Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

 

Just now, Ioannababy είπε:

Κορίτσια μου!!!!γεννήσαμε σήμερα!!!ένα υγιέστατο αγοράκι !!3150kg 52 εκατοστα!!εδώ και 9 μήνες δεν ξέραμε το φύλο και μας ήρθε kinder έκπληξη!!

Ήθελα να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες σας και στην παρέα που μου κάνατε και στην υποστήριξη για ότι  ανησυχίες  είχα όλο αυτό το καιρό!!!

Περιμένουμε και τις υπόλοιπες με αγωνία!!με το καλό !!:x

Να σας ζήσει κοπέλα μου!!!! Γερό να είναι το μωράκι σας!!!

 

@Renez πήραμε την αποφαση γύρω στις 34 εβδομάδες να γεννήσω στο σπίτι μας, είχαμε κανονίσει με 2 μαιες και φυσικά ήταν σύμφωνος και ο γιατρός μου! Σε πρώτο τοκετό και γω ίσως να δίσταζα να το κάνω, όμως σίγουρα υπάρχει επιλογή για φυσικό τοκετό στο μαιευτήριο που μπορεί να σου αφήσει εξίσου θετική εμπειρία από τοννερχομο του μωρού σου!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ioannababy είπε:

Κορίτσια μου!!!!γεννήσαμε σήμερα!!!ένα υγιέστατο αγοράκι !!3150kg 52 εκατοστα!!εδώ και 9 μήνες δεν ξέραμε το φύλο και μας ήρθε kinder έκπληξη!!

Ήθελα να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες σας και στην παρέα που μου κάνατε και στην υποστήριξη για ότι  ανησυχίες  είχα όλο αυτό το καιρό!!!

Περιμένουμε και τις υπόλοιπες με αγωνία!!με το καλό !!:x

να σας ζησει κοριτσι μου το αγορακι σου γερο και δυνατο ολα τα καλα του κοσμου να εχει

αντε σιγα σιγα γεμιζει το καφε μας με μπεμπακια

Just now, _marjio είπε:

 

Να σας ζήσει κοπέλα μου!!!! Γερό να είναι το μωράκι σας!!!

 

@Renez πήραμε την αποφαση γύρω στις 34 εβδομάδες να γεννήσω στο σπίτι μας, είχαμε κανονίσει με 2 μαιες και φυσικά ήταν σύμφωνος και ο γιατρός μου! Σε πρώτο τοκετό και γω ίσως να δίσταζα να το κάνω, όμως σίγουρα υπάρχει επιλογή για φυσικό τοκετό στο μαιευτήριο που μπορεί να σου αφήσει εξίσου θετική εμπειρία από τοννερχομο του μωρού σου!!

θηρειο μου εσυ.!! εισαι αξια θαυμασμου ρε φιλη πραγματικα θελει πολυ θαρρος ολο αυτο.!

  • Ευχαριστώ 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Ioannababy είπε:

Κορίτσια μου!!!!γεννήσαμε σήμερα!!!ένα υγιέστατο αγοράκι !!3150kg 52 εκατοστα!!εδώ και 9 μήνες δεν ξέραμε το φύλο και μας ήρθε kinder έκπληξη!!

Ήθελα να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες σας και στην παρέα που μου κάνατε και στην υποστήριξη για ότι  ανησυχίες  είχα όλο αυτό το καιρό!!!

Περιμένουμε και τις υπόλοιπες με αγωνία!!με το καλό !!:x

Να σου ζήσει το αγοράκι σου!!! Να είναι γερό, τυχερό και ευτυχισμένο στη ζωή του!!! Με το καλό και στις υπόλοιπες...

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ioannababy είπε:

Κορίτσια μου!!!!γεννήσαμε σήμερα!!!ένα υγιέστατο αγοράκι !!3150kg 52 εκατοστα!!εδώ και 9 μήνες δεν ξέραμε το φύλο και μας ήρθε kinder έκπληξη!!

Ήθελα να πώ ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες σας και στην παρέα που μου κάνατε και στην υποστήριξη για ότι  ανησυχίες  είχα όλο αυτό το καιρό!!!

Περιμένουμε και τις υπόλοιπες με αγωνία!!με το καλό !!:x

Να σας ζησει ο μπέμπης!!!!!οτι καλυτερο ευχομαι!!!

@V_baby πως πας εσυ κοριτσι μου??

  • Ευχαριστώ 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, _marjio είπε:

 

Να σας ζήσει κοπέλα μου!!!! Γερό να είναι το μωράκι σας!!!

 

@Renez πήραμε την αποφαση γύρω στις 34 εβδομάδες να γεννήσω στο σπίτι μας, είχαμε κανονίσει με 2 μαιες και φυσικά ήταν σύμφωνος και ο γιατρός μου! Σε πρώτο τοκετό και γω ίσως να δίσταζα να το κάνω, όμως σίγουρα υπάρχει επιλογή για φυσικό τοκετό στο μαιευτήριο που μπορεί να σου αφήσει εξίσου θετική εμπειρία από τοννερχομο του μωρού σου!!

Μα με φυσικό τοκετό πάω πρώτα ο Θεός,δεν το συζητώ καν αυτό!

Απλά σίγουρα η θαλπωρή του σπιτιού είναι αλλιώς..

Στο επόμενο ίσως με το καλό..

Κ πάλι μπράβο σου,να σου ζήσει!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, elenakii22 είπε:

Να σας ζησει ο μπέμπης!!!!!οτι καλυτερο ευχομαι!!!

@V_baby πως πας εσυ κοριτσι μου??

Τίποτα ακόμα. Εκεί που είχα πόνους και έλεγα είμαστε κοντά, σταμάτησαν και έχω απλά τραχηλικη βλέννη. Χωρίς πόνους. Πολύ λίγα πονάκια και συσπάσεις. Και έτσι γυρίσαμε ουσιαστικά πάλι στα ίδια. Η διαστολή βέβαια ήταν χθες στο 3+κάτι. Θα δούμε!!!

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, μανούλα Ιουλίου 2015 εδώ, σήμερα ο γιος μου γίνεται 5 ετών!! Νεράκι πέρασαν τα χρόνια.. Σας διάβασα λιγάκι και συγκινήθηκα, έτσι κ εγώ σαν σήμερα πριν πέντε χρόνια έγινα πρωτη φορά μαμά και ο κόσμος μου ήρθε πάνω κάτω. Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!! Είναι μοναδικές στιγμές, να τις ζήσετε στο έπακρο! 

  • Μου αρέσει 8

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, V_baby είπε:

Τίποτα ακόμα. Εκεί που είχα πόνους και έλεγα είμαστε κοντά, σταμάτησαν και έχω απλά τραχηλικη βλέννη. Χωρίς πόνους. Πολύ λίγα πονάκια και συσπάσεις. Και έτσι γυρίσαμε ουσιαστικά πάλι στα ίδια. Η διαστολή βέβαια ήταν χθες στο 3+κάτι. Θα δούμε!!!

απο κει που ηλπιζες να μη γεννησεις νωριτερα κ ελεγες να φτασω λιγο πιο μακρυα βλεπω να πηγες 40 τελικα!!χαχα...ελα με το καλο σου ευχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Konsta15 είπε:

Κορίτσια μου, μανούλα Ιουλίου 2015 εδώ, σήμερα ο γιος μου γίνεται 5 ετών!! Νεράκι πέρασαν τα χρόνια.. Σας διάβασα λιγάκι και συγκινήθηκα, έτσι κ εγώ σαν σήμερα πριν πέντε χρόνια έγινα πρωτη φορά μαμά και ο κόσμος μου ήρθε πάνω κάτω. Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!! Είναι μοναδικές στιγμές, να τις ζήσετε στο έπακρο! 

να τον χαιρεσαι γερο και δυνατο το παιδακι σου.!! 

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

απο κει που ηλπιζες να μη γεννησεις νωριτερα κ ελεγες να φτασω λιγο πιο μακρυα βλεπω να πηγες 40 τελικα!!χαχα...ελα με το καλο σου ευχομαι!!!

Άστα να πάνε!!!! Έτσι μου είπαν και οι μαίες. Συνήθως έτσι συμβαίνει γιατί φρακαρεις από τα φάρμακα. Θα δούμε!!! Σ' ευχαριστώ πολύ!!!

Εσείς όλα καλά;;;

4 ώρες πρίν, Konsta15 είπε:

Κορίτσια μου, μανούλα Ιουλίου 2015 εδώ, σήμερα ο γιος μου γίνεται 5 ετών!! Νεράκι πέρασαν τα χρόνια.. Σας διάβασα λιγάκι και συγκινήθηκα, έτσι κ εγώ σαν σήμερα πριν πέντε χρόνια έγινα πρωτη φορά μαμά και ο κόσμος μου ήρθε πάνω κάτω. Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!! Είναι μοναδικές στιγμές, να τις ζήσετε στο έπακρο! 

Χρόνια του πολλά εκατοχρονος!!! Να είναι πάντα γερός και τυχερός!!! 

Just now, ntoremi είπε:

Καλησπέρα και από μας! Γεννήσαμε στις 10/07 τον Οδυσσέα μας! :wub:

Να σας ζήσει!!! Να είναι καλότυχος, γερός και ευτυχισμένος!!! 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου, επειδή η @Vila που ξεκίνησε αυτή την ομάδα γέννησε και είναι αφοσιωμένη στο μωράκι της, γράφω τα γεννητούρια που έρχονται, ώστε να μην χαθούμε με τις απανωτές γέννες που θα έρθουν σύντομα.. 

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

 

@Vila 01/07 αγοράκι! ♥️ γεννήσαμε 29/6!

@EfiVsl 03/07 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 30/6!

@_marjio 05/07 αγοράκι! ♥️γεννήσαμε 15/7!

@Biky3 06/07 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 25/6! 

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Fofou 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Τζινα38 09/07 κοριτσάκι! ♥️  γεννήσαμε 22/5!

@Μαρίαφi 09/07 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 9/7!

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasaki10 10/07 αγοράκι! ♥️

@Φραουλίνα 10/07 αγοράκι! ♥️ γεννήσαμε 11/7!

@katerinafilip 10/07 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 05/06!

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️ γεννήσαμε 30/6!

@FofiK 13/07 αγοράκι! ♥️γεννήσαμε 13/7!

@Ioannababy 14/07 έκπληξη! ♥️γεννήσαμε 16/7!

@Katerinaki32 14/7 διδυμακια αγοράκια! ♥️ 

@Αντζελίνα 30 18/07 κοριτσάκι! ♥️

@Σταυρούλα Γ 19/07 έκπληξη! ♥️

@Arabella 21/07 κοριτσάκι!♥️ 

@ntoremi 24/07 αγοράκι! ♥️ γεννήσαμε 10/7!

 @Αφροδίτη......... 24/07 αγοράκι! ♥️

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 17/7!

@Athinaa 26/07 αγοράκι! ♥️ γεννήσαμε 15/6!

@Gianna! 26/07 αγοράκι! ♥️

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/07 αγοράκι! ♥️

@V_baby 29/07 αγοράκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

@Mammatobe 31/07 κοριτσάκι! ♥️

@Frogie 09/08 κοριτσάκι! ♥️

Με το καλό να τα πάρουμε και οι υπόλοιπες αγκαλίτσα τα μωράκια μας!!

@ntoremi, @Ioannababy, @kerasia93 να σας ζήσουν τα μωράκια σας.. Με υγεία κι όλα τα καλά στη ζωουλα τους.. 

Έλα να γεμίζει το πινακάκι..

 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ntoremi είπε:

Καλησπέρα και από μας! Γεννήσαμε στις 10/07 τον Οδυσσέα μας! :wub:

Να σας ζήσει το αγοράκι σας!!! Να τον χαίρεστε με υγεία!!

@Konsta15 χρόνια πολλά στο παιδάκι σου, να τον χαίρεσαι, περνάει ο καιρός και δε καταλαβαίνουμε πως!!!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...