπότε μπήκα εχθές στην κλινική και σήμερα γέννησα μια μπέμπα στις 35+1 ημέρες .Γεννήθηκε 2600 και 46 πόντους την έβαλαν στην θερμοκοιτίδα πιο πολύ προληπτικά για δύο ώρες ευτυχώς όλα πήγαν καλά. Οπότε μην αγχώνεστε αν πρόλαβες να κάνεις την κορτιζόνη σου όλα θα πάνε καλά εγώ το δεύτερο σχήμα το έκανα εχθές το πρωί να φανταστείς . Λίγο με τον θηλασμό είναι δύσκολα γιατί είναι μικρούλα και κουράζεται αλλά ο παιδίατρος ήταν πολύ αισιόδοξος.Με το καλό όμως κορίτσι να φτάσεις όσο πιο μακριά μπορείς!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, katerinafilip είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?Δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω έγιναν όλα τόσο γρήγορα. Εχθές πήγα τα πρωί στο γιατρό έκανα τις εξετάσεις μου για το συκώτι και τα πράγματα δεν ήταν καθόλου καλά οπότε μπήκα εχθές στην κλινική και σήμερα γέννησα μια μπέμπα στις 35+1 ημέρες .Γεννήθηκε 2600 και 46 πόντους την έβαλαν στην θερμοκοιτίδα πιο πολύ προληπτικά για δύο ώρες ευτυχώς όλα πήγαν καλά. Οπότε μην αγχώνεστε αν πρόλαβες να κάνεις την κορτιζόνη σου όλα θα πάνε καλά εγώ το δεύτερο σχήμα το έκανα εχθές το πρωί να φανταστείς . Λίγο με τον θηλασμό είναι δύσκολα γιατί είναι μικρούλα και κουράζεται αλλά ο παιδίατρος ήταν πολύ αισιόδοξος.Με το καλό όμως κορίτσι να φτάσεις όσο πιο μακριά μπορείς!!!

Να σας ζησειιιιι!!!! Να είναι γερη και τυχερή πάντα στη ζωή της!!!! Εύχομαι τα καλύτερα σε μαμά και κόρη!!! Τέλεια που δεν την κράτησαν σχεδόν καθόλου και μια χαρά ήταν τα κιλακια της...

Άντε άντε αυξάνονται τα γεννητουρια!!!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

@katerinafilip να σας ζήσει!!! Γερή και τυχερή να είναι!! Εσύ πώς είσαι; πώς νιώθεις;πονάς;

Κορίτσια εγώ βγήκα με τον άντρα μου και τους φίλους μου για κρασάκι και μεζεδάκια και τώρα γύρισα! Πολύ ωραία ήταν! Το μόνο που αυξησα το όριο των τσιγάρων μου, αλλά δεν πειράζει!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Arabella είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!

@Vila πολύ καλός ο μικρούλης σου!Πιστεύω άνετα θα φτάσει τα 4 κιλάκια!Νομίζω 56 νούμερο δεν θα φορέσει, απευθείας στο 62.Σε λίγες μέρες θα τον κρατάς αγκαλίτσα!Σε περιμένουν μεγάλες στιγμές ως πρωτομανούλα!Μια φίλη μου γέννησε προχθές μια μπέμπα 58 εκ. και 4580 κιλά!!

Να της ζήσει της φίλης σου η μπεμπουλα!! Ψηλή και αφρατουλα ε?? Βρε λες να μην τα προλάβουμε καν να τα φορέσουμε τα 0-3 φορμακια??

Just now, katerinafilip είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?Δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω έγιναν όλα τόσο γρήγορα. Εχθές πήγα τα πρωί στο γιατρό έκανα τις εξετάσεις μου για το συκώτι και τα πράγματα δεν ήταν καθόλου καλά οπότε μπήκα εχθές στην κλινική και σήμερα γέννησα μια μπέμπα στις 35+1 ημέρες .Γεννήθηκε 2600 και 46 πόντους την έβαλαν στην θερμοκοιτίδα πιο πολύ προληπτικά για δύο ώρες ευτυχώς όλα πήγαν καλά. Οπότε μην αγχώνεστε αν πρόλαβες να κάνεις την κορτιζόνη σου όλα θα πάνε καλά εγώ το δεύτερο σχήμα το έκανα εχθές το πρωί να φανταστείς . Λίγο με τον θηλασμό είναι δύσκολα γιατί είναι μικρούλα και κουράζεται αλλά ο παιδίατρος ήταν πολύ αισιόδοξος.Με το καλό όμως κορίτσι να φτάσεις όσο πιο μακριά μπορείς!!!

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!! Να είναι γερό και τυχερό!! Καλή ανάρρωση και σε εσένα! Πως νιώθεις??

Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις για το καθισματακι αυτοκινήτου! Βασικά μια φίλη με έβαλε σε σκέψεις που μου έλεγε να μου δανείσει το αυγό που έχει μόνο και μόνο για τη μεταφορά από το δωμάτιο του μαιευτηρίου στο πάρκινγκ και εκεί να το βάλουμε το μωράκι στο καθισματακι αυτοκινήτου που θα έχουμε ήδη τοποθετημένο στο αμάξι.. αλλά μου φαίνεται λίγο χαζό να μη με αφήσουν να το πάω αγκαλιά μέχρι το πάρκινγκ..

  • Μου αρέσει 2

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, katerinafilip είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?Δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω έγιναν όλα τόσο γρήγορα. Εχθές πήγα τα πρωί στο γιατρό έκανα τις εξετάσεις μου για το συκώτι και τα πράγματα δεν ήταν καθόλου καλά οπότε μπήκα εχθές στην κλινική και σήμερα γέννησα μια μπέμπα στις 35+1 ημέρες .Γεννήθηκε 2600 και 46 πόντους την έβαλαν στην θερμοκοιτίδα πιο πολύ προληπτικά για δύο ώρες ευτυχώς όλα πήγαν καλά. Οπότε μην αγχώνεστε αν πρόλαβες να κάνεις την κορτιζόνη σου όλα θα πάνε καλά εγώ το δεύτερο σχήμα το έκανα εχθές το πρωί να φανταστείς . Λίγο με τον θηλασμό είναι δύσκολα γιατί είναι μικρούλα και κουράζεται αλλά ο παιδίατρος ήταν πολύ αισιόδοξος.Με το καλό όμως κορίτσι να φτάσεις όσο πιο μακριά μπορείς!!!

Κορίτσι μου να σου ζήσει η μπέμπα.. Γερή και ευτυχισμένη να είναι.. Εύχομαι όλα τα καλά.. Γρήγορα να βγείτε! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , katerinafilip είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?Δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω έγιναν όλα τόσο γρήγορα. Εχθές πήγα τα πρωί στο γιατρό έκανα τις εξετάσεις μου για το συκώτι και τα πράγματα δεν ήταν καθόλου καλά οπότε μπήκα εχθές στην κλινική και σήμερα γέννησα μια μπέμπα στις 35+1 ημέρες .Γεννήθηκε 2600 και 46 πόντους την έβαλαν στην θερμοκοιτίδα πιο πολύ προληπτικά για δύο ώρες ευτυχώς όλα πήγαν καλά. Οπότε μην αγχώνεστε αν πρόλαβες να κάνεις την κορτιζόνη σου όλα θα πάνε καλά εγώ το δεύτερο σχήμα το έκανα εχθές το πρωί να φανταστείς . Λίγο με τον θηλασμό είναι δύσκολα γιατί είναι μικρούλα και κουράζεται αλλά ο παιδίατρος ήταν πολύ αισιόδοξος.Με το καλό όμως κορίτσι να φτάσεις όσο πιο μακριά μπορείς!!!

Ωωωωωω να σου ζησειιι το κοριτσακι σου!! Γερο κ τυχερο!! Να τη χαιρεστε!! Σιγα σιγα ολα θα γινουν !!!! Πως εισαι εσυ κοπελα μου;;;

Just now, Μαρίαφi είπε:

@katerinafilip να σας ζήσει!!! Γερή και τυχερή να είναι!! Εσύ πώς είσαι; πώς νιώθεις;πονάς;

Κορίτσια εγώ βγήκα με τον άντρα μου και τους φίλους μου για κρασάκι και μεζεδάκια και τώρα γύρισα! Πολύ ωραία ήταν! Το μόνο που αυξησα το όριο των τσιγάρων μου, αλλά δεν πειράζει!!

Καπνιζεις;αχχχχ να πω οτι δε ζηλευω...ψεμματα θα ναι..αυτο λεω, μου εχει λειψει πολυ ενα ουισκι κ ενα τσιγαρο..αλλα ..περα απο 3,4 τσιγαρα συνολικα  που εκανα στην αρχη της εγκυμοσυνης δεν μου πηγαινε να κανω ,που ακομα κ ο γιατρος μου επετρεπε 2 τη μερα, αλλα δε μπορουσα..ενιωθα ασχημα!!κ εμεις σημερα το ξενυχτησαμε ειχαμε παει σε κατι φιλους..ο μικρος θα με σιχτιριζει..θα λεει δε θα ησυχασουμε σημερα..χιχιιχι

  • Χαχα 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vila είπε:

Να της ζήσει της φίλης σου η μπεμπουλα!! Ψηλή και αφρατουλα ε?? Βρε λες να μην τα προλάβουμε καν να τα φορέσουμε τα 0-3 φορμακια??

Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!! Να είναι γερό και τυχερό!! Καλή ανάρρωση και σε εσένα! Πως νιώθεις??

Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις για το καθισματακι αυτοκινήτου! Βασικά μια φίλη με έβαλε σε σκέψεις που μου έλεγε να μου δανείσει το αυγό που έχει μόνο και μόνο για τη μεταφορά από το δωμάτιο του μαιευτηρίου στο πάρκινγκ και εκεί να το βάλουμε το μωράκι στο καθισματακι αυτοκινήτου που θα έχουμε ήδη τοποθετημένο στο αμάξι.. αλλά μου φαίνεται λίγο χαζό να μη με αφήσουν να το πάω αγκαλιά μέχρι το πάρκινγκ..

Ευχαριστώ πολύ. Εγώ ταλαιπωρήθηκα αρκετά με την πρόκληση τοκετού αλλά τελικά καταφέραμε και γέννησα φυσιολογικά ο γιατρός μου με περίμενε πολύ ώρα και έλεγε μπορείς Κατερίνα κρίμα να φας το μαχαίρι τώρα και είχε απόλυτο δίκιο. Κατά τα άλλα έφαγα σήμερα το απόγευμα γεμιστά που είχε η κλινική μετά από 3.5 μήνες που έτρωγα σχεδόν μόνο μακαρόνια.Ηπια όσο νερό θέλω χωρίς να το βγάλω.Κοιμηθηκα γιατί είχα να κοιμηθώ από την Τρίτη !Ενταξει η φαγούρα από το συκώτι υπάρχει αλλά σε πιο ήπιο βαθμό. Τώρα περιμένω να περάσει το πρώτο 24ωρο της μπέμπας για να την έχω και στο δωμάτιο μου ♥️

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Κορίτσι μου να σου ζήσει η μπέμπα.. Γερή και ευτυχισμένη να είναι.. Εύχομαι όλα τα καλά.. Γρήγορα να βγείτε! 

Ευχαριστώ πολύ με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα μωράκια της παρέας!!!

Just now, Αντζελίνα 30 είπε:

Κορίτσι μου να σου ζήσει η μπέμπα.. Γερή και ευτυχισμένη να είναι.. Εύχομαι όλα τα καλά.. Γρήγορα να βγείτε! 

Ευχαριστώ πολύ 

 

Just now, Μαρίαφi είπε:

@katerinafilip να σας ζήσει!!! Γερή και τυχερή να είναι!! Εσύ πώς είσαι; πώς νιώθεις;πονάς;

Κορίτσια εγώ βγήκα με τον άντρα μου και τους φίλους μου για κρασάκι και μεζεδάκια και τώρα γύρισα! Πολύ ωραία ήταν! Το μόνο που αυξησα το όριο των τσιγάρων μου, αλλά δεν πειράζει!!

Ευχαριστούμε πολύ !!! Ταλαιπωρήθηκα με την πρόκληση αλλά τελικά γέννησα φυσιολογικά. Είμαι πολύ καλά μου έκαναν και μια παυσίπονη ένεση όταν έφυγε η επισκληριδιος και έχω ελάχιστα πονακια!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, katerinafilip είπε:

Κορίτσια τι κάνετε?Δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω έγιναν όλα τόσο γρήγορα. Εχθές πήγα τα πρωί στο γιατρό έκανα τις εξετάσεις μου για το συκώτι και τα πράγματα δεν ήταν καθόλου καλά οπότε μπήκα εχθές στην κλινική και σήμερα γέννησα μια μπέμπα στις 35+1 ημέρες .Γεννήθηκε 2600 και 46 πόντους την έβαλαν στην θερμοκοιτίδα πιο πολύ προληπτικά για δύο ώρες ευτυχώς όλα πήγαν καλά. Οπότε μην αγχώνεστε αν πρόλαβες να κάνεις την κορτιζόνη σου όλα θα πάνε καλά εγώ το δεύτερο σχήμα το έκανα εχθές το πρωί να φανταστείς . Λίγο με τον θηλασμό είναι δύσκολα γιατί είναι μικρούλα και κουράζεται αλλά ο παιδίατρος ήταν πολύ αισιόδοξος.Με το καλό όμως κορίτσι να φτάσεις όσο πιο μακριά μπορείς!!!

Ωωωωω ήρθε και άλλο μπεμπακι στο καλοκαιρινό παρεάκι! Να σας ζήσει η μπεμπουλα κοπέλα μου, να ναι γερή και καλότυχη! Τέλεια, θα είστε και παρεούλα όπου να ναι!! Καλή ανάρρωση, και με το καλό να βγείτε!!


BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μα τι ωραία νεααααα!!!! Γεννητούρια έχουμε!!!!

@katerinafilip κοπέλα μου να σου ζήσει το θαύμα σου!!!!! Να είναι γερή και σύντομα να είστε αγκαλίτσα αχωριστες!  Συγχαρητήρια για την επιμονή και υπομονή με την πρόκληση, μπράβο στο γιατρό σου άλλοι πάνε ασυζητητί για καισαρική!!! Καλή λοχεία να έχεις και καλούς θηλασμους ❤

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...