Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια πως είστε? Σήμερα είχα γιατρό κανένα ίχνος διαστολής κ συσπάσεις τπτ κ είμαι σήμερα 39+2 κ ο μικρός έχει φτάσει περίπου τα 3500 κιλά δε ξέρω που θα φτάσει μέχρι να έρθει με το καλό κ όσο περνάνε οι μέρες ζοριζομαι όλο κ πιο πολύ είναι κ η ζέστη που δε λέει να δροσίσει τουλάχιστον τα βράδια για να κοιμάμαι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gianna! είπε:

Γεια σας κορίτσια πως είστε? Σήμερα είχα γιατρό κανένα ίχνος διαστολής κ συσπάσεις τπτ κ είμαι σήμερα 39+2 κ ο μικρός έχει φτάσει περίπου τα 3500 κιλά δε ξέρω που θα φτάσει μέχρι να έρθει με το καλό κ όσο περνάνε οι μέρες ζοριζομαι όλο κ πιο πολύ είναι κ η ζέστη που δε λέει να δροσίσει τουλάχιστον τα βράδια για να κοιμάμαι. 

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω! Υπομονή, μετρημένες οι μέρες!! Εγώ αύριο έχω nst.. Α, το κεράσακι στην τούρτα κορίτσια, ο άντρας μου έσπασε το χέρι του:P

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites

@Mammatobe πω πω περαστικά του. Εγώ έχω πάλι ραντεβού τη Παρασκευή εκτός απροόπτου βέβαια αν πιστεύω ότι θα περάσει κ αυτή η βδομάδα κ μετά βλέπω να μου βάζουν πόνους γιατί μέχρι τώρα καμία ενόχληση. Αρχίζω κ φοβάμαι λιγάκι αλλά εντάξει όλα καλά θα πάνε

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Gianna! είπε:

@Mammatobe πω πω περαστικά του. Εγώ έχω πάλι ραντεβού τη Παρασκευή εκτός απροόπτου βέβαια αν πιστεύω ότι θα περάσει κ αυτή η βδομάδα κ μετά βλέπω να μου βάζουν πόνους γιατί μέχρι τώρα καμία ενόχληση. Αρχίζω κ φοβάμαι λιγάκι αλλά εντάξει όλα καλά θα πάνε

Κι εγώ φοβάμαι κάποιες στιγμές, όμως σκέψου ότι είμαστε προγραμματισμένες για αυτό. Και τα κορίτσια που Γέννησαν πριν από εμάς τα ίδια σκεφτονταν και τωρα κρατάνε τα μωράκια τους και δε θυμούνται τους πόνους. Κι εμείς σε λίγες μέρες θα δίνουμε κουράγιο στις επόμενες μανουλες 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Gianna! είπε:

@Mammatobe πω πω περαστικά του. Εγώ έχω πάλι ραντεβού τη Παρασκευή εκτός απροόπτου βέβαια αν πιστεύω ότι θα περάσει κ αυτή η βδομάδα κ μετά βλέπω να μου βάζουν πόνους γιατί μέχρι τώρα καμία ενόχληση. Αρχίζω κ φοβάμαι λιγάκι αλλά εντάξει όλα καλά θα πάνε

λογικο ειναι να φοβασαι.. να σου πω οτι δεν ειχα και την πιο ωραια εμπειρια οσο αφορα την ολικη ναρκωση που μου εκαναν για να γεννησω αλλα τωρα που εχω το μωρο μου εχω ξεχασει τον πονο που ενιωσα το κλαμα που εριξα.!! οταν λοιπον θα παρεις αγκαλια το αγγελουδι σου απλα δεν θα θυμασαι ΤΙ ΠΟ ΤΑ.. 

με το καλο και με εναν πονο κοριτσι μου

  • Μου αρέσει 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

λογικο ειναι να φοβασαι.. να σου πω οτι δεν ειχα και την πιο ωραια εμπειρια οσο αφορα την ολικη ναρκωση που μου εκαναν για να γεννησω αλλα τωρα που εχω το μωρο μου εχω ξεχασει τον πονο που ενιωσα το κλαμα που εριξα.!! οταν λοιπον θα παρεις αγκαλια το αγγελουδι σου απλα δεν θα θυμασαι ΤΙ ΠΟ ΤΑ.. 

με το καλο και με εναν πονο κοριτσι μου

@Τζινα38 ναι αυτό εννοείται μετά δε θα με απασχολεί τπτ θα τα έχω ξεχάσει όλα. Ευχαριστώ πολύ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 20/7/2020 at 5:46 ΜΜ, Mammatobe είπε:

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω! Υπομονή, μετρημένες οι μέρες!! Εγώ αύριο έχω nst.. Α, το κεράσακι στην τούρτα κορίτσια, ο άντρας μου έσπασε το χέρι του:P

Ωχ περαστικά στον άντρα σου κορίτσι μου.. ακριβώς όμως κερασάκι στη τούρτα τελευταία στιγμή ..

Ο φόβος είναι λογικό να υπάρχει όταν πρόκειται να έρθει κάτι που δεν έχουμε ξαναζήσει..  όμως είναι κάτι που ξεχνάς αμέσως μετά!!! 

Με το καλο σε όλα τα κορίτσια που έχουν μείνει!!!

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

@marjio ευχαριστώ πολύ!!

Χτες έκανα δύο 60αρες συσπασεις στο μηχάνημα και το μωρό ανέβασε παλμούς. Ο γιατρός είπε ότι δεν έχει εμπεδωθεί και μαλλον θα φάω όλο τον μήνα! 38+2

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Βάλτε κ εμένα στο κατάλογο με τα γεννητουρια. Χθες βράδυ σπασανε τα νερά κ σήμερα το μεσημέρι γέννησα ένα μπόμπιρα 3750 φτου φτου Παναγία μου.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites



Κορίτσια μου, επειδή η @Vila που ξεκίνησε αυτή την ομάδα γέννησε και είναι αφοσιωμένη στο μωράκι της, γράφω τα γεννητούρια που έρχονται, ώστε να μην χαθούμε με τις απανωτές γέννες που θα έρθουν σύντομα.. 

πινακακι ΠΗΤ   :wub:

 

@Vila 01/7 αγοράκι! ♥️ γεννήσαμε 29/6!

@EfiVsl 03/7 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 30/6!

@_marjio 05/7 αγοράκι! ♥️γεννήσαμε 15/7!

@Biky3 06/7 κοριτσάκι! ♥️

@"Gigi" 08/07 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 25/6! 

@Koalaki87 08/07 κοριτσάκι! ♥️γεννήσαμε 8/7!

@Fofou 08/07 κοριτσάκι! ♥️

@Τζινα38 09/07 κοριτσάκι! ♥️  γεννήσαμε 22/5!

@Μαρίαφi 09/07 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 9/7!

@foroulina 10/07 κοριτσάκι! ♥️γεννήσαμε 10/7!

@kerasaki10 10/07 αγοράκι! ♥️

@Φραουλίνα 10/07 αγοράκι! ♥️ γεννήσαμε 11/7!

@katerinafilip10/7 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 5/6!

@Emma9 12/07 αγοράκι♥️ γεννήσαμε 30/6!

@FofiK 13/07 αγοράκι! ♥️γεννήσαμε 13/7!

@Ioannababy 14/07 αγοράκι! ♥️γεννήσαμε 16/7!

@Katerinaki32 14/7 διδυμακια αγοράκια! ♥️ 

@Σταυρούλα Γ 19/07 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 14/7!

@Arabella 21/07 κοριτσάκι!♥️ 

@Αντζελίνα 30 22/07 κοριτσάκι! ♥️ 

@ntoremi 24/07 αγοράκι! ♥️ γεννήσαμε 10/7!

 @Αφροδίτη......... 24/07 αγοράκι! ♥️γεννήσαμε 18/7!

@Εlen32 25/07 κοριτσάκι! ♥️

@kerasia93 26/07 κοριτσάκι! ♥️ γεννήσαμε 17/7!

@Athinaa 26/07 αγοράκι! ♥️ γεννήσαμε 15/6!

@Gianna! 26/07 αγοράκι! ♥️γεννήσαμε 22/7!

@Mvasi 28/07 κοριτσάκι! ♥️

@Barbei 29/07 αγοράκι! ♥️

@V_baby 29/07 αγοράκι! ♥️

@Ελλάκι 31/07 κοριτσάκι! ♥️

@Mammatobe 31/07 κοριτσάκι! ♥️

@elenakii221/8 κοριτσάκι! ❤️γεννήσαμε 17/7!

@Frogie 09/08 κοριτσάκι! ❤️

@Annita tsoupani23/8 κοριτσάκι! ❤️

 

@Gianna!Να σου ζήσει το αγοράκι σου.. Γερό και ευτυχισμένο εύχομαι.. 

Εγώ κορίτσια μου σήμερα έχω πητ. Αν δεν βγει μπαίνω την Παρασκευή για πρόκληση.. 

Αχ τι ωραία που κάθε μέρα έχουμε ανακοινώσεις για γεννητούρια..

Με το καλό να πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας και οι υπόλοιπες που έχουμε μείνει !! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mammatobe είπε:

@Gianna!Προχτές το συζητούσαμε, χτες ήρθε ο μπεμπακος σου! Είδες, πέρασαν όλα!! Να σου ζήσει!! 

@Αντζελίνα 30

Με το καλό, με έναν πόνο εύχομαι! 

Σε ευχαριστω κοπέλα μου.. Και σε σένα με το καλό.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/7/2020 at 2:59 ΜΜ, evi1996 είπε:

Κορίτσια να σας ζήσουν τα μωράκια σας !! Πάντα γερά και ευτυχισμένα !! Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει καμία ένα έχεις ουρεοπλασμα -μυκοπλασμα μπορείς να γεννήσεις φυσιολογικά ή μπορεί να κολλήσει το μωρό ;;

Γέννας φυσιολογικά, μα κανεις θεραπεία πριν γεννήσεις, με κολπική κρέμα και αντιβίωση.. 

Αν δεν κάνεις θεραπεία καλό είναι να ρωτήσεις τον γιατρό σου

 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Gianna! είπε:

Γεια σας κορίτσια. Βάλτε κ εμένα στο κατάλογο με τα γεννητουρια. Χθες βράδυ σπασανε τα νερά κ σήμερα το μεσημέρι γέννησα ένα μπόμπιρα 3750 φτου φτου Παναγία μου.

Να σας ζήσει το μωράκι σας!!! Γερό να είναι να σας γεμίζει χαρές ❤

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...