Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κ εγώ κορίτσια πόσο είναι το κόστος των εξετάσεων θρομβοφιλιας? Μόνο αυτές δεν έχω κάνει κ είπαμε με το γιατρό εφόσον έχουμε υγιης βλαστοκυστη στον προεμφυτευτικο, πριν την εμβρυομεταφορα να γίνει κ αυτός ο έλεγχος... Βέβαια στις τελευταίες εμβρυομεταφορες έκανα προληπτικά κ αντιπηκτικες. 

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου!! Εγω τις τελευταιες μερες κοιμαμαι πολυ ελαφρια ξυπναω συνεχεια κ γενικως δεεεν..μαλλον επειδη πλησιαζει η μεγαλη μερα κ αγχωνομαι λιγο..πφφφ..τεσπα, κ γω τα nst ιδιωτικα τσαμπα τα κανω, @Athinaa πραγματικα λιωνουμε απ τη συγκινηση μαζι σου!! Αντε να το παρεις σπιτακι πια να ηρεμησεις,ολα θα γινουν σιγα σιγa.. @Gianna!καλως ηρθες στον 9ο αλλα νομίζω πως εχει δικιο κ η marjio εχεις δρομο ακομα..αλλα θα περασει πολυ γρηγορα.. λοιπον marjio μου εσυ εισαι εδω..η @vila μας ;;;παρακαλουμε να εμφανιστει..αλλιως αν ειναι να αργησει να μας φερει ωραια νεακια!! Χαχαχα..κ εμεις θα παμε σημερα να παρουμε το καροτσι μας κ τη φωλιτσα μας..αληθεια πηρε καμια;;; αααα επισς ξερετε αν για τα κουνουπια σ αυτην την ηλικια θα μπορουμε να βαλουμε τσιροτο;;;καλο σκ να εχουμε κοριτσια μου..

  • Μου αρέσει 5

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Athinaa όντως λιώνουμε με τον μπέμπη σου σε εχουμε στο μυαλό μας και ανυπομονούμε μαζί σου να τον πάρεις σπίτι τον ζουζουνο σου..επίσης εύχομαι να στρώνει μόνο ο οργανισμός σου έχεις τραβήξει τόσα σου αξίζει να ηρεμήσεις λιγάκι και να είσαι τελείως έτοιμη όταν έρθει κ ο μπεμπης..<3 @Emma9 κι εγώ έχω την απορία για τα κουνούπια θα ρωτήσω την παιδίατρο σε καμιά βδομάδα και θα σας πω την γνώμη της..εγώ δεν πήρα φωλιτσα είχα σκοπό αλλά τελικά μου πήραν δώρο λίκνο είχε και καλαθουνα το καρότσι και λέω εντάξει είναι υπεραρκετά δεν παίρνω και φωλιά..εγώ πάλι κοιμάμαι τόσο βαρύς αυτές τις μέρες λες και με ψεκάζουν..τι καρότσι θα πάρεις κορίτσι μου???

  • Μου αρέσει 4

VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Frogie είπε:

Λες απλά να μου την χάρισαν την προηγούμενη φορά γιατί ήταν Σάββατο και ήμουν επείγον περιστατικό??δεν ήξερα ότι χρεώνονται εξετάσεις στο νοσοκομείο..εγώ ξανά έχω τώρα στις 13 και μου έδωσε και παραπεμπτικό όποτε θα δούμε τι θα μας πουν οι μαίες..τελείωσες τις δουλειές σου κορίτσι μου??

Καλημέρα!!! Ναι αυτό το παραπεμπτικό το πας και το θεωρείς κανονικά και πληρώνεις και το ποσό. Τώρα δεν ξέρω αν είναι διαφορετικό σ'εσας! Μακάρι να μην πληρώσετε τίποτα!!!

Αχ οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτε!!! Χαχαχαχ... Τα βασικά τα έχουμε τελειωσει. Σχεδόν όλα δλδ. Κάτι λεπτομερείς είναι μόνο και φυσικά το να στήσουμε την κούνια...


Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Frogie είπε:

@Athinaa όντως λιώνουμε με τον μπέμπη σου σε εχουμε στο μυαλό μας και ανυπομονούμε μαζί σου να τον πάρεις σπίτι τον ζουζουνο σου..επίσης εύχομαι να στρώνει μόνο ο οργανισμός σου έχεις τραβήξει τόσα σου αξίζει να ηρεμήσεις λιγάκι και να είσαι τελείως έτοιμη όταν έρθει κ ο μπεμπης..<3 @Emma9 κι εγώ έχω την απορία για τα κουνούπια θα ρωτήσω την παιδίατρο σε καμιά βδομάδα και θα σας πω την γνώμη της..εγώ δεν πήρα φωλιτσα είχα σκοπό αλλά τελικά μου πήραν δώρο λίκνο είχε και καλαθουνα το καρότσι και λέω εντάξει είναι υπεραρκετά δεν παίρνω και φωλιά..εγώ πάλι κοιμάμαι τόσο βαρύς αυτές τις μέρες λες και με ψεκάζουν..τι καρότσι θα πάρεις κορίτσι μου???

Χαχαχχα τέλεια!! Σε ζηλευω..οχι.οτι δε κοιμαμαι αλλα μου χει λειψει να κοιμηθω βαρια να μη ξυπνησω κ να αλλαξω 5000 φορές πλευρο..χιχιχ ..καροτσι να σου πω επειδη μου δωσανε ενα πολυ καλο της maclaren για μετα τους 6μηνες που ναι ολοκαινουργιο ειπα να μη σκασω μια περιουσια τωρα για ενα 6μηνο..οποτε πηρα ενα της chipolino.. που ειναι ελαφρυ ομορφο κ ανοιγοκλεινει ευκολα..τωρα, θα δουμε ελπιζω να μη το μετανιωσω!!

  • Μου αρέσει 1

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

@Frogie @V_baby απο ποτε χρεωνεται??στην πρωτη μου το 2018 δεν πληρωσα κ τωρα που εκανα παλι δεν πληρωσα ουτε μ ειπαν κατι...να εχει αλλαξει τωρα τελευταια?

Δεν ξέρω. Εμάς μας ρώτησαν αν το γνωρίζουμε ότι χρεωνεται και είπαμε ναι τη δεύτερη φορά, οπότε μας το χρεωσαν. Την πρώτη μας τη χάρισαν. Και μια φίλη μου που είχε πάει πριν από εμένα της το χρεωσαν επισης. Κόβουν και κανονικα αποδειξη. Τώρα δεν ξέρω τι ισχυει.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, V_baby είπε:

Καλημέρα!!! Ναι αυτό το παραπεμπτικό το πας και το θεωρείς κανονικά και πληρώνεις και το ποσό. Τώρα δεν ξέρω αν είναι διαφορετικό σ'εσας! Μακάρι να μην πληρώσετε τίποτα!!!

Αχ οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτε!!! Χαχαχαχ... Τα βασικά τα έχουμε τελειωσει. Σχεδόν όλα δλδ. Κάτι λεπτομερείς είναι μόνο και φυσικά το να στήσουμε την κούνια...

Θα δούμε κοριτσι μου ότι είναι δεν θα σκάσουμε και γι'αυτό :)) εχουμε τόσα άλλα χαχαχαχαχαχ..αυτές οι δουλειές είμαι οι πιο ευχάριστες.. ανυπομονώ να μπουν τα πλυντήρια της μπεμπας να μυρίσει μωρουδιλα...

Just now, Emma9 είπε:

Χαχαχχα τέλεια!! Σε ζηλευω..οχι.οτι δε κοιμαμαι αλλα μου χει λειψει να κοιμηθω βαρια να μη ξυπνησω κ να αλλαξω 5000 φορές πλευρο..χιχιχ ..καροτσι να σου πω επειδη μου δωσανε ενα πολυ καλο της maclaren για μετα τους 6μηνες που ναι ολοκαινουργιο ειπα να μη σκασω μια περιουσια τωρα για ενα 6μηνο..οποτε πηρα ενα της chipolino.. που ειναι ελαφρυ ομορφο κ ανοιγοκλεινει ευκολα..τωρα, θα δουμε ελπιζω να μη το μετανιωσω!!

Μια χαρά το έκανες δεν θα το μετανιώσεις σίγουρα..εγώ δεν έχω ούτε έναν γύρω μου να μου δώσει πράγματα ανοίγω εγώ τον δρόμο των παιδιών στον κύκλο μου χαχαχαχαχα..εμείς πήραμε ένα καρότσι της carello πολύ μου άρεσε και φαίνεται καλό και εύκολο θα δείξει και στη χρήση..

  • Μου αρέσει 2

VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, _marjio είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες!!

Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε! Ευτυχώς έχει ωραία δροσουλα για την ώρα και είμαστε είμαστε λίγο άνετα. Τι ωραία,  δε μαγειρεύω κιόλας σήμερα γιατί έμεινε φαγητό από χθες οπότε μια χαρά είμαστε!!

Χθες το βράδυ βγηκαμε για περπάτημα μεγάλη διαδρομή και θα βγαίνουμε κάθε μέρα μπας και ξεκουνησει το μωρό μου από τη φωλιά του..

@Gianna! μου καλώς ήρθες και εσύ στον 9ο!!!! Έχεις δρόμο ακόμα μπροστά αλλά θα περάσει γρήγορα!!!

@_marjio και @Emma9  Ναι το ξέρω ότι έχω καιρό ακόμα αλλά ίσως ανυπομονώ λ. Σκέφτομαι καμία φορά μη πάω σε κάποιο ραντεβού κ μου πουν είμαστε έτοιμοι αλλά λίγο δύσκολο κ εγώ πιστεύω θα πάρω όλο το μήνα σαν πρώτο παιδί. :P:P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φουσκωμένες κοιλίτσες!

@_marjio τι υπόστρωμα έβαλες; Εγώ πήρα μίας χρήσης, είναι λεπτά και νομίζω το υλικό τους μοιάζει με αυτό της πάνας.Μέχρι στιγμής δεν νιώθω να με ζεσταίνει.

@Emma9 δεν θα το μετανιώσεις κορίτσι μου σε ότι αφορά το καρότσι και καλά έκανες που δεν έδωσες πολλά χρήματα για αυτά τα ογκώδη καρότσια των πρώτων μηνών.Είναι δύσχρηστα κατά την άποψη μου και τα χρησιμοποιείς λίγο.Είχα πάρει κι εγώ 3 σε ένα, είναι μεγάλο και ο ογκώδες.Στο 6μηνο πήρα ένα της maclaren, "σπαστό", πολύ ελαφρύ και εύχρηστο.Δεν το αλλάζω με τίποτα.Άσε που είναι πολύ καλή μάρκα και δεν παθαίνει τίποτα.

@Gianna! μπήκαμε στην τελική ευθεία!Είναι πιθανό να φτάσεις κοντά στις 40 ως πρωτότοκη με καλή πορεία εγκυμοσύνης και μακρύ τράχηλο.

Σήμερα μαγειρεύουμε κοτόπουλο με πατατούλες στο φούρνο!

@Vila που είσαι;

  • Μου αρέσει 3

  BeKsp1.png smQAp1.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gianna! είπε:

@_marjio και @Emma9  Ναι το ξέρω ότι έχω καιρό ακόμα αλλά ίσως ανυπομονώ λ. Σκέφτομαι καμία φορά μη πάω σε κάποιο ραντεβού κ μου πουν είμαστε έτοιμοι αλλά λίγο δύσκολο κ εγώ πιστεύω θα πάρω όλο το μήνα σαν πρώτο παιδί. :P:P

Στον ένατο τελικά μπαίνουμε όταν κλείσουμε τις 35 η τις 36 εβδομάδες??γιατί τα βρίσκω και τα δυο στο ίντερνετ..κι εμένα το πρώτο είναι και ελπίζω να τις πάρω τις βρομαδουλες μου να βγάλω λιονταράκι χαχαχχαχαχ..οι ενδείξεις είναι υπέρ αυτου..εμένα απλό ο φόβος μου είναι μην ξεκινήσει ο τοκετός στον ύπνο μου :O 

Εγώ σήμερα θα κάνω μια ομελεταρα με λαχανικά μπόλικα και μια σαλάτα γιατί το βράδυ μου ταξανε έξοδο όποτε θα κάνω κάτι γρήγορο..έχει και μια ζεστή άλλο πράγμα..


VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athinaa είπε:

χθες τον πρωτοακούμπησα που τον μετέφεραν στη ΜΕΝΝ 2... στην 3 δεν το επέτρεπαν... σ αυτό τον θάλαμο έχει και πολύ λιγότερα μωρά... μάλιστα μια μαμά είχε αγκαλίτσα το δικό της και νομίζω το τάιζε... αλλά δεν κατάλαβα αν το θήλαζε ή με το μπιμπερό... η ΜΕΝΝ 2 είναι για όσα μπεμπάκια δεν έχουν ανάγκη από την εντατική φροντίδα της 3 αλλά δεν μπορούν να πάνε και στην 1, όπως ο γιος μου που έχει ακόμα ορό... τον οποίο ελπίζουμε μέχρι τη Δευτέρα να ξεφορτωθούμε επιτελους... πάντως όταν ειπα ότι τον πρωτοακούμπησα το εννοουσα.. όταν γέννησα δεν μου τον ακούμπησαν πάνω μου και τον είδα μόνο από μακρυά... έπρεπε να τον πάνε αμέσως στη ΜΕΝΝ για να τον ζεστάνουν... στον μπαμπά του μάλιστα δεν το έδειξαν καθόλου και είχε φρικάρει ο καημένος... μόνο το χαρτί με τα αποτυπώματα από τα πατουσάκια του τού έδειξαν... αλλά τελικά δεν ξέρω τι παίζει εκεί... ο μπαμπάς του πήγαινε χθες το απόγευμα όλο χαρά για να τον χαϊδέψει και  δεν του το επέτρεψαν... είχε μούτρα όλο το βράδυ... και να ρωτάει συνέχεια "γιατί εμένα δεν μ άφησαν;" και "γιατί εμένα δεν μ άφησαν;"...  δεν θελησε και να ρωτήσει χθες γιατί εμένα μου το επέτρεψαν για να μην κάψει λέει τη μαία που είχε βάρδια... η εργατική αλληλεγγύη τον μάρανε... αχαχαχαχαχαχαχαχα... στο μεταξύ σήμερα θέλει να πάει αυτός το μεσημέρι και να πάω εγώ το απόγευμα γιατί μια δουλειά που είχε λόγω του αέρα δεν μπορεί να την κάνει τώρα και θέλει να την κάνει όταν σουρουπώνει... εμένα βέβαια κάτι μου λέει ότι μάλλον ελπίζει να πετύχει τη χθεσινή μεσημεριανή βολική μαία.. αχαχαχαχαχαχαχαχαχα... ας ελπίσουμε να είναι τόσο ανυπομονος να τον πιάνει κι όταν πάρουμε το αντράκι μας σπίτι και θα θέλει να τρώει και να τον αλλάζουμε συνέχεια... έχει να πέσει η αγκωνιά σύννεφο έτσι και κάνει τον ψόφιο κοριό και ροχαλίζει... όχι τίποτα άλλο αλλά με έχει ζαλίσει 2 βδομάδες τώρα που δεν μπορεί να τον αγγίξει... αχαχαχαχαχαχα...

στο μεταξύ @Pagotoulaμου εμεις τον βγαλαμε στα κρυφά και 2 φορές φωτό... η 2η μάλιστα είναι τόσο καθαρή και τόσο κοντινή που όποιος τον βλέπει τον περνάει για 2 μηνών τουλάχιστον... έχει και τα μάτια ανοιχτά... την κοιτάω συνέχεια και μπερδεύομαι κι εγώ... και όταν πάω στη ΜΕΝΝ και τον βλέπω τόσο μικρούλη σκέφτομαι ότι μου συρρίκνωσαν το παιδί... αχαχαχαχαχαχαχαχαχα

@Τζινα38 μου τον έβαλα χθες και ρώτησε για το γάλα και του είπαν να μαζεύω 2 αντλήσεις σε κάθε σακούλι... αλλά δεν ρώτησε και δεν του είπαν για κατάψυξη... θα το ξεκαθαρίσω εγώ σήμερα... στο μεταξύ από χθες άρχισα τα χάπια μαγια μπύρας... μου τα άργησε λίγο η μαία για να φτιάξουμε τις πιέσεις γιατί είχαν αρχίσει να τσιμπάνε πάλι και αυξήσαμε τις δόσεις των αντιυπερτασικών... άρχισα όμως να κάνω υποτάσεις και τα ξαναμειώσαμε οπότε άρχισα και τα χάπια... την άλλη Τρίτη, αναλόγως τα αποτελέσματα από το ουρικο οξύ θα αρχίσω και τα τσάγια... το αστείο δε είναι ότι η μαγιά μπύρας είναι απαγορευτική στο ουρικό οξυ... οπότε την Τρίτη είτε θα αποδειχτεί ότι το ξεφορτωθήκαμε επιτέλους είτε θα έχει φτάσει στο θεό και θα τρέχουμε πάλι... αχαχαχαχαχαχα... πάντως για ξένο δεν μου είπαν τιποτα... κι εγώ νόμιζα ότι τις πρώτες μέρες -π.χ. το περασμένο σ/κ που ξεκίνησε το γάλα- του έδιναν φόρμουλα για πιο δυναμωτικό και παχύ και ρώτησα... μου απάντησαν με φρίκη πώς όχι... του δίνουν αποκλειστικά το δικό μου όσο θα το έχουν εκεί... αφού προσπάθησα και να τους καθησυχάσω ότι δεν είμαι τζιχαντιστής του μητρικού θηλασμού για να πάει η ψυχή τους στη θεση της... αχαχαχαχαχαχαχα

Σε ιδιωτικό μαιευτήριο γεννησες;

Εγω 3η φορά προλαβαίνω την μαστίτιδα και μίλησα με την μαία και μάλλον θα το κόψω το λίγο νωρίτερα το γαλα γιατί φράζουν οι πόροι από την θηλή και προκαλείται η μαστίτιδα οπότε ότι και να κάνω δεν την γλιτώνω.. έφτασα να αντλώ κάθε 1.5-2 ώρες και παρόλο αυτά ξανά έκανα πφφφφφφ


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου επειδή κοιτάω να πάρω τα τελευταία για τη βαλίτσα του μαιευτηρίου έχετε να προτείνετε κάποιο σαπουνακι για την ευαίσθητη περιοχή??θέλω κάτι όσο γίνεται πιο φυσικό και είδα της απιβιτα ενα..


VAmap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Frogie είπε:

Κορίτσια μου επειδή κοιτάω να πάρω τα τελευταία για τη βαλίτσα του μαιευτηρίου έχετε να προτείνετε κάποιο σαπουνακι για την ευαίσθητη περιοχή??θέλω κάτι όσο γίνεται πιο φυσικό και είδα της απιβιτα ενα..

Της απιβιτα το χρησιμοποιούσα πιο παλιά (το απλό), και είχα μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένη! Τα τελευταία δύο χρόνια δε χρησιμοποιω τίποτα, νεράκι μόνο. Απλά σιγουρεψε το και με το γιατρό ότι είναι οκ να χρησιμοποιήσεις σαπούνι.


BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

Σε ιδιωτικό μαιευτήριο γεννησες;

Εγω 3η φορά προλαβαίνω την μαστίτιδα και μίλησα με την μαία και μάλλον θα το κόψω το λίγο νωρίτερα το γαλα γιατί φράζουν οι πόροι από την θηλή και προκαλείται η μαστίτιδα οπότε ότι και να κάνω δεν την γλιτώνω.. έφτασα να αντλώ κάθε 1.5-2 ώρες και παρόλο αυτά ξανά έκανα πφφφφφφ

ναι σε ιδιωτικό... γέννησα στο Μητέρα ... εγώ το παρακολουθώ για μαστίτιδα αλλά δεν έχω σημάδια ακόμα... κάνω αντλήσεις ανά 3ώρο και από χθες το βράδυ κάποιες ανά 2,5ώρο...  παρακολουθώ και τις θηλές γιατί νιώθω λίγο να ζορίζονται στην άντληση αλλά κι αυτές προς το παρόν καλά τις βλέπω... ίσως όμως αρχίσω να βάζω κρέμα προληπτικά... εσένα σου επιδεινώνουν την κατάσταση οι ψευδοθηλές;;;; 

πάντως το πόσο θάρρος μου έδωσες δεν λέγεται... θυμόμουν ότι έκανες αντλήσεις και πήγαινες στη μπεμπούλα σου αλλά δεν είχα διαβάσει κάτι για θηλασμό και νόμιζα ότι συνεχίσατε με μπιμπερό... και ξέρεις τι συνειδητοποίησα;;; ότι βγήκατε τη μέρα που γέννησα... αχαχαχαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

cZfsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Athinaa είπε:

ναι σε ιδιωτικό... γέννησα στο Μητέρα ... εγώ το παρακολουθώ για μαστίτιδα αλλά δεν έχω σημάδια ακόμα... κάνω αντλήσεις ανά 3ώρο και από χθες το βράδυ κάποιες ανά 2,5ώρο...  παρακολουθώ και τις θηλές γιατί νιώθω λίγο να ζορίζονται στην άντληση αλλά κι αυτές προς το παρόν καλά τις βλέπω... ίσως όμως αρχίσω να βάζω κρέμα προληπτικά... εσένα σου επιδεινώνουν την κατάσταση οι ψευδοθηλές;;;; 

πάντως το πόσο θάρρος μου έδωσες δεν λέγεται... θυμόμουν ότι έκανες αντλήσεις και πήγαινες στη μπεμπούλα σου αλλά δεν είχα διαβάσει κάτι για θηλασμό και νόμιζα ότι συνεχίσατε με μπιμπερό... και ξέρεις τι συνειδητοποίησα;;; ότι βγήκατε τη μέρα που γέννησα... αχαχαχαχαχαχαχα

Δεν ξέρω αν φταίει η ψευτοθηλη αλλά σίγουρα φταίει η ανατομία της θηλής μου.. εκεί κατέληξαν μαία και γυναικολόγος

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?

@Athinaa μου κ εγώ δεν θα ξεχάσω ποτέ το κλάμα που έριξα μόλις μου είχαν πει να βάλω το χέρι μου κ να χαϊδέψω τον μπέμπη. Από τα δάκρυα δεν μπορούσα να τον δω!! Η σκέψη μου είναι ακριβώς τα λόγια της @Pagotoula.. Θα περάσουν οι μέρες όσο κ αν τώρα σου φαίνονται αιώνας κ με το που πάτε σπίτι θα τα σκέφτεσαι όλα ήδη μακρινά, θα δεις!! Γιατί δεν ρωτάς από τώρα κάποια σύμβουλο θηλασμου να σου πει τι πρέπει να κάνεις για τον θηλασμό?Κ μόνο που θα ξέρεις ότι έχεις συμβουλευτεί κάποιον ειδικό θα αισθάνεσαι περισσότερη αυτοπεποίθηση κ θα σε βοηθήσει! Εύχομαι να έρθει πολύ γρήγορα η στιγμή που θα τον πάρεις αγκαλιτσα κ θα φύγετε!!:x 

Χαίρομαι για τα νέα όλων σας! Ανυπομονώ να δω ποια θα είναι η επόμενη! Την @Vila μυρίζομαι :grin:

Λοιπόν εμείς είμαστε καλά! Τα ωραία νέα είναι ότι χθες ήρθε ο γιατρός μου να με δει κ μου είπε αν θέλω να φύγω κιόλας οπότε τρέξαμε σαν τους τρελλους να ετοιμάσουμε εξιτήριο κ κατά τις 1 το μεσημέρι ήρθαμε σπιτάκι μας! Αύριο πρέπει να πάμε όμως να εξετάσουν την μπεμπουλα. Αγχώνομαι λίγο γιατί την βλέπω κίτρινουλα σημερα.. Κ οι 2 μου γιοι είχαν ίκτερο κ βλέπω ότι έχει κ η μπέμπα.. φοβάμαι μη μας την κρατήσουν στη λάμπα :sad: είναι πολύ καλή κατά τα υπόλοιπα κ ήσυχη!! Με έχει ήδη ερεθισει στις θηλες γιατί ρουφάει δυνατά κ είναι κ επίπεδες . Βάζω ψευδοθηλες όταν ζορίζεται πολύ κ δεν μπορεί να πιάσει κ θα δούμε πως θα πάει!εντωμεταξυ τα αγόρια δεν τα πήραμε ακόμα από τη γιαγιά οπότε είμαστε συνέχεια πάνω από το κεφάλι της σαν τους χαζούς χαχα δεν έχω κλείσει μάτι 2 μέρες θέλω να την κοιτάζω!! Ευτυχώς κοιμήθηκα χθες βράδυ λίγο ενδιάμεσα στους θηλασμους κ αντέχω.

  • Μου αρέσει 10

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...