Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

Όχι δεν έχουν τις τρελές επαφές και δεν πρόκειται να το μάθουν.. αν και φαντάζομαι όταν το μάθουν θα πουν εμείς το ξέραμε Αφού σε βλέπαμε.. απλά για να πουν κάτι...

ε καλά αφού είναι παντογνώστες μην το πεις μέχρι να γεννήσεις με το καλό !!:-P

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Όχι δεν έχουν τις τρελές επαφές και δεν πρόκειται να το μάθουν.. αν και φαντάζομαι όταν το μάθουν θα πουν εμείς το ξέραμε Αφού σε βλέπαμε.. απλά για να πουν κάτι...

Χαχαχα αυτό το γνωστό εμείς το είχαμε καταλάβει:razz:

  • Χαχα 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Elina444 είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Ελπιζω να ειστε ολες καλα!.. Εγω εδω περιμενω αυριο να παω στον γιατρο

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα να πάνε τέλεια! Περιμένουμε τα νέα σου αύριο!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 47 λεπτά , Fofi29 είπε:

Αρχικά κορίτσια μέχρι 3 μηνών λέω να μην πω τίποτα.. τουλαχιστ8ν σίγουρα όχι στο σόι του άντρα μου.στος δικούς μου λέω αν ακούσουμε καρδούλα σε 3 εβδομάδες μπορεί να το που με.. Επίσης έχω πολλά νεύρα μου φταίνε όλα και θέλω μόνο αλμυρά να τρώω όχι γλυκά διότι μου φέρνουν αναγούλα.γενικα όμως το βράδυ δεν τρώω τίποτα δεν έχω όρεξη.οτι φάω το πρωί.και τρώω και φρούτα αρκετά.. μου έρχεται πολλές φορές να κλάψω χωρίς λόγο αλλά κρατιέμαι και με έχει πιάσει ένας φόβος.. Αυτό βέβαια που παρατηρώ και δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό δεν θέλω να με αγγίζει ο άντρας μου η να με δει γυμνή.. Δεν ξέρω γιατί.. 

Λένε το πρώτο τρίμηνο είναι τα πιο έντονα συμπτώματα...Υπομονή λοιπόν..Μετά θα έχεις απλά την κοιλίτσα που θα φουσκώνει!! Απόλαυσε όσο μπορείς αυτή τη περίοδο!

Just now, EugenJen είπε:

ρε κορίτσια αυτό με το κλαμα το έχω και εγώ όταν είμαι αδιάθετη, μπορώ να βάλω τα κλάματα για το τίποτα, που να μείνω και έγκυος δηλαδή!!

Ο κακομοίρης ο αντρούλης σου τι τραβάει , μια του λες οτι σου έρχεται αναγούλα με την επαφή , μια οτι δεν θες να σε αγγίζει  :-D!!(εννοείται κάνω πλάκα) οι ορμόνες σου κάνουν  πάρτυ οπότε προσπάθησε να χαλαρώνεις και όποτε νιώθεις κάποιο έντονο συναίσθημα να το σκέφτεσαι κάπως λογικά , να λές είναι λογικό αυτό που νιώθω ή μιλάνε οι ορμόνες??πολύ ωραία η ερώτηση της Βασως,! Δεν έχουν επαφή τα δύο σόγια?μην μαθευτεί κατά λάθος και παρεξηγηθούν!

Εγώ που κλαίω με το παραμικρό κι ας μην είμαι έγκυος και ας μην έχω περίοδο; Χαχαχα!!

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

1673 κοριτσια τωρα νομιζω παω καλα:rolleyes:

OYOYOYOY άντε πήρε την ανηφόρα!!!!

 

Just now, Elenhkon είπε:

Λένε το πρώτο τρίμηνο είναι τα πιο έντονα συμπτώματα...Υπομονή λοιπόν..Μετά θα έχεις απλά την κοιλίτσα που θα φουσκώνει!! Απόλαυσε όσο μπορείς αυτή τη περίοδο!

Εγώ που κλαίω με το παραμικρό κι ας μην είμαι έγκυος και ας μην έχω περίοδο; Χαχαχα!!

εσένα σε κοβω για καρκίνο στο ζώδιο!σαν την μαμά μου το κλάμα στο τσεπάκι!χαχααχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

1673 κοριτσια τωρα νομιζω παω καλα:rolleyes:

Τέλεια κορίτσι μου!!! Μπράβο! Πολύ χάρηκα!! Θα δεις όλα σούπερ θα πάνε από εδώ και στο εξής!! 

Just now, EugenJen είπε:

OYOYOYOY άντε πήρε την ανηφόρα!!!!

 

εσένα σε κοβω για καρκίνο στο ζώδιο!σαν την μαμά μου το κλάμα στο τσεπάκι!χαχααχα

Όχι! Ζυγός ειμαιιι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenhkon είπε:

Τέλεια κορίτσι μου!!! Μπράβο! Πολύ χάρηκα!! Θα δεις όλα σούπερ θα πάνε από εδώ και στο εξής!! 

Όχι! Ζυγός ειμαιιι!

:o Η κολλήτη μου είναι ζυγός, 100 χρόνια την ξέρω δεν κλαίει ποτέ!!τι γινεται???χαχαχ

Πως πας εσύ? νιώθεις τίποτα???είσαι 9 ημέρες πρίν να μην σου ερθει!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

:o Η κολλήτη μου είναι ζυγός, 100 χρόνια την ξέρω δεν κλαίει ποτέ!!τι γινεται???χαχαχ

Πως πας εσύ? νιώθεις τίποτα???είσαι 9 ημέρες πρίν να μην σου ερθει!!

Δεν ξέρω αλήθεια !! Είμαι τη πρώτη μέρα του ζυγου! Τι να πω !! Δεν πιστεύω να σου πω τόσο στα ζώδια.

Σήμερα ξεκίνησε να πονά στο πλάι το στήθος μου.κατα τα αλλά δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι άλλο ιδιαίτερο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Elenhkon είπε:

Δεν ξέρω αλήθεια !! Είμαι τη πρώτη μέρα του ζυγου! Τι να πω !! Δεν πιστεύω να σου πω τόσο στα ζώδια.

Σήμερα ξεκίνησε να πονά στο πλάι το στήθος μου.κατα τα αλλά δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι άλλο ιδιαίτερο...

Άντε ελενη μου σε περιμένω και εσένα....άντε κορίτσια να φουσκώσουμε.. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!!Είμαι καινούργια στην ομάδα...και ήθελα να ρωτήσω στις πόσες μέρες καθυστέρηση δείχνει η χοριακη??? Προσπαθούμε με τον άντρα μου ένα μήνα τώρα κ έχω 3 μέρες καθυστέρηση...!!Είχα ξαναμεινει έγκυος τον Απρίλιο πάλι μέσα σε ένα μήνα...αλλά είχα μια αποβολή δυστυχώς.Και τώρα δεν θέλω να βιαστώ να πάω να κάνω εξέταση μην μου φύγει η χαρα... αλλά έχω πολύ άγχος!!!Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες♥️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!Είμαι καινούργια στην ομάδα...και ήθελα να ρωτήσω στις πόσες μέρες καθυστέρηση δείχνει η χοριακη??? Προσπαθούμε με τον άντρα μου ένα μήνα τώρα κ έχω 3 μέρες καθυστέρηση...!!Είχα ξαναμεινει έγκυος τον Απρίλιο πάλι μέσα σε ένα μήνα...αλλά είχα μια αποβολή δυστυχώς.Και τώρα δεν θέλω να βιαστώ να πάω να κάνω εξέταση μην μου φύγει η χαρα... αλλά έχω πολύ άγχος!!!Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες♥️

Κορίτσι η χορικακη δείχνει και πριν την καθυστέρηση. Άρα άμα πας τωρα σίγουρα θα δείξει. Πήγαινε να κάνεις αύριο μια και σου εύχομαι ένα τεράστιο νούμερο!!! Τον ίδιο μήνα είχαμε μείνει και εγώ Απρίλιο και είχα αποβολή τελικά και τώρα ξανά έμεινα:) εύχομαι αύριο να μας πείς ωραία νεαααα! Αν και ότι έχεις 3 μέρες καθυστέρηση αν έχεις σταθερό κύκλο λογικά είσαι!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!Είμαι καινούργια στην ομάδα...και ήθελα να ρωτήσω στις πόσες μέρες καθυστέρηση δείχνει η χοριακη??? Προσπαθούμε με τον άντρα μου ένα μήνα τώρα κ έχω 3 μέρες καθυστέρηση...!!Είχα ξαναμεινει έγκυος τον Απρίλιο πάλι μέσα σε ένα μήνα...αλλά είχα μια αποβολή δυστυχώς.Και τώρα δεν θέλω να βιαστώ να πάω να κάνω εξέταση μην μου φύγει η χαρα... αλλά έχω πολύ άγχος!!!Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες♥️

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!νομίζω ότι εάν ο κύκλος σου γενικά είναι σταθερός με 3 μέρες καθυστέρηση είσαι σούπερ!! Πήγαινε αύριο πρωί πρωί να κάνεις!! Εύχομαι μια τερααααααστια χοριακη!!

@Elenhkon ούτε εγώ τα πιστεύω τα ζωδια αλλά ότι υπάρχουν κάποια κοινά χαρακτηριστικά στα άτομα του ίδιου ζωδιου το πιστεύω !Άντε μακάρι κ εσύ να έχεις καλά νέα!!

@Emylia που είσαι;;;σε χάσαμε!!

 

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thaliamp είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!!Είμαι καινούργια στην ομάδα...και ήθελα να ρωτήσω στις πόσες μέρες καθυστέρηση δείχνει η χοριακη??? Προσπαθούμε με τον άντρα μου ένα μήνα τώρα κ έχω 3 μέρες καθυστέρηση...!!Είχα ξαναμεινει έγκυος τον Απρίλιο πάλι μέσα σε ένα μήνα...αλλά είχα μια αποβολή δυστυχώς.Και τώρα δεν θέλω να βιαστώ να πάω να κάνω εξέταση μην μου φύγει η χαρα... αλλά έχω πολύ άγχος!!!Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες♥️

Καλωσηρθες στην παρεα μας...Εγώ πήγα στις 4 ημέρες καθυστερησης θαλια  μου και έδειξε μια χαρά...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...