Elenhkon

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς

Recommended Posts

9 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Δυστυχώς όχι δεν μπορώ να λείψω ούτε μια μέρα.. σκέψου και όταν γεννήσω στις 20 μέρες πρέπει να επιστρέψω...

Τι 20 μέρες καλέ;;; Οκ κ εμένα υπάρχει ίδια πίεση αλλά όχι κ 20 μέρες, καλά καλά δεν θα έχεις προλαβει να προσαρμοστείς..

Γι'αυτό βρε κορίτσι μου αφού κ τώρα είναι δύσκολο να λείπεις μιλά με τον γιατρό σου μήπως κάτι κάνεις κ ηρεμήσεις την ναυτια, δοκίμασε και τσίχλα μετά το φαγητό η δοκίμασε να φας βραστή πατάτα βοηθάνε.

Έγκυος δεν είμαι αλλά έχω μάθει όλα τα μυστικά χαχαχχα

• Μου αρέσει 1

ΚΑΛΗΜΈΡΑ Ευγενία μου..σκεψου ότι στον γάμο μου μετά από μια μέρα πήγα για δουλειά....:mad: βραστή πατάτα δοκίμασα αλλά μετά δεν έκλεισα μάτι όλη την ώρα ανακατευομουν...Ένα θα σας πω ξεκίνησα 61.5 κιλά και σήμερα που ζυγιστικα είμαι 58....Σήμερα ζητάμε γουβετσακι να δούμε θα αρέσει στο μωρό.. χαχαχα

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

Just now, Fofi29 είπε:

ΚΑΛΗΜΈΡΑ Ευγενία μου..σκεψου ότι στον γάμο μου μετά από μια μέρα πήγα για δουλειά....:mad: βραστή πατάτα δοκίμασα αλλά μετά δεν έκλεισα μάτι όλη την ώρα ανακατευομουν...Ένα θα σας πω ξεκίνησα 61.5 κιλά και σήμερα που ζυγιστικα είμαι 58....Σήμερα ζητάμε γουβετσακι να δούμε θα αρέσει στο μωρό.. χαχαχα

Καλημέρα! Κάνε υπομονή και σκέψου ότι είναι θετικό το ότι έχεις συμπτώματα. Σημαίνει ότι πάει καλά! Εμενα παντως με είχαν βοηθήσει τα βραχιολάκια κατά της ναυτίας. Από το φαρμακείο. 

• Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

Just now, Fofi29 είπε:

Χαχα!! Εσύ αδυνατισες αντί να παχύνεις!! Εντάξει τώρα στην αρχή που ανακατεύεται κλπ είναι λογικο. Να τρως καλά και υγιεινά εσύ και όλα μια χαρά θα είναι!

• Μου αρέσει 1

Just now, Fofi29 είπε:

Πραγματικά γίνομαι έξαλλη με τέτοιους εργοδότες!αυτοί οι άνθρωποι οικογένεια δεν έχουν? :mad: και νόμιζα οτι εγώ είμαι σε άσχημη κατάσταση επειδή δεν παίρνω όλη την άδεια που δικαιούμαι, αλλά όχι στο γάμο μου και πριν έλειψα 4 μέρες και μετά χτύπησα μια βδομάδουλα για το honeymoon!

Πώπωωωω γιουβετσάκι ,φαγητάρα στείλε μας κ εμάς τίποτα!!

• Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Διαφημίσεις

Καλημερα σε όλες!! Τι κάνετε; Εγώ είμαι στη δουλειά!! Είναι ένα θέμα αυτό που λέτε με τη δουλειά στην εγκυμοσύνη. Εμένα ευτυχώς δεν είναι ετσι. Γιατί τόσο αυστηρά βρε κορίτσια; Δεν παίρνουν άλλη στη θέση σας μέχρι να επιστρέψετε;

Just now, Elenhkon είπε:

Καλημερα σε όλες!! Τι κάνετε; Εγώ είμαι στη δουλειά!! Είναι ένα θέμα αυτό που λέτε με τη δουλειά στην εγκυμοσύνη. Εμένα ευτυχώς δεν είναι ετσι. Γιατί τόσο αυστηρά βρε κορίτσια; Δεν παίρνουν άλλη στη θέση σας μέχρι να επιστρέψετε;

Όχι καμμία Δυστυχώς.. διαχειρίζομαι και τράπεζες και χρήματα και οργάνων όλο το λογιστήριο οπότε δυστυχώς δεν υπάρχουν πολλά περιθώρια...Και από λεφτά....Μην σας πω καλύτερα...Τίποτα....

Just now, Elenhkon είπε:

Δυστυχώς και ευτυχώς ταυτόχρονα στην δουλειά μου είμαι υπεύθυνη για ότι συμβαίνει στο γραφείο, όλα περνάνε από το χέρι μου,επίσης κάποιοι πελάτες μιλάνε μόνο μαζί μου γιατί γνωρίζω τα θέματα τους και κ μου έχουν μια εμπιστοσύνη παραπάνω.  Σκέψου οταν έκανα το χειρουργείο η γιατρός μου έδωσε 10 μέρες άδεια και εγώ γύρισα νωρίτερα γιατί  με έπαιρναν τηλέφωνο και μου έστελναν στο messenger ερωτήσεις :shock:  το θετικό με εμένα είναι οτι η δουλειά μου είναι γραφείου που προφανώς είμαι σε καλύτερη κατάσταση από κοπελές που είναι με την κοιλιά τούρλα και έχουν και ορθοστασία! Τώρα τι θα γίνει όταν με το καλό έρθει η ευλογημένη ώρα άγνωστο!Ας έρθει το μπεμπακι και θα την βρω την λύση!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα