Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μου ήρθε κορίτσι μου δεν πηραζει οπότε θέλει ας έρθει.....μια τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι....

Να δεις ότι θα έρθει συντομα και εκεί που δεν το περιμένεις!!Σε ευχαριστώ πολύ, να είσαι καλά!

πρίν από 26 λεπτά , G-E-O-R είπε:

Αχ αυτη η υπομονη ειναι που με σκοτωνει..  δυστηχως ... ευχατιστω παντωςς

Υπομονή κορίτσι μου μπορεί να είναι καλό σημάδι! Σου εύχομαι να είσαι εγγυούλα και να μας πεις ευχάριστα σε λίγες μερούλες! Περιμένουμε νέα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, P.L.L. είπε:

Καλημέρα. Βεβαιως και να με ρωτήσεις!

 Καλημέρα...Ήρθα εχθές με τον άντρα μου σ επαφή και όταν μπηκε Ήταν λες και έσπρωχνε κάτι και με ποναγε για κανένα 20λεπτό μέχρι το στομάχι αυτό παίζει να είναι κάτι??

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Zouzelaki είπε:

Οοο κατάλαβα....κοιτα μην το βάζεις κάτω..Γιατί Και η μαμα μου σε εμένα είχε κανονικά περίοδο και με πηρε χαμπάρι  6 μηνών αλλα ήταν όλα φυσιολογικά σαν να μην είναι έγκυος 

Ναι ναι το έχω ξανακουσει.....αλλά δεν παίζει κάτι τέτοιο σε εμένα δεν πειράζει οπότε έρθει.... ελπίζω μέσα στο 20 να μείνω....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 32 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ναι το έχω ξανακουσει.....αλλά δεν παίζει κάτι τέτοιο σε εμένα δεν πειράζει οπότε έρθει.... ελπίζω μέσα στο 20 να μείνω....

Πιστεύω ότι σε κανένα μηνα θα μας πεις ότι είσαι έγκυος 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... σήμερα 4η μέρα καθυστέρησης... Και έκανα το πρωί χοριακη , μόλις πήρα τα αποτελέσματα Αλλά είναι αρνητική... :sad:Γτ ρε γαμωτο ?? :(Στεναχωρήθηκα...

Καλημέρα κορίτσι το εχω νιώσει και εγω αυτό πολλες φορές..... σε καταλαβαίνω...μην σε πέρνει απο κάτω... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Zouzelaki είπε:

Καλημέρα κορίτσι το εχω νιώσει και εγω αυτό πολλες φορές..... σε καταλαβαίνω...μην σε πέρνει απο κάτω... 

Σου έχει συμβεί και εσένα? Θα μπορούσε να είναι καθυστερημένη σύλληψη? Το στήθος μου πονάει και είναι πρησμένο εδώ και 5 μέρες ,οπότε αυτό είναι θετικό η ότι θα αδιαθετήσω ή ότι είναι τέλος πάντων,  πάντως δουλεύει το σύστημα...Μόλις έρθει και αν έρθει θα πω στο γιατρό να μου γράψει ορμονικές να τις ξανά κάνω να δω τι γίνετε... τελευταία φορά έκανα πέρυσι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Σου έχει συμβεί και εσένα? Θα μπορούσε να είναι καθυστερημένη σύλληψη? Το στήθος μου πονάει και είναι πρησμένο εδώ και 5 μέρες ,οπότε αυτό είναι θετικό η ότι θα αδιαθετήσω ή ότι είναι τέλος πάντων,  πάντως δουλεύει το σύστημα...Μόλις έρθει και αν έρθει θα πω στο γιατρό να μου γράψει ορμονικές να τις ξανά κάνω να δω τι γίνετε... τελευταία φορά έκανα πέρυσι...

Ναι μου έχει συμβεί και 15 μέρες... και είχα ολα τα συπτωματα αλλα τίποτα μετά από καιρό ήρθε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zouzelaki είπε:

Ναι μου έχει συμβεί και 15 μέρες... και είχα ολα τα συπτωματα αλλα τίποτα μετά από καιρό ήρθε 

Και δεν υπήρχε τίποτα?? Ούτε κύστη ούτε κάτι που να δικαιολογεί την καθυστέρηση???

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Και δεν υπήρχε τίποτα?? Ούτε κύστη ούτε κάτι που να δικαιολογεί την καθυστέρηση???

Όχι... και τον προηγούμενο μήνα το είχα και είχα κάτι καφέ στην αρχή και μετά απο μια εβδομάδα μου ήρθε..  και στεναχωρήθηκα αρκετά 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zouzelaki είπε:

Όχι... και τον προηγούμενο μήνα το είχα και είχα κάτι καφέ στην αρχή και μετά απο μια εβδομάδα μου ήρθε..  και στεναχωρήθηκα αρκετά 

Πωπω ρε κορίτσι μου,  λυπάμαι πραγματικά  και σε καταλαβαίνω απόλυτα..!! Ο/Η γιατρός σου τι λέει? Προσπαθητε καιρό? Εχεις πολυκηστικες ή είχες κάποιο θέμα με τον κύκλο σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...